Asus Radeon RX 570, 4GB, GDDR5, Expedition

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 148562 Preces kods: EX-RX570-O4G
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: Radeon RX 570
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1266 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 256 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 7000 MHz
 • Dzesēšana: Standard Cooler
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus Radeon RX 570, 4GB, GDDR5, Expedition
MSI Radeon RX 570, 4GB, GDDR5, ARMOR OC
Asus Radeon RX 570, 8GB, GDDR5, Strix Gaming
Asus Radeon RX 570, 8GB, GDDR5, ROG Strix OC
MSI Radeon RX 570, 8GB, GDDR5, ARMOR OC
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
203,39 €
206,61 €
242,88 €
187,15 €
217,09 €
Pamatinformācija
GPU Type Radeon Radeon Radeon Radeon Radeon
GPU Full Radeon RX 570 Radeon RX 570 Radeon RX 570 Radeon RX 570 Radeon RX 570
Veiktspēja (PassMark) 7000+ 6500+ 7000+ 7000+ 7000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1266 MHz 1366 MHz 1178 MHz 1178 MHz 1268 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 2048 2048 2048 2048 2048
Strāvas patēriņš (TDP) 150 W 150 W 150 W 150 W 150 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 450 W 450 W 450 W 450 W 450 W
Pielietojums Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming
DirectX versija DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Ir Ir Ir Ir Ir
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit
Operatīvā atmiņa 4 GB 4 GB 8 GB 8 GB 8 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5
Atmiņas frekvence (effective) 7000 MHz 8000 MHz 7000 MHz 7000 MHz 7000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav Ir
Dzesēšana Standard Cooler Standard Cooler High-End Cooler High-End Cooler High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 1 1 2 2 1
Pieslēgvieta HDMI 1 2 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 1 2 1 1 3
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti Radeon RX 570 ar 4096 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 450 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 570

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 7000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1266 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 2048
Strāvas patēriņš (TDP) : 150 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 450 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Ir
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 7000 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Standard Cooler
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus Radeon RX 570, 4GB, GDDR5, Expedition
AMD CrossFire/CrossFireX support - Yes
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Chipset producer - AMD
Chipset type - Radeon RX 570
Code - EX-RX570-O4G
Cooling type - active
Core Clock - 1266 MHz
Depth - 3.89 cm
Description - ASUS EX-RX570-O4G
description - ASUS Expedition graphics cards are made for non-stop action, engineered with non-stop durability for longer lifespan and premium reliability. The fans in ASUS Expedition RX 570 graphics cards are dust resistant for improved reliability and a longer lifespan.
Device Type - Graphics card
Dimensions (WxDxH) - 3.89 cm x 24 cm x 13 cm
DisplayPort connector - 1 Pcs
DVI interface - 1 Pcs
EAN - 4712900703504
EANCode - 4712900703504
Effective Memory Clock - 7 GHz
feature - Built for non-stop action
feature - Longer fan lifespan
GPU clock (base) - 1256 MHz
GPU clock (boost) - 1266 MHz
Graphics Engine - AMD Radeon RX 570
Gross weight - 0.98 kg
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 13 cm
Height - 74.000000000
Installed video memory - 4096 MB
Interfaces - HDMI

DVI-D

DisplayPort
Length - 372.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/EX-RX570-O4G/overview/
LongDesc - ASUS EX-RX570-O4G 4GB GDDR5 256bit 1x Native DVI 1xHDMI 1xDP
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0AI0-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0AI0-M0NA00
Max Resolution - 5120 x 2880
Maximal image resolution - 5120 x 2880 pixels
Memory - 4 GB GDDR5
Memory > Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 256 bit
Memory > Memory clock speed - 7000 MHz
Memory bus - 256-bit
Memory clock (effective) - 7000 MHz
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR5
More info - www.asus.com [LINK]
Name - Asus EX-RX570-O4G AMD, 4 GB, Radeon RX 570, GDDR5, PCI Express 3.0, Processor frequency 1266 MHz, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 7000 MHz
NVIDIA SLI support - No
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 370.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 220.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 70.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 384.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 16.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.38 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0AI0-M0NA00
Performance > HDCP - Yes
Performance > OpenGL version - 4.5
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Processor > Graphics processor - Radeon RX 570
Processor > Graphics processor family - AMD
Processor > Processor frequency - 1266 MHz
Producer product name - EX-RX570-O4G
Product Description - ASUS EX-RX570-O4G - OC Edition - graphics card - Radeon RX 570 - 4 GB
productName - ASUS EX-RX570-O4G 4GB GDDR5 256bit 1x Native DVI 1xHDMI 1xDP
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Stream Processors - 2048
Support for multiple monitors - No
Supported functions - AMD CrossFire XDMA
Supported functions - AMD Eyefinity Technology
Supported functions - AMD FreeSync
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.60 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Warranty - 36
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 1.025000000
Width - 222.000000000
Width - 24 cm
  -
Asus Radeon RX 570, 4GB, GDDR5, Expedition
Visas kategorijas