Sapphire Radeon RX 5700, 8GB GDDR6, PULSE

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 339863 Preces kods: 11294-01-20G
Pasūtāms 7 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 13.06.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 13.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 13.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 13.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: 12.06.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon RX 5700
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1540 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Sapphire grafisko karti Radeon RX 5700 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 600 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 5700

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 11500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1540 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : 180 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 600 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Accessories included -
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl DisplayPort Anschlüsse - 3
Anschlüsse und Schnittstellen - Anzahl HDMI Anschlüsse - 1
Anschlüsse und Schnittstellen - DisplayPorts-Version - 1.4
Anschlüsse und Schnittstellen - HDMI-Version - 2.0b
Anschlüsse und Schnittstellen - Schnittstelle - PCI Express x16 4.0
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5, OpenCL 2.0, Vulkan
ARTIKEL1 - RADEON RX 5700 SAPPHIRE PULSE
ARTIKEL2 - 8G GDDR6 HDMI/TRIPLE DP OC W/BP IN
Boost Clock - 1750 MHz
Breite - 0.22
Bus Type - PCI Express 4.0 x16
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - AMD Radeon RX 5700
Chipset - Radeon RX 5700 PULSE
Chipset manufacturer - AMD
code - 11294-01-20G
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Boost frequency - 1750 MHz
Core Clock - 1540 MHz
Core frequency - 1540 MHz
Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
Dane techniczne: Producent - Sapphire
Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Description - Graphics card Radeon PULSE RX 5700 8G GDDR6 256BIT HDMI/3DP
Description - PULSE RX 5700 8G GDDR6 GPU: Boost Clock: Up to 1750 MHz Memory: 8GB/256 bit DDR6. 14 Gbps Effective Stream Processors: 2304 4K@120Hz Dual-X Cooling Technology
Description - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 5700 8GB GDDR6
Description - SAPPHIRE PULSE RX 5700\nThe SAPPHIRE PULSE RX 5700 offers great performance at the affordable price point that every gamer needs. With quality components and a robust digital power design, the PULSE RX 5700 delivers exceptional 1440p performance and high-fidelity gaming powered by AMD’s new extreme RDNA architecture. Its finely-tuned Dual-X Cooling Technology not only keeps the GPU, memory and VRM components cool, but also at a very low noise level. The all-aluminum backplate provides additional rigidity that guarantees nothing bends and dust stays out, and it also helps cool your card by increasing heat dissipation. Pivotal SAPPHIRE features like the Quick Connect Fan, Dual Bios Support and
description - The Sapphire Pulse RX 5700 offers great performance at the affordable price point that every gamer needs. With quality components and a robust digital power design, the PULSE RX 5700 delivers exceptional 1440p performance and high-fidelity gaming. Its finely-tuned Dual-X Cooling Technology not only keeps the GPU, memory and VRM components cool, but also at a very low noise level. The all-aluminum backplate provides additional rigidity that guarantees nothing bends and dust stays out, and it also helps cool your card by increasing heat dissipation.
Design - Anzahl Lüfter - 2 Lüfter
Design - Anzahl Slots - 2,3
Design - Formfaktor - ATX
Design - Kühlung - Aktiv
Design - Produktfarbe - Schwarz, Rot
Device Type - Graphics card
dimension depth - 215 mm
dimension height - 70 mm
dimension weight - 1140 g
dimension width - 320 mm
Dimensions - 254 x 135 x 46.5 mm
Dimensions (WxDxH) - 4.65 cm x 25.4 cm x 13.5 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x)
DisplayPort Input/Output connectors - 3
długość - 25.4 cm
ean - 4895106287716
EANCode - 4895106287716
Eans - 4895106287716
Energie - Min. Systemstromversogung - 600 W
Energie - Stromverbrauch (in Betrieb) - 187 W
Energie - Zusätzliche Stromanschlüsse - 1x 6-pin, 1x 8-pin
feature - 2304 Stream Processors
feature - 7 nm FinFET
Feature - AMD FreeSync, AMD FreeSync 2, AMD FreeSync 2 HDR
feature - Dual-X Cooling Technology
feature - Fan Quick Connect
Fertigung - 7 nm
Full Description Line - AMD Radeon RX 5700|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 4.0 16x|GDDR6|Memory CLK 14 Gbps|GPU clock 1540 MHz|GPU boost clock 1750 MHz|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort
Gewicht - 1.14
Gewicht & Abmessungen - Breite - 135 mm
Gewicht & Abmessungen - Höhe - 46,5 mm
Gewicht & Abmessungen - Tiefe - 254 mm
GPU boost clock - 1750 MHz
GPU clock - 1540 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1540 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1750 MHz
GPU type / Series - AMD Radeon RX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 135 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 46,5 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 254 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Graphics chip - AMD Radeon RX 5700
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics Engine - AMD Radeon RX 5700 XT
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 68.000000000
HERSTELLER - SAPPHIRE TECHNOLOGY
Hoehe - 0.07
HSTNUMMER - 11294-01-20G
Illumination - no
Interfaces - HDMI

3 x DisplayPort
kompatybilność z techn. współbieżności - CrossFire
Laenge - 0.32
Leistung - AMD FreeSync - Ja
Leistung - DirectX-Version - 12.0
Leistung - OpenCL-Version - 2.0
Leistung - OpenGL-Version - 4.5
Leistung - Shader Model-Version - 5.0
Length - 318.000000000
LongDesc - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 5700 8GB GDDR6 HDMI TRIPLE DP OC W/ BP UEFI 256-bit
maks. pobór mocy - 187 W
maks. taktowanie rdzenia - 1750 MHz
Manufacturer - SAPPHIRE
Manufacturer Part No - 11294-01-20G
ManufacturerPartNumber - 11294-01-20G
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 5120 x 2880
Max Resolution Details - DisplayPort: 5120 x 2880 / HDMI: 4096 x 2160
Memory - 8 GB GDDR6
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory CLK - 14 Gbps
Memory frequency - 14 Gbps
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Model - Radeon PULSE RX 5700
model chipsetu - Radeon RX 5700
name - Graphics card Radeon PULSE RX 5700 8G GDDR6 256BIT HDMI/3DP
Name - Sapphire 11294-01-20G. Grafikprozessorenfamilie: AMD, GPU: Radeon RX 5700, Prozessor-Taktfrequenz: 1540 MHz. Separater Grafik-Adapterspeicher: 8 GB, Grafikkartenspeichertyp: GDDR6, Breite der Speicherschnittstelle: 256 Bit. Maximale Auflösung: 5120 x 2880 Pixel. DirectX-Version: 12.0, OpenGL-Version: 4.5. Schnittstelle: PCI Express x16 4.0. Kühlung: Aktiv, Anzahl Lüfter: 2 Lüfter
name - Sapphire Pulse Radeon RX 5700 8G, 8192 MB GDDR6
Name - Sapphire Radeon RX 5700 PULSE 8G
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
PartNumber - 11294-01-20G
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
producent chipsetu - AMD
Producer - Sapphire
producer - Sapphire Technology
ProducerCode - 11294-01-20G
Product Description - Sapphire Pulse Radeon RX 5700 - graphics card - Radeon RX 5700 XT - 8 GB
productName - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 5700 8GB GDDR6 HDMI TRIPLE DP OC W/ BP UEFI 256-bit
Prozessor - CUDA - Nein
Prozessor - GPU - Radeon RX 5700
Prozessor - Grafikprozessorenfamilie - AMD
Prozessor - Maximale Auflösung - 5120 x 2880 Pixel
Prozessor - Maximale Displays pro Videokarte - 4
Prozessor - Parallele Verarbeitungstechnologie - Crossfire
Prozessor - Prozessor-Boost-Taktfrequenz - 1750 MHz
Prozessor - Prozessor-Taktfrequenz - 1540 MHz
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Shader Einheiten - 2304
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 13 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
ShortDescription - Chipset AMD Radeon RX 5700 | 8GB
Slot Height - 2,5 Slots
Speicher - Breite der Speicherschnittstelle - 256 Bit
Speicher - Datenübertragungsrate - 14 Gbit/s
Speicher - Grafikkartenspeichertyp - GDDR6
Speicher - Separater Grafik-Adapterspeicher - 8 GB
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 20
Storno - Y
Stream Processors - 2304
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenCL 2.0
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Shader Model 5.0
Systemanforderung - Unterstützt Windows-Betriebssysteme - Windows 10,Windows 7,Windows 8
szerokość - 13.5 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
taktowanie rdzenia - 1540 MHz (Boost: 1750 MHz)
technologia - tak
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.00539 cubm
Unit Gross Weight - 1.3 kg
Unit Net Weight - 0.9 kg
Vendor Homepage - www.sapphiretech.com/en/consumer/pulse-radeon-rx-5700-8g-gddr6
vendpn - 11294-01-20G
Verpackungsinformation - Betriebsanleitung - Ja
Verpackungsinformation - Treiber enthalten - Ja
Verpackungsinformation - Verpackungsart - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, Radeon VR Ready Premium
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36 months
Weight - 1.140000000
Width - 212.000000000
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 4.65 cm
zalecana moc - 650 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
  -
Sapphire Radeon RX 5700, 8GB GDDR6, PULSE
Visas kategorijas