Asus GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, Dual

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 288363 Preces kods: DUAL-GTX1650-4G
Noliktavā 15 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: otrdien, 03.03.2020 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: trešdien, 04.03.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: trešdien, 04.03.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: trešdien, 04.03.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: trešdien, 04.03.2020
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1650
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1485 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 8002 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GTX 1650 ar 4 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 300 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1650

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 7500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1485 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 896
Strāvas patēriņš (TDP) : 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 8002 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, Dual
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - CD
Bundle include - Quick guide
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1650
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1650
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GTX 1650
code - 90YV0CV3-M0NA00
Code - 90YV0CV3-M0NA00
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1665 MHz
Core frequency - 1485 MHz
CUDA Core - 896
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Asus
Depth - 3.7 cm
Description - ASUS Dual GeForce® GTX 1650 4GB GDDR5 is your ticket into PC gaming. The ASUS Dual GeForce® GTX 1650 is built with the breakthrough graphics performance of the award-winning NVIDIA Turing™ architecture to supercharge your favorite games. Get game ready with performance that’s twice as fast as the GeForce GTX 950 and up to 70% faster than the GTX 1050. GeForce Experience lets you capture and share videos, screenshots, and livestreams with friends, keep your GeForce drivers up to date, and easily optimize your in-game settings. IP5X dust resistance offers protection from particle ingress for better durability. Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability. 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure compatibility with the latest games. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking, thermal controls, and system monitoring.
Description - Graphics card GeForce GTX 1650 DUAL 4G
dimension depth - 220 mm
dimension height - 55 mm
dimension weight - 765 g
dimension width - 310 mm
Dimensions - 20.4 x 11.5 x 3.7 cm
Dimensions - 204 x 115 x 37 mm
DisplayPort connector - 1 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 1
DVI Input/Output connectors - 1
DVI interface - 1 Pcs
długość - 20.4 cm
ean - 192876295892
ean - 4718017295895
EAN - 4718017295895
Eans - 4718017295895
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1650|Graphics memory size 4 GB|128 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|Memory clock 8002 MHz|GPU clock 1485 MHz|GPU boost clock 1665 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI|1xDisplayPort|Included Accessories 1 x CD;1 x Quick Guide
GPU boost clock - 1665 MHz
GPU clock - 1485 MHz
GPU clock (base) - 1485 MHz
GPU clock (boost) - 1665 MHz
GPU clock (boost) - 1695 MHz
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 4 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 0.82 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 11.5 cm
Included Accessories - 1 x CD;
1 x Quick Guide
Installed video memory - 4096 MB
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
maks. taktowanie rdzenia - 1695 MHz
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory > Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 128 bit
Memory > Memory clock speed - 8002 MHz
Memory bus - 128 bit
Memory bus - 128-bit
Memory bus - 128-bits
Memory clock - 8002 MHz
Memory clock (effective) - 8002 MHz
Memory frequency - 8002 MHz
Memory type - DDR5
Memory type - DDR5
Minimal recommended power adapter - 300 Watt
Model - GeForce GTX 1650
model chipsetu - GeForce GTX 1650
More info - www.asus.com [LINK]
Name - ASUS DUAL-GTX1650-4G
name - ASUS GeForce GTX 1650 Dual 4G, 4096 MB GDDR5
Name - ASUS GeForce GTX 1650 DUAL 4GB
name - GeForce GTX 1650 DUAL 4G
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 305.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 60.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 220.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 322.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 96.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.33 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1650
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1485 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product name - DUAL-GTX1650-4G
ProducerCode - DUAL-GTX1650-4G
rodzaje wyjść/wejść - 1 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście DVI-D
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 25 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8.5 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 32.5 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1650 | 4GB
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Vulkan
szerokość - 11.5 cm
szyna danych pamięci - 128 bit
taktowanie pamięci - 8002 MHz
taktowanie rdzenia - 1485 MHz (Boost: 1695 MHz)
Technical details > Net weight - 0.49 kg
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR5
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.004753 cubm
Unit Gross Weight - 0.85 kg
Unit Net Weight - 0.7 kg
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1650-4G/
vendpn - DUAL-GTX1650-4G
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 4 GB
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Width - 20.4 cm
wielkość - 4096 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.7 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zaawansowane technologie - NVIDIA GameStream -Ready
zalecana moc - 300 W
Asus GeForce GTX 1650, 4GB GDDR5, Dual
Visas kategorijas