Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 177669 Preces kods: GV-N208TAORUS T-11GC
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1650 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 352 bit
 • Operatīvā atmiņa: 11 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Līdzīgi produkti
Šis produkts Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo OC
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS XTREME
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
1 355,17 €
1 210,83 €
1 374,73 €
1 246,03 €
1 400,81 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti
Veiktspēja (PassMark) 16000+ 17000+ 16000+ 16000+ 17000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1650 MHz 1545 MHz 1695 MHz 1620 MHz 1770 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 4352 4352 4352 4352 4352
Strāvas patēriņš (TDP) 250 W 250 W Nav norādīts Nav norādīts 250 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 650 W 750 W 750 W 750 W 750 W
Pielietojums Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming
DirectX versija DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit 352 bit 352 bit 352 bit 352 bit
Operatīvā atmiņa 11 GB 11 GB 11 GB 11 GB 11 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atmiņas frekvence (effective) 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14140 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir Ir Ir Ir Ir
Dzesēšana Blower Blower High-End Cooler Blower High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Ir Ir Ir Ir Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta HDMI 1 3 3 1 3
Pieslēgvieta DisplayPort 3 3 3 3 3
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce RTX 2080 Ti ar 11 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 16000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1650 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 4352
Strāvas patēriņš (TDP) : 250 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 352 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 11 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - AORUS metal sticker
Bundle include - Drivers on CD
Bundle include - Quick guide
Bundle include - Warranty Card
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2080 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Ti
code - GV-N208TAORUS T-11GC
Code - GV-N208TAORUS T-11GC
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1650 MHz
Core frequency - 1545 MHz
CUDA Core - 4352
Depth - 36 mm
Description - Powered by GeForce RTX™ 2080 Ti Integrated with 11GB GDDR6 352-bit memory interface Turbo Fan Cooling System Vapor chamber direct touch GPU High Thermal Conductivity Copper Heat Sink Double ball bearing fan
Description - The GeForce RTX 2080 graphics card is based on the all-new NVIDIA Turing architecture, delivering an incredible level of realism in games and immersion in the world around you, as well as amazing performance and energy efficiency. Here is the new dimension of graphics.
dimension depth - 90 mm
dimension height - 490 mm
dimension weight - 1700 g
dimension width - 240 mm
Dimensions - 272 x 112.5 x 36 mm
Dimensions - L=271 W=112.5 H=36 mm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 3 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 3
ean - 4719331303921
EAN - 4719331303921
ean - 4719331303921
EAN - 4719331303921
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti|Graphics memory size 11 GB|352 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|GPU clock 1650 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1. AORUS metal sticker;2. Quick guide;3. 4-year warranty registration;4. Driver CD
GPU clock - 1650 MHz
GPU clock (base) - 1650 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1350 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1650 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 112,5 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 38 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 271 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Ti
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 11 GB
Graphics memory type - GDDR6
Gross weight - 1.48 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - No
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 112.5 mm
Included Accessories - 1. AORUS metal sticker;
2. Quick guide;
3. 4-year warranty registration;
4. Driver CD
Installed video memory - 11264 MB
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N208TAORUS-T-11GC#kf
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory > Discrete graphics adapter memory - 11 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 352 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 352 bit
Memory bus - 352-bit
Memory bus - 352-bit
Memory clock - 14000 MHz
Memory clock (effective) - 14000 MHz
Memory frequency - 14000 MHz
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 750 Watt
Model - GeForce RTX 2080 Ti
More info - www.gigabyte.com [LINK]
name - Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Ti Turbo 11G, 11264 MB GDDR6
Name - Gigabyte GV-N208TAORUS T-11GC NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1650 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
Name - Gigabyte GV-N208TAORUS T-11GC NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1650 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
name - Karta graficzna GeForce RTX 2080TI AORUS TURBO 11GB GDDR6 352BIT 3DP/HDMI/USB-C
NVIDIA SLI support - Yes
Other features -
Other information -
Package features > Gross depth (mm) - 403 mm
Package features > Gross height (mm) - 90 mm
Package features > Gross width (mm) - 327 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.38 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01186029 m³
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity -
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C (support VirtualLink)
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8 Pin
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1650 MHz
producer - Gigabyte
Producer product name - GV-N208TAORUS T-11GC
Shader Einheiten - 4352
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 40.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 9 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 1.709 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 23.5 cm
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 352 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA G-Sync HDR
Supported functions - NVLink (SLI-ready)
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 1.1 kg
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.008566 cubm
Unit Gross Weight - 1.71 kg
Unit Net Weight - 1.4 kg
USB plugs - 1 x USB-C
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N208TAORUS-T-11GC#kf
vendpn - GV-N208TAORUS T-11GC
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 11 GB
VRAM size & type - 11 264 MB GDDR6
Warranty - 36 months
Warranty - 48
Warranty - 48 month(s)
Warranty - Warranty 36 months
Width - 271 mm
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas