Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS XTREME WATERFORCE

+
Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
ID: 276392 Preces kods: GV-N208TAORUSX W-11GC
Pasūtāms 7 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
1 491,76 €
149,42 € mēnesī
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: 05.08.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 06.08.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 06.08.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 06.08.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 06.08.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1770 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 352 bit
 • Operatīvā atmiņa: 11 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Liquid Cooling Solution
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce RTX 2080 Ti ar 11 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 3 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1770 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 4352
Strāvas patēriņš (TDP) : 250 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 11 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Liquid Cooling Solution
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 3

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Papildus specifikācija
Accessories included -
Additional information - Fan: 2x 120 mm
Additional information - Radiator: 240 mm
Additional information - RGB lighting
Additional information - Tube length: 395mm
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - AORUS metal sticker
Bundle include - Drivers on CD
Bundle include - I/O guide
Bundle include - Installation manual
Bundle include - Quick guide
Bundle include - Screws & Pads
Bundle include - Warranty Card
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2080 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Ti
code - GV-N208TAORUS X W-11GC
Cooling - Active
Cooling type - Water cooling
Core Boost frequency - 1770 MHz
Core frequency - 1545 MHz
CUDA Core - 4352
Depth - 40.41 mm
Description - Karta graficzna GeForce RTX 2080 Ti XTREME WATERFORCE 11G 3HDMI/3DP/USB-c
dimension depth - 170 mm
dimension height - 330 mm
dimension weight - 2940 g
dimension width - 390 mm
Dimensions - 290 x 131.05 x 40.41 mm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 3 Pcs
ean - 4719331303891
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
Fertigung - 12 nm
GPU clock (base) - 1770 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1350 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1770 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 131 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40,24 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 290 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Ti
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - No
HDMI connector - 3 Pcs
Height - 131.05 mm
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Installed video memory - 11264 MB
LED Kompatibilität - GIGABYTE RGB Fusion
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory bus - 352-bit
Memory clock (effective) - 14140 MHz
Memory frequency - 14140 MHz
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 750 Watt
Model - GeForce RTX 2080 Ti
More info - www.gigabyte.com [LINK]
name - GeForce RTX 2080 Ti XTREME WATERFORCE 11G 3HDMI/3DP/USB-c
name - Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Ti Xtreme Waterforce 11G, 11264
NVIDIA SLI support - Yes
Other features -
Other information -
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
producer - Gigabyte
Shader Einheiten - 4352
Slot Height - 2,5 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 352 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA Warp
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
USB plugs - 1 x USB-C
vendpn - GV-N208TAORUSX W-11GC
Version - Box
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x DisplayPort
Video ports - 3 x HDMI
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 11 GB
VRAM size & type - 11 264 MB GDDR6
Warranty - Warranty 36 months
Wasserkühlung - yes
Width - 290 mm
1 491,76 €
149,42 € mēnesī
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS XTREME WATERFORCE
 • NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas