Asus GeForce GT 710, 2GB, GDDR3

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 127554 Preces kods: 710-2-SL
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Dzinēja ātrums (GPU speed): 954 MHz
 • Pielietojums: Home Cinema
 • Biti: 64 bit
 • Operatīvā atmiņa: 2 GB
 • Atmiņas tehnoloģija: DDR3
 • Atmiņas frekvence (effective): 1800 MHz
 • Dzesēšana: Passive
Līdzīgi produkti
Šis produkts Asus GeForce GT 710, 2GB, GDDR3
Asus GeForce GT 710, 2GB, GDDR5
Asus GeForce GT 710, 2GB, GDDR5
Gigabyte GeForce GT 710, 2GB, DDR3
MSI GeForce GT 710, 2GB, DDR3
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
57,74 €
72,02 €
72,09 €
56,58 €
61,49 €
Pamatinformācija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce GT 710 GeForce GT 710 GeForce GT 710 GeForce GT 710 GeForce GT 710
Veiktspēja (PassMark) 600+ 600+ 600+ 600+ 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 954 MHz 954 MHz 954 MHz 954 MHz 954 MHz
Stream procesori / CUDA kodoli 192 192 192 192 192
Strāvas patēriņš (TDP) 19 W 19 W 19 W 19 W 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda 300 W 300 W 300 W 300 W 300 W
Pielietojums Home Cinema Home Cinema Home Cinema Home Cinema Home Cinema
DirectX versija DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit 64 bit 64 bit 64 bit 64 bit
Operatīvā atmiņa 2 GB 2 GB 2 GB 2 GB 2 GB
Atmiņas tehnoloģija DDR3 GDDR5 GDDR5 DDR3 DDR3
Atmiņas frekvence (effective) 1800 MHz 5012 MHz 5012 MHz 1800 MHz 1600 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready Nav Nav Nav Nav Nav
Dzesēšana Passive Passive Passive Standard Cooler Passive
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts Nav Nav Nav Nav Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1 1 1 1 0
Pieslēgvieta DVI-I 0 0 0 0 1
Pieslēgvieta DVI-D 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta DisplayPort 0 0 0 0 0
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Asus grafisko karti GeForce GT 710 ar 2048 MB DDR3 operatīvo atmiņu.Šī karte ir paredzēta kā uzlabojums esošam vecākas paaudzes datoram un dod iespēju spēlēt vienkāršākās 3D spēles, tādas kā World Of Warcraft, Portal 2, Dirt 3, Counter-Strike: GO, World Of Tanks izmantojot zemus vai vidējus attēla kvalitātes iestatījumus, kā arī lietot šo karti, lai atskaņotu FullHD kvalitātes video, ja datorā iebūvētā karte to neatbalsta.

Rūpīgi apsveriet domu iegādāties šo karti, ja grasāties pirkt jaunu datoru ar kādu no Intel Core i3/i5/i7 vai AMD A-Series procesoriem, jo tajos iebūvētais grafiskais kodols bieži vien ir pat jaudīgāks par šīs kategorijas grafiskajām kartēm. Vērā ņemamas 3D veiktspējas nodrošināšanai meklējiet karti ar filtra "Pielietojums" vērtību - "Casual Gaming" vai "Power Gaming".

D-Sub spraudnis ļauj pievienot šai grafiskajai kartei monitoru ar analogo VGA pieslēgvietu, kura pamazām no tirgus pazūd atstājot vietu modernajām HDMI un DisplayPort ciparu pieslēgvietām.

Šai grafiskajai kartei ir viena HDMI pieslēgvieta. HDMI ir viena no modernākajām pieslēgvietām, ja runa ir par televizoru un jaunākās paaudzes monitoru pieslēgšanu. HDMI galvenās priekšrocības pret DVI un D-SUB ir tievs kabelis, kas ļauj pārraidīt attēlu augstā ciparu kvalitātē, un pa šo pašu kabeli tiek nodrošināta arī daudzkanālu skaņas signāla pārraide. HDMI ir savietojams ar DVI, izmantojot atsevišķi nopērkamu pāreju vai kabeli, tomēr šajā gadījumā zūd iespēja pārraidīt skaņu.
Pamatinformācija
GPU Type GeForce
GPU, jeb video kartes dzinējs. Šis parametrs nosaka, vai videokarte ir AMD Radeon, FirePro, NVIDIA GeForce vai Quadro modeļa videokarte.
GPU Full GeForce GT 710

Šis ir galvenais grafiskās kartes veiktspējas rādītājs, jo norāda kāds ir šīs kartes modelis. Viena modeļa kartes ir ļoti tuvas veiktspējā un parasti būtiski atšķiras no cita modeļa kartēm.

Galvenā atšķirība ir ražotājā. NVidia ražo GeForce sērijas kartes un AMD ražo Radeon sērijas kartes. Abām šīm sērijām ir būtiskas atšķirības, GeForce kartēm ir veiksmīgāki (stabilāki) draiveri, kas uzlabo šo karšu saderību ar spēlēm un operētājsistēmām samazinot attēla defektu (artefaktu) un "kāršanās" gadījumus līdz minimumam. Radeon kartes parasti ir lētākas un patērē mazāk enerģijas (ir tehnoloģiski pārākas), toties ar draiveriem un spēļu atbalstu mēdz būt problēmas.

Radeon vai GeForce sēriju izvēle ir gaumes lieta, līdzīgi kā AMD vai Intel procesora izvēle, un ne vienmēr ir 100% racionāli pamatojama, tamdēļ rekomendējam savas izvēles kritērijos vienkārši vadīties pēc spēlēm, kuras vēlaties spēlēt tuvākajā laikā un uzmeklēt iekš YouTube (grafiskās kartes modelis + spēles nosaukums) kādu video apskatu, kurš precīzi parādīs, kā attiecīgā karte spēj tikt galā ar attiecīgo spēli. Rezultāts būs acīm redzams un parasti ļoti tuvs tam, ko iegūsiet iegādājoties konkrētā vai līdzīga modeļa karti.

Lai atvieglotu saviem pircējiem izvēli, dateks.lv, pie tām grafiskajām kartēm (Modeļiem) kuri ir labākā izvēle visu jaunāko spēļu spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē par labāko cenu, ir nodrošinājis zaļo ķeksīti "ieteicams".

Veiktspēja (PassMark) : 600+
Dzinēja ātrums (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, jeb grafiskā dzinēja ātrums (MHz) norāda, ar kādu takts frekvenci strādā videokartes svarīgākā komponente - video procesors. Jo lielāks dzinēja ātrums, jo jaudīgāka videokarte. Videokartes veiktspēju papildus nosaka atmiņas daudzums, tips, biti un dzinēja modelis, tādēļ, iegādājoties videokarti ar jaudīgu dzinēju pārliecinieties par pārējo komponenšu jaudas atbilstību.
Stream procesori / CUDA kodoli : 192
Strāvas patēriņš (TDP) : 19 W
Min. barošanas bloka (PSU) jauda : 300 W
Pielietojums Home Cinema

Šis filtrs paredzēts grafisko karšu segmentēšanai pēc to būtības. Katra karte ir spējīga veikt ne vairāk par tiem uzdevumiem, kuriem tā paredzēta. Jaudīgākas kartes spēj veikt jaunus un visu iepriekšējo karšu uzdevumus (izņemot 3D Graphics/CAD kartes, kurām ir specifisks pielietojums).

Dateks.lv kartes iedala sekojošā secībā, sākot no vājākajām:

 • Home Cinema - Kartes, kas paredzētas lietotu datoru uzlabošanai, lai dotu iespēju skatīties HD video un izmantot papildus monitora vai televizora pieslēgšanas spraudņus. Spēlēm un grafiskajiem darbiem šīs kartes būs par vāju.
 • Casual Gaming - "lētā gala" grafiskās kartes ar ciešamu veiktspēju. Lielākoties jēga šādu karti pirkt ir tikai tad, ja esiet nolēmis nopirkt ko mazliet jaudīgāku par HomeCinema, ar iespēju uzspēlēt elementāras 3D spēles retos gadījumos.
 • PowerGaming - šīs kartes ir populārākie modeļi, kuras tiks galā ar jebkuru jaunāko spēli labā kvalitātē, kā arī paredzētas iesācēja līmeņa video montāžas un grafisko darbu ātrdarbības uzlabošanai. PowerGaming kartēm ir labākā cenas/veikspējas attiecība.
 • Extreme Gaming - Šīs kartes paredzētas tiem, kas sadomājuši nopietni nodoties 3D spēlēm un vēlas labāko kvalitāti, kā arī ir gatavi par to attiecīgi samaksāt. Papildus labums no šī līmeņa kartēm ir būtisks veiktspējas uzlabojums video montāžas un attēlu apstrādes programmatūrā. 
 • 3D graphics/CAD - Šīs ir profesionālās kartes, kuras paredzētas arhitektiem, 3D modelētājiem, inženieriem un grafiskajiem māksliniekiem būtiskai attēla apstrādes paātrināšanai. Nekādu veikspējas pieaugumu spēlēs šīs kartes nenodrošina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire atbalsts : Nav
Operatīvā atmiņa
Biti 64 bit

Video kartes operatīvās atmiņas biti nosaka, ar kādu informācijas daudzumu vienā takts frekvences ciklā spēj strādāt video kartes atmiņa. Lielāks bitu skaits norāda uz augstāku videokartes veiktspēju.

Operatīvā atmiņa 2 GB

Video kartes operatīvās atmiņas apjoms ir svarīgs parametrs, ja vēlaties spēlēt augstas izšķirtspējas spēles, vai strādāt ar augstas izšķirtspējas monitoru. Lielāks atmiņas apjoms nozīmē labāku veiktspēju un lielākas izšķirtspējas atbalstu.

Šobrīd vēlamais videoatmiņas apjoms FullHD (1080p) izšķirtspējas monitoram ir 2GB, savukārt 4K, jeb UHD displejiem tiek rekomendētas videokartes ar vismaz 4GB grafisko atmiņu.

Atmiņas tehnoloģija DDR3
Videokartes atmiņas tips nosaka grafiskās atmiņas un ātrdarbību. Pašreiz nopērkamās mazbudžeta videokartes tiek komplektētas ar DDR3 tipa atmiņu, savukārt jaudīgākajās kartēs tiek izmantota GDDR5 atmiņa. 2015. gadā līdz ar AMD Radeon R9 Fury un Nano produktu līnijas parādīšanos, aktīvi tiek izmantota arī inovatīvā HBM (High Bandwidth Memory) atmiņa.
Atmiņas frekvence (effective) : 1800 MHz
Funkcionalitāte
VR (Virtual Reality) Ready : Nav
Dzesēšana Passive
Pieejami divi dzesēšanas veidi, radiators un ventilators. Radiatora dzesēšana ir realizēta bez kustīgām daļām (ventilatora), tādēļ videokarte neizdala troksni. Ventilatora dzesēšana ir efektīvāka, toties videokartei ir zināms trokšņu līmenis datora darbības laikā.
NVIDIA SLI (NVLink) atbalsts : Nav
Zemprofila (Low Profile) atbalsts :
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgvieta D-Sub 1

D-SUB ir klasiskais (analogais) monitoru, projektoru un citu ārējo video iekārtu pieslēgšanas spraudnis. Šis standarts pamazām no tirgus pazūd, dodot vietu daudz kvalitatīvākajiem HDMI  vai DisplayPort (digitālajiem) spraudņiem.

Pieslēgvieta DVI-I : 0
Pieslēgvieta DVI-D : 1
Pieslēgvieta HDMI 1

HDMI ir digitāls attēla un skaņas pārraides standarts, kas datoram ļauj pieslēgt televizoru, monitoru vai projektoru, kuri atbalsta HDMI, izmantojot HDMI kabeli.

Pieslēgvieta DisplayPort 0

DisplayPort ciparu (digital) savienojums attēla un skaņas pārraidīšanai pa vienu vadu augstā kvalitātē. Atšķirībā no HDMI, šis savienojums ļauj pieslēgt datoram vairākus ārējos monitorus izmantojot vienu savienotāju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Asus GeForce GT 710, 2GB, GDDR3
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - OpenGL 4.4, DirectX 12
Bus Type - PCI Express 2.0
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GT710
Chipset type - NVIDIA GeForce GT710
Cooling - Passive
Cooling type - Passive
Core Clock - 954 MHz
Core frequency - 954 MHz
CUDA Core - 192
CUDA Cores - 192
D-Sub connector - 1 Pcs
Depth - 1.06 inches
Depth - 2.7 cm
Description - ASUS 710-2-SL 2GB DDR3 64bit D-Sub DVI-D
description - ASUS GT 710 is the fantastic graphics card engineered with a highly-efficient 0 dB thermal design, it dissipates heat in complete silence and makes ASUS GT 710 the perfect choice for your PC build. While industry only Auto-Extreme technology, 100% full automation with Super Alloy Power II for premium quality and best reliability. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking for truly elite gaming experience.
Device Type - Graphics card
dimension depth - 230 mm
dimension height - 160 mm
dimension weight - 440 g
dimension width - 50 mm
Dimensions -
Dimensions (WxDxH) - 2.7 cm x 13.5 cm x 12 cm
DVI interface - 1 Pcs
ean - 4712900323177
EANCode - 4712900323177
Eans - 4712900323177
Effective Memory Clock - 1.8 GHz
Fanless - Yes
feature - 0 dB silent cooling
feature - AUTO-EXTREME technology with Super Alloy Power II
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GT 710
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 12 cm
Height - 4.72 inches
Height - 54.000000000
Installed video memory - 2048 MB
Interfaces - DVI-D

VGA

HDMI
Length - 231.000000000
LongDesc - ASUS 710-2-SL 2GB DDR3 64bit D-Sub DVI-D HDMI
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - Yes
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0940-M0NA00
Manufacturer Warranty - 3-year warranty
ManufacturerPartNumber - 90YV0940-M0NA00
Max Resolution - 2560 x 1600
Maximal image resolution - 2560 x 1600 pixels
Memory - 2 GB DDR3
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 1800 MHz
Memory frequency - 1800 MHz
Memory Interface - 64-bit
Memory type - DDR3
Memory type - DDR3
Model - GeForce GT710
More info - www.asus.com [LINK]
Name - ASUS GeForce GT 710 2GB
name - Karta graficzna GeForce GT 710 2GB DDR3 64BIT DVI-D/HDMI
NVIDIA SLI support - No
Operating system - Windows 10
Other features -
Other information -
PartNumber - 90YV0940-M0NA00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Processor clock - 954 MHz
producer - Asus
Producer - Asus
ProducerCode - 710-2-SL
Product Description - ASUS 710-2-SL - graphics card - GF GT 710 - 2 GB
productName - ASUS 710-2-SL 2GB DDR3 64bit D-Sub DVI-D HDMI
ShortDescription - Chipset NVIDIA GT 710 | 2GB
Software included - ASUS GPU Tweak
Software included - Drivers
Support for multiple monitors - No
Supported functions - NVIDIA Adaptive V-Sync
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA PhysX
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.4
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 2.0
vendpn - 710-2-SL
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x VGA (15 pin D-Sub)
VRAM memory size - 2 GB
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 0.425000000
Width - 13.5 cm
Width - 163.000000000
Width - 5.31 inches
  -
57,74 €
Asus GeForce GT 710, 2GB, GDDR3
Visas kategorijas