Asus Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Silent, LP

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 90489 Preces kods: R5230-SL-1GD3-L
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon R5 230
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 625 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 1 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: DDR3
 • Atmiņas frekvence (effective): 1200 MHz
 • Dzesēšana: Passive
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Silent, LP
MSI GeForce GT 710, 1GB, DDR3, LP
Afox GeForce GT 210, 1GB, DDR3, Low Profile
Jaunums Afox Radeon R5 230 2GB
Zotac GeForce GT710, 1GB, DDR3
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
57,19 €
49,88 €
44,74 €
50,17 €
52,49 €
Pamatinformācija
GPU Type Radeon GeForce GeForce Radeon GeForce
GPU Full Radeon R5 230 GeForce GT 710 GeForce GT 210 GeForce GT 710
Veiktspēja (PassMark) Nav norādīts 600+ Nav norādīts 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 625 MHz 954 MHz 600 MHz 954 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 160 192 16 192
Strāvas patēriņš (TDP) 19 W 19 W Nav norādīts 25 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 300 W 300 W 300 W 300 W
Pielietojums Home Cinema Home Cinema Casual Gaming Home Cinema
DirectX versija DirectX 11.0 DirectX 12.0 Nav DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit 64 bit 64 bit 64 bit
Operatīvā atmiņa 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
Atmiņas tehnoloģija DDR3 DDR3 DDR3 DDR3
Atmiņas frekvence (effective) 1200 MHz 1600 MHz 1000 MHz 1600 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav
Dzesēšana Passive Passive Passive Passive
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1 1 1 1
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 1 0
Pieslēgvieta DVI-D 1 1 0 1
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 0 0 0 0
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti Radeon R5 230 ar 1024 MB DDR3 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

D-Sub spraudnis ļauj pievienot šai grafiskajai kartei monitoru ar analogo VGA pieslēgvietu, kura pamazām no tirgus pazūd atstājot vietu modernajām HDMI un DisplayPort ciparu pieslēgvietām.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon R5 230

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : Nav norādīts
Dzinēja ātrums (GPU speed) 625 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 160
Strāvas patēriņš (TDP) : 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 11.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 1 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija DDR3
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 1200 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Passive
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Silent, LP
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 68,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kartenhöhe - Low Profile
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Passive Kühlung
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 167,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Niedrigprofil-Halterung beiliegend - Nein
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV06B0-M0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - R5230-SL-1GD3-L
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - R5230-SL-1GD3-L Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 11
ARTIKEL1 - RADEON R5230-SL-1GD3-L PCIE 2.1
ARTIKEL2 - 1GB DDR3 625MHZ DVIHDMI LP IN
Basic - Arbeitsspeicher - 1 GB
Basic - Chipsatz-Familie - Radeon
Basic - Chipsatz-Reihe - R5 200
Basic - Chipsatzhersteller - AMD
Basic - Chipsatzmodell - R5 230
Basic - DVI - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Kartenhöhe - Low Profile
Basic - Marke - Asus
Basic - Maximale Auflösung - 2560 x 1600
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - DDR3 SDRAM
Basic - VGA - Ja
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV06B0-M0NA00
Breite - 0.17
Bundle include - Drivers on CD
Bus Type - PCI Express 2.1 x16
Category - Graphics Cards
Chipset - AMD Radeon R5 230
Chipset producer - AMD
Chipset type - Radeon R5 230
Cooling system - Single Slot Fansink
Cooling type - Passive
Core Clock - 625 MHz
D-Sub connector - 1 Pcs
Depth - 68.6 mm
Description - ASUS R5 230 silent and low profile graphics card with DirectX 11 and HDMI support Silent passive cooling means true 0dB - perfect for quiet home theater PCs and multimedia centers. Lowers graphics card EMI by 66% for more stable operation, clearer display, and safer computing. Low profile graphics cards for HTPC and multimedia PCs support smooth 1280 x 1024 gaming and Blu-ray 3D. Brackets bundled for fast setup! GPU Tweak helps you modify clock speeds, voltages, fan performance and more, all via an intuitive interface. GPU Tweak Streaming tool allows you to share on-screen action in real-time. Add scrolling text, pictures, and webcam images to the streaming window easily.
Description - ASUS R5230-SL-1GD3-L 1024MB DDR3 64bit
description - R5 230 is the fantastic graphics card from ASUS. Engineered with a highly-efficient 0 dB thermal design, it dissipates heat in complete silence - making R5 230 the perfect choice for your slim line home-theater PC (HTPC) build. Advanced EMI shielding reduces electromagnetic interference by up to 66% for a stable signal, pin-sharp images and safer and healthier computing.Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers.
Description - R5 230 is the fantastic new graphics card from ASUS. Engineered with a highly-efficient 0dB thermal design, it dissipates heat in complete silence - making R5 230 the perfect choice for your slimline home-theater PC (HTPC) build. Advanced EMI shielding reduces electromagnetic interference by up to 66% for a stable signal, pin-sharp images and safer and healthier computing. And because we know you love to customize, use the included GPU Tweak software to control video memory, voltages and cooling fans and even stream live gameplay in real time!
Design - Cooling type - Passive
Design - Form factor - LP
Device Type - Graphics card
Dimensions (WxDxH) - 16.764 cm x 6.86 cm
DVI Input/Output connectors - 1
DVI interface - 1 Pcs
EANCode - 4716659743446
Effective Memory Clock - 1.2 GHz
Fanless - Yes
feature - GPU tweak helps you modify clock speeds, voltages, fan performance and more, all via an intuitive interface
feature - GPU tweak streaming tool allows you to share on-screen action in real-time, add scrolling text, pictures, and webcam images to the streaming window easily
feature - Low profile graphics cards for HTPC and multimedia PCs support smooth 1280 x 1024 gaming and Blu-ray 3D
feature - Lowers graphics card EMI by 66% for more stable operation, clearer display, and safer computing
feature - Silent passive cooling means true 0 dB - perfect for quiet home theater PCs and multimedia centers
Full Description Line - AMD Radeon R5 230|Graphics memory size 1 GB|64 bit|PCIE 2.1 16x|GDDR3|Memory clock 1200 MHz|GPU clock 625 MHz|2560x1600|Cooling Single Slot Fansink|1x15pin D-sub|1xDVI|1xHDMI
Gewicht - 0.42
GPU clock - 625 MHz
Graphics connector - PCIE 2.1 16x
Graphics Engine - AMD Radeon R5 230
Graphics memory size - 1 GB
Graphics memory type - GDDR3
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4716659743446
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 55.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - 90YV06B0-M0NA00
Installed video memory - 1024 MB
Interfaces - DVI-D (dual link)

HDMI

VGA
Laenge - 0.23
Length - 235.000000000
LongDesc - Graphics galore for everyone!
R5 230 is the fantastic new graphics card from ASUS. Engineered with a highly-efficient 0dB thermal design, it dissipates heat in complete silence — making R5 230 the perfect choice for your slimline home-theater PC (HTPC) build. Advanced EMI shielding reduces electromagnetic interference by up to 66% for a stable signal, pin-sharp images and safer and healthier computing. And because we know you love to customize, use the included GPU Tweak software to control video memory, voltages and cooling fans and even stream live gameplay in real time!
0dB Silent Cooling
Perfect for building a hushed HTPC
Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers.
EMI Shield
Clearer signals and safer usage
ASUS reduces 66%* of electromagnetic interference both given off and received by the card - resulting in a more stable signal, clearer screen display, and a safer, healthier computing environment.
GPU Tweak with Streaming
Real-time intuitive graphics tuning
- Shows detailed specs and actual card status with GPU-Z
- Sync GPU clocks and voltages for easier overclocking
- Monitoring widget provides real-time detailed multi-parameter info
- Automatically checks and updates drivers and BIOS versions
- Stream on-screen action to the web in full HD
Stream online instantly
GPU Tweak streaming tool that lets you share on-screen action in real time – so others can watch live as games are played. It's even possible to add to the streaming window scrolling text, pictures and webcam images.
LongDesc - ASUS R5230-SL-1GD3-L 1024MB DDR3 64bit PCI-E DVI-D HDMI
LongProductName - PCI Express 2.1, AMD Radeon R5 230 1GB DDR3, DVI, HDMI
LongSummaryDescription - ASUS R5230-SL-1GD3-L. Graphics processor family: AMD, Graphics processor: Radeon R5 230, Processor frequency: 625 MHz. Discrete graphics adapter memory: 1 GB, Graphics adapter memory type: GDDR3, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 1200 MHz. Maximum resolution: 2560 x 1600 pixels. DirectX version: 11. Interface type: PCI Express 2.1. Cooling type: Passive
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - Yes
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV06B0-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV06B0-M0NA00
Max Resolution - 2560 x 1600
Max resolution - 2560x1600
Maximal image resolution - 2560 x 1600 pixels
Memory - 1 GB DDR3
Memory - Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR3
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 1200 MHz
Memory bus - 64 bit
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 1200 MHz
Memory clock - 600 MHz
Memory clock (effective) - 1200 MHz
Memory Interface - 64-bit
Memory type - DDR3
Microsoft Certification - Compatible with Windows 7
More info - www.asus.com [LINK]
Name - Asus R5230-SL-1GD3-L Radeon R5 230 Grafikkarte - 1 GB DDR3 SDRAM - Low Profile - 2560 x 1600 dpi Auflösung - 625 MHz Kern - 64 Bit Bus-Breite - HDMI - VGA - DVI
NVIDIA SLI support - No
PartNumber - 90YV06B0-M0NA00
Performance - DirectX version - 11
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - PhysX - N
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 2.1
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Processor - CUDA - N
Processor - Graphics processor - Radeon R5 230
Processor - Graphics processor family - AMD
Processor - Maximum resolution - 2560 x 1600 pixels
Processor - Processor frequency - 625 MHz
Processor clock - 625 MHz
Product Description - ASUS R5230-SL-1GD3-L - graphics card - Radeon R5 230 - 1 GB
productName - ASUS R5230-SL-1GD3-L 1024MB DDR3 64bit PCI-E DVI-D HDMI
ProductName - R5230-SL-1GD3-L
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - Radeon
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - R5 200
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - AMD
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - R5 230
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 625 MHz
RAMDAC frequency - 400 MHz
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl VGA-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Dual Link DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Gesamtanzahl DVI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - VGA - Ja
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 54.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 26.2 cm
Shipping box quantity - 20
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
ShortSummaryDescription - ASUS R5230-SL-1GD3-L, Radeon R5 230, 1 GB, GDDR3, 64 bit, 2560 x 1600 pixels, PCI Express 2.1
Speicher - Arbeitsspeicher - 1 GB
Speicher - Busbreite - 64 Bit
Speicher - Speichergeschwindigkeit - 1200 MHz
Speicher - Speichertechnologie - DDR3 SDRAM
Stck_Kart - 20
Stck_Pal - 180
Storno - Y
Support for multiple monitors - no data
Supported functions - ATI HD3D
Supported standards - DirectX 11
Supported standards - OpenGL
Technische Informationen - Analoges Signal - Ja
Technische Informationen - API unterstützt - DirectX 11.0
Technische Informationen - Digitales Signal - Ja
Technische Informationen - Funktionsmerkmale - AMD HD3D Technology
Technische Informationen - Funktionsmerkmale - EMI-Shield
Technische Informationen - HDCP unterstützt - Ja
Title - ASUS R5230-SL-1GD3-L Radeon R5 230 1 GB GDDR3
Type of bus connector - PCI-E 16x
Unit Brutto Volume - 0.002499 cubm
Unit Gross Weight - 0.45 kg
Unit Net Weight - 0.4 kg
URL - https://www.asus.com/Graphics_Cards/R5230SL1GD3L/overview/
Vendor Homepage - http://www.asus.com/Graphics_Cards/R5230SL1GD3L/
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Umweltzertifizierung - RoHS
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.415000000
Width - 166.000000000
Width - 167.64 mm
  -
57,19 €
Asus Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Silent, LP
Visas kategorijas