Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, ROG Strix

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 140538 Preces kods: ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1050 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1392 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 7008 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, ROG Strix
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Strix Gaming
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Phoenix
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Cerberus OC Edition
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Cerberus Advanced Edition
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
214,46 €
210,12 €
161,12 €
159,98 €
184,64 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti
Veiktspēja (PassMark) 6000+ 5500+ 6000+ 5500+ 5500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1392 MHz 1290 MHz 1290 MHz 1341 MHz 1303 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 768 768 768 768 768
Strāvas patēriņš (TDP) 75 W 75 W 75 W 75 W 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 400 W 300 W 400 W 300 W 300 W
Pielietojums Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming
DirectX versija DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit 128 bit 128 bit 128 bit 128 bit
Operatīvā atmiņa 4 GB 4 GB 4 GB 4 GB 4 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5
Atmiņas frekvence (effective) 7008 MHz 7008 MHz 7008 MHz 7008 MHz 7008 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav Nav
Dzesēšana Blower High-End Cooler Standard Cooler High-End Cooler High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 2 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 1 1 1 1 1
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GTX 1050 Ti ar 4096 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 400 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1050 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 6000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1392 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 768
Strāvas patēriņš (TDP) : 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 400 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 7008 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 2
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Accessories included -
API Supported - OpenGL 4.5
Boost Clock - 1506 MHz
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce GTX 1050 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Code - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Cooling - Active
Core Boost frequency - 1493 MHz
Core Clock - 1392 MHz
Core frequency - 1379 MHz
CUDA Core - 768
CUDA Cores - 768
Description - ASUS GeForce STRIX GTX1050TI O4G GAMING
description - ROG gaming graphics cards are packed with ASUS technologies, including DirectCU II technology for cooler and quieter performance.
Design > Colour of product - Black
Design > Cooling type - Active
Design > Number of slots - 2
Device Type - Graphics card
dimension depth - 72 mm
dimension height - 375 mm
dimension weight - 1080 g
dimension width - 225 mm
Dimensions - 24.1 x 12.9 x 4 cm
Dimensions (WxDxH) - 4 cm x 24.1 cm x 12.9 cm
EAN - 4712900578126
ean - 889349578124
EANCode - 4712900578126
Eans - 4712900578126
Effective Memory Clock - 7.008 GHz
feature - Auto-Extreme technology
feature - Max air flow
feature - Quieter performance
feature - Targeted supplemental cooling
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Gross weight - 1.00 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 65.000000000
Interfaces - 2 x DVI-D (dual link)

DisplayPort

HDMI
Length - 370.000000000
Link - http://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING/
LongDesc - ASUS GeForce STRIX GTX1050TI O4G GAMING
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0A30-M0NA00
Manufacturer Warranty - 3-year warranty
ManufacturerPartNumber - 90YV0A30-M0NA00
Max Resolution - 7680 x 4320
Memory - 4 GB GDDR5
Memory > Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 128 bit
Memory > Memory clock speed - 7008 MHz
Memory bus - 128-bit
Memory frequency - 7008 MHz
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Model - GTX 1050 TI O
Name - ASUS GeForce GTX 1050 Ti STRIX 4GB GAMING OC
Name - Asus STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, Memory clock speed 7008 MHz, PCI Express 3.0, HDMI ports quantity 1, DVI-D ports quantity 2, Cooling type Active, Processor frequency 1379 MHz
name - Karta graficzna GeForce GTX 1050 TI O 4GB 128BIT DVI/HDMI/DP
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 220.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 65.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 365.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 388.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 25.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0A30-M0NA00
Performance > Full HD - Yes
Performance > HDCP - Yes
Performance > NVIDIA G-SYNC - Yes
Performance > OpenGL version - 4.5
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 2
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI version - 2.0
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power > Supplementary power connectors - 1x 6-pin
Processor > CUDA - Yes
Processor > CUDA cores - 768
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1050 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Maximum digital resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor > Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor > Processor boost clock speed - 1493 MHz
Processor > Processor frequency - 1379 MHz
producer - Asus
Producer - Asus
Producer product name - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
ProducerCode - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Product Description - ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING - OC Edition - graphics card - GF GTX 1050 Ti - 4 GB
productName - ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING 4GB GDDR5 ROG Strix GeForce Gaming with ASUS Aura Sync & G-SYNC for best 1080p gaming
ShortDescription - Chipset NVIDIA GTX 1050 Ti | 4GB
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.80 kg
vendpn - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 2 x DVI-D
VRAM memory size - 4 GB
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Weight - 1.083000000
Weight & dimensions > Depth - 241 cm
Weight & dimensions > Height - 40 cm
Weight & dimensions > Width - 129 cm
Width - 217.000000000
  -
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, ROG Strix
Visas kategorijas