Asus GeForce GTX 1660 SUPER, 6GB GDDR6, Dual EVO OC

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 356193 Preces kods: DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
Noliktavā 18 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: ceturtdien, 04.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: ceturtdien, 04.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: ceturtdien, 04.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: trešdien, 03.06.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1660 SUPER
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1530 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 192 bit
 • Operatīvā atmiņa: 6 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14002 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GTX 1660 SUPER ar 6 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 450 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1660 SUPER

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 11000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1530 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 1408
Strāvas patēriņš (TDP) : 125 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 450 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 192 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 6 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14002 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce GTX 1660 SUPER, 6GB GDDR6, Dual EVO OC
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.6
Boost Clock - 1860 MHz
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0DS3-M0NA00
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Category - Datoru komponentes :: Videokartes (VGA)
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Laptops | Tablets/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1660 S
Chipset manufacturer - nVidia
code - 90YV0DS3-M0NA00
Code - 90YV0DS3-M0NA00
Code - DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
Cooling - Active
Core Boost frequency - 1830 MHz
Core Clock - 1530 MHz
Core frequency - 1530 MHz
CUDA Core - 1408
CUDA Cores - 1408
Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
Dane techniczne: Producent - Asus
Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Desc - Mikroshēmu tips: Nvidia GeForce GTX 1660 Super, Takts frekvence: 1530 MHz, Atmiņas apjoms: 6 GB, Atmiņas veids: GDDR6, Biti: 192 Bit, Takts frekvence atmiņai: 14002 Mhz, Interfeisa tips: PCI Express 3.0, DVI: 1, VGA (D-Sub): Nav, HDMI: 1, Display Port: 1, Garantija: 3 gadi
Description -
Description - ASUS GeForce DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
description - The ASUS Dual GeForce GTX 1660 SUPER EVO sets you up with a serious advantage for high definition AAA gaming. Marathon gaming session? Multi-hour raid? With Axial-tech fans and Auto-Extreme technology, the Dual will keep pumping out frames long after competitors have bitten the dust. If you're looking for a solid, reliable gaming experience, this is it.Newly designed for the latest generation of top-end ROG graphics cards, these fans feature a smaller hub that facilitates longer blades and a barrier ring to increase downward air pressure.
Design - Cooling technology - ASUS Axial-tech
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2.7
Design - Product colour - Black
Device Type - Graphics card
dimension depth - 90 mm
dimension height - 405 mm
dimension weight - 1820 g
dimension width - 235 mm
Dimensions - 242 x 130 x 53 mm
Dimensions (WxDxH) - 5.3 cm x 24.2 cm x 13 cm
Display connectors - DVI-D, HDMI, Display Port
Długość - 24.2 cm
EAN -
ean - 4718017504744
EAN - 4718017504744
EANCode - 4718017504744
Eans - 4718017504744
Effective Memory Clock - 14002 MHz
feature - 0dB technology lets you enjoy light gaming in relative silence
feature - 144-hour validation program
feature - 2.7-slot design
feature - A protective backplate secures components during transportation and installation
feature - Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability
feature - Axial-tech fan design
feature - DirectCU II brings copper heatpipes into direct contact with the die for better cooling
feature - GeForce Experience
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Ultra-fast GDDR6 with over 50% more memory bandwidth for high-speed gaming
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Basis) max. - 1530 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 130 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 53 mm
Grafikkarten Länge - 150 - 249 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 242 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 3.0
Graphics chip - NVIDIA GeForce GTX 1660 Super
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
GTIN - 0192876504741
GTIN - 4718017504744
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 92.000000000
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Interfaces - DisplayPort

HDMI

DVI-D
LargeDescHTML -
LED Kompatibilität - ASUS Aura Sync
Length - 406.000000000
LongDesc - 2x Fans. 2x Fun.
The ASUS Dual GeForce® GTX 1660 SUPER™ EVO sets you up with a serious advantage for high definition AAA gaming. Marathon gaming session? Multi-hour raid? With Axial-tech fans and Auto-Extreme technology, the Dual will keep pumping out frames long after competitors have bitten the dust. If you're looking for a solid, reliable gaming experience, this is it.
Axial-tech Fan Design
Better, faster, stronger
Newly designed for the latest generation of top-end ROG graphics cards, these fans feature a smaller hub that facilitates longer blades and a barrier ring to increase downward air pressure.
2.7-Slot Design
Sink your heat into this
The Dual leverages a 2.7-slot design to gain more heatsink surface area. The extra thermal headroom increases overclocking potential and allows fans to run at even lower speeds in light scenarios.
0dB Technology
Quiet intelligence
An advanced onboard controller brings fans to a standstill when the GPU core temperature is below 55 Celsius, letting you enjoy light gaming in relative silence. As temps rise past the threshold, the fans automatically start up again.
DirectCU II
First contact
Copper heatpipes make direct contact with the die for improved thermal transfer.
Auto−Extreme Technology
Precision automated manufacturing
Auto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.
Protective Backplate
That's so metal!
The PCB is reinforced by an aluminum backplate that adds structural rigidity, helping to prevent flex and protect components and trace pathways from damage.
GPU Tweak II
Monitor, tweak, and tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.
XSplit
Premium streaming
XSplit offers a premium streaming experience with in-game annotations and other advanced features. Enjoy a free license with the purchase of select ASUS graphics cards. See you online!
wtfast
Play lag-free
We've partnered with wtfast to help you to play free from lag, latency issues, and lost packets. With a 6-month subscription to the wtfast Gamers Private Network, you'll enjoy lower ping for a smoother, more fluid online gaming experience. Buy an ASUS graphics card - and don't be left waiting!
Quantumcloud
Profit from GPU power
Quantumcloud is a simple and secure service that lets you effortlessly earn extra money by putting your idle GPU to work. Through an easy-to-use app, your computer can help run cloud-based applications, making you money in the process. Earnings are automatically transferred to your WeChat or PayPal account, and your privacy remains intact because Quantumcloud doesn't collect your personal data. Get started making money today!
144−hour Validation Program
“Extensive” may be an understatement
Each card must meet rigorous performance and reliability standards before it ships. Performance and stress tests are run with the latest chart-topping titles like Fortnite, League of Legends, Overwatch, and PlayerUnknown's Battlegrounds. We also carry out reliability trials that include a 144-hour stability test and a series of 3DMark benchmarking runs to ensure the card performs well when pushed to the limits.
Subtle Lighting
Gradient accent
The shroud features a subtle illuminated strip, adding a stylish accent to any build.
NVIDIA® G−SYNC™ Technology
Smooth operator
This graphics card supports NVIDIA® G-SYNCTM display technology for a super-smooth variable refresh rate experience. Enjoy AAA games without the nuisance of screen tearing or stuttering.
LongDesc - ASUS GeForce DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
LongProductName - GeForce GTX 1660 SUPER, 6GB GDDR6, 192-bit, 14002 MHz, DVI-D, HDMI, DP, HDCP 2.2, PCI-E 3.0, 1x 8-pin, 242x130x53 mm
LongSummaryDescription - ASUS Dual -GTX1660S-O6G-EVO. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1660 SUPER, Processor frequency: 1530 MHz. Discrete graphics adapter memory: 6 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 192 bit, Memory clock speed: 14002 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
Maks. taktowanie rdzenia - 1860 MHz
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0DS3-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0DS3-M0NA00
Max Monitors Supported - 3
Max Resolution - 7680 x 4320
Memory - 6 GB GDDR6
Memory - Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 192 bit
Memory - Memory clock speed - 14002 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 1830 MHz
Memory bus - 192-bit
Memory frequency - 14002 MHz
Memory Interface - 192-bit
Memory type - DDR6
Model - GeForce GTX 1660 SUPER
Model chipsetu - GeForce GTX 1660 SUPER
Name - Asus DUAL-GTX1660S-O6G-EVO NVIDIA, 6 GB, GeForce GTX 1660 SUPER, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1845 MHz, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 1830 MHz
Name - Asus GeForce GTX 1660 Super 6GB
Name - ASUS GeForce GTX 1660 SUPER DUAL 6GB OC EVO
name - ASUS GeForce GTX 1660 Super Dual O6G Evo, 6144 MB GDDR6
name - Graphics card GeForce DUAL GTX 1660 SUPER EVO OC 6GB 192BIT GDDR6 DP/HDMI/DVI-D
Obsługiwane standardy - DirectX 12
Obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
Obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 242.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 21.00 mm
Package features > Gross weight - 1.20 kg
Package features > Gross width (mm) - 51.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 350.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 50.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.40 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Bundled software - ASUS GPU Tweak II
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - 90YV0DS3-M0NA00
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA Ansel - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power - Minimum system power supply - 450 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 8-pin
Power supply - 1x 8-Pin PCIe
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 1408
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1660 SUPER
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum displays per videocard - 3
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 1830 MHz
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1860 MHz
Processor - Processor frequency - 1530 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1660 SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1845 MHz
Producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product name - DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
ProducerCode - DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
Product Description - ASUS DUAL-GTX1660S-O6G-EVO - OC Edition - graphics card - GF GTX 1660 SUPER - 6 GB
productName - ASUS GeForce DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
ProductName - DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
Przepustowość pamięci - 336 GB/s
Rodzaje wyjść/wejść - 1 x Display Port
Rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście DVI-D
Rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
Shader Einheiten - 1408
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1660 SUPER | 6GB
ShortSummaryDescription - ASUS Dual -GTX1660S-O6G-EVO, GeForce GTX 1660 SUPER, 6 GB, GDDR6, 192 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
Slot Height - 2,75 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 192 Bit
Supported standards - OpenGL 4.6
Szerokość - 13 cm
Szyna danych pamięci - 192 bit
Taktowanie pamięci - 14000 MHz
Taktowanie rdzenia - 1530 MHz (1860 MHz Boost OC)
Technical details > Net weight - 0.80 kg
Technologia - tak
Title - ASUS Dual -GTX1660S-O6G-EVO NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER 6 GB GDDR6
Typ chłodzenia - wentylator
Typ zastosowanej pamięci - GDDR6
Typ złącza - PCI-Express x16
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1660S-O6G-EVO/
vendpn - DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 6 GB
VRAM size & type - 6144 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 1.485000000
Weight & dimensions - Depth - 242 mm
Weight & dimensions - Height - 130 mm
Weight & dimensions - Width - 53 mm
Width - 237.000000000
Wielkość - 6144 MB
Wsparcie dla CUDA - tak
Wsparcie dla HDCP - tak
Wysokość - 5.3 cm
Zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
Zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
Zaawansowane technologie - NVIDIA GameStream -Ready
Zalecana moc - 450 W
Złącze zasilania - 8 PIN
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
  -
Asus GeForce GTX 1660 SUPER, 6GB GDDR6, Dual EVO OC
Visas kategorijas