Crucial DDR5, CUDIMM, 64GB, 6400MT/s, CL52, Single stick
ID: 1246222 Preces kods: CT64G64C52CU5
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Apjoms: 64 GB
  • Maksimālā takts frekvence: 6400 MHz
  • Atmiņas tips: DDR5
  • CL: CL 52
  • KIT: Single module
Līdzīgi produkti
Šis produkts Crucial DDR5, CUDIMM, 64GB, 6400MT/s, CL52, Single stick
Ieteicams Crucial Pro, 64GB, DDR5, 5600MT/s, CL46, Kit of 2
Crucial DDR5, CUDIMM, 16GB, 6400MHz, CL52, Single stick
Crucial 24GB, DDR5, 5600MHz, CL46, Single stick
Crucial Pro OC, DDR5, 32GB, 6400MHz, CL40, Single stick
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
Pamatinformācija
Apjoms 64 GB 64 GB 16 GB 24 GB 32 GB
Maksimālā takts frekvence 6400 MHz 5600 MHz 6400 MHz 5600 MHz 6400 MHz
Atmiņas tips DDR5 DDR5 DDR5 DDR5 DDR5
CL CL 52 CL 46 CL 52 CL 46 CL 40
KIT Single module Kit of 2 modules Single module Single module Single module
Funkcionalitāte
Atmiņas profils Intel XMP AMD EXPO Intel XMP Intel XMP Intel XMP AMD EXPO Intel XMP
Dzesētāja krāsa Bez dzesētāja (Heatsink) Melna Bez dzesētāja (Heatsink) Melna Melna
Izgaismojums Nav Nav Nav Nav Nav
Apraksts
Šī 64 GB Crucial DDR5 operatīvā atmiņa darbojas ar 6400 MHz maksimālo takts frekvenci un CL 52 aizkaves laiku.
Šīs operatīvās atmiņas datu aizkaves laiks ir CL 52.
JEDEC specifikācijā noteikts, ka DDR5 atmiņa var darboties ar takts frekvenci līdz 4800 MHz. Pārliecinieties, ka jūsu sistēmplate atbalsta virstaktēšanu, ja vēlaties to izmantot, lai iegūtu ražotāja norādīto 6400 MHz atmiņas ātrumu.