Overmax Vertis 2211

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 253613 Preces kods: OV-VERTIS 2211 EASY
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvēta atmiņa: 32MB
  • Ekrāna izmērs (diagonāle): 2.2"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 220 x 176
  • Operētājsistēma: N/A
  • GPS: Nav
  • Kameras izšķirtspēja: 0.3 MPix
  • Akumulators: 1000 mAh
Līdzīgi produkti
Šis produkts Overmax Vertis 2211
Overmax Vertis 1820
Maxcom MM720BB, Black
Maxcom MM 330
Caterpillar B30, Black
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
24,34 €
19,14 €
31,42 €
62,77 €
67,35 €
Pamatinformācija
Dual Sim Nav Nav Nav Nav Ir
Iebūvēta atmiņa 32MB 24MB N/A N/A 128MB
Krāsa Melna Melna Melna Melna Melna
Modelis Vertis 2211 Overmax Vertis 1820 Maxcom MM720 Maxcom MM330 CAT B30
Svars 85g Nav norādīts 83g 104g 200g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna aizsardzība N/A N/A N/A N/A Scratch-resistant glass
Ekrāna izmērs (diagonāle) 2.2" 1.77" 2.2" 3.2" 2.0"
Ekrāna izšķirtspēja 220 x 176 128 x 168 220 x 176 240 x 320 144 x 176
Ekrāna tips N/A TFT TFT N/A TFT
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A N/A 1 (Single Core) N/A N/A
Procesors (Chipset) n/a n/a n/a n/a n/a
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A N/A N/A N/A N/A
Pieslēgvietas un aprīkojums
3.5mm austiņu ligzda Nav Nav Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
SIM kartes izmērs N/A N/A Mini-SIM N/A Micro-SIM
USB ligzda microUSB microUSB Nav microUSB microUSB
Bezvadu savienojumi
3G tīkls Ir Nav Nav Ir Ir
4G tīkls Nav Nav Nav Nav Nav
5G tīkls Nav Nav Nav Nav Nav
Bluetooth 2.0 2.0 2.0 2.0 2.1
FM Radio Ir Ir Ir Ir Ir
GPS Nav Nav Nav Nav Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
WiFi Nav Nav Nav Nav Nav
Kameras parametri
Kameras izšķirtspēja 0.3 MPix N/A 0.3 MPix 5 MPix 2 MPix
Kameru skaits 1 Nav Nav 1 1
Priekšējā kamera (videozvans) Nav Nav Nav Nav Nav
Video ieraksta kvalitāte Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts
Zibspuldze Nav Nav Nav Ir Ir
Akumulators
Akumulators 1000 mAh 700 mAh 800 mAh 1000 mAh 1000 mAh
Izņemams akumulators Nav Nav Ir Nav Nav
Pamatinformācija
Dual Sim Nav
Dual Sim atbalsts norāda, ka tālrunī iespējams ievietot un vienlaicīgi lietot 2 SIM kartes. Tās var būt pat dažādu operatoru.
Iebūvēta atmiņa 32MB
Iebūvētās atmiņas apjoms norāda to, cik daudz informācijas (spēles, programmas, mūziku, fotoattēlus un videoklipus) iespējams uzglabāt telefona iekšējā atmiņā. Pašlaik katram otrajam tālrunim pieejama arī atmiņas kartes ligzda, kas ļauj to paplašināt. Lai nerastos problēmas ar vietas trūkumu, rekomendējam izvēlēties tālruni ar vismaz 16GB iebūvēto atmiņu.
Krāsa : Melna
Modelis : Vertis 2211
Svars : 85g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna aizsardzība N/A
Lai viedtālruņus (arī planšetdatorus) aizsargātu no nejaušiem skrāpējumiem un bojājumiem, kas var rasties pavisam nejauši, lielās kompānijas uz saviem ekrāniem uzstāda īpaši noturīgu, bet reizē arī plānu aizsargkārtu. Populārākais un arī pasaulē atzītākais ir kompānijas Corning radītais Gorilla Glass pārklājums.
Ekrāna izmērs (diagonāle) 2.2"
Ekrāna izmērs tiek noteikts pa diagonāli un to apzīmē collās (1" = 2.54cm). Bez šī parametra svarīga ir arī ekrāna izšķirtspēja.
Ekrāna izšķirtspēja 220 x 176
Ekrāna izšķirtspēja nosaka, cik daudz informācijas (pikseļus) tālrunis spēj attēlot. Jo lielāka izšķirtspēja, jo attēls būs mazāk graudains. Pašlaik iegādājoties viedtālruni rekomendējam izvēlēties modeļus ar vismaz 720x1280 pikseļu lielu izšķirtspēju. Šobrīd lielo kompāniju top modeļos jau tiek izmantoti FullHD (1080x1920) izšķirtspējas displeji.
Ekrāna tips N/A
Ekrāna tips ir būtisks aspekts iegādājoties viedtālruni. Šobrīd populārākie standarti ir TFT, IPS un AMOLED. TFT tiek izmantoti galvenokārt mazbudžeta ierīcēs, jo to izmaksas ir nelielas, bet arī attēla kvalitāte nav tik laba. IPS teicami attēlo krāsas un garantē labu informācijas redzamību arī no plaša skatu leņķa, savukārt AMOLED piedāvā labāku kontrastu un zemāku enerģijas patēriņu, tomēr attēls var nebūt tik ass kā IPS matricām.
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A
Procesora kodolu skaits norāda uz to, cik neatkarīgas skaitļošanas straumes iekārta spēj apstrādāt paralēli. Ierīce ar 4 kodoliem 80% gadījumu būs ātrāka par divkodolu konkurentiem, tomēr procesora veiktspēju ļoti ietekmē arī arhitektūras īpašības, takts frekvence un kešatmiņas apjoms.
Procesors (Chipset) : n/a
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) Nav norādīts
RAM ir neliela apjoma dinamiskā atmiņa, ar lielu datu caurlaidības ātrumu (bandwidth). Tā uztur operētājsistēmas aktīvo procesu un programmu raitu izpildi. Jo lielāks RAM atmiņas apjoms, jo vairāk programmu vienlaicīgi iespējams darbināt, bez ietekmes uz ātrdarbību. Rekomendējam iegādāties viedtālruni kā minimums ar 1GB RAM atmiņas.
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A
Šobrīd pasaulē ir 3 izteikti mobilo operētājsistēmu līderi - Android, Apple iOS un Windows Phone. Populārākā ir atvērtā koda Android OS, kas piedāvā neskaitāmas kustomizācijas un ļoti plašu aplikāciju skaitu. Otrajā vietā ir iOS, kas pieejams tikai uz Apple iPhone un iPad ierīcēm, tāpēc ir labi optimizēts un problēmu tikpat kā nav. Pēc darījuma, kurā Microsoft iegādājās Nokia, arī Windows Phone 8 pamazām kļūst populārāks.
Pieslēgvietas un aprīkojums
3.5mm austiņu ligzda Nav
3.5mm austiņu ligzda (jack) šobrīd ir pārliecinoši populārākais audio savienojums. Tas nodrošina iespēju pie tālruņa pievienot teju jebkuras austiņas, vai savienot tālruni ar audio pastiprinātāju vai ārējiem skaļruņiem.
Atmiņas kartes ligzda microSD
Šobrīd viedtālruņos visbiežāk tiek iebūvēta 8GB, 16GB vai 32GB liela atmiņa failu, multivides un aplikāciju uzglabāšanai. Nereti šis apjoms var izrādīties nepietiekams lielai mūzikas, fotoattēlu vai videoklipu kolekcijai. Tādēļ vidēji 50 procentiem viedtālruņu ir pieejama atmiņas ligzda, kas ļauj atmiņas apjomu palielināt. Visplašāk telefonos tiek iebūvētas microSD atmiņas ligzdas, kas parasti uztur līdz 32GB lielas kartes, jaunākajiem modeļiem arī 64GB microSDHC. Precīzāk iespējams noskaidrot ražotāja mājaslapā.
SIM kartes izmērs N/A
Lai padarītu tālruņus kompaktākus un atvēlētu korpusā vairāk vietas akumulatoram un citām būtiskām komponentēm, pamazām tiek samazināti arī SIM kartes fiziskie izmēri. Līdz šim populārākās bija mini-SIM kartes, bet šobrīd aizvien biežāk tiek izmantotas micro-SIM un nano-SIM.
USB ligzda microUSB
Šis parametrs norāda pieslēgvietas veidu, kāda iebūvēta tālrunī savienojumam ar datoru.
Bezvadu savienojumi
3G tīkls Ir
4G, jeb LTE mobilo datu savienojums nodrošina piekļuvi internetam vietās, kur pieejams 4. paaudzes mobilo sakaru pārklājums.
4G tīkls Nav
4G, jeb 4. paaudzes tīkls (tiek dēvēts arī par LTE) ir 2008. gadā prezentēts bezvadu savienojuma standarts, kura mērķis ir piedāvāt datu pārraides ātrumu līdz pat 1 Gbit/s. Pašlaik reāli dabā pielietotais LTE (Long Term Evolution) standarts piedāvā attiecīgi 100 MBit/s lejupielādei un 50 Mbit/s augšupielādei. Tikmēr telekomunikāciju eksperti turpina darbu pretī nospraustajam mērķim, un paredzams, ka tuvāko gadu laikā tiks prezentēts LTE Advanced, kas nodrošinās 10 reizes lielāku datu pārraides ātrumu kā LTE.
5G tīkls : Nav
Bluetooth 2.0
Bluetooth ir plaši izmantots bezvadu savienojums, kas nodrošina datu pārraidi nelielos attālumos. To izmanto failu pārsūtīšanai starp diviem tālruņiem vai tālruni un datoru. Tāpat pieejami neskaitāmi Bluetooth aksesuāri - hands-free sistēmas, bezvadu austiņas, pulsometri utt.
FM Radio Ir
FM Radio funkcija nodrošina iespēju tālrunī uztvert FM viļņos raidošās radiostacijas. Pamazām gan FM Radio pazūd no tālruņiem, jo uzlabojoties datu pārklājumam un pazeminoties tarifiem, cilvēki aizvien vairāk dod priekšroku interneta radio - Spotify, DI.FM u.c.
GPS Nav
GPS, jeb globālā pozicionēšanas sistēma ir rīks, kas ļauj noteikt ierīces atrašanās vietu izmantojot virs zemes riņķojošos satelītu signālus. Bez šīs funkcijas nebūs iespējams izmantot Google Maps, Waze un citus noderīgus servisus.
NFC Nav
NFC (Near Field Communication) ir datu pārraides standarts, kas atļauj neliela apjoma informācijas apmaiņu starp ierīcēm, kuras uztur šo funkciju. Pašlaik pielietojums nav plašs, tomēr prognozējams, ka drīzumā tieši ar NFC palīdzību varēsim norēķināties par pirkumiem lielveikalā, maksas autostāvvietu vai sabiedrisko transportu.
WiFi Nav
Wi-Fi ir bezvadu interneta savienojuma protokols, kas nodrošina datu apraidi līdz pat 1300Mbit/s lielu datu pārraides ātrumu un pārklājuma rādiusu līdz 70m iekštelpās un maksimums 250m ārpus telpām. Šobrīd visplašāk izmanto 802.11n standarta tīklu (max. 600Mbit/s), kurš ir savietojums ar vecākajiem B un G standartiem. Pamazām popularitāti iegūst arī jaunākais - 802.11ac standarts (max. 1300Mbit/s).
Kameras parametri
Kameras izšķirtspēja 0.3 MPix
Fotokameras izšķirtspēja norāda uz to, cik megapikseļu (MP) lielu attēlu spēj uzņemt tālrunī iebūvētā fotokamera. Jābrīdina, ka izšķirtspējas rādītājs ir būtisks, bet ne vienmēr tam ir tieša ietekme uz fotoattēlu kvalitāti. Šim nolūkam labāk izmantot gsmarena.com fotokameru salīdzināšanas rīku.
Kameru skaits : 1
Priekšējā kamera (videozvans) Nav
Priekšējā kamera ļauj veikt videozvanu caur operatora tīklu, vai sazināties video režīmā caur Skype un citām videosaziņas aplikācijām.
Video ieraksta kvalitāte Nav norādīts
Šis parametrs norāda, cik augstas izšķirtspēja video spēj uzņemt viedtālrunis. Modernākie tālruņi uzņem FullHD (1080p) videoklipus, bet daži dārgākie flagmaņi jau 4K (2160p) izmēra video. Ieraksta kvalitāte gan atkarīga no iebūvētā sensora un lēcas.
Zibspuldze Nav
Zibspuldze sniedz iespēju uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas slikti apgaismotās vietās, kā arī pilnīgā tumsā. Tāpat ir aplikācijas, kas piedāvā iebūvēto zibspuldzi izmantot kā kabatas lukturīti.
Akumulators
Akumulators 1000 mAh
Viedtālruņu akumulatora ietilpību norāda miliampērstundās (mAh). Teorijā - jo vairāk mAh, jo tālrunis spēj ilgāk darboties pēc vienas uzlādes reizes. Tomēr dabā tas nav tik vienkārši un pamatoti, jo strāvas patēriņš ir ļoti atkarīgs no telefona tehniskās specifikācijas - procesora jaudas, ekrāna izmēra un spilgtuma, kā arī operētājsistēmas optimizācijām un visbeidzot no lietošanas paradumiem.
Izņemams akumulators Nav
Tālruņi ar iebūvētu akumulatoru mēdz būt nedaudz plānāki un monolītāki, tomēr tiek pazaudēta iespēja akumulatoru pēc tā nolietošanās samainīt.
Papildus specifikācija
Accessories included - Docking Station
Audio player - Yes
Battery - 1000 mAh Lithium-ion
Camera - Yes
Color - Black
Color display - Yes
Connectors - microUSB
Data transmission - EDGE
Data transmission - GPRS
Data transmission - UMTS
Depth - 12.3 mm
Description - Intuitive and extremely easy to use phone Vertis 2211 Easy is a proposal primarily for older people who value functional and affordable solutions. Large color display, legible keys, a camera, photocontacts, and useful additional functions like the SOS key or a flashlight make the use of the phone extremely friendly.
PHOTOCONTACTS
The function of photocontacts allows you to set contacts with close-up photos so that selecting the number you are looking for is even easier.
SMART BUTTONS
Large, comfortable buttons with backlight, the ability to assign contacts and a lector prompting dialed digits.
DOCKING STATION
The included docking station allows you to easily and quickly connect your phone for charging.
CLEAR DISPLAY
Vertis 2211 Easy is a phone created for users who care about convenience and practicality. Thanks to the color display 2.2 and the large font the menu is particularly transparent even without the use of glasses.
DURABLE BATTERY
With Vertis 2211 Easy you no longer have to worry about unloading your phone during a call. A durable battery provides long talk time, while the docking station included in the set allows you to easily and quickly recharge your phone. The phone in standby mode can last up to 21 days without recharging!
STRONG SPEAKER
The Overmax VERTIS 2211 is equipped with a very powerful loudspeaker, thanks to which every user, regardless of the conditions, will hear the telephone ringing.
SOS FUNCTION
The SOS function, activated with a single key, allows emergency calls (up to 5 selected numbers) in the event of an emergency and notification of the nearest or ambulance.
THE CAMERA
The phone is equipped with a camera, thanks to which you can take photos of loved ones to photocontacts or capture interesting moments during meetings in the family circle. The camera can also be used as a magnifying glass to enlarge text in small fonts. Forgotten glasses will no longer be a problem for the user.
DURABLE, HEAVY HOUSING
Vertis 2211 has an extremely durable, impact-resistant and scratch-resistant rubber housing. On the side walls of the phone there are quick function buttons: flashlights and key locks, and the SOS button on the back of the housing.
FUNCTION MULTIPLE
Thanks to the additional functions Overmax Vertis 2211 is more than a phone. Radio MP3 Multimedia Camera, magnifier SOS function A flashlight Alarm Timetable Strong loudspeaker
Detailed camera specifications - 0,3 Mpx
Diagonal screen - 2,2''
dimension depth - 70 mm
dimension height - 126 mm
dimension weight - 253 g
dimension width - 102 mm
Dual SIM - No
E-mail client - No
ean - 5902581655325
Enclosure - Clasic
FM tuner - Yes
GPS receiver - No
GSM network - 1800 MHz
GSM network - 1900 MHz
GSM network - 850 MHz
GSM network - 900 MHz
guarantee - 36
guarantee_type - external
Height - 123 mm
Internal memory - 32 MB
LTE network - None
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SD
Memory standard - SDHC
MMS - Yes
name - Seniorphone for a senior vertis 2211+ Docking Station
Operating system - Nucleus
Other display parameters - 220 x 176 px
Other features -
producer - OVERMAX
QWERTY keypad - No
Standby time (max) - 21 days
Talk time (max) - 10 days
Touch screen - No
vendpn - OV-VERTIS 2211 EASY
Video talk - No
Voice recorder - Yes
Web browser - No
Weight - 85 g
Width - 58.3 mm
Wireless communication - Bluetooth
24,34 €
Overmax Vertis 2211
Visas kategorijas