TP-LINK TL-WR940N WiFi Router

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 63047 Preces kods: TL-WR940N
Noliktavā 10 gab.
Garantija: 3 gadi
30,72 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: pirmdien, 05.12.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: pirmdien, 05.12.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: pirmdien, 05.12.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: pirmdien, 05.12.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: ceturtdien, 01.12.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Datu pārraides ātrums, Mbps: 450
  • Iekārtas tips: Router
  • Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n)
Apraksts
Pamatinformācija
Datu pārraides ātrums, Mbps : 450
Iekārtas tips Router

Access Point - bezvadu piekļuves punkts, kas nodrošina kabeļu tīkla paplašināšanas pārraidi bezvadu tīklā izmantojot vienu LAN pieslēgvietu. Access point nav rūteris, un nespēj sadalīt vienu interneta pieslēguma adresi vairākiem datoriem, tamdēļ šo iekārtu slēdziet tikai aiz esoša kabeļu rūtera.

Router, jeb maršrutētājs - bezvadu piekļuves punkts, kas nodrošina viena interneta pieslēguma sadalīšanu vairākiem datoriem, gan caur tīkla vadiem, gan bezvadu tīklā. Parasti bezvadu maršrutētājam ir viena kabeļu interneta pieslēgvieta, četras datoru pieslēgvietas (kuras var papildināt, izmantojot switch komutatoru) un antenas, kas nodrošina apraidi datoriem un citām WiFi iekārtām.

Range Extender - bezvadu tīkla apraides attāluma pastiprinātājs. Paredzēts esoša signāla pastiprināšanai, lai palielinātu uzveršanas un pārraides attālumu.

Wifi adapter - Bezvadu tīkla karte, paredzēta datora pieslēgšanai pie bezvadu WiFi rūtera vai piekļuves punkta. PCI, PCI-E ir paredzēti galddatoriem, savukārt PCMCIA un USB - portatīvajiem datoriem. Jāpiebilst, ka lielākā daļa portatīvo datoru jau rūpnīcā tiek komplektēti ar bezvadu tīkla kartēm.

USB tīkla karte ir pēdējā izvēle, jo USB2.0 caurlaidības ātrums ir samērā zems ~22MB/s, kas nozīmē to, ka netiks izmantots bezvadu tīkla maksimālais iespējamais ātrums. Ja ir iespēja, labāk izvēlēties kādu citu pieslēguma veidu.

Wi-Fi standarts : Wi-Fi 4 (802.11n)
Funkcionalitāte
3G/4G atbalsts Nav

Iespēja maršrutētājā ievietot mobilo operatoru SIM karti, vai arī USB Dongle adapteri, kas nodrošina piekļuvi 3G mobilajam internetam.

Pirms iegādāties maršrutētāju ar 3G atbalstu, lūdzam ražotāja mājaslapā pārliecināties, vai šī iekārta atbalsta konkrētā mobilo sakaru operatora 3G USB Dongle uztvērēju.

Band mode Single Band

SingleBand ir standarta 2.4GHz bezvadu tehnoloģija, kas raksturīga visām mūsdienu bezvadu iekārtām.

DualBand ir 2.4GHz ar papildu 5.0GHz kanālu, kas nodrošina labāku signāla uztveramību un stabilāku ātrdarbību. Lai izmantotu šo funkciju abām iekārtām - maršrutētājam un bezvadu tīkla kartei ir jāatbalsta DualBand režīms.

Ethernet 10/100

LAN, jeb ethernet kabeļu pieslēgvietu darbības režīms.

10/100 MB.s ir standarta ātrums, kas raksturīgs praktiski visiem maršrutētājiem.

10/100/1000 MB.s, jeb GigaBit ir desmit reižu ātrāks standarts, kas, savienojumā ar GigaBit LAN tīkla kartēm, sniedz lielas datu pārsūtīšanas ātruma priekšrocības starp iekšējā tīklā saslēgtiem datoriem. Šāds risinājums parasti nepieciešams birojos, kur starp datoriem tiek bieži kopēti lieli failu apjomi vai tiek lietots ātrs interneta pieslēgums (no ~30 MB/s) vairākos datoros vienlaicīgi.

 

Pieslēgvietas un aprīkojums
LAN porti : 4
Wireless card
Papildus specifikācija
1 WAN fiksētie porti - Jā
10/100M LAN porti - 4
Aizdevums - 0.36
Antena - Fiksēta ārējā
Antena > Antenas tips - 3xārējās antenas
Antenas - Antenas daudzums - 3
Antenas - Antenas dizains - Ārējais
Antenas - Antenas pastiprinājuma līmenis (maks.) - 5 dBi
Antenas pastiprinājums - 5 dBi
Antenas tips - Daudzvirzienu
Antenu skaits - 3
Apraksts - Ko šis produkts dara 300Mbps bezvadu N maršrutētājs TL-WR940N ir kombinēta vadu/bezvadu tīkla savienojuma ierīce, kas īpaši izstrādāta mazo uzņēmumu un mājas biroju tīkla prasībām. Pateicoties MIMO tehnoloģijai, TL-WR940N nodrošina izcilu un uzlabotu bezvadu tīkla veiktspēju, kas ir ideāli piemērots HD video straumēšanai, VoIP un tiešsaistes spēlēm. Turklāt WPS poga uz glītās un modernās ārējās daļas nodrošina WPA2 šifrēšanu, pasargājot tīklu no ielaušanās no ārpuses. Bezvadu N ātrums un diapazons Atbilstoši IEEE 802.11n standartam TL-WR940N var izveidot bezvadu tīklu un iegūt līdz pat 15 reizes lielāku ātrumu un 5 reizes lielāku diapazonu nekā parastajiem 11g produktiem. Turklāt ar pārraides ātrumu līdz 300 Mbps tas izcili spēj mazināt datu zudumus lielos attālumos un cauri šķēršļiem nelielā birojā vai lielā dzīvoklī, pat tērauda un betona ēkā. Galvenokārt, jūs varat viegli uztvert bezvadu tīklu liela attāluma savienojuma laikā, kur vecie 11g produkti to nevar izdarīt!
Maršrutētājam ir ātrums, kas nodrošina vienmērīgu darbu ar gandrīz jebkuru joslas platuma ietilpīgu lietojumprogrammu, tostarp VoIP, HD straumēšanu vai tiešsaistes spēlēm, bez kavēšanās. Izmantojot jaudīgās N tehnoloģijas, maršrutētājs spēj arī mazināt datu zudumus lielos attālumos un caur šķēršļiem, pārvēršot jūsu māju un pat pagalmu par vienu lielu karsto punktu.
CCA tehnoloģija Stabili bezvadu signāli Clear Channel Assessment (CCA) automātiski novērš kanālu konfliktus, izmantojot skaidru kanālu izvēles funkciju, un pilnībā realizē kanālu piesaistes priekšrocības, ievērojami uzlabojot bezvadu tīkla veiktspēju.
WPA / WPA2 šifrēšana - uzlabota drošība Attiecībā uz WI-FI savienojuma drošību WEP šifrēšana vairs nav visspēcīgākā un drošākā aizsardzība pret ārējiem draudiem. TL-WR940N nodrošina WPA/WPA2 šifrēšanu (gan personīgo, gan uzņēmumu), ko izveidojusi WI-FI Alliance nozares grupa, veicinot WLAN interpretējamību un drošību. WPS - viena pogas drošība TL-WR940N ir aprīkots ar WI-FI aizsargāto iestatīšanu (WPS), kas ļauj lietotājiem gandrīz uzreiz iestatīt drošību, vienkārši nospiežot pogu "WPS", automātiski izveidojot WPA2 drošu savienojumu, kas ir drošāks salīdzinājumā ar WEP šifrēšanu. Tas ir ne tikai ātrāk nekā parastās drošības iestatīšanas, bet arī ērtāk, jo nav jāatceras parole! IP QoS - saprātīga joslas platuma kontrole Bezvadu tīkla vidū bez izšķirības sērfojot internetā un iekšējiem lietotājiem lejupielādējot datplūsmas platumu, bieži vien mājās vai mazā birojā nepietiek joslas platuma. TL-WR940N atbalsta IP QoS funkciju, kas ļauj optimāli izmantot joslas platumu un piedāvā joslas platuma kontroli pār pārslodzi, novēršot joslas platuma ļaunprātīgu izmantošanu. Tādējādi neliela tīkla lietotāji saņem atvēlēto un konkrēto joslas platumu, neļaujot nekritiskām lietojumprogrammām pasliktināt tīkla veiktspēju.
Viegla iestatīšana Ierīcei ir pievienots kompaktdisks ar vienkāršas iestatīšanas palīgu, kas soli pa solim vada iestatīšanas procesu un pat palīdz veikt bezvadu tīkla iestatījumus un drošības konfigurācijas, kas ir ērti lietotājiem, īpaši iesācējiem.
Apraksts - Portu ātrums: 10/100 Mb/s, Tips: LAN/Wifi, WiFi protokoli: IEEE 802.11b/g/n, WiFi ātrums: 450 Mb/s, Bāzes portu skaits: 4, Ugunsmūris | Firewall: Ir, Garantija: 2 gadi
Apraksts - TL-WR940N bezvadu N maršrutētājs ir kombinēta vadu/bezvadu tīkla savienojuma ierīce, kas īpaši izstrādāta mazo uzņēmumu, biroju un mājas tīklu vajadzībām. Tas nodrošina vienkāršu, ļoti ātru un patīkamu veidu, kā piekļūt internetam vai Ethernet bez kabeļiem darba vai izklaides vajadzībām. Tas atbilst IEEE 802.11n (Draft 2.0) standartam ar bezvadu pārraides ātrumu līdz 450 Mbps. Maršrutētājam ir 4 10/100M komutatora pieslēgvietas, lai nodrošinātu visefektīvāko datu pārraidi. TL-WR940N izmanto MIMO, kā arī SST™ tehnoloģijas, un tam ir trīs ārējās fiksētās visvirziena antenas, kas nodrošina vēl labāku bezvadu tīkla veiktspēju, pārraides ātrumu, stabilitāti un pārklājumu. TL-WR940N ir arī bezvadu ieslēgšanas/izslēgšanas poga, kas ļauj lietotājiem vajadzības gadījumā viegli ieslēgt/izslēgt maršrutētāja bezvadu radio.
Atbalstītās operētājsistēmas - Linux
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Novell NetWare
Atbalstītās operētājsistēmas - Unix
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 98 SE
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 2000
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows NT
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Vista
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows XP
Barošanas avots - 12DC/1A
Bezvadu frekvenču diapazons - 2.4-2.4835GHz
Bezvadu LAN funkcijas - Top Wi-Fi standarts - Wi-Fi 4 (802.11n)
Bezvadu LAN funkcijas - Wi-Fi josla - Vienjoslas (2,4 GHz)
Bezvadu LAN funkcijas - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Bezvadu LAN funkcijas - WLAN datu pārraides ātrums (maks.) - 450 Mbit/s
Bezvadu LAN funkcijas > Wi-Fi josla - 802.11n
BrandPartCode - TL-WR940N V6
Citas funkcijas -
Citas funkcijas > Ethernet LAN (RJ-45) porti - 4
Citas funkcijas > USB pieslēgvietu skaits - Nē
Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 5 - 90%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -40 - 70 °C
Darbības frekvence - 2,4 GHz
Darbības rādītāji > Wi-Fi datu pārraides ātrums (maks.) - 450 Mbit/s
DHCP tīkla funkcijas - Jā
dimensijas dziļums - 70 mm
Dizains - ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis - Y
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - Produkta veids - Galda galda maršrutētājs
Drošība - 64/128 bitu WEP šifrēšana, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Drošība - DMZ atbalsts - Y
Drošība - DoS uzbrukumu novēršana - Y
Drošība - Drošības algoritmi - WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK
Drošība - filtrēšana - Y
Drošība - IP adrešu filtrēšana - Y
Drošība - pakešu pārbaude (SPI) - Y
Drošība - Ugunsmūra drošība - IP adrešu piesaistīšana, MAC adrešu piesaistīšana
Drošība - Ugunsmūris - Y
Drošība - viesu piekļuve - Y
EAN - 6935364051464
ean - 6935364051464
EANCode - 6935364092887
Eans - 6935364051464
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 90%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 0 - 40 °C
Enerģija - barošanas avota tips - DC
Funkcijas - Sertifikācija - CE, FCC, RoHS, Wi-Fi
Funkcijas > Acu tīklveida atbalsts - Nē
Funkcijas > Mobilā platjosla - Nav mobilās platjoslas
Funkcijas > MU-MiMO - Nē
Garantija - 36
garantija - 36
Garantija - 36 mēneši
Garantija - 36 mēneši
GarantijaInformācija -
garantijas_tips - normāli
GRUPA1 - Tīkls
GRUPA2 - Bezvadu tīkla Lan Broadba
GTIN - 0132018352359
GTIN - 132018352359
GTIN - 0163120466993
GTIN - 163120466993
GTIN - 0191120091259
GTIN - 191120091259
GTIN - 0230494833109
GTIN - 230494833109
GTIN - 0656884605703
GTIN - 656884605703
GTIN - 0720509390838
GTIN - 720509390838
GTIN - 0745449846764
GTIN - 745449846764
GTIN - 0755263230564
GTIN - 755263230564
GTIN - 0803982800701
GTIN - 803982800701
GTIN - 0806293522935
GTIN - 806293522935
GTIN - 0845973051464
GTIN - 845973051464
GTIN - 0851905159733
GTIN - 851905159733
GTIN - 0854585546855
GTIN - 854585546855
GTIN - 0898029640495
GTIN - 898029640495
GTIN - 0965831227654
GTIN - 965831227654
GTIN - 0970009754405
GTIN - 970009754405
GTIN - 0999996594429
GTIN - 999996594429
GTIN - 6935364051464
GTIN - 6935364092870
GTIN - 6935364092887
GTIN - 8459730514646
GTIN - 8592978094645
Hoehe - 0.07
HST NUMERIS - TL-WR940N V6.0
I/O porti - 1 x WAN (RJ-45)
I/O porti - 4 x 10/100 Mbit/s
IEEE 802.11b tīkla standarts - Jā
IEEE 802.11g tīkla standarts - Jā
IEEE 802.11n tīkla standarts - Jā
Iekļautie piederumi - - TL-WR940N - Barošanas adapteris - Ethernet kabelis (RJ-45) - CD-ROM - Ātrā lietošanas pamācība
Iekļautie piederumi - Barošanas bloks, RJ-45 Ethernet kabelis, resursu CD, ātrā uzstādīšanas rokasgrāmata
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 10 gab.
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 68 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 223 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 357 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 660 g
Iepakojuma dati - Iepakojuma veids - Kaste
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Bruto augstums galvenajā kartona kastē - 370 mm
Iepakojuma iezīmes > Bruto dziļums galvenajā kartona kastē - 470 mm
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 11 g
Iepakojuma iezīmes > Taras svara galvenā kartona kārba - 1.123 kg
Iepakojuma saturs - iekļauti kabeļi - LAN (RJ-45)
Iepakojuma saturs - iekļauts maiņstrāvas adapteris - Y
Iepakojuma saturs - Ātrā uzstādīšanas rokasgrāmata - Y
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 68 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 355 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 222 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums galvenajā kartona kastē - 380 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto svars - 0.655 kg
Iepakojuma īpašības > Neto svars - 6.55 kg
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 252 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 0.263 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.00535908 m³
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_2551_1.jpg
Izmēri - 200 x 140 x 28mm
Izmēri - 230 x 144 x 35mm
izmērs augstums - 290 mm
izmērs platums - 230 mm
izmērs svars - 740 g
Izpakošana -
IZSTRĀDĒTĀJS - TP-LINK
Jauda - izejas spriegums - 9 V
Jauda - izejas strāva - 0.6 A
Kategorija - Bezvadu maršrutētāji
Kategorija - Root/Smarthome/Mīkli un sakari/Routeri
Kategorija - Tīkla produkti, Gudrā māja :: Maršrutētāji / Rūteri
Kategorijas kods - WRO
Kods - TL-WR940N
Kods - TL-WR940NV3
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:6:2017-04-01
Krāsa - Black
LargeDescHTML - 450Mbps bezvadu N maršrutētājsTL-WR940N450Mbps bezvadu ātrums ir ideāli piemērots tādām uz pārtraukumiem jutīgām lietojumprogrammām kā HD video straumēšanaTrīs antenas palielina bezvadu savienojuma izturību un stabilitātiLabs bezvadu drošības šifrēšanas nodrošinājums ar WPS pogas nospiešanuIP balstīta joslas platuma kontrole ļauj administratoriem noteikt, cik liels joslas platums tiek piešķirts katram datoram.Ko šis produkts dara450Mbps bezvadu N maršrutētājs TL-WR940N ir kombinēta vadu/bezvadu tīkla savienojuma ierīce, kas īpaši paredzēta mazo uzņēmumu un mājas biroju tīkla vajadzībām. Pateicoties MIMO tehnoloģijai, TL-WR940N nodrošina izcilu un uzlabotu bezvadu tīkla veiktspēju, kas ir ideāli piemērots HD video straumēšanai, VoIP un tiešsaistes spēlēm. Turklāt WPS poga uz glītās un modernās ārējās daļas nodrošina WPA2 šifrēšanu, pasargājot tīklu no ielaušanās no ārpuses. Bezvadu N ātrums un diapazonsSaskaņā ar IEEE 802.11n standartu, TL-WR940N var izveidot bezvadu tīklu un iegūt līdz pat 15x lielāku ātrumu un 5x lielāku diapazonu nekā parastie 11g produkti. Turklāt ar pārraides ātrumu līdz 450 Mbps tas izcili spēj mazināt datu zudumus lielos attālumos un cauri šķēršļiem nelielā birojā vai lielā dzīvoklī, pat tērauda un betona ēkā. Galvenokārt, jūs varat viegli uztvert bezvadu tīklu liela attāluma savienojuma laikā, kur vecie 11g produkti to nevar izdarīt! Labāka bezvadu tīkla veiktspējaRuterim ir ātrums, kas nodrošina vienmērīgu darbu ar gandrīz jebkuru joslas platuma ietilpīgu lietojumprogrammu, tostarp VoIP, HD straumēšanu vai tiešsaistes spēlēm, bez kavēšanās. Izmantojot jaudīgās N tehnoloģijas, maršrutētājs spēj arī mazināt datu zudumus lielos attālumos un caur šķēršļiem, pārvēršot jūsu māju un pat pagalmu par vienu lielu karsto punktu. Šajā lapā sniegtā informācija ir ražotāja vai zīmola īpašums.Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet: http://www.tp-link.com/.
LongDesc - Ko šis produkts dara 450Mbps bezvadu N maršrutētājs TL-WR940N ir kombinēta vadu/bezvadu tīkla savienojuma ierīce, kas īpaši izstrādāta mazo uzņēmumu un mājas biroju tīkla prasībām. Pateicoties MIMO tehnoloģijai, TL-WR940N nodrošina izcilu un uzlabotu bezvadu tīkla veiktspēju, kas ir ideāli piemērots HD video straumēšanai, VoIP un tiešsaistes spēlēm. Turklāt WPS poga uz glītās un modernās ārējās daļas nodrošina WPA2 šifrēšanu, pasargājot tīklu no ielaušanās no ārpuses. Bezvadu N ātrums un diapazons Atbilstoši IEEE 802.11n standartam TL-WR940N var izveidot bezvadu tīklu un iegūt līdz pat 18 reizes lielāku ātrumu un 6 reizes lielāku diapazonu nekā parastie 11g produkti. Turklāt ar pārraides ātrumu līdz 450 Mbps tas uzrāda lieliskākas spējas mazināt datu zudumus lielos attālumos un cauri šķēršļiem nelielā birojā vai lielā dzīvoklī, pat tērauda un betona ēkā. Turklāt jūs varat viegli uztvert bezvadu tīklu liela attāluma savienojuma laikā, kur vecie 11g produkti to nevar izdarīt! Lielāka bezvadu tīkla veiktspēja Maršrutētājam ir ātrums, kas ļauj bez kavēšanās un bez aizķeršanās darboties ar gandrīz jebkuru joslas platuma ietilpīgu lietojumprogrammu, tostarp VoIP, HD straumēšanu vai tiešsaistes spēlēm. Izmantojot jaudīgās N tehnoloģijas, maršrutētājs spēj arī mazināt datu zudumus lielos attālumos un cauri šķēršļiem, pārvēršot jūsu māju un pat pagalmu par vienu lielu karsto punktu. WPA / WPA2 šifrēšana WPA/WPA2 šifrēšanas standarti nodrošina, ka jūsu bezvadu savienojums ir drošs pret iebrucējiem. WPS Uzreiz iestatiet WiFi savienojumus, vienkārši nospiežot pogu "WPS". Liela iestatīšana Izmantojot vai nu optimizēto lietotāja saskarni un iestatīšanas vedni, vai arī CD (iekļauts komplektā) iestatīšanas vedni, varēsiet ātri un viegli "pieslēgties" tīklam.
LongProductName - TL-WR940N V6, 450Mbps, 4x 10/100Mbps LAN, 1x 10/100Mbps WAN, IEEE 802.11n/g/b, 3x 5dBi
LongSummaryDescription - TP-Link 450Mbps bezvadu N maršrutētājs. Wi-Fi josla: Vienjoslas (2,4 GHz), Top Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN datu pārsūtīšanas ātrums (maks.): 450 Mbit/s. Ethernet LAN interfeisa tips: Ethernet LAN datu pārraides ātrums: Fast Ethernet, Ethernet LAN datu pārraides ātrums: 10,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: Ethernet Ethernet Ethernet (Ethernet Ethernet Ethernet), Tīkla standarts (Ethernet Ethernet Ethernet): Ethernet Ethernet (Ethernet Ethernet), ātrgaitas datu pārraides ātrums: 10,1000 Mbit/s: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Mobilo tīklu paaudze: 4G. Drošības algoritmi: WPA, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, ugunsmūra drošība: IP adrešu piesaistīšana, MAC adrešu piesaistīšana. Produkta tips: Produkta tips: galda maršrutētājs, Produkta krāsa: melna.
Mobilais tīkls - 3G - N
Mobilais tīkls - 4G - N
Mobilais tīkls - Mobilā tīkla izveide - 4G
Modelis - WR940N
Modulācija -
Nosaukums - TP-Link 450Mbps bezvadu N maršrutētājs
Nosaukums - TP-LINK maršrutētājs TL-WR940N 802.11n, 450 Mbps, 10/100 Mbps, Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 4, antenas tips 3xārējās antenas
Nosaukums - TP-Link TL-WR940N
Nosaukums - TP-Link TL-WR940N V4
nosaukums - WR940N maršrutētājs xDSL WiFi N300 (2,4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 3x5dBi
PANTS1 - TL-WR940N V6.0 N450 WIFI MARŠRUTĒTĀJS
PANTS2 - QUALCOMM 802.11B/G/N
Pieejamais joslas platums - 450 Mbps
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 22 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 36 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 7 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 0.646 kg
Pielikums - Nav piemērojams
Pieslēgvietas un saskarnes - Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietas - 5
Pilna apraksta līnija - Bezvadu maršrutētājs|Pieejamais joslas platums 450 Mb/s|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|1 WAN|4x10/100M|WPA - Wi-Fi Protected Access|WPA2 - Wi-Fi Protected Access|DHCP|Antenas tips Omni-Directional|Antenu skaits 3|Bezvadu frekvenču diapazons 2,4-2,4835 GHz|Ietverti piederumi Barošanas bloks,RJ-45 Ethernet kabelis,Resource CD,Ātrā uzstādīšanas rokasgrāmata|Izmēri 200 x 140 x 28 mm
ProducerCode - TL-WR940N
Produkta nosaukums - 450Mbps bezvadu N maršrutētājs
Programmatūra -
Protocols - DHCP server - Y
Protokoli - DHCP klients - Y
Protokoli - Universal Plug and Play (UPnP) - Y
Pārdevēja mājas lapa - www.tp-link.com/us/products/details/TL-WR940N.html
Pārvaldības funkcijas - Atiestatīšanas poga - Y
Pārvaldības funkcijas - WPS poga - Y
Ražotāja produkta nosaukums - TL-WR940N
Ražotāja produktu grupa - Maršrutētājs
ražotājs - TP-LINK
Ražotājs - TP-Link
Saite - https://www.tp-link.com/ae/home-networking/wifi-router/tl-wr940n/
Savienojamības porti un interfeisi - DC-in ligzda - Y
Savienojamības porti un saskarnes - Atmiņas kartes slots(-i) - N
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - N
ShortDescription - N standarts, Atheros, 2,4 GHz, 802.11n/g/b, iebūvēts komutators - 4 porti, 3 integrētas antenas
ShortSummaryDescription - TP-Link 450Mbps bezvadu N maršrutētājs, Wi-Fi 4 (802.11n), vienjoslas (2,4 GHz), Ethernet LAN, 4G, melns, galda maršrutētājs
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Linux operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Mac saderība - Y
Standarti - 802.11b
Standarti - 802.11g
Standarti - 802.11n
Starling - Y
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 30
Svars un izmēri - Augstums - 34.8 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 144.2 mm
Svars un izmēri - Platums - 229.9 mm
Tehniskā informācija > Neto svars - 0.392 kg
Tips - xDSL
Tīkla arhitektūra - FastEthernet
Tīkla ierīces tips - Bezvadu maršrutētājs
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10,1000 Mbit/s
Tīkls - Ethernet LAN interfeisa tips - Fast Ethernet
Tīkls - Ostu pārsūtīšana - Y
Tīkls - Tīklošanas standarti - IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Tīkls - uztvērēja jutība - 450M: -68dBm@10% PER 216M: -70dBm@10% PER 130M: -78dBm@10% PER 54M: -74dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -93dBm@8% PER
Tīkls - VPN atbalsts - PPTP, L2TP, IPSec (ESP vadītājs)
URL - https://www.tp-link.com/uk/products/details/cat-9_TL-WR940N.html
Veiktspēja > Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10/100 Mbit/s
vendpn - TL-WR940N
Vienība Neto svars - 0.6 kg
Vienības bruto svars - 0.646 kg
Vienības kastes augstums - 0.22
Vienības kastes garums - 0.36
Vienības kastes platums - 0.07
Vienība Slikts tilpums - 0,005544 kubikmetru
WAN savienojums - 3G/4G USB modema saderība - N
WAN savienojums - DSL WAN - N
WAN savienojums - Ethernet WAN - Y
WAN savienojums - SIM kartes slots - N
WPA - Wi-Fi aizsargātas piekļuves drošība - Jā
WPA2 - Wi-Fi aizsargātas piekļuves drošība - Jā
Zīmols - TP-Link
Īpašās funkcijas - Bezvadu pārraides ieslēgšana/izslēgšana, WDS tilts, WMM, bezvadu pārraides statistika
1 WAN Fixed ports - Yes
10/100M LAN Ports - 4
Laenge - 0.36
Antenna - Fixed external
Antenna > Antenna type - 3xExternal antennas
Antenna - Antennas quantity - 3
Antenna - Antenna design - External
Antenna - Antenna gain level (max) - 5 dBi
Antenna gain - 5 dBi
Antenna Type - Omni-Directional
Number of antennas - 3
Description - What This Product Does
300Mbps Wireless N Router TL-WR940N is a combined wired/wireless network connection device designed specifically for small business and home office networking requirements. With MIMO Technology, TL-WR940N creates an exceptional and advanced wireless performance, making it ideal for streaming HD video, making VoIP and online gaming. Also, WPS button on the sleek and fashionable exterior ensures WPA2 encryptions, preventing the network from outside intrusions.
Wireless N Speed & Range
Complying with the IEEE 802.11n standard, TL-WR940N can establish a wireless network and get up to 15X the speed and 5X the range of conventional 11g products. Also, with transmission rates up to 300Mbps, it shows more excellent abilities of mitigating data loss over long distances and through obstacles in a small office or a large apartment, even in a steel-and-concrete building. Above all, you could easily pick up the wireless network during long-distance connection where legacy 11g products may not!
The router has the speed to work smoothly with almost any bandwidth intensive application including VoIP, HD streaming, or online gaming, without the lag. Using its powerful N technologies, the router is also able to mitigate data loss over long distances and through obstacles turning your home and even your yard into one big hot - spot.
CCA Technology Stable Wireless Signals
Clear Channel Assessment (CCA) automatically avoids channel conflicts using its clear channel selection feature and fully realizes the advantages of channel binding, greatly enhanced the wireless performance.
WPA / WPA2 Encryptions -Advanced Security
As for the security of WI-FI connection, WEP encryption has been no longer the strongest and safest guards for outside threats. TL-WR940N provides WPA/WPA2 encryptions (Both Personal and Enterprises) that are created by the WI-FI Alliance industry group, promoting interpretabilities and security for WLAN.
WPS - One Button Security
TL-WR940N features WI-FI Protected Setup (WPS) that allows users to almost instantly setup their security simply by pressing the "WPS" button automatically establishing a WPA2 secure connection, which is more secure compared with WEP encryptions. Not only is this faster than normal security setups but more convenient in that you don't need to remember a password!
IP QoS - Control Bandwidth Reasonably
Among the wireless network, indiscriminate Internet surfing and bandwidth-guzzling downloads by internal users often leave home or small office with insufficient bandwidth. TL-WR940N supports IP QoS function, allowing optimum utilization of bandwidth and offers bandwidth control over congestion, preventing the bandwidth abuse. In this way, the users of a small network receive committed and specific bandwidth, preventing non-critical applications from degrading network performance.
Easy Setup
The device comes with a CD with an Easy Setup Assistant that leads you through the setup process step-by-step, and even helps with wireless network settings and security configurations, which is convenient to the users, especially for novice users.  
Desc - Portu ātrums: 10/100 Mb/s, Tips: LAN/Wifi, WiFi protokoli: IEEE 802.11b/g/n, WiFi ātrums: 450 Mb/s, Bāzes portu skaits: 4, Ugunsmūris | Firewall: Ir, Garantija: 2 gadi
Description - The TL-WR940N Wireless N Router is a combined wired/wireless network connection device designed specifically for small business, office and home networking requirements. It provides a simple, very fast, pleasing way to access internet or Ethernet without cables for work or fun. It complies with the IEEE 802.11n (Draft 2.0) standard with wireless transmission speeds of up to 450Mbps. The router features 4 10/100M switch ports to achieve the most effective data transmission. TL-WR940N adopts MIMO as well as SST™ technologies, has three external fixed Omni directional antennas providing even better wireless performance, transmission rates, stability and coverage. TL-WR940N also provides a Wireless On/Off button that allows users to easily turn on/off the router’s wireless radio whenever necessary.
Supported operating systems - Linux
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Novell NetWare
Supported operating systems - Unix
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 98 SE
Supported operating systems - Windows 2000
Supported operating systems - Windows NT
Supported operating systems - Windows Vista
Supported operating systems - Windows XP
Power supply - 12DC/1A
Wireless Frequency Range - 2.4-2.4835GHz
Wireless LAN features - Top Wi-Fi standard - Wi-Fi 4 (802.11n)
Wireless LAN features - Wi-Fi band - Single-band (2.4 GHz)
Wireless LAN features - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Wireless LAN features - WLAN data transfer rate (max) - 450 Mbit/s
Wireless LAN features > Wi-Fi band - 802.11n
BrandPartCode - TL-WR940N V6
Other features -
Other features > Ethernet LAN (RJ-45) ports - 4
Other features > USB ports quantity - No
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 5 - 90%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -40 - 70 °C
Operating frequency - 2,4 GHz
Performance > Wi-Fi data rate (max) - 450 Mbit/s
DHCP Networking features - Yes
dimension depth - 70 mm
Design - On/off switch - Y
Design - Product colour - Black
Design - Product type - Tabletop router
Security - 64/128bitowe szyfrowanie WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Security - DMZ support - Y
Security - DoS attack prevention - Y
Security - Security algorithms - WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK
Security - Filtering - Y
Security - IP address filtering - Y
Security - Stateful Packet Inspection (SPI) - Y
Security - Firewall security - IP Address Binding, MAC Address Binding
Security - Firewall - Y
Security - Guest access - Y
EAN - 6935364051464
ean - 6935364051464
EANCode - 6935364092887
Eans - 6935364051464
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 40 °C
Power - Power source type - DC
Features - Certification - CE, FCC, RoHS, Wi-Fi
Features > Mesh Support - No
Features > Mobile Broadband - No mobile broadband
Features > MU-MiMO - No
Warranty - 36
guarantee - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
guarantee_type - normal
GRUPPE1 - Network
GRUPPE2 - Wireless Lan Broadba
GTIN - 0132018352359
GTIN - 132018352359
GTIN - 0163120466993
GTIN - 163120466993
GTIN - 0191120091259
GTIN - 191120091259
GTIN - 0230494833109
GTIN - 230494833109
GTIN - 0656884605703
GTIN - 656884605703
GTIN - 0720509390838
GTIN - 720509390838
GTIN - 0745449846764
GTIN - 745449846764
GTIN - 0755263230564
GTIN - 755263230564
GTIN - 0803982800701
GTIN - 803982800701
GTIN - 0806293522935
GTIN - 806293522935
GTIN - 0845973051464
GTIN - 845973051464
GTIN - 0851905159733
GTIN - 851905159733
GTIN - 0854585546855
GTIN - 854585546855
GTIN - 0898029640495
GTIN - 898029640495
GTIN - 0965831227654
GTIN - 965831227654
GTIN - 0970009754405
GTIN - 970009754405
GTIN - 0999996594429
GTIN - 999996594429
GTIN - 6935364051464
GTIN - 6935364092870
GTIN - 6935364092887
GTIN - 8459730514646
GTIN - 8592978094645
Hoehe - 0.07
HSTNUMMER - TL-WR940N V6.0
I/O ports - 1 x WAN (RJ-45)
I/O ports - 4 x 10/100 Mbit/s
IEEE 802.11b Network standard - Yes
IEEE 802.11g Network standard - Yes
IEEE 802.11n Network standard - Yes
Accessories included - - TL-WR940N
- Zasilacz
- Kabel Ethernet (RJ-45)
- Płyta CD
- Skrócona instrukcja obsługi
Included Accessories - Power supply unit,
RJ-45 Ethernet cable,
Resource CD,
Quick Installation Guide
Package features > Packing quantity - 10 pc(s)
Packaging data - Package height - 68 mm
Packaging data - Package depth - 223 mm
Packaging data - Package width - 357 mm
Packaging data - Package weight - 660 g
Packaging data - Package type - Box
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross height master carton - 370 mm
Package features > Gross depth master carton - 470 mm
Package features > Paper/Pasteboard - 11 g
Package features > Tare weight master carton - 1.123 kg
Packaging content - Cables included - LAN (RJ-45)
Packaging content - AC adapter included - Y
Packaging content - Quick installation guide - Y
Package features > Gross height (mm) - 68 mm
Package features > Gross depth (mm) - 355 mm
Package features > Gross width (mm) - 222 mm
Package features > Gross width master carton - 380 mm
Package features > Gross weight - 0.655 kg
Package features > Net weight master carton - 6.55 kg
Package features > Plastic (No PET) - 252 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.263 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00535908 m³
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_2551_1.jpg
Dimensions - 200 x 140 x 28mm
Dimensions - 230 x 144 x 35mm
dimension height - 290 mm
dimension width - 230 mm
dimension weight - 740 g
Unboxing -
HERSTELLER - TP-LINK
Power - Output voltage - 9 V
Power - Output current - 0.6 A
Category - Wireless Routers
Category - Root/Smarthome/Networks and communication/Routers
Category - Tīkla produkti, Gudrā māja :: Maršrutētāji / Rūteri
Category Code - WRO
Code - TL-WR940N
Code - TL-WR940NV3
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Color - Black
LargeDescHTML - 450Mbps Wireless N RouterTL-WR940N450Mbps wireless speed ideal for interruption sensitive applications like HD video streamingThree antennas increase the wireless robustness and stabilityEasy wireless security encryption at a push of WPS buttonIP based bandwidth control allows administrators to determine how much bandwidth is allotted to each PC What This Product Does450Mbps Wireless N Router TL-WR940N is a combined wired/wireless network connection device designed specifically for small business and home office networking requirements. With MIMO Technology, TL-WR940N creates an exceptional and advanced wireless performance, making it ideal for streaming HD video, VoIP and online gaming. Also, WPS button on the sleek and fashionable exterior ensures WPA2 encryptions, preventing the network from outside intrusions. Wireless N Speed & RangeComplying with the IEEE 802.11n standard, TL-WR940N can establish a wireless network and get up to 15X the speed and 5X the range of conventional 11g products. Also, with transmission rates up to 450Mbps, it shows more excellent abilities of mitigating data loss over long distances and through obstacles in a small office or a large apartment, even in a steel-and-concrete building. Above all, you could easily pick up the wireless network during long-distance connection where legacy 11g products may not! Better Wireless PerformanceThe router has the speed to work smoothly with almost any bandwidth intensive application including VoIP, HD streaming, or online gaming, without the lag. Using its powerful N technologies, the router is also able to mitigate data loss over long distances and through obstacles turning your home and even your yard into one big hot - spot. The information provided on this page is a property of the manufacturer or the brand.To find out more, please visit: http://www.tp-link.com/
LongDesc - What This Product Does
450Mbps Wireless N Router TL-WR940N is a combined wired/wireless network connection device designed specifically for small business and home office networking requirements. With MIMO Technology, TL-WR940N creates an exceptional and advanced wireless performance, making it ideal for streaming HD video, VoIP and online gaming. Also, WPS button on the sleek and fashionable exterior ensures WPA2 encryptions, preventing the network from outside intrusions.
Wireless N Speed & Range
Complying with the IEEE 802.11n standard, TL-WR940N can establish a wireless network and get up to 18X the speed and 6X the range of conventional 11g products. Also, with transmission rates up to 450Mbps, it shows more excellent abilities of mitigating data loss over long distances and through obstacles in a small office or a large apartment, even in a steel-and-concrete building. Above all, you could easily pick up the wireless network during long-distance connection where legacy 11g products may not!
Better Wireless Performance
The router has the speed to work smoothly with almost any bandwidth intensive application including VoIP, HD streaming, or online gaming, without the lag. Using its powerful N technologies, the router is also able to mitigate data loss over long distances and through obstacles turning your home and even your yard into one big hot - spot.
WPA / WPA2 Encryptions
WPA/WPA2 encryption standards ensure your wireless connection is safe from intruders.
WPS
Instantly setup WiFi connections simply by pressing the "WPS" button.
Easy Setup
Either using the optimized user interface and setup wizard or the CD (included) setup wizard will allow you to get ‘online’ quickly and easily.
LongProductName - TL-WR940N V6, 450Mbps, 4x 10/100Mbps LAN, 1x 10/100Mbps WAN, IEEE 802.11n/g/b, 3x 5dBi
LongSummaryDescription - TP-Link 450Mbps Wireless N Router. Wi-Fi band: Single-band (2.4 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN data transfer rate (max): 450 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,1000 Mbit/s, Networking standards: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Mobile network generation: 4G. Security algorithms: WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, Firewall security: IP Address Binding, MAC Address Binding. Product type: Tabletop router, Product colour: Black
Mobile network - 3G - N
Mobile network - 4G - N
Mobile network - Mobile network generation - 4G
Model - WR940N
Modulation -
Title - TP-Link 450Mbps Wireless N Router
Name - TP-LINK Router TL-WR940N 802.11n, 450 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antenna type 3xExternal antennas
Name - TP-Link TL-WR940N
Name - TP-Link TL-WR940N V4
name - WR940N router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 3x5dBi
ARTIKEL1 - TL-WR940N V6.0 N450 WIFI ROUTER
ARTIKEL2 - QUALCOMM 802.11B/G/N
Available bandwidth - 450 Mbps
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 36 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 7 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.646 kg
Annex - Not applicable
Ports & interfaces - Ethernet LAN (RJ-45) ports - 5
Full Description Line - Wireless Router|Available bandwidth 450 Mbps|IEEE 802.11b|IEEE 802.11g|IEEE 802.11n|1 WAN|4x10/100M|WPA - Wi-Fi Protected Access|WPA2 - Wi-Fi Protected Access|DHCP|Antenna Type Omni-Directional|Number of antennas 3|Wireless Frequency Range 2.4-2.4835GHz|Included Accessories Power supply unit,RJ-45 Ethernet cable,Resource CD,Quick Installation Guide|Dimensions 200 x 140 x 28mm
ProducerCode - TL-WR940N
ProductName - 450Mbps Wireless N Router
Software -
Protocols - DHCP server - Y
Protocols - DHCP client - Y
Protocols - Universal Plug and Play (UPnP) - Y
Vendor Homepage - www.tp-link.com/us/products/details/TL-WR940N.html
Management features - Reset button - Y
Management features - WPS push button - Y
Producer product name - TL-WR940N
Producer product family - Router
producer - TP-LINK
Producer - TP-Link
Link - https://www.tp-link.com/ae/home-networking/wifi-router/tl-wr940n/
Ports & interfaces - DC-in jack - Y
Ports & interfaces - Memory card slot(s) - N
Ports & interfaces - USB port - N
ShortDescription - standard N, Atheros, 2.4GHz, 802.11n/g/b, wbudowany przełącznik - 4 porty, 3 zintegrowane anteny
ShortSummaryDescription - TP-Link 450Mbps Wireless N Router, Wi-Fi 4 (802.11n), Single-band (2.4 GHz), Ethernet LAN, 4G, Black, Tabletop router
System Requirements -
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Windows operating systems supported - Y
System requirements - Mac compatibility - Y
Standards - 802.11b
Standards - 802.11g
Standards - 802.11n
Storno - Y
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 30
Weight & dimensions - Height - 34.8 mm
Weight & dimensions - Depth - 144.2 mm
Weight & dimensions - Width - 229.9 mm
Technical details > Net weight - 0.392 kg
Type - xDSL
Network architecture - FastEthernet
Network Device Type - Wireless Router
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Ethernet LAN data rates - 10,1000 Mbit/s
Network - Ethernet LAN interface type - Fast Ethernet
Network - Port forwarding - Y
Network - Networking standards - IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Network - Receiver sensitivity - 450M: -68dBm@10% PER
216M: -70dBm@10% PER
130M: -78dBm@10% PER
54M: -74dBm@10% PER
11M: -85dBm@8% PER
6M: -88dBm@10% PER
1M: -93dBm@8% PER
Network - VPN support - PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head)
URL - https://www.tp-link.com/uk/products/details/cat-9_TL-WR940N.html
Performance > Ethernet LAN data rates - 10/100 Mbit/s
vendpn - TL-WR940N
Unit Net Weight - 0.6 kg
Unit Gross Weight - 0.646 kg
Unit Box Height - 0.22
Unit Box Length - 0.36
Unit Box Width - 0.07
Unit Brutto Volume - 0.005544 cubm
WAN connection - 3G/4G USB modem compatibility - N
WAN connection - DSL WAN - N
WAN connection - Ethernet WAN - Y
WAN connection - SIM card slot - N
WPA - Wi-Fi Protected Access Security - Yes
WPA2 - Wi-Fi Protected Access Security - Yes
Brand - TP-Link
Special functions - Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, most WDS, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowej
30,72 €
TP-LINK TL-WR940N WiFi Router
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas