MSI GeForce GT 710, 2GB, DDR3

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 140237 Preces kods: GT 710 2GD3H H2D
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 954 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 2 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: DDR3
 • Atmiņas frekvence (effective): 1600 MHz
 • Dzesēšana: Passive
Līdzīgi produkti
Šis produkts MSI GeForce GT 710, 2GB, DDR3
Zotac GeForce GT 710, 2GB, DDR3
MSI GeForce GT 710, 2GB, DDR3, LP
Zotac GeForce GT 710, 1GB, DDR3
MSI GeForce GT 710, 1GB, DDR3, LP
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
63,16 €
56,44 €
61,90 €
68,13 €
49,14 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce GT 710 GeForce GT 710 GeForce GT 710 GeForce GT 710 GeForce GT 710
Veiktspēja (PassMark) 600+ 600+ 600+ 600+ 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 954 MHz 954 MHz 954 MHz 954 MHz 954 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 192 192 192 192 192
Strāvas patēriņš (TDP) 19 W 25 W 19 W 25 W 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 300 W 300 W 300 W 300 W 300 W
Pielietojums Home Cinema Home Cinema Home Cinema Home Cinema Home Cinema
DirectX versija DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit 64 bit 64 bit 64 bit 64 bit
Operatīvā atmiņa 2 GB 2 GB 2 GB 1 GB 1 GB
Atmiņas tehnoloģija DDR3 DDR3 DDR3 DDR3 DDR3
Atmiņas frekvence (effective) 1600 MHz 1600 MHz 1600 MHz 1600 MHz 1600 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav Nav
Dzesēšana Passive Passive Passive Passive Passive
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts Nav norādīts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0 1 1 1 1
Pieslēgvieta DVI-I 1 0 0 0 0
Pieslēgvieta DVI-D 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 0 0 0 0 0
Apraksts
Piedāvājam iegādāties MSI grafisko karti GeForce GT 710 ar 2048 MB DDR3 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

Šī karte ir aprīkota ar vienu DVI-I pieslēgvietu, kas nodrošina iespēju pieslēgt monitorus ar šādu pašu pieslēgvietu, vai arī monitorus ar HDMI (izmantojot atsevišķi iegādātu pāreju vai speciālu kabeli). DVI ir ciparu standarts un nodrošina augstu attēla kvalitāti, tomēr, pateicoties spraudņa lielajam izmēram un standarta nespējai attīstīties tālāk dažu tehnisku ierobežojumu dēļ, šis pieslēgums pamazām zaudē aktualitāti, atstājot vietu modernajiem HDMI un DisplayPort standartiem.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GT 710

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 192
Strāvas patēriņš (TDP) : 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 2 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija DDR3
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 1600 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Passive
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 0

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 1
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Brand - MSI
BrandPartCode - V809-2204R
Bus Type - PCI Express 2.0 x8
Category - Graphics Cards
Chipset - GeForce GT 710
Chipset manufacturer - nVidia
Cooling - Passive
Core Clock - 954 MHz
CUDA Core - 954
Description -
Description - MSI GT 710 2GD3H H2D
Design - Cooling type - Passive
Device Type - Graphics card
dimension depth - 55 mm
dimension height - 245 mm
dimension weight - 450 g
dimension width - 175 mm
Dimensions - 146 x 111 x 19 mm
Dimensions (WxDxH) - 1.9 cm x 14.6 cm x 11.1 cm
ean - 824142132753
EANCode - 4719072472191
Effective Memory Clock - 1.6 GHz
feature - Extreme low ESR
feature - Large heat sink covers the area of GPU and memory
feature - Lower temperature and higher efficiency
feature - Multi-thread supported
feature - Providing great environment for gaming and multimedia
feature - Support in-game video recording
feature - Support real-time video capturing
feature - Support wireless control by devices
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GT 710
GTIN - 4719072472191
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 50.000000000
Interfaces - DVI-I (dual link)

DVI-D (Single-Link)

Mini-HDMI

VGA - with adapter
Length - 245.000000000
LongDesc - All Solid Capacitors
- 10 years ultra-long lifetime (under full load).
- Lower temperature and higher efficiency.
- Extreme low ESR.
Noise Free
- Large heat sink covers the area of GPU and memory.
- Providing the best environment for gaming and multimedia.
Afterburner Overclocking Utility
- Support in-game video recording.
- Support wireless control by android/iOS handheld devices.
- Support built-in DX12 effect test.
Video Capture - Predator
- Free bundle within Afterburner.
- Support real-time video capturing.
- Multi-thread supported.
LongDesc - MSI GeForce GT 710 2GD3H H2D 3xDigital output 2xDVI/1xHDMI PCIe x8 Silent
LongProductName - NVIDIA GeForce GT 710, PCI Express 2.0, 2048MB DDR3 1600MHz, OpenGL 4.5, HDCP, DirectX 12 API, 2x DVI, Mini-HDMI
LongSummaryDescription - MSI GT 710 2GD3H H2D. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 2 GB, Graphics adapter memory type: GDDR3, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 1600 MHz. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express 2.0. Cooling type: Passive
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GT 710 2GD3H H2D
ManufacturerPartNumber - GT 710 2GD3H H2D
Max Monitors Supported - 2
Max Resolution - 4096 x 2160
Memory - 2 GB DDR3
Memory - Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR3
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 1600 MHz
Memory bus - 64-bit
Memory frequency - 1600 MHz
Memory Interface - 64-bit
Memory type - DDR3
Model - GeForce GT710
name - Karta graficzna GeForce GT710 2GB H2D DDR3 64BIT DVI-I/DVI-D/miniHDMI
Other features -
Other information -
Packaging data - Package type - Box
PartNumber - GT 710 2GD3H H2D
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - PhysX - N
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 2.0
Ports & interfaces - Mini HDMI ports quantity - 1
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power - Power consumption (typical) - 19 W
Processor - Graphics adapter RAMDAC - 400 MHz
Processor - Graphics processor - GeForce GT 710
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Processor frequency - 954 MHz
producer - MSI
Product Description - MSI GT 710 2GD3H H2D - graphics card - GF GT 710 - 2 GB
ProductName - GT 710 2GD3H H2D
productName - MSI GeForce GT 710 2GD3H H2D 3xDigital output 2xDVI/1xHDMI PCIe x8 Silent
RAMDAC - 400 MHz
ShortSummaryDescription - MSI GT 710 2GD3H H2D, GeForce GT 710, 2 GB, GDDR3, 64 bit, 4096 x 2160 pixels, PCI Express 2.0
Supported standards - OpenGL 4.5
Title - MSI GT 710 2GD3H H2D GeForce GT 710 2 GB GDDR3
URL - https://www.msi.com/Graphics-card/GT-710-2GD3H-H2D.html#hero-overview
vendpn - GT 710 2GD3H H2D
Version - Box
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x DVI-I
Video ports - 1 x micro HDMI
VRAM memory size - 2 GB
Weight - 240 g
Weight - 0.495000000
Weight & dimensions - Depth - 146 mm
Weight & dimensions - Height - 111 mm
Weight & dimensions - Weight - 240 g
Weight & dimensions - Width - 19 mm
Width - 170.000000000
  -
63,16 €
MSI GeForce GT 710, 2GB, DDR3
Visas kategorijas