Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Advanced

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 172450 Preces kods: DUAL-RTX2070-A8G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2070
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1410 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 14000 MHz
 • Dzesēšana: High-End Cooler
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Advanced
Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, ROG Strix Advanced
Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Mini OC
Asus GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, Dual EVO Advanced
Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual EVO OC
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
644,97 €
763,64 €
504,23 €
649,92 €
513,24 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2070 GeForce RTX 2070 GeForce RTX 2070 GeForce RTX 2070 SUPER GeForce RTX 2070
Veiktspēja (PassMark) 14000+ 14000+ 14000+ 14500+ 14000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1410 MHz 1410 MHz 1410 MHz 1605 MHz 1410 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 2304 2304 2304 2560 2304
Strāvas patēriņš (TDP) 175 W 175 W Nav norādīts Nav norādīts Nav norādīts
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 550 W 550 W 550 W 650 W 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming
DirectX versija DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit
Operatīvā atmiņa 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atmiņas frekvence (effective) 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir Ir Ir Ir Ir
Dzesēšana High-End Cooler High-End Cooler Standard Cooler Standard Cooler Standard Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Ir Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 0 0 1 0 1
Pieslēgvieta HDMI 1 2 1 1 2
Pieslēgvieta DisplayPort 3 2 1 3 2
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce RTX 2070 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 550 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2070

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 14000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1410 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2304
Strāvas patēriņš (TDP) : 175 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 550 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 14000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana High-End Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Advanced
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0C85-M0NA00
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Producent - Asus
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - ATX
Design - Illumination - Y
Design - Illumination colour - Red/Green/Blue
Design - Number of fans - 2 fan(s)
Design - Number of slots - 2.7
Design - Product colour - Black
długość - 26.8 cm
Eans - 4718017142625
GTIN - 0192876142622
GTIN - 4718017142625
LongDesc - ASUS Dual GeForce RTX™ 2070 OC edition 8GB GDDR6 with powerful cooling for higher refresh rates and VR gaming
2x Fans. 2x Fun.
Delivering the latest NVIDIA Turing™ gaming experience in its purest form, the ASUS Dual GeForce RTX™ 2070 melds performance and simplicity like no other. Leveraging advanced cooling technologies derived from flagship STRIX graphics cards, the Dual GeForce RTX™ 2070 opts for substance over style, the perfect choice for a well-balanced build. Buckle up and engage cutting-edge gaming prowess.
Patented Wing-blade Fans
They're pretty fly
Our patented Wing-blade fan design is cool and quiet with 105% greater static pressure over the heatsink compared to traditional axial fans. IP5X dust resistance seals the fan's internals from particle ingress to keeps things running smoothly.
0dB Technology
0dB technology allows fans to stop spinning when the GPU core temperature remains below 55 Celsius, letting you enjoy light gaming in complete silence. If temps rise, the fans automatically start up again.
2.7-Slot Design
Sink your heat into this
This generation, our top-end cards adopt a 2.7-slot footprint to accommodate a larger heatsink because bigger is better. We've increased the overall surface area of our cooling array by over 50% compared to last gen. If you want to squeeze the most out of the Dual GeForce RTX™ 2070's performance, our latest design gives you a lot more thermal headroom for overclocking. If you're just looking for an amazing plug-and-play experience, the extra heat dissipation keeps your fans running at lower speeds while you game.
Protective Backplate
That's so metal!
The Dual GeForce RTX™ 2070's densely packed PCB is reinforced by an aluminum backplate that adds structural rigidity, helping to prevent PCB flex and protect components and trace pathways from damage.
144-Hour Validation Program
“Extensive” may be an understatement
Our extensive performance and stress tests begin with the very latest chart-topping titles — like Fortnite, League of Legends, Overwatch and PlayerUnknown's Battlegrounds. We also carry out reliability trials that include a 144-hour stability test and a series of 3DMark benchmarking runs to ensure the card performs well when pushed to the limits.
GPU Tweak II
Monitor, Tweak and Tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card performance tuning and to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, voltage settings, and more with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. From fine-grain performance tuning to advanced fan control, GPU Tweak II has all the tools you need to get the most out of your graphics card.
XSplit Gamecaster
Premium streaming
XSplit offers a premium streaming experience with in-game annotations and other advanced features. Enjoy a free license with the purchase of select ASUS graphics cards. See you online!
wtfast
Play lag-free
We've partnered with wtfast to help you to play free from lag, latency and lost packets. With a 6-month subscription to the wtfast Gamers Private Network, you'll enjoy lower ping for a smoother, more fluid online gaming experience. Buy an ASUS graphics card - and don't be left waiting!
Quantum Cloud
Profit from GPU power
Quantum Cloud is a simple and secure service that lets you effortlessly earn extra money by putting your idle GPU to work. Through an easy-to-use app, your computer can help run cloud-based applications, making you money in the process. Earnings are automatically transferred to your WeChat or PayPal account, and your privacy remains intact because no personal data is stored online. Get started making money today!
Virtual Reality
See me now?
By combining advanced VR rendering, real-time ray tracing, and AI, the Dual GeForce RTX™ 2070 will take VR to a new level of realism. Cable management is much improved with VirtualLink, which utilizes an Alternate Mode of USB Type-C™ to provide a quick, single-cable connection for next-generation VR headsets.
NVIDIA G-SYNC™ Technology
Smooth operator
The Dual GeForce RTX™ 2070 feature NVIDIA® G-SYNC™ display technology for the smoothest and fastest gaming imaginable, eliminating screen tearing and minimizing display stutter and input lag. Enjoy the latest first-person shooters, sports and action-adventure games at super-fast frame rates, even at the highest graphics settings!
GEFORCE RTX 2070 GRAPHICS REINVENTED
The GeForce RTX™ 2070 is powered by the all-new NVIDIA Turing™ architecture to give you incredible new levels of gaming realism, speed, power efficiency, and immersion. This is graphics reinvented.
NVIDIA Turing™ Architecture
This revolutionary architecture, combined with our all-new GeForce RTX™ platform, fuses together real-time ray tracing, artificial intelligence, and programmable shading. You've never created and enjoyed games like this before.
Real-Time Ray Tracing In Games
Ray tracing is the definitive solution for lifelike lighting, reflections, and shadows, offering a level of realism far beyond what's possible using traditional rendering techniques. NVIDIA Turing™ is the first GPU capable of real-time ray tracing.
Performance
GeForce RTX™ gaming GPUs come loaded with next-generation GDDR6 memory, support for DirectX 12 features, and more. This is graphics reinvented.
Game Ready Drivers
Get the highest levels of performance, and the smoothest experience possible, from the moment you start playing.
Breakthrough Gaming Technologies
Get the latest NVIDIA GameWorks™ technologies for smooth gameplay, cinematic experiences, and revolutionary 360-degree image capture-even in VR. Plus, get the performance to drive the latest displays, including VR, ultra-high-resolution, and multiple monitors.
VR Ready
Experience next-generation VR performance, the lowest latency, and plug-and-play compatibility with leading headsets-driven by NVIDIA VRWorks™ technologies. VR audio, physics, and haptics let you hear and feel every moment.
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, 2304 CUDA, 256-bit, PCI Express 3.0, 1 x HDMI 2.0b, 3 x DisplayPort 1.4, USB Type-C
LongSummaryDescription - ASUS DUAL-RTX2070-A8G. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 2070, Processor frequency: 1410 MHz. Discrete graphics adapter memory: 8 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 256 bit, Memory clock speed: 14000 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 2 fan(s), Illumination colour: Red/Green/Blue
Memory - Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory - Memory clock speed - 14000 MHz
model chipsetu - GeForce RTX 2070
Name - ASUS GeForce RTX 2070 DUAL ADVANCED 8GB
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Ray Tracing
obsługiwane standardy - Vulkan
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - Package type - Box
Packaging data - User guide - Y
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - TV tuner integrated - N
Performance - Virtual Reality (VR) ready - Y
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces - USB Type-C ports quantity - 1
Power - Minimum system power supply - 550 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin, 1x 8-pin
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 2304
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 2070
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum digital resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed - 1635 MHz
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1665 MHz
Processor - Processor frequency - 1410 MHz
Processor - Processor frequency (OC mode) - 1410 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Asus
ProducerCode - DUAL-RTX2070-A8G
ProductName - DUAL-RTX2070-A8G
rodzaje wyjść/wejść - 1 x USB Type-C
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2070 | 8GB
ShortSummaryDescription - ASUS DUAL-RTX2070-A8G, GeForce RTX 2070, 8 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 3.0
szerokość - 11.4 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
technologia - tak
Title - ASUS DUAL-RTX2070-A8G GeForce RTX 2070 8 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-RTX2070-A8G/overview/
Weight & dimensions - Depth - 268 mm
Weight & dimensions - Height - 58 mm
Weight & dimensions - Width - 114 mm
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 5.8 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA Ansel
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zalecana moc - 550 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
Asus GeForce RTX 2070, 8GB GDDR6, Dual Advanced
Visas kategorijas