Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Mini OC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 496070 Preces kods: DUAL-RTX2070-O8G-MINI
Noliktavā 5 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: otrdien, 03.03.2020 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 04.03.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 04.03.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 04.03.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 04.03.2020
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2070
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1410 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2070 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 550 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2070

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 14000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1410 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Mini OC
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.6
Boost Clock - 1680 MHz
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0EC0-M0NA00
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2070
code - 90YV0EC0-M0NA00
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Clock - 1410 MHz
CUDA Cores - 2304
Description - ASUS DUAL-RTX2070-O8G-MINI
Description - The ASUS Dual GeForce RTX™ 2070 MINI OC edition 8GB GDDR6 with a compact size and two powerful Axial-tech fans for Intel® NUC 9 Extreme Kit, Intel® NUC 9 Pro Kit, and other small chassis. OC Edition: Boost Clock 1680 MHz (OC Mode)/ 1650 MHz (Gaming Mode) NVIDIA TURING™: ROG GeForce RTX™ graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games. DirectX 12: Power new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming. NVIDIA Shadowplay™ Record and share high-quality gameplay videos, screenshots, and livestreams with your friends. Coolest dual-fan GPU built for the Intel® NUC 9 Extreme Kit and Intel® NUC 9 Pro Kit.* A 2-slot Design maximizes compatibility and cooling efficiency for superior performance in small chassis Axial-tech fan design features a smaller fan hub that facilitates longer blades and a barrier ring that increases downward air pressure. 0dB Technology lets you enjoy light gaming in relative silence. Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability.
description - The Dual GeForce RTXTM 2070 MINI Graphics Card is specifically designed for the Intel NUC 9 Extreme Kit and Intel NUC 9 Pro Kit, bringing the thermal performance of larger cards to the evolving small-form-factor market.
Design - Cooling type - Active
Design - Illumination - Y
Design - Illumination colour - Multi
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2
Design - Product colour - Black
Device Type - Graphics card
Dimensions (WxDxH) - 3.9 cm x 19.7 cm x 12.1 cm
DisplayPort Input/Output connectors - 1
DVI Input/Output connectors - 1
ean - 4718017586382
EANCode - 4718017586382
Eans - 4718017586382
Effective Memory Clock - 14000 MHz
feature - 0 dB technology lets you enjoy light gaming in relative silence
feature - A 2-slot design maximizes compatibility and cooling efficiency for superior performance in small chassis
feature - Axial-tech fan design features a smaller fan hub that facilitates longer blades and a barrier ring that increases downward air pressure
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2070|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|GPU clock 1410 MHz|GPU boost clock 1680 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI|1xDisplayPort
GPU boost clock - 1680 MHz
GPU clock - 1410 MHz
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2070
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GTIN - 4718017586382
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 56.000000000
Interfaces - DisplayPort

DVI

HDMI
Length - 305.000000000
LongDesc - 2x Fans. 2x Fun.
The new Dual GeForce RTXTM 2070 MINI Graphics Card is specifically designed for the new Intel® NUC 9 Extreme Kit and Intel® NUC 9 Pro Kit, bringing the thermal performance of larger cards to the evolving small-form-factor market. Features like Axial-tech fan design, a custom 2-slot thermal solution, and Auto-Extreme Technology make the MINI an obvious choice for those looking for the best experience with the Intel® NUC 9 Extreme Kit, Intel® NUC 9 Pro Kit, and other small chassis.
2-slot Design
Sink your heat into this
The MINI features a new cooling solution that fits into a 2-slot design less than 20cm in length, making it compatible with the Intel® NUC 9 Extreme Kit, Intel® NUC 9 Pro Kit, and other small-form-factor chassis without sacrificing thermal performance. A redesigned shroud, heatsink, and heatpipe layout allows two Axial-tech fans to take advantage of the mesh side panel of the Intel® NUC 9 Extreme Kit and Intel® NUC 9 Pro Kit, while maintaining space for cable management and airflow to the CPU cooler.
Axial-tech Fan Design
Better, faster, stronger
Newly designed for the latest generation of top-end ROG graphics cards, these fans feature a smaller hub that facilitates longer blades and a barrier ring to increase downward air pressure.
0dB Technology
Quiet intelligence
An advanced onboard controller brings fans to a standstill when the GPU core temperature is below 55 Celsius, letting you enjoy light gaming in relative silence. As temps rise past the threshold, the fans automatically start up again.
IP5X Dust Resistance
Keep it clean
Dust is enemy number one for fans. It's easy to clean the blades, but taking the fan apart to remove dust that has made its way inside is not a simple task. Passing the IP5X certification means the housing is safe from nasty particulates, so you'll never need that deep clean.
Auto−Extreme Technology
Precision automated manufacturing
Auto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.
GPU Tweak II
Monitor, tweak, and tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.
XSplit
Premium streaming
XSplit offers a premium streaming experience with in-game annotations and other advanced features. Enjoy a free license with the purchase of select ASUS graphics cards. See you online!
wtfast
Play lag-free
We've partnered with wtfast to help you to play free from lag, latency issues, and lost packets. With a 6-month subscription to the wtfast Gamers Private Network, you'll enjoy lower ping for a smoother, more fluid online gaming experience. Buy an ASUS graphics card - and don't be left waiting!
Quantumcloud
Profit from GPU power
Quantumcloud is a simple and secure service that lets you effortlessly earn extra money by putting your idle GPU to work. Through an easy-to-use app, your computer can help run cloud-based applications, making you money in the process. Earnings are automatically transferred to your WeChat or PayPal account, and your privacy remains intact because Quantumcloud doesn't collect your personal data. Get started making money today!
144−Hour Validation Program
“Extensive” may be an understatement
Each card must meet rigorous performance and reliability standards before it ships. Performance and stress tests are run with the latest chart-topping titles like Fortnite, League of Legends, Overwatch, and PlayerUnknown's Battlegrounds. We also carry out reliability trials that include a 144-hour stability test and a series of 3DMark benchmarking runs to ensure the card performs well when pushed to the limits.
LongDesc - ASUS DUAL-RTX2070-O8G-MINI
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 2070, 1680 MHz (Boost Clock), 8GB GDDR6, 256-bit, DVI, HDMI, DisplayPort, 550W
LongSummaryDescription - ASUS Dual DUAL-RTX2070-O8G-MINI. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 2070, Processor frequency: 1410 MHz. Discrete graphics adapter memory: 8 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 256 bit, Memory clock speed: 14000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.6, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s), Illumination colour: Multi
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0EC0-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0EC0-M0NA00
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Memory - 8 GB GDDR6
Memory - Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256 bit
Memory clock - 14000 MHz
Memory Interface - 256-bit
Name - ASUS GeForce RTX 2070 DUAL MINI 8GB
name - ASUS GeForce RTX 2070 Mini Dual O8G, 8192 MB GDDR6
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Manual - Y
Packaging data - Package type - Box
PartNumber - 90YV0EC0-M0NA00
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA Ansel - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - NVIDIA GameStream - Y
Performance - NVIDIA GameWorks VR - Y
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - PhysX - Y
Performance - TV tuner integrated - N
Performance - Virtual Reality (VR) ready - Y
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Power - Minimum system power supply - 500 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 8-pin
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 2304
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 2070
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1680 MHz
Processor - Processor frequency - 1410 MHz
Producer - Asus
ProducerCode - DUAL-RTX2070-O8G-MINI
Product Description - ASUS DUAL-RTX2070-O8G-MINI - OC Edition - graphics card - GF RTX 2070 - 8 GB
productName - ASUS DUAL-RTX2070-O8G-MINI
ProductName - DUAL-RTX2070-O8G-MINI
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 25 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.3 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 33 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2070 | 8GB
ShortSummaryDescription - ASUS Dual DUAL-RTX2070-O8G-MINI, GeForce RTX 2070, 8 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
Title - ASUS Dual -RTX2070-O8G-MINI GeForce RTX 2070 8 GB GDDR6
Unit Brutto Volume - 0.004785 cubm
Unit Gross Weight - 0.93 kg
Unit Net Weight - 0.78 kg
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2070-O8G-MINI/
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2070-O8G-MINI/overview/
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.850000000
Weight & dimensions - Depth - 197 mm
Weight & dimensions - Height - 39 mm
Weight & dimensions - Width - 121 mm
Width - 222.000000000
  -
Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Mini OC
Visas kategorijas