Gigabyte GeForce GTX 1650 WindForce OC 4G, 4GB GDDR5

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 287462 Preces kods: GV-N1650WF2OC-4GD
Noliktavā 17 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: pirmdien, 01.06.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: piektdien, 29.05.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1650
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1785 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 8002 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce GTX 1650 ar 4 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 300 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 3 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1650

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : Nav norādīts
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1785 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 896
Strāvas patēriņš (TDP) : Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 8002 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 3

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce GTX 1650 WindForce OC 4G, 4GB GDDR5
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N1650WF2OC-4GD
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1650
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1650
Chipset manufacturer - nVidia
Code - GV-N1650WF2OC-4GD
code - GV-N1650WF2OC-4GD
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Boost frequency - 1785 MHz
Core Clock - 1785 MHz
Core frequency - 1665 MHz
CUDA Core - 896
CUDA Cores - 896
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Gigabyte
Description - GeForce GTX 1650 WINDFORCE OC 4G Powered by GeForce GTX 1650 Integrated with 4GB GDDR5 128-bit memory interface WINDFORCE 2X Cooling System with alternate spinning fans 90 mm unique blade fans
Description - GIGABYTE GeForce GTX 1650 WINDFORCE OC 4
Description - Graphics card GeForce GTX 1650 WF OC 4G
description - The graphics card uses the 3+1 power phase design to allow the MOSFET to operate at lower temperature, and over-temperature protection design and load balancing for each MOSFET, plus the Ultra Durable certified chokes and capacitors, to provide excellent performance and longer system life.
Design - Cooling type - Active
Design - Fan diameter - 9 cm
Design - Form factor - ATX
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2
Design - Product colour - Black,Stainless steel
Device Type - Graphics card
dimension depth - 340 mm
dimension height - 60 mm
dimension weight - 710 g
dimension width - 240 mm
Dimensions - 229 x 119 x 36 mm
Dimensions (WxDxH) - 3.6 cm x 22.9 cm x 11.9 cm
Display connectors - HDMI (3x), Display Port
DisplayPort Input/Output connectors - 1
długość - 22.9 cm
EAN - 4719331304621
ean - 4719331304621
EANCode - 4719331304621
Eans - 4719331304621
Effective Memory Clock - 8002 MHz
feature - 90 mm unique blade fans
feature - Integrated with 4GB GDDR5 128-bit memory interface
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Powered by GeForce GTX 1650
feature - WINDFORCE 2X cooling system with alternate spinning fans
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1650|Graphics memory size 4 GB|128 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|Memory clock 8002 MHz|GPU clock 1785 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|3xHDMI|1xDisplayPort
GPU clock - 1785 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1485 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1785 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce GTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 119 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 36 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 229 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - NVIDIA GeForce GTX 1650
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1650
Graphics memory size - 4 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 0.91 kg
GTIN - 0889523016992
GTIN - 4719331304621
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 3
Height - 61.000000000
Illumination - no
Interfaces - DisplayPort

3 x HDMI
Length - 341.000000000
LongDesc - WINDFORCE 2X COOLING SYSTEM
WINDFORCE 2X cooling system features 2x 90mm unique blade fans, alternate spinning fan, and 3D active fan, together delivering an effective heat dissipation.
ALTERNATE SPINNING
The GIGABYTE patent “Alternate Spinning” is the only solution that can solve the turbulent airflow of adjacent fans. Since the adjacent fans rotate in the same direction, the airflow direction is opposite between the fans, which will cause turbulent airflow and reduce heat dissipation efficiency. GIGABYTE turns the adjacent fans in the opposite direction, so that the airflow direction between the two fans is the same, reducing the turbulence and enhancing the airflow pressure.
UNIQUE BLADE FAN
The airflow is spilt by the triangular fan edge, and guided smoothly through the 3D stripe curve on the fan surface, effectively enhancing the airflow.
3D ACTIVE FAN
The 3D Active Fan provides semi-passive cooling, and the fans will remain off when the GPU is in a low load or low power game. It allows gamers to enjoy gameplay in complete silence when the system is running light or idle.
EXTREME DURABILITY AND OVERCLOCKING
The graphics card uses the 3+1 power phase design to allow the MOSFET to operate at lower temperature, and over-temperature protection design and load balancing for each MOSFET, plus the Ultra Durable certified chokes and capacitors, to provide excellent performance and longer system life.(Reference card is 2+1 power phase)
AORUS ENGINE
The cutting edge intuitive interface allows you to adjust the clock speed, voltage, fan performance and power target in real-time according to your game’s requirements.
LongDesc - GIGABYTE GeForce GTX 1650 WINDFORCE OC 4GB GDDR5 3xHDMI Gold Plated 1xDP
LongProductName - GeForce GTX 1650, 1785 MHz, 4GB, GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x 16, 7680 x 4320, 1 x DisplayPort, 3 x HDMI
LongSummaryDescription - Gigabyte GV-N1650WF2OC-4GD. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1650, Processor frequency: 1785 MHz. Discrete graphics adapter memory: 4 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 128 bit, Memory clock speed: 8002 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s)
maks. pobór mocy - 90 W
Manufacturer - GIGABYTE
Manufacturer Part No - GV-N1650WF2OC-4GD
ManufacturerPartNumber - GV-N1650WF2OC-4GD
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Memory - 4 GB GDDR5
Memory - Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bandwidth (max) - 128 GB/s
Memory - Memory bus - 128 bit
Memory - Memory clock speed - 8002 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory clock speed - 8002 MHz
Memory bus - 128 bit
Memory bus - 128-bit
Memory clock - 8002 MHz
Memory frequency - 8002 MHz
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Model - GeForce GTX 1650
model chipsetu - GeForce GTX 1650
Name - Gigabyte GeForce GTX 1650 WindForce 4GB OC
name - Gigabyte GeForce GTX 1650 WindForce OC 4G, 4096 MB GDDR5
Name - Gigabyte GeForce® GTX 1650 WINDFORCE 4 GB, GeForce® GTX 1650, GDDR5, 3.0 x 16, Processor frequency 1665 MHz, Memory clock speed 8002 MHz
name - Graphics card GeForce GTX 1650 WF OC 4G
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 229.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 36.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 119.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 180.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 20.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - GV-N1650WF2OC-4GD
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - OpenGL version - 4.6
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Ports & interfaces > Interface type - 3.0 x 16
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin
Power supply - 1x 6-Pin PCIe
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 896
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1650
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor frequency - 1785 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce® GTX 1650
Processor > Graphics processor family -
Processor > Processor frequency - 1665 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Gigabyte
producer - Gigabyte
Producer product name - GeForce® GTX 1650 WINDFORCE
ProducerCode - GV-N1650WF2OC-4GD
Product Description - Gigabyte GeForce GTX 1650 WINDFORCE OC 4G - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB
productName - GIGABYTE GeForce GTX 1650 WINDFORCE OC 4GB GDDR5 3xHDMI Gold Plated 1xDP
ProductName - GV-N1650WF2OC-4GD
rodzaje wyjść/wejść - 1 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 3 x wyjście HDMI
Shader Einheiten - 896
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 49 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 35.5 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8.1 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 31 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1650 | 4GB
ShortSummaryDescription - Gigabyte GV-N1650WF2OC-4GD, GeForce GTX 1650, 4 GB, GDDR5, 128 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express x16 3.0
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 8000 MHz
Speicheranbindung - 128 Bit
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Mac operating systems supported - Y
System requirements - Windows operating systems supported - Y
szerokość - 11.9 cm
szyna danych pamięci - 128 bit
Technical details > Net weight - 0.71 kg
Title - Gigabyte GV-N1650WF2OC-4GD graphics card GeForce GTX 1650 4 GB GDDR5
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR5
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.005392 cubm
Unit Gross Weight - 0.81 kg
Unit Net Weight - 0.6 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1650WF2OC-4GD#sp
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1650WF2OC-4GD#kf
vendpn - GV-N1650WF2OC-4GD
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 3 x HDMI
VRAM memory size - 4 GB
VRAM size & type - 4096 MB GDDR5
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.000000000
Weight - 0.710000000
Weight & dimensions - Depth - 229 mm
Weight & dimensions - Height - 36 mm
Weight & dimensions - Width - 119 mm
Width - 240.000000000
wielkość - 4096 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.6 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zaawansowane technologie - NVIDIA GameStream -Ready
zalecana moc - 300 W
zasilanie - 6 PIN
  -
Gigabyte GeForce GTX 1650 WindForce OC 4G, 4GB GDDR5
Visas kategorijas