nosaukums - Atmiņa DDR5 Vengeance 32GB/4800 (1*16) CL40 SODIMM, melna
Nosaukums - Corsair DDR5 - 32GB - 4800 - CL - 40 - Dual-Kit - Vengeance, melns
Radiators - Nē
Ražotāja_kods - CMSX32GX5M1A4800C40
ražotājs - Corsair
Ražotājs - Corsair
Svars - 0,03
vendpn - CMSX32GX5M1A4800C40
Description - Vengeance DDR5 Memory Upgrade your DDR5 gaming or performance laptop with CORSAIR's state-of-the-art VENGEANCE SERIES DDR5 SODIMM memory modules. Compatible with a wide range of Intel and AMD laptops and small PCs, VENGEANCE SODIMM upgrades existing memory with faster frequencies and greater DDR5 memory capabilities. The modules automatically set themselves to maximum system speeds for faster load times and smoother multitasking, and installation is quick and easy with just a screwdriver for most laptops. VENGEANCE SODIMM is compatible with Intel XMP 3.0 in high frequency kits for exceptional performance. Each module is rigorously shielded, thoroughly tested and backed by a lifetime limited warranty to ensure high performance and reliability, giving your laptop an instant boost.
Designation - CE+WEEE
Number of memory cards in set - 1
Memory bus frequency - 4800 MHz
Memory type - SODIMM DDR5
CAS Latency - CL40
Other features -
dimension depth - 11 mm
ean - 840006662242
EAN_code - 0840006662242
ECC support - No
guarantee - 0
guarantee_type - perpetual
dimension height - 125 mm
dimension width - 75 mm