MSI GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, SEA HAWK X

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 172440 Preces kods: GEFORCE RTX 2080 SEA HAWK X
Noliktavā 5 gab.
Garantija: 3 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
 • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 23.05.2019 pēc 15:00
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 24.05.2019
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 24.05.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce RTX 2080
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1515 MHz
 • Pielietojums: Hardcore Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR6
 • Atmiņas frekvence (effective): 7000 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce RTX 2080 ar 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu.

emblēma norāda, ka šī GeForce grafiskā karte ir pietiekami jaudīga, lai nodrošinātu saderību ar jaunākajām VR, jeb virtuālās realitātes (Virtual Reality) ierīcēm, kā piemēram Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) u.c.

Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 650 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

3 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce RTX 2080

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 15000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1515 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2944
Strāvas patēriņš (TDP) : 215 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 650 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR6
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 7000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Ir
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 3

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā MSI GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, SEA HAWK X
Additional information - 1 x USB-C
Additional information - Card dimensions: 268 x 114 x 41 mm
Additional information - Cooler dimensions: 154 x 120 x 52 mm
Additional information - Tube dimensions: 320 x 10.3 mm
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Boost Clock - 1860 MHz
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080
code - V372-008R
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - Water cooling
Core Clock - 1515 MHz
CUDA Cores - 2944
Description - Core/Memory Boost Clock / Base Clock / Memory Frequency 1860 MHz / 1515 MHz / 7000 MHz 8GB GDDR6 Double Cooling Power Full coverage, dual cooling: featuring Corsair Hydro series H55 thermal design, efficient liquid cooling for the GPU and air cooling for the memory and VRMs. Efficient heat transfer circulation pump, silent wide diameter fan and easy-to-install aluminum radiator ensure greatest cooling performance. Dragon Center 1 click to optimize all you need for smooth gaming.
Description - MSI GeForce RTX 2080 SEA HAWK X
Description - MSI GeForce RTX 2080 SEA HAWK X
description - NVIDIA GeForce RTX 20280 delivers the ultimate PC gaming experience. Powered by the NVIDIA Turing GPU architecture and the revolutionary RTX platform, RTX graphics cards bring together real-time ray tracing, artificial intelligence, and programmable shading. This is a whole new way to experience games. GeForce RTX graphics cards are powered by the Turing GPU architecture and the RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games.
Device Type - Graphics card
Dimensions - Card: 268 x 114 x 41 mm; Cooler: 154 x 120 x 52 mm; Tube: 320 x 10.3 mm
Dimensions (WxDxH) - 4.1 cm x 26.8 cm x 11.4 cm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 3 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 3
ean - 4719072596880
EANCode - 4719072596880
EANCode - 4719072596880
Effective Memory Clock - 7 GHz
feature - Aluminum heat radiator
feature - Easy to install
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
feature - SEA HAWK
feature - The future of gaming
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 7000 MHz|GPU clock 1515 MHz|GPU boost clock 1860 MHz|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C
GPU boost clock - 1860 MHz
GPU clock - 1515 MHz
GPU clock (base) - 1515 MHz
GPU clock (boost) - 1860 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1515 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1860 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 114 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 41 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 268 mm
Graphics chip - GeForce RTX 2080
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2080
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 345.000000000
Height - 345.000000000
Installed video memory - 8 MB
Interfaces - 3 x DisplayPort

USB-C

HDMI
Length - 340.000000000
Length - 340.000000000
LongDesc - MSI GeForce RTX 2080 SEA HAWK X
LongDesc - MSI GeForce RTX 2080 SEA HAWK X
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - MSI
Manufacturer - MSI
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GEFORCE RTX 2080 SEA HAWK X
ManufacturerPartNumber - GEFORCE RTX 2080 SEA HAWK X
ManufacturerPartNumber - GEFORCE RTX 2080 SEA HAWK X
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 8 GB GDDR6
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory clock - 7000 MHz
Memory clock (effective) - 7000 MHz
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 650 Watt
More info - www.msi.com [LINK]
name - MSI GeForce RTX 2080 Sea Hawk X, 8192 MB GDDR6
NVIDIA SLI support - Yes
PartNumber - GEFORCE RTX 2080 SEA HAWK X
PartNumber - GEFORCE RTX 2080 SEA HAWK X
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Product Description - MSI RTX 2080 SEA HAWK X - graphics card - GF RTX 2080 - 8 GB
productName - MSI GeForce RTX 2080 SEA HAWK X
Shader Einheiten - 2944
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 34 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 14 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 2.28 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 33.5 cm
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVLink (SLI-ready)
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.01595 cubm
Unit Gross Weight - 2.28 kg
Unit Net Weight - 1.37 kg
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.msi.com/Graphics-card/GeForce-RTX-2080-SEA-HAWK-X.html
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Wasserkühlung - yes
Weight - 2.320000000
Weight - 2.320000000
Width - 143.000000000
Width - 143.000000000
  -
MSI GeForce RTX 2080, 8GB GDDR6, SEA HAWK X
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas