Asus Geforce GT 710, 1 GB, GDDR5

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 152916 Preces kods: GT710-SL-1GD5
Noliktavā 5 gab.
Garantija: 3 gadi
55,12 €
Piegādes veidi Par piegādi
 • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: otrdien, 11.08.2020
 • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: otrdien, 11.08.2020
 • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 11.08.2020
 • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 11.08.2020
 • Saņem Dateks.lv birojā: pirmdien, 10.08.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 954 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 32 bit
 • Operatīvā atmiņa: 1 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 5012 MHz
 • Dzesēšana: Passive
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GT 710 ar 1024 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

D-Sub spraudnis ļauj pievienot šai grafiskajai kartei monitoru ar analogo VGA pieslēgvietu, kura pamazām no tirgus pazūd atstājot vietu modernajām HDMI un DisplayPort ciparu pieslēgvietām.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GT 710

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 192
Strāvas patēriņš (TDP) : 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 32 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 1 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 5012 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Passive
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Ieteicamais barošanas bloks
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus Geforce GT 710, 1 GB, GDDR5
Accessories included - - Plate
- Instructions
API Supported - DirectX 12
ARTIKEL1 - GF GT710-SL-1GD5
ARTIKEL2 - 1GB GDDR5 954MHZ DVI HDMI DP IN
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0AL0-M0NA00
Breite - 0.17
Bus Type - PCI Express 2.0
Category - Graphics Cards
Chipset - GeForce GT 710
Chipset manufacturer - nVidia
Code - 90YV0AL0-M0NA00
Cooling - Passive
Core Clock - 954 MHz
Core frequency - 954 MHz
CUDA Core - 192
CUDA Cores - 192
Description - ASUS GT710-SL-1GD5 GeForce GT 710
description - Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers. All ASUS graphics cards are now produced using Auto-Extreme technology, an automated production process that incorporates premium materials to set a standard of quality. Auto-Extreme technology ensures consistent graphics card quality as well as improved performance and longevity. This manufacturing process is also environmentally friendly, eliminating harsh chemicals and reducing power consumption.
Description - GT 710
- Silent passive cooling offers you work with real 0dB, which is a great solution for home theater systems or multimedia centers.
- Unique AUTO-EXTREME technology in the industry, 100% full automation for maximum reliability.
- The Super Alloy Power II technology uses the highest quality aluminum components that enhance the overall reliability of the graphics card.
- GPU Tweak II makes overclocking easier and more visually than ever before with the latest user interface.
Design - Cooling type - Passive
Design > Cooling type - Passive
Device Type - Graphics card
dimension depth - 58 mm
dimension height - 235 mm
dimension weight - 400 g
dimension width - 170 mm
Dimensions - 16.7 x 6.9 x 1.7 cm
Dimensions (WxDxH) - 1.7 cm x 16.7 cm x 6.9 cm
EAN - 4712900725742
ean - 889349725740
EANCode - 4712900725742
Effective Memory Clock - 5012 MHz
Fanless - Yes
feature - Auto-Extreme technology
feature - Silent cooling
Gewicht - 0.4
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GT 710
Gross weight - 0.43 kg
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4712900725742
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 54.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - 90YV0AL0-M0NA00
Interfaces - DVI-D

VGA

HDMI
Laenge - 0.24
Length - 257.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/GT710-SL-1GD5/
LongDesc - A true 0dB efficient cooling
ASUS GT 710 is the fantastic graphics card engineered with a highly-efficient 0dB thermal design, it dissipates heat in complete silence and makes ASUS GT 710 the perfect choice for your PC build. While industry only Auto-Extreme Technology, 100% full automation for premium quality and best reliability. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking for truly elite gaming experience.
0dB Silent Cooling
Perfect for building a hushed HTPC
Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers.
AUTO-EXTREME Technology with Super Alloy Power II
Premium quality and best reliability
ASUS graphics cards are produced using AUTO-EXTREME technology, an industry-first 100% automated production process, and feature premium Super Alloy Power II components that enhance efficiency, reduce power loss, decrease component buzzing under load, and lower thermal temperatures for unsurpassed quality and reliability.
Convenient for Multitask Processing
GT710 is a compact graphics card with three outputs (HDMI, DVI and D-Sub) that can support up to three displays at the same time for convenient multitasking
GPU Tweak II
Tweak Till Your Heart's Content
Redesigned with an intuitive, all-new UI, GPU Tweak II makes overclocking easier and more visual than ever, while still retaining advanced options for seasoned overclockers. With one click, the new Gaming Booster function maximizes system performance by removing redundant processes and allocating all available resources automatically.
Gaming Booster
One-click Performance Up
Visual effects: Boost your performance by turning off windows visual effects.
System Services: Automatically or manually turn off windows services or process.
Memory Defragmentation: Re-arrange & free your system memory without closing any processes.
LongDesc - ASUS GT710-SL-1GD5 GeForce GT 710
LongProductName - NVIDIA GeForce GT 710, PCI Express 2.0, OpenGL®4.5, GDDR5 1GB, 954 MHz, 64-bit
LongSummaryDescription - ASUS GeForce GT 710. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 1 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 5012 MHz. Maximum resolution: 2560 x 1600 pixels. OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express 2.0. Cooling type: Passive
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0AL0-M0NA00
Manufacturer Warranty - 3-year warranty
ManufacturerPartNumber - 90YV0AL0-M0NA00
Max Resolution - 2560 x 1600
Memory - 1 GB GDDR5
Memory - Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 5012 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 32 bit
Memory > Memory clock speed - 5012 MHz
Memory bus - 32-bit
Memory frequency - 5012 MHz
Memory Interface - 32-bit
Memory type - DDR5
Model - GT 710
Name - Asus NVIDIA, 1 GB, GeForce GT 710, GDDR5, PCI Express 2.0, Cooling type Passive, Processor frequency 954 MHz, VGA (D-Sub) ports quantity 1, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 5012 MHz
name - Graphics card GeForce GT 710 1GB GDDR5 32BIT DVI/HDMI/D-Sub
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 165.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 50.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 230.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 170.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 110.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.13 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Bundled software - ASUS GPU Tweak II & Driver
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - 90YV0AL0-M0NA00
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 2.0
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 2.0
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 192
Processor - Graphics processor - GeForce GT 710
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum resolution - 2560 x 1600 pixels
Processor - Processor frequency - 954 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GT 710
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 954 MHz
producer - Asus
Product Description - ASUS GT710-SL-1GD5 - graphics card - GF GT 710 - 1 GB
ProductName - 90YV0AL0-M0NA00
productName - ASUS GT710-SL-1GD5 GeForce GT 710
ShortSummaryDescription - ASUS GeForce GT 710, GeForce GT 710, 1 GB, GDDR5, 64 bit, 2560 x 1600 pixels, PCI Express 2.0
Stck_Kart - 20
Stck_Pal - 20
Storno - Y
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.30 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Title - ASUS 90YV0AL0-M0NA00 graphics card GeForce GT 710 1 GB GDDR5
URL - https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/GT710-SL-1GD5/
vendpn - GT710-SL-1GD5
Version - Box
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x VGA (15 pin D-Sub)
VRAM memory size - 1 GB
Warranty - 36
WarrantyInfo -
Weight - 0.400000000
Weight & dimensions - Depth - 167 mm
Weight & dimensions - Height - 17 mm
Weight & dimensions - Width - 69 mm
Width - 166.000000000
  -
55,12 €
Asus Geforce GT 710, 1 GB, GDDR5
Visas kategorijas