Lenovo ThinkStation NVIDIA Quadro P620, 2GB, GDDR5

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 203192 Preces kods: 4X60R60468
Pasūtāms 8 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: 17.03.2020 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 18.03.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 18.03.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: 18.03.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 18.03.2020
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Quadro P620
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): Nav norādīts
 • Pielietojums: 3D Graphics/CAD
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 2 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): Nav norādīts
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Lenovo grafisko karti Quadro P620 ar 2 GB GDDR5 operatīvo atmiņu.

4 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Quadro
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Quadro P620

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 3500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) Nav norādīts
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 512
Strāvas patēriņš (TDP) : 40 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 250 W
Pielietojums 3D Graphics/CAD

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 2 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : Nav norādīts
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 0

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 4

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Lenovo ThinkStation NVIDIA Quadro P620, 2GB, GDDR5
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Single
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Allgemeine Informationen - Hersteller - Lenovo Group Limited
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 4X60R60468
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Lenovo
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - 4X60R60468 Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
ARTIKEL1 - NVIDIA QUADRO P620 2GB MINIDPX4
ARTIKEL2 - F/ THINKSTATION TOWER HP BRACKET IN
Basic - Arbeitsspeicher - 2 GB
Basic - Chipsatz-Familie - Quadro
Basic - Chipsatz-Reihe - P
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - P620
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - Marke - Lenovo
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR5
Brand - Lenovo
BrandPartCode - 4X60R60468
Breite - 0.15
Category - Graphics Cards
Code - 4X60R60468
Description - Lenovo entwickelt innovative Produkte für die PC+-Ära. Lenovo ist bereits der weltweit führende PC-Hersteller und ein führendes Unternehmen im Smartphone- und Tablet-Bereich. Zugleich arbeitet das Unternehmen daran, zu einem der weltweit angesehensten Technologiekonzerne zu werden.
Description - LENOVO THINKSTATION NVIDIA QUADRO P620 2GB GDDR5 MINI DPX4 WITH HIGH PROFILE BRACKET
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Number of slots - 1
Design - Product colour - Black
EAN -
EANCode - 0192940039483
Gewicht - 0.25
GRUPPE1 - Zubehör
GRUPPE2 - Workstations
GTIN - 0192940039483
Height - 54.000000
HERSTELLER - LENOVO
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - 4X60R60468
Laenge - 0.24
Length - 242.000000
LongDesc - ThinkStation Nvidia Quadro P620 Graphics Card with High-Profile bracket is a perfect choice to upgrade your graphics performance on ThinkStation Tower machines. It combines a 512 CUDA core Pascal GPU, large on-board memory and advanced display technologies to deliver amazing performance for a range of professional workflows.The 2GB of DDR5 memory enables the creation of complex 2D and 3D models and a flexible single-slot.Support for four 4K displays with HDR color gives you an expansive visual workspace to view your creations in stunning detail.
LongProductName - Nvidia Quadro P620, 2 GB GDDR5, Mini DPx4, Graphics Card with HP Bracket
LongSummaryDescription - Lenovo 4X60R60468. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: Quadro P620. Discrete graphics adapter memory: 2 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory clock speed: 2000 MHz. Maximum resolution: 5120 x 2880 pixels. Interface type: PCI Express x16 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
Manufacturer - LENOVO
ManufacturerPartNumber - 4X60R60468
Memory - Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory clock speed - 2000 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory -
Name - Lenovo Quadro P620 Grafikkarte - 2 GB GDDR5 - Lüfterkühler - 4 x Mini DisplayPort OutputsMini DisplayPort - PC
Name - Lenovo ThinkStation Nvidia Quadro P620 2GB GDDR5 Mini DPx4 Graphics Card with HP Bracket
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 0 - 90%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 0 - 55 °C
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 22.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 33.00 mm
Package features > Gross weight - 0.40 kg
Package features > Gross width (mm) - 148.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 96.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 4.50 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.10 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Package depth - 148 mm
Packaging data - Package height - 33 mm
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - Package weight - 300 g
Packaging data - Package width - 222 mm
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - TV tuner integrated - N
Performance - Video formats supported - HEVC
PeriodofWarranty - 12 M
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x16 3.0
Ports & interfaces - Mini DisplayPorts quantity - 4
Ports & interfaces > Interface type -
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 512
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - Quadro P620
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum digital resolution - 5120 x 2880 pixels
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 5120 x 2880 pixels
Processor > Graphics processor -
Processor > Graphics processor family -
ProductName - 4X60R60468
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - Quadro
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - P
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - P620
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl der Mini-DisplayPort-Ausgänge - 4
Schnittstellen / Anschlüsse - Mini DisplayPort - Ja
ShortSummaryDescription - Lenovo 4X60R60468, Quadro P620, 2 GB, GDDR5, 2000 MHz, 5120 x 2880 pixels, PCI Express x16 3.0
Speicher - Arbeitsspeicher - 2 GB
Speicher - Speichertechnologie - GDDR5
Stck_Kart - 12
Stck_Pal - 0
Storno - Y
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10,Windows 7
Technical details > Net weight - 0.30 kg
Title - Lenovo 4X60R60468 graphics card Quadro P620 2 GB GDDR5
URL - https://www.lenovo.com/us/en/accessories-and-monitors/graphic-cards/graphic-cards/GRAPHIC-BO-TS-Nvidia-Quadro-P620-HP/p/4X60R60468
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
WarrantyInfo -
Weight - 0.260000
Weight & dimensions - Depth - 144 mm
Weight & dimensions - Height - 16 mm
Weight & dimensions - Weight - 130 g
Weight & dimensions - Width - 115 mm
Width - 150.000000
Lenovo ThinkStation NVIDIA Quadro P620, 2GB, GDDR5
Visas kategorijas