Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, ROG Strix

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 140538 Preces kods: ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GTX 1050 Ti
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 1392 MHz
 • Pielietojums: Power Gaming
 • Biti: 128 bit
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: GDDR5
 • Atmiņas frekvence (effective): 7008 MHz
 • Dzesēšana: Blower
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, ROG Strix
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Strix Gaming
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Phoenix
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Cerberus OC Edition
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, Cerberus Advanced Edition
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
185,19 €
192,13 €
160,88 €
167,14 €
163,36 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti GeForce GTX 1050 Ti
Veiktspēja (PassMark) 6000+ 5500+ 6000+ 5500+ 5500+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1392 MHz 1290 MHz 1290 MHz 1341 MHz 1303 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 768 768 768 768 768
Strāvas patēriņš (TDP) 75 W 75 W 75 W 75 W 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 400 W 300 W 400 W 300 W 300 W
Pielietojums Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming Power Gaming
DirectX versija DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit 128 bit 128 bit 128 bit 128 bit
Operatīvā atmiņa 4 GB 4 GB 4 GB 4 GB 4 GB
Atmiņas tehnoloģija GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5
Atmiņas frekvence (effective) 7008 MHz 7008 MHz 7008 MHz 7008 MHz 7008 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav Nav
Dzesēšana Blower High-End Cooler Standard Cooler High-End Cooler High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 2 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 1 1 1 1 1
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GTX 1050 Ti ar 4096 MB GDDR5 operatīvo atmiņu.Pateicoties sabalansētai cenas un veiktspējas attiecībai, šī grafiskā karte atrodas top 10 pirktāko videokaršu vidū un dod iespēju spēlēt jaunākās spēlēs (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) augstos attēla kvalitātes iestatījumos FullHD izšķirtspējā. Spēļu baudīšanai uz 4K izšķirtspējas monitoru vai monitoriem iesakām HardCore Gaming sērijas videokartes.

Šīs kartes jauda nodrošina paaugstinātu veiktspēju grafiskajos un video montāžas darbos PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere u.c. programmās, kas spēj izmantot jaunāko GPU sniegtās attēla apstrādes paātrināšanas funkcijas kā CUDA un OpenCL.

Lai izmantotu šīs grafiskās kartes priekšrocības, nāksies datoru aprīkot ar pienācīgu barošanas bloku sākot no 400 W.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.

DisplayPort pieslēgvieta šai grafiskajai kartei nodrošina iespēju pieslēgt modernākos Dell, Philips, NEC, HP, Benq un dažus Samsung monitorus. DisplayPort patreiz nav pārāk izplatīts, toties ļauj ar vienu kabeli no datora pieslēgt vairākus monitorus, savienojot tos virknē vienu aiz otra.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GTX 1050 Ti

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 6000+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 1392 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 768
Strāvas patēriņš (TDP) : 75 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 400 W
Pielietojums Power Gaming

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 128 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 4 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija GDDR5
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 7008 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Blower
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 2
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 1

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 129,5 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Doppelt
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Intern
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 38,1 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 241,3 mm
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV0A30-M0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus ROG
Allgemeine Informationen - Modell - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - NVIDIA GeForce GTX 1050 TI Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
API Supported - OpenGL 4.5
ARTIKEL1 - GF STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
ARTIKEL2 - 4GB GDDR5 1379MHZ DVIX2 HDMI DP IN
Basic - Arbeitsspeicher - 4 GB
Basic - Chipsatz-Familie - GeForce
Basic - Chipsatz-Reihe - GTX 10
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - GTX 1050 TI
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - DVI - Ja
Basic - Formfaktor - Intern
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Asus ROG
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR5
Boost Clock - 1506 MHz
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0A30-M0NA00
Breite - 0.23
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Category - Graphics Cards
Chipset - GeForce GTX 1050 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1050 TI
Chipset manufacturer - nVidia
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Boost frequency - 1493 MHz
Core Clock - 1392 MHz
Core frequency - 1379 MHz
CUDA Core - 768
CUDA Cores - 768
Description - ASUS GeForce STRIX GTX1050TI O4G GAMING
description - ROG gaming graphics cards are packed with ASUS technologies, including DirectCU II technology for cooler and quieter performance.
Description - ROG Strix GeForce® GTX 1050 Ti gaming graphics cards are packed with exclusive ASUS technologies, including DirectCU II Technology with Patented Wing-Blade Fans for up to 30% cooler and 3X quieter performance, and Industry-only Auto-Extreme Technology for premium quality and the best reliability. Aura RGB Lighting enables a gaming system personalization. ROG Strix GeForce® GTX 1050 Ti also has GPU Tweak II with XSplit Gamecaster that provides intuitive performance tweaking and instant gameplay streaming. 30% Cooler and 3X Quieter Performance Exclusive DirectCU II c
Description - ROG Strix GeForce® GTX 1050 Ti OC edition 4GB GDDR5 with ASUS Aura Sync & G-SYNC™ for best 1080p gaming 1506 MHz engine clock in OC mode for outstanding 1080p gaming experience. DirectCU II with Patented Wing-Blade 0dB Fans for 30% cooler and 3X quieter performance. ASUS FanConnect features 4-pin GPU-controlled header connected to system fans for optimal cooling. Industry Only Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II delivers premium quality and the best reliability. ASUS Aura Sync for perfect RGB LED synchronization. GPU Tweak II with XSplit Gamecaster provides intuitive performance tweaking and real-time streaming. NVIDIA ANSEL for a revolutionary new way to capture in-game screenshots. NVIDIA GameWorks™ provides an interactive and cinematic experience, as well as incredibly smooth gameplay. OC Mode - GPU Boost Clock : 1506 MHz , GPU Base Clock : 1392 MHz Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1493 MHz , GPU Base Clock : 1379 MHz
Design - Cooling type - Active
Design - Number of slots - 2
Design - Product colour - Black
Device Type - Graphics card
dimension depth - 72 mm
dimension height - 375 mm
dimension weight - 1080 g
dimension width - 225 mm
Dimensions - 24.1 x 12.9 x 4 cm
Dimensions (WxDxH) - 4 cm x 24.1 cm x 12.9 cm
DisplayPort Input/Output connectors - 1
DVI Input/Output connectors - 2
ean - 889349578124
EANCode - 4712900578126
Effective Memory Clock - 7.008 GHz
feature - Auto-Extreme technology
feature - Max air flow
feature - Quieter performance
feature - Targeted supplemental cooling
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1050 TI|Graphics memory size 4 GB|128 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|Memory clock 7008 MHz|GPU clock 1379 MHz|GPU boost clock 1493 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|2xDVI|1xHDMI|1xDisplayPort
Gewicht - 1.05
GPU boost clock - 1493 MHz
GPU clock - 1379 MHz
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Graphics memory size - 4 GB
Graphics memory type - GDDR5
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4712900578126
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 65.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.08
HSTNUMMER - 90YV0A30-M0NA00
Interfaces - 2 x DVI-D (dual link)

DisplayPort

HDMI
Laenge - 0.37
Length - 370.000000000
LongDesc - ROG Strix GeForce® GTX 1050 Ti OC edition 4GB GDDR5 with ASUS Aura Sync & G-SYNC™ for best 1080p gaming
- 1506 MHz engine clock in OC mode for outstanding 1080p gaming experience.
- DirectCU II with Patented Wing-Blade 0dB Fans for 30% cooler and 3X quieter performance.
- ASUS FanConnect features 4-pin GPU-controlled header connected to system fans for optimal cooling.
- Industry Only Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II delivers premium quality and the best reliability.
- ASUS Aura Sync for perfect RGB LED synchronisation.
- GPU Tweak II with XSplit Gamecaster provides intuitive performance tweaking and real-time streaming.
- NVIDIA ANSEL for a revolutionary new way to capture in-game screenshots.
- NVIDIA GameWorks™ provides an interactive and cinematic experience, as well as incredibly smooth gameplay.
OUTSHINE THE COMPETITION
ROG Strix GeForce® GTX 1050 Ti gaming graphics cards are packed with exclusive ASUS technologies, including DirectCU II Technology with Patented Wing-Blade Fans for up to 30% cooler and 3X quieter performance, and Industry-only Auto-Extreme Technology for premium quality and the best reliability. Aura RGB Lighting enables a gaming system personalization. ROG Strix GeForce® GTX 1050 Ti also has GPU Tweak II with XSplit Gamecaster that provides intuitive performance tweaking and instant gameplay streaming.
GAME COOL AND PLAY SILENT
DirectCU II Technology with Direct-GPU Contact Heatpipes
30% Cooler and 3X Quieter Performance
Exclusive DirectCU II cooling technology features direct-GPU contact heatpipes that transports more heat away from the GPU and outperform reference designs, achieving up to 30% cooler gaming performance.
Patented Dual Wing-Blade 0dB Fans
Max Air Flow with 105% More Air Pressure
DirectCU II features dual 0dB fans engineered with a patented wing-blade design that delivers maximum air flow and improved 105% static pressure over the heat sink, while operating at 3X quieter volumes than reference cards. The 0dB fans also let you enjoy games in complete silence and make DirectCU II the coolest and quietest graphics card in the market.
ASUS FanConnect
Targeted Supplemental Cooling
When gaming, GPU temperatures are often higher than CPU temps. However, chassis fans usually reference CPU temperatures only, which results in inefficient cooling of the system. For optimal thermal performance, ROG Strix GeForce® GTX 1050 Ti graphics cards feature a 4-pin GPU-controlled header that can be connected to system fan for targeted supplemental cooling.
PREMIUM QUALITY AND BEST RELIABILITY
Auto-Extreme Technology
Industry-only 100% Automated Production Process
All ASUS graphics cards are now produced using Auto-Extreme Technology, an industry-exclusive, 100% automated production process that incorporates premium materials to set a new standard of quality. Auto-Extreme Technology ensures consistent graphics card quality as well as improved performance and longevity. This new manufacturing process is also environmentally friendly, eliminating harsh chemicals and reducing power consumption by 50%.
100% automation
Remove human fallibility from production
Fortify component overclocking stability
Advanced and stringentquality control
Advanced components design innovation
Smooth circuit board without sharp bumps
Flux-free production
4+1 Phase Super Alloy Power II
Enhanced Durability and Efficiency
ASUS engineers have integrated premium alloy components into their graphics card designs to reinforce overall reliability. Super Alloy Power II components greatly enhance efficiency, reduce power loss and achieve thermal levels that are approximately 50% cooler than previous designs.
2X Quieter Choke
Decrease buzzing noise with concrete alloy chokes
20% Cooler MOS
Decreases temperature and increases power efficiency
2.5X Lifespan Capacitor
Over 90,000 hours longer than traditional capacitors
POSCAP
Maximize overclocking headroom. (Positioned at the back of GPU)
PERSONALIZED GAMING STYLE
Aura RGB Lighting
Featuring Aura RGB Lighting on both the shroud, ROG Strix graphics cards are capable of displaying millions of colors and six different effects for a personalized gaming system.
Static
Always on
Breathing
Fades in & out
Strobing
Flashes on & off
Color cycle
Fades between the colors of the rainbow
Music effect
Pulses to the beat of your music
GPU temperature
Changes color with GPU load
GEAR UP FOR ULTIMATE GAMING EXPERIENCE
Enjoy the Flawless and Complete Gameplay
The Best Combo for Ultra-smooth Gaming
NVIDIA G-SYNC™ synchronizes the ROG Swift gaming monitor's refresh rate to the GPU in your GeForce® GTX-powered PC, eliminating screen tearing and minimizing display stutter and input lag. With ROG Strix gaming graphics cards and ROG Swift gaming monitors, scenes appear instantly, objects look sharper, and gameplay is super smooth, giving you a stunning visual experience and a serious competitive edge.
GAME YOUR WAY
GPU Tweak II with XSplit Gamecaster
Tweak Till Your Heart's Content
Redesigned with an intuitive, all-new UI, GPU Tweak II makes overclocking easier and more visual than ever, while still retaining advanced options for seasoned overclockers. With one click, the new Gaming Booster function maximizes system performance by removing redundant processes and allocating all available resources automatically.
Gaming Booster
One-click Performance Up
Visual effects:
Boost your performance by turning off windows visual effects.
System Services:
Automatically or manually turn off windows services or process.
Memory Defragmentation:
Re-arrange & free your system memory without closing any processes.
XSplit Gamecaster
Instant Gameplay Streaming
An included 14-day XSplit Gamecaster premium license lets you easily stream or record gameplay via a convenient, in-game overlay. The overlay also displays GPU clock speed, temperature, and VRM usage, and has GPU Tweak II controls, so gamers can choose a gaming profile and boost performance with just one click.
LongDesc - ASUS GeForce STRIX GTX1050TI O4G GAMING
LongProductName - NVIDIA GeForce GTX 1050TI, 4GB, GDDR5, 7680 x 4320, PCI Express 3.0, GPU Boost Clock : 1493 MHz, GPU Base Clock : 1379 MHz, CUDA Core 768, 128bit, 1 x 6pin
LongSummaryDescription - ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GTX 1050 Ti, Processor frequency: 1379 MHz. Discrete graphics adapter memory: 4 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 128 bit, Memory clock speed: 7008 MHz. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express 3.0. Cooling type: Active
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0A30-M0NA00
Manufacturer Warranty - 3-year warranty
ManufacturerPartNumber - 90YV0A30-M0NA00
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Memory - 4 GB GDDR5
Memory - Discrete graphics adapter memory - 4 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 128 bit
Memory - Memory clock speed - 7008 MHz
Memory bus - 128 bit
Memory bus - 128-bit
Memory clock - 7008 MHz
Memory frequency - 7008 MHz
Memory Interface - 128-bit
Memory type - DDR5
Model - GTX 1050 TI O
Name - Asus ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING GeForce GTX 1050 TI Grafikkarte - 4 GB GDDR5 - 1,39 GHz Kern - 128 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI - DVI
name - Karta graficzna GeForce GTX 1050 TI O 4GB 128BIT DVI/HDMI/DP
Other features -
Other information -
Packaging data - Drivers included - Y
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - 90YV0A30-M0NA00
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 3.0
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 768
Processor - Graphics processor - GeForce GTX 1050 Ti
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum digital resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Processor boost clock speed - 1493 MHz
Processor - Processor frequency - 1379 MHz
producer - Asus
Product Description - ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING - OC Edition - graphics card - GF GTX 1050 Ti - 4 GB
productName - ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING 4GB GDDR5 ROG Strix GeForce Gaming with ASUS Aura Sync & G-SYNC for best 1080p gaming
ProductName - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - GeForce
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - GTX 10
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - GTX 1050 TI
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,51 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,39 GHz
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DVI-D-Anschlüsse - 2
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Gesamtanzahl DVI-Ausgänge - 2
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 57 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 25 cm
Shipping box quantity - 8
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.75 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 38.5 cm
ShortSummaryDescription - ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING, GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB, GDDR5, 128 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 3.0
Speicher - Arbeitsspeicher - 4 GB
Speicher - Busbreite - 128 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR5
Stck_Kart - 8
Stck_Pal - 24
Storno - N
Supported standards - OpenGL 4.5
Technische Informationen - API unterstützt - OpenGL 4.5
Title - ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING GeForce GTX 1050 Ti 4 GB GDDR5
Unit Brutto Volume - 0.006858 cubm
Unit Gross Weight - 1.219 kg
Unit Net Weight - 0.7 kg
URL - https://www.asus.com/uk/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING/overview/
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING/
vendpn - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 2 x DVI-D
VRAM memory size - 4 GB
Warranty - 36 months
Weight - 1.083000000
Weight & dimensions - Depth - 241 mm
Weight & dimensions - Height - 40 mm
Weight & dimensions - Width - 129 mm
Width - 217.000000000
  -
Asus GeForce GTX 1050 Ti, 4GB, GDDR5, ROG Strix
Visas kategorijas