Asus GeForce RTX 2060 SUPER, 8GB GDDR6, ROG Strix OC

+
Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Call of Duty: Modern Warfare
ID: 326745 Preces kods: ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
Noliktavā 9 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 15.10.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 16.10.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 16.10.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 16.10.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 16.10.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2060 SUPER
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1470 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2060 SUPER ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 550 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 2 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2060 SUPER

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 14000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1470 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2176
Strāvas patēriņš (TDP) : 175 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 2

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Call of Duty: Modern Warfare
NVIDIA Call of Duty: Modern Warfare
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2060 SUPER, 8GB GDDR6, ROG Strix OC
Additional information - RGB lighting
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - Quick guide
Bundle include - ROG velcro hook & loop
Bundle include - software and drivers on CD
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2060 Super
code - 90YV0DG0-M0NA00
Code - 90YV0DG0-M0NA00
Cooling type - active
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - Asus
Depth - 4.9 cm
Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
DisplayPort connector - 2 Pcs
długość - 30.1 cm
EAN - 4718017418416
ean - 4718017418416
EANCode - 4718017418416
Eans - 4172017418416
GPU clock (base) - 1470 MHz
GPU clock (base) - 1500 MHz
GPU clock (boost) - 1830 MHz
GPU clock (boost) - 1860 MHz
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 2 Pcs
Height - 13.1 cm
Height - 88.000000000
Installed video memory - 8192 MB
Length - 407.000000000
LongDesc - ASUS ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
ManufacturerPartNumber - 90YV0DG0-M0NA00
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256-bit
Memory clock (effective) - 14000 MHz
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 550 Watt
model chipsetu - GeForce RTX 2060 SUPER
More info - www.asus.com [LINK]
name - ASUS GeForce RTX 2060 Super ROG Strix O8G Gaming, 8192 MB GDDR6
Name - ASUS GeForce RTX 2060 SUPER STRIX OC 8GB
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2060 SUPER, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1470 MHz, Memory clock speed 14000 MHz, HDMI ports quantity 2
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Ray Tracing
obsługiwane standardy - Vulkan
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 305.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 54.00 mm
Package features > Gross weight - 1.61 kg
Package features > Gross width (mm) - 130.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 315.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 55.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.36 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0DG0-M0NA00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2060 SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1470 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Asus
Producer product name - ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
ProducerCode - ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x USB Type-C
rodzaje wyjść/wejść - 2 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 2 x wyjście HDMI
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2060S | 8GB
Software included - ASUS GPU Tweak II
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported functions - NVIDIA Highlights
Supported functions - Real-Time Ray Tracing
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - VESA
szerokość - 13 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
Technical details > Net weight - 1.25 kg
technologia - tak
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
USB plugs - 1 x USB-C
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 1.870000000
Width - 235.000000000
Width - 30.1 cm
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 4.89 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zalecana moc - 550 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
Asus GeForce RTX 2060 SUPER, 8GB GDDR6, ROG Strix OC
 • NVIDIA Call of Duty: Modern Warfare
Visas kategorijas