Asus Radeon RX 5700, 8GB GDDR6

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 330057 Preces kods: RX5700-8G
Noliktavā 1 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: otrdien, 10.12.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 11.12.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 11.12.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 11.12.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 11.12.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon RX 5700
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1465 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti Radeon RX 5700 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 600 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 5700

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 12500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1465 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : 180 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 600 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Reģistrē pirkumu un saņem 50€ dāvanu karti spēļu iegādei no ASUS
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus Radeon RX 5700, 8GB GDDR6
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 109,2 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Doppelt
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 35,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 269,2 mm
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV0D70-U0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - RX5700-8G
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Radeon RX 5700 Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
ARTIKEL1 - RADEON RX5700-8G
ARTIKEL2 - 8GB GDDR6 NAVI10 XT HDMI DP X3 IN
Basic - Anzahl unterstützter Monitore - 6
Basic - Arbeitsspeicher - 8 GB
Basic - Chipsatz-Familie - Radeon
Basic - Chipsatzhersteller - AMD
Basic - Chipsatzmodell - RX 5700
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Asus
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR6
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0D70-U0NA00
Breite - 0.24
Bundle include - Quick guide
Bundle include - software and drivers on CD
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - Radeon RX 5700
Chipset manufacturer - AMD
Chipset producer - AMD
Chipset type - Radeon RX 5700
Code - 90YV0D70-U0NA00
code - 90YV0D70-U0NA00
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1725 MHz
Core frequency - 1465 MHz
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - Asus
Depth - 3.5 cm
Description -
Description - Großartige Gaming-Erlebnisse werden erschaffen, indem die Regeln neu definiert werden. Die AMD-Radeon™-RX-5700-Serie-GPUs widersetzen sich den bestehenden Konventionen und nutzen eine brandneue 7nm-Technologie mit RDNA-Architektur, die speziell auf ein perfektes Gaming-Erlebnis in 1440p zugeschnitten ist. Eine effizienter eingesetzte Rechenleistung kümmert sich mit Leichtigkeit um fortschrittliche 3D-Effekte und 8GB High-Speed-GDDR6-VRAM bietet mehr als genug Platz für detaillierte Texturen, Gittermodelle und Grafikeffekte in modernen Spielen. Die branchenführende Software und die häufigen Treiberupdates sorgen für ein noch umfassenderes Gaming-Erlebnis mit Übertakt
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Number of slots - 2
dimension depth - 95 mm
dimension height - 410 mm
dimension weight - 1820 g
dimension width - 235 mm
Dimensions - 270 x 110 x 35 mm
DisplayPort connector - 3 Pcs
długość - 27 cm
ean - 4718017414838
EAN - 4718017414838
EANCode - 4718017414838
Eans - 4718017414838
Gewicht - 1.86
GPU clock (base) - 1465 MHz
GPU clock (boost) - 1625 MHz
GPU clock (boost) - 1752 MHz
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4718017414838
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 11 cm
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.09
HSTNUMMER - 90YV0D70-U0NA00
Installed video memory - 8192 MB
kompatybilność z techn. współbieżności - CrossFire
Laenge - 0.41
LongDesc - Bending the Rules
Great gaming experiences are created by bending the rules. The AMD Radeon RX 5700 Series GPUs defy conventions with an all-new 7nm process infused with RDNA architecture that is specifically tuned for the perfect 1440p gaming experience. More efficient processing power handles advanced 3D effects with ease, and 8GB of high-speed GDDR6 VRAM provides ample storage for the detailed textures, meshes, and effects of modern games. Industry-leading software and frequent driver upgrades push the experience even further, enabling overclocking, gameplay recording, and more.
RDNA Architecture
7nm gains
The Radeon RX 5700 Series GPUs are powered by RDNA architecture, the heart of AMD's new 7nm process. RDNA features up to 40 redesigned compute units that deliver incredible performance and up to 4x IPC improvement. This translates to greatly improved performance for visual effects such as volumetric lighting, blur effects, and depth of field. The architecture also enables DisplayPort 1.4 with Display Stream Compression (DSC), which work with compatible displays to allow 4k gaming at extreme fresh rates without chroma subsampling.
AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition
Hardcore software
Radeon Software is a powerful hub that provides tools to customize in-game aesthetics, record gameplay, tweak performance, update drivers, and much more. The latest edition features Radeon Anti-Lag, a new technology that reduces input lag, effectively increasing the response time of the game and offering a significant competitive advantage in many titles.
GPU Tweak II
Monitor, tweak, and tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.
XSplit
Premium streaming
XSplit offers a premium streaming experience with in-game annotations and other advanced features. Enjoy a free license with the purchase of select ASUS graphics cards. See you online!
wtfast
Play lag-free
We've partnered with wtfast to help you to play free from lag, latency issues, and lost packets. With a 6-month subscription to the wtfast Gamers Private Network, you'll enjoy lower ping for a smoother, more fluid online gaming experience. Buy an ASUS graphics card - and don't be left waiting!
Quantumcloud
Profit from GPU power
Quantumcloud is a simple and secure service that lets you effortlessly earn extra money by putting your idle GPU to work. Through an easy-to-use app, your computer can help run cloud-based applications, making you money in the process. Earnings are automatically transferred to your WeChat or PayPal account, and your privacy remains intact because Quantumcloud doesn't collect your personal data. Get started making money today!
Game-changing Technology
Synergy!
The Radeon RX 5700 Series' RDNA architecture was engineered to greatly enhance features like Radeon Image Sharpening, FidelityFX, TressFX, TrueAudio Next, and VR technologies3. Games utilizing these technologies offer enhanced performance and more aesthetic options with an AMD graphics card.
AMD Radeon FreeSync
Immersive Gaming Dynamics
Experience stutter-free, tear-free gaming with AMD Radeon FreeSync and FreeSync HDR2 technology, available on many ASUS monitors.
LongProductName - Radeon RX 5700, 1465/1725 MHz, 8GB GDDR6, 256-bit, 7680x4320px, HDMI 2.0b, 3x DisplayPort 1.4
LongSummaryDescription - ASUS RX5700-8G. Graphics processor family: AMD, Graphics processor: Radeon RX 5700, Processor frequency: 1465 MHz. Discrete graphics adapter memory: 8 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
maks. taktowanie rdzenia - 1725 MHz
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256-bit
Memory clock (effective) - 14000 MHz
Memory frequency - 14 Gbps
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 600 Watt
Model - Radeon RX 5700
model chipsetu - Radeon RX 5700
More info - www.asus.com [LINK]
Name - ASUS Radeon RX 5700 8G
name - ASUS Radeon RX 5700 8G, 8192 MB GDDR6
Name - Asus RX5700-8G AMD, 8 GB, Radeon RX 5700, GDDR6, PCI Express 4.0, Processor frequency 1625 MHz, Memory clock speed 14000 MHz, HDMI ports quantity 1
Name - Asus RX5700-8G Radeon RX 5700 Grafikkarte - 8 GB GDDR6 - 1,47 GHz Kern - 256 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI
name - Graphic card Radeon RX 5700 8GB GDDR6 256BIT HDMI/3DP
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 410 mm
Package features > Gross height (mm) - 240 mm
Package features > Gross weight - 1.82 kg
Package features > Gross width (mm) - 90 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 300 g
Package features > PET - 20 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.32 kg
Package features > Volume (m3) - 0.008856 m³
Package features > WEEE tax - No
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - TV tuner integrated - N
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 4.0
Power - Minimum system power supply - 600 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin, 1x 8-pin
Processor - CUDA - N
Processor - Graphics processor - Radeon RX 5700
Processor - Graphics processor family - AMD
Processor - Maximum displays per videocard - 6
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - CrossFire
Processor - Processor boost clock speed - 1725 MHz
Processor - Processor frequency - 1465 MHz
Processor - Stream processors - 2304
Processor > Graphics processor - Radeon RX 5700
Processor > Graphics processor family - AMD
Processor > Processor frequency - 1625 MHz
producent chipsetu - AMD
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product name - RX5700-8G
ProducerCode - RX5700-8G
ProductName - RX5700-8G
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - Radeon
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - AMD
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - RX 5700
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,73 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,47 GHz
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 3
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Dual Link DVI - Nein
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
ShortDescription - Chipset AMD Radeon RX 5700 | 8GB
ShortSummaryDescription - ASUS RX5700-8G, Radeon RX 5700, 8 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Software included - ASUS GPU Tweak II
Speicher - Arbeitsspeicher - 8 GB
Speicher - Busbreite - 256 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR6
Stck_Kart - 5
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.6
Supported standards - Vulkan
szerokość - 11 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
taktowanie rdzenia - 1465 MHz (Boost: 1725 MHz)
Technical details > Net weight - 1.5 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Technische Informationen - Anzahl unterstützter Monitore - 6
Technische Informationen - API unterstützt - OpenGL 4.6
technologia - tak
Title - ASUS RX5700-8G Radeon RX 5700 8 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 4.0
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/RX5700-8G/overview/
vendpn - RX5700-8G
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
VRAM memory size - 8 GB
Warranty - 36
Warranty - Warranty 36 months
Weight & dimensions - Depth - 35 mm
Weight & dimensions - Height - 110 mm
Weight & dimensions - Width - 270 mm
Width - 27 cm
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.5 cm
zalecana moc - 600 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
Asus Radeon RX 5700, 8GB GDDR6
Visas kategorijas