Blaupunkt 32HCE4000S, 32"
ID: 1292242 Product code: 32HCE4000S
Can be ordered 1 units Availability: 14 days after order approval
Warranty: 2 years
Ready for dispatch
Delivery options
  • Receiving goods at the Dateks office
  • Delivery throughout Latvia.
    Within 1-2 working days
Main product parameters All parameters
  • Color: Black
  • Energy efficiency class: E
  • Screen resolution: 1360 x 768
  • Screen size: 32" (80 cm)
  • SMART TV: Not
  • Technology: LED
  • Audio power: 8W x 2
  • USB: 1
  • WiFi: Not
All parameters
Backlight (Ambilight) : Not
Color : Black
Curved screen : Not
Display update rate : 60 Hz
Energy efficiency class : E
HDR : None
Picture-In-Picture : Not
Screen resolution : 1360 x 768
Screen size : 32" (80 cm)
SMART TV : Not
Technology : LED
VESA wall mount : 100x100 mm
Weight (with stand) : 3.5 kg
Weight (without stand) : 3.3 kg
Ports and equipment
Audio power : 8W x 2
Digital receiver : DVB-T2/C/S2
HDMI slots : 2
LAN (RJ-45) : Not
USB : 1
Wireless connections
WiFi : Not
More detailed specification
Category - Root/Electronics/TVs
Dane fizyczne: Głębokość - 193 mm
Dane fizyczne: Głębokość bez podstawy - 79 mm
Dane fizyczne: Kolor obudowy - czarny
Dane fizyczne: Standard VESA - 100 x 100
Dane fizyczne: Szerokość - 728 mm
Dane fizyczne: Waga bez podstawy - 3.3 kg
Dane fizyczne: Waga z podstawą - 3.5 kg
Dane fizyczne: Wysokość - 453 mm
Dane fizyczne: Wysokość bez podstawy - 426 mm
Dane techniczne: Częstotliwość odświeżania - 60 Hz
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - Blaupunkt
Dane techniczne: Przekątna ekranu - 32 cale (80 cm)
Dane techniczne: Rozdzielczość ekranu - 1366 x 768 (HD Ready) piksele
Dane techniczne: Technologia wykonania - DLED
Dźwięk: Ilość kanałów - 2.0
Dźwięk: Moc głośników - 2 x 8W
Eans - 8594213441269
Efektywność energetyczna: Klasa energetyczna - E
Efektywność energetyczna: Zużycie energii - 26 kWh/1000h
Ekran: Czas reakcji plamki - 9.5 ms
Ekran: Format obrazu - 16:9
Ekran: Jasność - 180 cd/m²
Ekran: Kąt widzenia pion - 178 stopnie
Ekran: Kąt widzenia poziom - 178 stopnie
Informacje dodatkowe: Dołączone akcesoria - pilot, kabel zasilający
Name - Blaupunkt 32HCE4000S
Producent: Nazwa producenta / importera - Blaupunkt
Union Distribution s.r.o
Na Srtżi 1702/65
14000 Praga
Producer - Blaupunkt
ProducerCode - 32HCE4000S
ShortDescription - 32" | DLED | HD Ready| DVB-T2/C/S2 | Tryb Hotelowy | 2xHDMI | 1xUSB | 60Hz
Łączność i złącza: Liczba złącz HDMI - 2
Łączność i złącza: Liczba złącz USB - 1
Łączność i złącza: Pozostałe złącza - AV
Łączność i złącza: Pozostałe złącza - Common Interface Plus (CI+)
Łączność i złącza: Pozostałe złącza - cyfrowe wyjście optyczne
Łączność i złącza: Wbudowany tuner - DVB-C (cyfrowy kablowy)
Łączność i złącza: Wbudowany tuner - DVB-S (cyfrowy satelitarny)
Łączność i złącza: Wbudowany tuner - DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
Łączność i złącza: Wbudowany tuner - DVB-T (cyfrowy naziemny)
Łączność i złącza: Wbudowany tuner - DVB-T2 HEVC (cyfrowy naziemny)
Blaupunkt 32HCE4000S, 32"