Gigabyte GeForce GT 710, 2GB, GDDR5, Low Profile

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 153780 Preces kods: GV-N710D5-2GL 1.0
Noliktavā 49 gab.
Garantija: 3 gadi
55,69 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 14.08.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 14.08.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 14.08.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 14.08.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: ceturtdien, 13.08.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 954 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 2 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 5010 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Gigabyte grafisko karti GeForce GT 710 ar 2048 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

Šī karte ir aprīkota ar vienu DVI-I pieslēgvietu, kas nodrošina iespēju pieslēgt monitorus ar šādu pašu pieslēgvietu, vai arī monitorus ar HDMI (izmantojot atsevišķi iegādātu pāreju vai speciālu kabeli). DVI ir ciparu standarts un nodrošina augstu attēla kvalitāti, tomēr, pateicoties spraudņa lielajam izmēram un standarta nespējai attīstīties tālāk dažu tehnisku ierobežojumu dēļ, šis pieslēgums pamazām zaudē aktualitāti, atstājot vietu modernajiem HDMI un DisplayPort standartiem.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GT 710

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 192
Strāvas patēriņš (TDP) : 95 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 2 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 5010 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 1
Pieslēgvieta DVI-D : 0
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Gigabyte GeForce GT 710, 2GB, GDDR5, Low Profile
Accessories included -
ARTIKEL1 - GF GV-N710D5-2GL PCI-E 2.0
ARTIKEL2 - 2GB GDDR5 954MHZ DVI HDMI LP IN
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N710D5-2GL
Breite - 0.16
Category - Graphics Cards
Chipset - GeForce GT 710
Chipset - NVIDIA GeForce GT 710
Chipset manufacturer - nVidia
Code - GV-N710D5-2GL 1.0
Cooling - Active
Cooling system - Single Slot Fansink
Core frequency - 954 MHz
Description -
Description - GIGABYTE GeForce GT 710 2GB GDDR5
Description - GIGABYTE GV-N710D5-2GL
Description - Powered by NVIDIA GeForce GT 710 GPU Integrated with 2GB GDDR5 64bit memory interface Core clock: 954MHz Features Dual-link DVI-I / HDMI Support PCI Express 2.0 x8 bus interface Recommended system power supply requirement: 300W
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - Half-Height/Half-Length (HH/HL)
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Number of slots - 1
Design - Product colour - Black
Design > Cooling type - Active
dimension depth - 30 mm
dimension height - 225 mm
dimension weight - 285 g
dimension width - 160 mm
Dimensions -
DVI Input/Output connectors - 1
ean - 4719331301606
EAN - 4719331301606
EANCode - 4719331301606
Full Description Line - NVIDIA GeForce GT 710|Graphics memory size 2 GB|64 bit|PCIE 2.0 8x|GDDR5|Memory clock 5010 MHz|GPU clock 954 MHz|4096x2160|Cooling Single Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI
Gewicht - 0.25
GPU clock - 954 MHz
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics connector - PCIE 2.0 8x
Graphics memory size - 2 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 0.26 kg
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4719331301606
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 30.000000000
HERSTELLER - GIGA-BYTE
Hoehe - 0.04
HSTNUMMER - GV-N710D5-2GL
Laenge - 0.23
Length - 225.000000000
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N710D5-2GL#ov
LongDesc - - Powered by NVIDIA GeForce GT 710 GPU
- Integrated with 2GB GDDR5 64bit memory interface
- Core clock: 954MHz
- Features Dual-link DVI-I / HDMI
- Support PCI Express 2.0 x8 bus interface
- Recommended system power supply requirement: 300W
Low Profile Design
Low profile design allows space-saving installation and easier for building your compact PC system.
Ultra Durable 2
- Ultra Cooling - Low RDS(on) MOSFET Design
- Low Power Loss - Ferrite Core Choke Design
- Longer Life - All-Solid Capacitor Design
Gold Plated HDMI
Gold plated, durable large contact area connectors have been used for optimum signal transfer between connections
OC GURU II
Brand-new intuitive user interface helps you easily modify important settings and directly update driver and BIOS. Clock speeds, voltage, fan performance, and OSD setting can be monitored and tuned in real-time according to your own preference.
LongDesc - GIGABYTE GeForce GT 710 2GB GDDR5 DVI-I / HDMI
LongDesc - GIGABYTE GV-N710D5-2GL
LongProductName - NVIDIA GeForce GT 710, 2GB GDDR5, 4096 x 2160, PCI Express 2.0 x 8, Dual-link DVI-I, HDMI, LP, 300W, DirectX 12, OpenGL 4.5
LongSummaryDescription - Gigabyte GV-N710D5-2GL. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 2 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 5010 MHz. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express x8 2.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
Manufacturer - GIGABYTE
ManufacturerPartNumber - GV-N710D5-2GL
Max resolution - 4096x2160
Memory - Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 5010 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 64 bit
Memory > Memory clock speed - 5010 MHz
Memory bus - 64 bit
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 5010 MHz
Memory frequency - 5010 MHz
Memory type - DDR5
Model - GT710
Name - Gigabyte Low Profile NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 710, GDDR5, PCI Express 2.0, Cooling type Active, Processor frequency 954 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 5010 MHz
name - Karta graficzna GeForce GT710 2GB DDR5 64BIT DVI/HDMI/Low Profile
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 230.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 30.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 150.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 180.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.06 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - GV-N710D5-2GL
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - Full HD - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - PhysX - Y
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
Ports & interfaces - DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x8 2.0
Ports & interfaces > DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 2.0
Power - Minimum system power supply - 300 W
Processor - Graphics processor - GeForce GT 710
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum digital resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Maximum displays per videocard - 3
Processor - Maximum resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Processor frequency - 954 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GT 710
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 954 MHz
producer - Gigabyte
Producer product name - Low Profile
ProductName - GV-N710D5-2GL
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 22.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 3 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.24 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 15.5 cm
ShortSummaryDescription - Gigabyte GV-N710D5-2GL, GeForce GT 710, 2 GB, GDDR5, 64 bit, 4096 x 2160 pixels, PCI Express x8 2.0
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 9999
Storno - N
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.20 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Title - Gigabyte GV-N710D5-2GL graphics card NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5
Unit Brutto Volume - 0.001046 cubm
Unit Gross Weight - 0.24 kg
Unit Net Weight - 0.22 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N710D5-2GL#ov
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N710D5-2GL#ov
vendpn - GV-N710D5-2GL
Version - Box
Video ports - 1 x DVI-I
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 2 GB
Warranty - 36
Warranty - 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.245000000
Width - 155.000000000
55,69 €
Gigabyte GeForce GT 710, 2GB, GDDR5, Low Profile
Visas kategorijas