Autorizācija

 

Mans grozs

Jūsu grozā nav preču

Asus Radeon RX 580, 8GB, GDDR5, ROG Strix OC

Radeon RX 580, 256 bit, 8 GB, GDDR5, 8000 MHz, 1360 MHz, Dual-Slot Fansink , Hardcore Gaming
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 147392
Preces kods:

STRIX-RX580-O8G-GAMING

Garantija: 3 gadi
Pieejams: Noliktavā >50 gab. Kad var saņemt šo preci?
€ 429,55
Līzings: € 43,02 mēnesī

Apraksts*

Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti Radeon RX 580 ar 8192 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Šī grafiskā karte paredzēta īpaši jaudīgiem datoriem, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo galddatora grafisko veiktspēju, kas ļauj spēlēt prasīgākās 3D spēles (Battlefield 1, FarCry 4, GTA V, Project Cars, The Witcher 3: Wild Hunt, DOOM, Dishonored 2 u.c.) 1080p un 4K izšķirtspējās ar maksimāliem attēla kvalitātes iestatījumiem.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos ar PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmām, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas (CUDA / OpenCL).

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības nāksies datoru aprīkot ar jaudīgu barošanas bloku vismaz 500 W apmērā.

Šai grafiskajai kartei ir 2 x HDMI pieslēgvietas. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

2 x DisplayPort pieslēgvietas šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.

Parametri*

Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Ir
Dzesēšana Dual-Slot Fansink
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI atbalsts Ir
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pamatinformācija
GPU Type Radeon
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full Radeon RX 580

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) 7500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1360 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli 2304
Strāvas patēriņš (TDP) 185 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 500 W
Pielietojums Hardcore Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts Ir
Operatīvā atmiņa
Biti 256 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 8 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) 8000 MHz
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I 0
Pieslēgvieta DVI-D 1
Pieslēgvieta HDMI 2

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 2

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija*

Warranty - Warranty 36 months
Name - Asus AMD, 8 GB, Radeon RX 580, GDDR5, PCI Express 3.0, Cooling type Active, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 1380 MHz
Warranty - 36 months
GrossWeight - 1.94 kg
Warranty - 36 months
-
Warranty - 36 month(s)
Gross weight - 1.94 kg
Net weight - 1.70 kg
OpenCL version - 4.5
Supplementary power connectors - 1 x 8-pin
DisplayPorts quantity - 2
Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory bus - 256 bit
Interface type - PCI Express 3.0
HDCP - Yes
Cooling type - Active
Graphics processor family - AMD
Graphics processor - Radeon RX 580
DVI-D ports quantity - 1
Discrete graphics adapter memory - 8 GB
HDMI ports quantity - 2
Memory clock speed - 1380 MHz
-
Large Image - http://www.blobs.lt/products/6/3/9/9/9/1/97a68a6d0584a890684c18ab8ea95a15/440x440.png
Large Image - http://www.blobs.lt/products/6/3/9/9/9/1/05955691595ea3e7ca55d3257c5a5807/440x440.png
Large Image - http://www.blobs.lt/products/6/3/9/9/9/1/17720147030b6829ad9a17caeae3391a/440x440.png
Large Image - http://www.blobs.lt/products/6/3/9/9/9/1/1c934628a254f560714b3b1ee243ae4d/440x440.png
Large Image - http://www.blobs.lt/products/6/3/9/9/9/1/9b9256cad1dbf42b7b5f989a05e13b28/440x440.png
URL - https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING/
Name - ASUS ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING 8GB GDDR5 DVI 2xHDMI 2xDisplayPort
Image - https://actebis-images.com/productimages/88772520-bbad-4bf4-8bcb-1598935cdbf2.jpg
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0AK0-M0NA00
Description - ROG Strix RX580 gaming graphics cards are packed with exclusive ASUS technologies for maximum airflow and longer fan lifespan. Hybrid-controlled headers connected to system fans for optimal system cooling.
Feature - Quieter gaming performance
Feature - Improved thermal transfer
Feature - Max air flow
Feature - Optimal system cooling
Feature - Enhanced durability and efficiency
Feature - Aura RGB lighting
Product Description - ASUS ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING graphics card - Radeon RX 580 - 8 GB
Device Type - Graphics card
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Graphics Engine - AMD Radeon RX 580
Memory - 8 GB GDDR5
Core Clock - 1380 MHz
Stream Processors - 2304
Effective Memory Clock - 8 GHz
Memory Interface - 256-bit
Max Resolution - 7680 x 4320
Interfaces - 2 x HDMI
2 x DisplayPort
DVI-D
API Supported - OpenGL 4.5
Dimensions (WxDxH) - 5.25 cm x 29.8 cm x 13.4 cm
Chipset producer - AMD
Chipset type - Radeon RX 580
Cooling type - active
Memory bus - 256-bit
Memory type - DDR5
Installed video memory - 8192 MB
GPU clock (base) - 1360 MHz
GPU clock (boost) - 1380 MHz
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
DVI interface - 1 Pcs
HDMI connector - 2 Pcs
DisplayPort connector - 2 Pcs
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
NVIDIA SLI support - No
Support for multiple monitors - No
HDCP Support - Yes
Low-profile card - No
Low-profile bracket bundle - No
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Width - 29.8 cm
Height - 13.4 cm
Depth - 5.25 cm
More info - www.asus.com [LINK]
Description - ROG Strix Radeon RX 580 OC edition 8GB GDDR5 with Aura Sync RGB for best VR & 4K gaming
 • MaxContact Technology that is 2X more contact with GPU for improved thermal transfer
 • Patented Wing-Blade IP5X-Certified Fans for maximum airflow and longer fan lifespan
 • ASUS FanConnect II equips with hybrid controlled fan headers for optimal system cooling
 • Industry Only Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II delivers premium quality and best reliability
 • ASUS Aura Sync RGB LED synchronization enables a gaming system personalization
 • VR-friendly HDMI ports let you enjoy VR experiences anytime without having to swap cables
 • GPU Tweak II with XSplit Gamecaster provides intuitive performance tweaking and real-time streaming

Vendor Homepage - www.asus.com/us/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RX580-O8G-GAMING/specifications/
Unit Gross Weight kg - 2.12
Unit Net Weight kg - 1.3
Shipping box quantity - 5
Included Accessories - 2 x ROG Velcro Hook & Loop
Memory bus bit - 256
Chipset - AMD Radeon RX 580
Cooling system - Dual Slot Fansink
Max resolution - 7680x4320
Memory clock MHz - 8000
GPU clock MHz - 1360
DVI Input/Output connectors - 1
HDMI Input/Output connectors - 2
Unit Brutto Volume cubm - 0.01022
DisplayPort Input/Output connectors - 2
Graphics memory size GB - 8
Shipping Box Width cm Shipping/Package Box Dimensions - 25
Shipping Box Depth cm Shipping/Package Box Dimensions - 47
Shipping Box Height cm Shipping/Package Box Dimensions - 43.5
Shipping Box Weight kg Shipping/Package Box Dimensions - 10.6
Graphics memory type - GDDR5
Graphics connector - PCIE 3.0 16x

Saistītās preces*