Hewlett Packard OfficeJet Pro 6230 ePrinter

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 98622 Preces kods: E3E03A#A81
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 600 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 18 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Līdzīgi produkti
Šis produkts Hewlett Packard OfficeJet Pro 6230 ePrinter
Hewlett Packard OfficeJet Pro 8730
Hewlett Packard OfficeJet Pro 7720
Hewlett Packard OfficeJet Pro 8715 AiO
Hewlett Packard OfficeJet Pro 8720 AiO
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
52,16 €
223,93 €
168,02 €
126,53 €
293,73 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 18 lpp/min 24 lpp/min 34 lpp/min 22 lpp/min 7 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A3 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Ir Ir Ir Ir
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Nav Ir Ir Ir Ir
Funkcija Kopētājs Nav Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Nav Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 4 4 4 4 4
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Nav Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 18 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Hewlett Packard OfficeJet Pro 6230 ePrinter
Automatic duplex - Yes
Bluetooth - No
Built-in memory card reader - No
Category - Biroja tehnika :: Tintes printeri
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Code - E3E03A#A81
Colour print - Yes
Depth - 385 mm
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: 200-800 lpp., Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 600 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 18 lpp/min, Ātrums (krāsains): 10 lpp./min., Operatīvā atmiņa: 256Mb, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Ir, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Garantija: 2 gadi
Description - HP Officejet Pro 6230 ePrinter
EAN - 0888182569252
EANCode - 888182569252
Eans - 888182569252
Height - 145.5 mm
Height - 430.000000000
Horizontal resolution (colour) - 1200 -
Horizontal resolution (mono) - 1200 -
Installed memory - 256,000 MB
Integrated network adapter (LAN) - Yes
LargeDescHTML - Product OverviewEnjoy professional colour for less than lasers.
Look professional with every page, using Original HP pigment inks for vibrant, durable prints.Print on your terms.
Print wirelessly from your smartphone, tablet and notebook – no router or access to local network required.Work smarter and effortlessly.
Reload paper less often and handle large print jobs, using the 225-sheet paper tray.Conserve resources without sacrificing performance.
Use up to 50% less energy compared with the majority of colour laser AiOs.10This product has: 2 sided printing. Allows you to print on both sides of the page, cutting your paper use by up to 50%.Borderless photos are printed right to the edge of the paper. You get beautiful photo prints with no trimming!HP ePrint. Print from your smartphone, tablet, and Web connected PC from virtually anywhere. wireless. Built-in Wi-Fi 802.11b/g/nethernet. Easily connect your HP notebook to a wired networkenergy star®. ENERGY STAR® qualified The information provided on this page is a property of the manufacturer or the brand.To find out more, please visit: http://www.hp.com
LCD display - No
Length - 500.000000000
LongDesc - HP Officejet Pro 6230 ePrinter
Manufacturer - HP INC.
ManufacturerPartNumber - E3E03A#A81
Max. input capacity - 60 Pcs
Maximal efficiency - 15000 pg/mth
Maximal memory size - 256 MB
Maximal paper size - A4
Maximal printing speed (colour) - 10 pg/min.
Maximal printing speed (colour) - 24 pg/min.
Maximal printing speed (mono) - 18 pg/min.
Maximal printing speed (mono) - 29 pg/min.
More info - www.hp.com [LINK]
Name - HP Officejet Pro 6230
Name - Tintes printeris HP Officejet 6230
Net weight - 5.1 kg
Number of ink cartridges - 4 Pcs
Output tray capacity - 60 Pcs
Paper weight - 60-200 g./m2
PartNumber - E3E03A#A81
PC cable - No
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
Photo print - Yes
PictBridge - No
Printing technology - Ink
Producer - HP
ProducerCode - E3E03A
ShortDescription -
Supported operation systems - Mac OS X 10.6 or better
Supported operation systems - Microsoft Windows Vista
Supported operation systems - Microsoft Windows XP
Supported operation systems - Windows 7
Supported operation systems - Windows 8
Supported operation systems - Windows 8.1
Supported papier size - A4 paper
Supported printers languages - HP PCL 3 GUI
Typical paper feeder capacity - 225 Pcs
Usage area - home
Usage area - Office
USB 2.0 - 1 Pcs
Vertical resolution (color) - 600 -
Vertical resolution (mono) - 600 -
Warranty - 12/24 months
Warranty - Producer warranty 12 months
Weight - 6.700000000
Width - 190.000000000
Width - 464 mm
Wireless network card - Yes
Wireless network card type - IEEE 802.11b/g/n
Hewlett Packard OfficeJet Pro 6230 ePrinter
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas