Media-Tech MT857T

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 214456 Preces kods: MT857T
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvēta atmiņa: 32MB
  • Ekrāna izmērs (diagonāle): 2.4"
  • Ekrāna izšķirtspēja: N/A
  • Operētājsistēma: N/A
  • GPS: Nav
  • Kameras izšķirtspēja: 0.3 MPix
  • Akumulators: 600 mAh
Līdzīgi produkti
Šis produkts Media-Tech MT857T
Nokia 216, Dual Sim, Black
Maxcom MM 916
Panasonic KX-TU150, Black
Alcatel 2053D, Black
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
20,22 €
36,97 €
60,39 €
50,55 €
32,14 €
Pamatinformācija
Dual Sim Ir Ir Ir Ir Ir
Iebūvēta atmiņa 32MB N/A N/A N/A 4MB
Krāsa Melna Melna Melna Melna Melna
Modelis MT857T Nokia 216 Maxcom MM916 KX-TU150 Alcatel 2053D
Svars 84g 90g 124g 100g 130g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna aizsardzība N/A N/A N/A N/A N/A
Ekrāna izmērs (diagonāle) 2.4" 2.4" 2.4" 2.4" 2.4"
Ekrāna izšķirtspēja N/A 240 x 320 240 x 320 240 x 320 240 x 320
Ekrāna tips N/A TFT N/A N/A TN
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A N/A N/A N/A N/A
Procesors (Chipset) n/a n/a n/a n/a n/a
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 32MB 16MB Nav norādīts Nav norādīts 8MB
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A N/A N/A N/A N/A
Pieslēgvietas un aprīkojums
3.5mm austiņu ligzda Nav Ir Ir Nav Nav
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
SIM kartes izmērs N/A Mini-SIM N/A N/A N/A
USB ligzda microUSB microUSB microUSB microUSB microUSB
Bezvadu savienojumi
3G tīkls Nav Nav Ir Nav Nav
4G tīkls Nav Nav Nav Nav Nav
5G tīkls Nav Nav Nav Nav Nav
Bluetooth 2.0 3.0 2.0 2.0 N/A
FM Radio Ir Ir Ir Ir Ir
GPS Nav Nav Nav Nav Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
WiFi Nav Nav Nav Nav Nav
Kameras parametri
Kameras izšķirtspēja 0.3 MPix 0.3 MPix 2 MPix N/A 0.3 MPix
Kameru skaits 1 1 1 1 1
Priekšējā kamera (videozvans) Nav 0.3 MPix Nav Nav Nav
Video ieraksta kvalitāte Nav norādīts QVGA (320 x 240) Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts
Zibspuldze Nav Ir Ir Nav Ir
Akumulators
Akumulators 600 mAh 1020 mAh 1400 mAh N/A 750 mAh
Izņemams akumulators Nav Nav Nav Nav Nav
Pamatinformācija
Dual Sim Ir
Dual Sim atbalsts norāda, ka tālrunī iespējams ievietot un vienlaicīgi lietot 2 SIM kartes. Tās var būt pat dažādu operatoru.
Iebūvēta atmiņa 32MB
Iebūvētās atmiņas apjoms norāda to, cik daudz informācijas (spēles, programmas, mūziku, fotoattēlus un videoklipus) iespējams uzglabāt telefona iekšējā atmiņā. Pašlaik katram otrajam tālrunim pieejama arī atmiņas kartes ligzda, kas ļauj to paplašināt. Lai nerastos problēmas ar vietas trūkumu, rekomendējam izvēlēties tālruni ar vismaz 16GB iebūvēto atmiņu.
Krāsa : Melna
Modelis : MT857T
Svars : 84g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna aizsardzība N/A
Lai viedtālruņus (arī planšetdatorus) aizsargātu no nejaušiem skrāpējumiem un bojājumiem, kas var rasties pavisam nejauši, lielās kompānijas uz saviem ekrāniem uzstāda īpaši noturīgu, bet reizē arī plānu aizsargkārtu. Populārākais un arī pasaulē atzītākais ir kompānijas Corning radītais Gorilla Glass pārklājums.
Ekrāna izmērs (diagonāle) 2.4"
Ekrāna izmērs tiek noteikts pa diagonāli un to apzīmē collās (1" = 2.54cm). Bez šī parametra svarīga ir arī ekrāna izšķirtspēja.
Ekrāna izšķirtspēja N/A
Ekrāna izšķirtspēja nosaka, cik daudz informācijas (pikseļus) tālrunis spēj attēlot. Jo lielāka izšķirtspēja, jo attēls būs mazāk graudains. Pašlaik iegādājoties viedtālruni rekomendējam izvēlēties modeļus ar vismaz 720x1280 pikseļu lielu izšķirtspēju. Šobrīd lielo kompāniju top modeļos jau tiek izmantoti FullHD (1080x1920) izšķirtspējas displeji.
Ekrāna tips N/A
Ekrāna tips ir būtisks aspekts iegādājoties viedtālruni. Šobrīd populārākie standarti ir TFT, IPS un AMOLED. TFT tiek izmantoti galvenokārt mazbudžeta ierīcēs, jo to izmaksas ir nelielas, bet arī attēla kvalitāte nav tik laba. IPS teicami attēlo krāsas un garantē labu informācijas redzamību arī no plaša skatu leņķa, savukārt AMOLED piedāvā labāku kontrastu un zemāku enerģijas patēriņu, tomēr attēls var nebūt tik ass kā IPS matricām.
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits N/A
Procesora kodolu skaits norāda uz to, cik neatkarīgas skaitļošanas straumes iekārta spēj apstrādāt paralēli. Ierīce ar 4 kodoliem 80% gadījumu būs ātrāka par divkodolu konkurentiem, tomēr procesora veiktspēju ļoti ietekmē arī arhitektūras īpašības, takts frekvence un kešatmiņas apjoms.
Procesors (Chipset) : n/a
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 32MB
RAM ir neliela apjoma dinamiskā atmiņa, ar lielu datu caurlaidības ātrumu (bandwidth). Tā uztur operētājsistēmas aktīvo procesu un programmu raitu izpildi. Jo lielāks RAM atmiņas apjoms, jo vairāk programmu vienlaicīgi iespējams darbināt, bez ietekmes uz ātrdarbību. Rekomendējam iegādāties viedtālruni kā minimums ar 1GB RAM atmiņas.
Operētājsistēma
Operētājsistēma N/A
Šobrīd pasaulē ir 3 izteikti mobilo operētājsistēmu līderi - Android, Apple iOS un Windows Phone. Populārākā ir atvērtā koda Android OS, kas piedāvā neskaitāmas kustomizācijas un ļoti plašu aplikāciju skaitu. Otrajā vietā ir iOS, kas pieejams tikai uz Apple iPhone un iPad ierīcēm, tāpēc ir labi optimizēts un problēmu tikpat kā nav. Pēc darījuma, kurā Microsoft iegādājās Nokia, arī Windows Phone 8 pamazām kļūst populārāks.
Pieslēgvietas un aprīkojums
3.5mm austiņu ligzda Nav
3.5mm austiņu ligzda (jack) šobrīd ir pārliecinoši populārākais audio savienojums. Tas nodrošina iespēju pie tālruņa pievienot teju jebkuras austiņas, vai savienot tālruni ar audio pastiprinātāju vai ārējiem skaļruņiem.
Atmiņas kartes ligzda microSD
Šobrīd viedtālruņos visbiežāk tiek iebūvēta 8GB, 16GB vai 32GB liela atmiņa failu, multivides un aplikāciju uzglabāšanai. Nereti šis apjoms var izrādīties nepietiekams lielai mūzikas, fotoattēlu vai videoklipu kolekcijai. Tādēļ vidēji 50 procentiem viedtālruņu ir pieejama atmiņas ligzda, kas ļauj atmiņas apjomu palielināt. Visplašāk telefonos tiek iebūvētas microSD atmiņas ligzdas, kas parasti uztur līdz 32GB lielas kartes, jaunākajiem modeļiem arī 64GB microSDHC. Precīzāk iespējams noskaidrot ražotāja mājaslapā.
SIM kartes izmērs N/A
Lai padarītu tālruņus kompaktākus un atvēlētu korpusā vairāk vietas akumulatoram un citām būtiskām komponentēm, pamazām tiek samazināti arī SIM kartes fiziskie izmēri. Līdz šim populārākās bija mini-SIM kartes, bet šobrīd aizvien biežāk tiek izmantotas micro-SIM un nano-SIM.
USB ligzda microUSB
Šis parametrs norāda pieslēgvietas veidu, kāda iebūvēta tālrunī savienojumam ar datoru.
Bezvadu savienojumi
3G tīkls Nav
4G, jeb LTE mobilo datu savienojums nodrošina piekļuvi internetam vietās, kur pieejams 4. paaudzes mobilo sakaru pārklājums.
4G tīkls Nav
4G, jeb 4. paaudzes tīkls (tiek dēvēts arī par LTE) ir 2008. gadā prezentēts bezvadu savienojuma standarts, kura mērķis ir piedāvāt datu pārraides ātrumu līdz pat 1 Gbit/s. Pašlaik reāli dabā pielietotais LTE (Long Term Evolution) standarts piedāvā attiecīgi 100 MBit/s lejupielādei un 50 Mbit/s augšupielādei. Tikmēr telekomunikāciju eksperti turpina darbu pretī nospraustajam mērķim, un paredzams, ka tuvāko gadu laikā tiks prezentēts LTE Advanced, kas nodrošinās 10 reizes lielāku datu pārraides ātrumu kā LTE.
5G tīkls : Nav
Bluetooth 2.0
Bluetooth ir plaši izmantots bezvadu savienojums, kas nodrošina datu pārraidi nelielos attālumos. To izmanto failu pārsūtīšanai starp diviem tālruņiem vai tālruni un datoru. Tāpat pieejami neskaitāmi Bluetooth aksesuāri - hands-free sistēmas, bezvadu austiņas, pulsometri utt.
FM Radio Ir
FM Radio funkcija nodrošina iespēju tālrunī uztvert FM viļņos raidošās radiostacijas. Pamazām gan FM Radio pazūd no tālruņiem, jo uzlabojoties datu pārklājumam un pazeminoties tarifiem, cilvēki aizvien vairāk dod priekšroku interneta radio - Spotify, DI.FM u.c.
GPS Nav
GPS, jeb globālā pozicionēšanas sistēma ir rīks, kas ļauj noteikt ierīces atrašanās vietu izmantojot virs zemes riņķojošos satelītu signālus. Bez šīs funkcijas nebūs iespējams izmantot Google Maps, Waze un citus noderīgus servisus.
NFC Nav
NFC (Near Field Communication) ir datu pārraides standarts, kas atļauj neliela apjoma informācijas apmaiņu starp ierīcēm, kuras uztur šo funkciju. Pašlaik pielietojums nav plašs, tomēr prognozējams, ka drīzumā tieši ar NFC palīdzību varēsim norēķināties par pirkumiem lielveikalā, maksas autostāvvietu vai sabiedrisko transportu.
WiFi Nav
Wi-Fi ir bezvadu interneta savienojuma protokols, kas nodrošina datu apraidi līdz pat 1300Mbit/s lielu datu pārraides ātrumu un pārklājuma rādiusu līdz 70m iekštelpās un maksimums 250m ārpus telpām. Šobrīd visplašāk izmanto 802.11n standarta tīklu (max. 600Mbit/s), kurš ir savietojums ar vecākajiem B un G standartiem. Pamazām popularitāti iegūst arī jaunākais - 802.11ac standarts (max. 1300Mbit/s).
Kameras parametri
Kameras izšķirtspēja 0.3 MPix
Fotokameras izšķirtspēja norāda uz to, cik megapikseļu (MP) lielu attēlu spēj uzņemt tālrunī iebūvētā fotokamera. Jābrīdina, ka izšķirtspējas rādītājs ir būtisks, bet ne vienmēr tam ir tieša ietekme uz fotoattēlu kvalitāti. Šim nolūkam labāk izmantot gsmarena.com fotokameru salīdzināšanas rīku.
Kameru skaits : 1
Priekšējā kamera (videozvans) Nav
Priekšējā kamera ļauj veikt videozvanu caur operatora tīklu, vai sazināties video režīmā caur Skype un citām videosaziņas aplikācijām.
Video ieraksta kvalitāte Nav norādīts
Šis parametrs norāda, cik augstas izšķirtspēja video spēj uzņemt viedtālrunis. Modernākie tālruņi uzņem FullHD (1080p) videoklipus, bet daži dārgākie flagmaņi jau 4K (2160p) izmēra video. Ieraksta kvalitāte gan atkarīga no iebūvētā sensora un lēcas.
Zibspuldze Nav
Zibspuldze sniedz iespēju uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas slikti apgaismotās vietās, kā arī pilnīgā tumsā. Tāpat ir aplikācijas, kas piedāvā iebūvēto zibspuldzi izmantot kā kabatas lukturīti.
Akumulators
Akumulators 600 mAh
Viedtālruņu akumulatora ietilpību norāda miliampērstundās (mAh). Teorijā - jo vairāk mAh, jo tālrunis spēj ilgāk darboties pēc vienas uzlādes reizes. Tomēr dabā tas nav tik vienkārši un pamatoti, jo strāvas patēriņš ir ļoti atkarīgs no telefona tehniskās specifikācijas - procesora jaudas, ekrāna izmēra un spilgtuma, kā arī operētājsistēmas optimizācijām un visbeidzot no lietošanas paradumiem.
Izņemams akumulators Nav
Tālruņi ar iebūvētu akumulatoru mēdz būt nedaudz plānāki un monolītāki, tomēr tiek pazaudēta iespēja akumulatoru pēc tā nolietošanās samainīt.
Papildus specifikācija
3G Connectivity - No
Accessories included -
Additional phone's functions - MP3
Additional phone's functions - MPEG4 player
Audio player - Yes
Battery - Akumulator litowy BL_4C 600mAh
Battery capacity - 600 mAh
Bluetooth connectivity - Yes
Built-in digital camera - Yes
Built-in FM radio - Yes
Built-in GPS receiver - No
Built-in light/flash - No
Built-in memory - 32 MB
Bundle include - AC adapter/charger
Camera - Yes
Charging - microUSB
Color - Black
Color - Gray
Color display - No
Colour - black-silver
Communication and transfer - 2G
Communication and transfer - Bluetooth
Connectors - microUSB
Data transmission - GPRS
Depth - 13 mm
Description - Przyjazny telefon 2PHONE MT857 daje niezrównaną mobilność. Jego wyjątkowe, klasyczne wzornictwo zapewni prostą i wygodną obsługę, możliwość obsługi MP3 i MP4, a także wbudowane radio da pełną swobodę odtwarzania ulubionej muzyki zarówno z głośników jak i słuchawek.
Media-Tech 2PHONE MT857 jest jak dwa telefony w jednym dzięki możliwości obsługi dwóch kart SIM!
Dwie karty SIM mogą przez cały czas funkcjonować w trybie gotowości. Jest to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących w różne rejony świata, dla osób korzystających z kart dwóch różnych sieci komórkowych oraz dla tych co chcą mieć dwa oddzielne numery w jednym telefonie np. służbowy
i prywatny.
MT857 Obsługuje karty pamięci do 32GB. Dzięki temu możliwe jest przechowywanie dużej ilości ulubionej muzyki oraz fotografii zrobionych przez wbudowany aparat fotograficzny.
Nie trzeba się również martwić o to że 2PHONE padnie w najmniej oczekiwanym momencie dzięki baterii 600mAh energii starczy nawet do 4 dni czuwania.
2PHONE MT857 zapewnia szeroką gamę opcji przydatnych w podróży, podczas weekendu, na nudniejszym wykładzie czy też po prostu w wolnym czasie. Aby słuchać ulubionych utworów czy też stacji radiowych, nie potrzebujesz już osobnego odtwarzacza muzyki. Telefon wyposażony jest w złącze słuchawkowe 3,5mm, aby można było korzystać z posiadanych słuchawek.
Detailed camera specifications - 0.3MPIX (interpolacja)
Diagonal screen - 2,4''
dimension depth - mm
dimension height - mm
dimension weight - g
dimension width - mm
Dual SIM - Yes
ean - 5906453180359
EDGE connectivity - No
Effective pixels qty - 0,3 mill. pixels
Enclosure - Clasic
FM tuner - Yes
GPRS Connectivity - Yes
GSM bands - 1800 MHz
GSM bands - 1900 MHz
GSM bands - 850 MHz
GSM bands - 900 MHz
GSM network - 1800 MHz
GSM network - 1900 MHz
GSM network - 850 MHz
GSM network - 900 MHz
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Height - 123 mm
Height - 51 mm
Installed RAM memory - 32 MB
Internal memory - 32 MB
LTE/4G Connectivity - No
Maximal standby time - 4 day
Maximal talk time - 2.5 hr.
Memory card - microSD
Memory card capacity - 32 GB
Memory card reader - Yes
Memory standard - SDHC
MMS messages - Yes
Model - MT857T
More info - more info
name - GSM Phone Dual Sim MT857
Net weight - 84 kg
NFC Connectivity - No
Other display parameters - QVGA
Other features -
producer - Media-Tech
QWERTY keypad - No
Screen diagonal - 2.4 inches
SIM type - Dual sim
SMS messages - Yes
Supported flash memory cards - Micro SecureDigital (microSD)
Telephone Type - classic
Thickness - 13 mm
Touch screen - No
Type of battery - Li-Ion (600mAh)
Unboxing -
vendpn - MT857T
Vibration alarm - Yes
Warranty - Warranty 24 months
Weight - 84 g
Wi-Fi connectivity - No
Width - 51 mm
Width - 123 mm
Wireless communication - Bluetooth
20,22 €
Media-Tech MT857T
Visas kategorijas