Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER, 6GB GDDR6, Gaming OC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 356277 Preces kods: GV-N166SGAMING OC-6GD
Pasūtāms 8 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 18.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 18.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 18.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: 17.06.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1660 SUPER
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1860 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 192 bit
 • Operatīvā atmiņa: 6 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce GTX 1660 SUPER ar 6 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 450 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1660 SUPER

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 11000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1860 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 1408
Strāvas patēriņš (TDP) : Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 450 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 192 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 6 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER, 6GB GDDR6, Gaming OC
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.6
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N166SGAMING OC-6GD
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1660 S
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
Chipset manufacturer - nVidia
Code - GV-N166SGAMING OC-6GD
code - GV-N166SGAMING OC-6GD
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Boost frequency - 1860 MHz
Core Clock - 1860 MHz
CUDA Core - 1408
CUDA Cores - 1408
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Gigabyte
Description -
Description - GeForce®GTX 1660 SUPER GAMING OC 6G Powered by GeForce® GTX 1660 SUPER™ Integrated with 6GB GDDR6 192-bit memory interface WINDFORCE 3X Cooling System with alternate spinning fans RGB Fusion 2.0 – synchronize with other AORUS devices Protection Back Plate
Description - GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER GAMING
description - The cooling system features 3 unique blade fans, alternate spinning fan, 3 composite copper heat pipes, heat pipe direct touch and 3D active fan functionality, together delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures.
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - ATX
Design - Illumination - Y
Design - Illumination colour - Red/Green/Blue
Design - Number of fans - 3 fan(s)
Design - Product colour - Black
Device Type - Graphics card
dimension depth - 95 mm
dimension height - 235 mm
dimension weight - 1300 g
dimension width - 405 mm
Dimensions - 280 x 116.7 x 40.4 mm
Dimensions (WxDxH) - 4.04 cm x 28 cm x 11.67 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x)
DisplayPort Input/Output connectors - 3
długość - 28 cm
ean - 4719331305932
EAN - 4719331305932
EANCode - 4719331305932
Eans - 4719331305932
Effective Memory Clock - 14000 MHz
feature - 3D active fan
feature - Composite heat pipe
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Protective back plate
feature - Unique blade fan
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER|Graphics memory size 6 GB|192 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|GPU clock 1860 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort
GPU clock - 1860 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1530 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 120 - 129,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 121 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 280 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - NVIDIA GeForce GTX 1660 Super
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
Graphics memory size - 6 GB
Graphics memory type - GDDR6
GTIN - 4719331305932
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 91.000000000
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Interfaces - 3 x DisplayPort

HDMI
LED Kompatibilität - GIGABYTE RGB Fusion
Length - 405.000000000
LongDesc - WINDFORCE 3X COOLING SYSTEM
The WINDFORCE 3X cooling system features 3x 80mm unique blade fans, alternate spinning fan, 3 composite copper heat pipes, heat-pipe direct touch and 3D active fan functionality, together delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures.
ALTERNATE SPINNING
The GIGABYTE “Alternate Spinning” is the only solution that can solve the turbulent airflow of three fans. The biggest problem with the three fans is turbulence. Since the fans rotate in the same direction, the airflow direction is opposite between the fans, which will cause turbulent airflow and reduce heat dissipation efficiency. GIGABYTE turns the middle fan in the opposite direction, so that the airflow direction between the two fans is the same, reducing the turbulence and enhancing the airflow pressure.
UNIQUE BLADE FAN
The airflow is spilt by the triangular fan edge, and guided smoothly through the 3D stripe curve on the fan surface, effectively enhancing the airflow.
3D ACTIVE FAN
The 3D Active Fan provides semi-passive cooling, and the fans will remain off when the GPU is in a low load or low power game. It allows gamers to enjoy gameplay in complete silence when the system is running light or idle.
HEAT PIPES DIRECT TOUCH GPU
The shape of the pure copper heat pipes maximizes the direct contact area with the GPU, enhancing heat transfer. The heat pipes also cover the VRAM through a large metal plate contact to ensure proper cooling.
COMPOSITE HEAT-PIPE
The composite heat-pipe combines thermal conductivity and phase transition to efficiently manage the heat transfer between two solid interfaces which increases cooling capacity.
GAME IN STYLE
RGB FUSION 2.0
With 16.7M customizable color options and numerous lighting effects, you can choose lighting effects or synchronize with other AORUS devices.
CYCLING
Smoothly cycles through all colors
BUILT STRONG
EXTREME DURABILITY AND OVERCLOCKING
The graphics card uses 4+2 power phases design to allow the MOSFET to operate at lower temperature, and over-temperature protection design and load balancing for each MOSFET, plus the Ultra Durable certified chokes and capacitors, to provide excellent performance and longer system life. (Reference Card is 3+2 power phase.)
PROTECTION BACK PLATE
The back plate not only provides an aesthetical shape, but also enhances the structure of the graphics card to provide complete protection.
IN TOTAL COMMAND
The interface and functionality of the software is subject to each model.
AORUS ENGINE
The cutting edge intuitive interface allows you to adjust the clock speed, voltage, fan performance and power target in real-time according to your game’s requirements.
LongDesc - GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6 192bit 1xHDMI 3xDP
LongProductName - Gigabyte GTX 1660 SUPER GAMING OC 6G, 6 GB GDDR6, 192bit, 336 GB/s, PCI-E 3.0 x16, HDMI 2.0b, 3x DP 1.4, 8-pin
LongSummaryDescription - Gigabyte GV-N166SGAMING OC-6GD. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1660 SUPER, Processor frequency: 1860 MHz. Discrete graphics adapter memory: 6 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 192 bit, Memory clock speed: 14000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s), Illumination colour: Red/Green/Blue
maks. taktowanie rdzenia - 1860 MHz
Manufacturer - GIGABYTE
Manufacturer Part No - GV-N166SGAMING OC-6GD
ManufacturerPartNumber - GV-N166SGAMING OC-6GD
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Memory - 6 GB GDDR6
Memory - Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bandwidth (max) - 336 GB/s
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Memory clock speed - 14000 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 192 bit
Memory bus - 192-bit
Memory clock - 14000 MHz
Memory frequency - 14000 MHz
Memory Interface - 192-bit
Memory type - DDR6
Model - GeForce GTX 1660 SUPER
model chipsetu - GeForce GTX 1660 SUPER
Name - Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER GAMING 6GB OC
name - Gigabyte GeForce GTX 1660 Super Gaming OC 6G, 6144 MB GDDR6
Name - Gigabyte GV-N166SGAMING OC-6GD NVIDIA, 6 GB, GeForce GTX 1660 SUPER, GDDR6, PCI-E 3.0 x 16, Processor frequency 1860 MHz, Memory clock speed 14000 MHz, HDMI ports quantity 1
name - Graphic card GeForce GTX 1660SUPER OC GAMING 192BIT 6GB GDDR6
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 407.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 90.00 mm
Package features > Gross weight - 1.34 kg
Package features > Gross width (mm) - 240.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 352 g
Package features > Plastic (No PET) - 88 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.44 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Manual - Y
Packaging data - Package type - Box
PartNumber - GV-N166SGAMING OC-6GD
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - NVIDIA Ansel - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI-E 3.0 x 16
Power - Minimum system power supply - 450 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 8-pin
Power supply - 1x 8-Pin PCIe
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 1408
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1660 SUPER
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor frequency - 1860 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1660 SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1860 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Gigabyte
producer - Gigabyte
Producer product name - GV-N166SGAMING OC-6GD
ProducerCode - GV-N166SGAMING OC-6GD
Product Description - Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC 6G - OC Edition - graphics card - GF GTX 1660 SUPER - 6 GB
productName - GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6 192bit 1xHDMI 3xDP
ProductName - GV-N166SGAMING OC-6GD
przepustowość pamięci - 336 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Shader Einheiten - 1408
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 48.8 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 43 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 14.25 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 47.8 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1660 SUPER | 6GB
ShortSummaryDescription - Gigabyte GV-N166SGAMING OC-6GD, GeForce GTX 1660 SUPER, 6 GB, GDDR6, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 192 Bit
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.6
szerokość - 11.7 cm
szyna danych pamięci - 192 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
taktowanie rdzenia - 1860 MHz (Boost)
Technical details > Net weight - 0.90 kg
technologia - tak
Title - Gigabyte GV-N166SGAMING OC-6GD graphics card GeForce GTX 1660 SUPER 6 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.0100304 cubm
Unit Gross Weight - 1.425 kg
Unit Net Weight - 1.2 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N166SGAMING-OC-6GD#kf
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N166SGAMING-OC-6GD#kf
vendpn - GV-N166SGAMING OC-6GD
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
VRAM memory size - 6 GB
VRAM size & type - 6144 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.000000000
Weight - 1.295000000
Weight & dimensions - Depth - 280 mm
Weight & dimensions - Height - 116.7 mm
Weight & dimensions - Width - 40.4 mm
Width - 240.000000000
wielkość - 6144 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 4 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zaawansowane technologie - NVIDIA GameStream -Ready
zalecana moc - 450 W
zasilanie - 8 PIN
  -
Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER, 6GB GDDR6, Gaming OC
Visas kategorijas