TP-LINK MC220L, Gigabit SFP Media Converter

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 143414 Preces kods: MC220L
Noliktavā 30 gab.
Garantija: 3 gadi
23,61 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Saņem Dateks.lv birojā: pirmdien, 23.09.2019 pēc 15:00
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: otrdien, 24.09.2019
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: otrdien, 24.09.2019
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 24.09.2019
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 24.09.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Pieslēgvieta RJ-45: N/A
Visi parametri
Pieslēgvieta RJ-45 : N/A
Pieslēgvieta SC : N/A
Pieslēgvieta SFP : 1
Viļņu garums : Nav informācijas
Papildus specifikācija
Accessories included -
Category - Root/Electronics/Networks and communication/Network accessories/Accessories and switch modules
Color - Black
Description - Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX wykorzystuje wielo lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm. Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC220L transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km wykorzystując kabel wielomodowy, oraz na odległość do 10 km wykorzystując kabel jednomodowy. 1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z Port FX obsługuje podłączenie hot-swap Zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych
Description - TP-LINK 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SFP SL
dimension depth - 65 mm
dimension height - 210 mm
dimension weight - 457 g
dimension width - 165 mm
Dimensions - 94,5*73,0*27,0 mm
ean - 6935364030476
EANCode - 6935364030476
Eans - 6935364030476
guarantee - 60
guarantee_type - normal
Height - 68.000000000
Inputs - 1 x SFP
Length - 210.000000000
LongDesc - TP-LINK 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SFP SL
Manufacturer - TP-LINK
ManufacturerPartNumber - MC220L
name - MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
Name - TP-Link MC220L
Network protocol and connector type 1 - GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Network protocol and connector type 2 - SFP GBIC slot
Other features -
Outputs - 1 x Ethernet
PartNumber - MC220L
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
Producer - TP-Link
producer - TP-LINK
ProducerCode - MC220L
ShortDescription - Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
Special functions - Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x) Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych.
Standards - 802.3ab
Standards - 802.3x
Standards - 802.3z
Usage - LAN
vendpn - MC220L
Warranty - 60 months
Warranty - Warranty 60 months
Weight - 0.435000000
Width - 168.000000000
23,61 €
TP-LINK MC220L, Gigabit SFP Media Converter
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas