Canon MAXIFY MB2150

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 818668 Preces kods: 0959C034
Noliktavā 4 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 23.08.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 23.08.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 19.08.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 600 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 18 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 18 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Android OS saderība - Jā
Apraksts - MAXIFY MB2150 sērija Izcils daudzfunkcionāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs un faksa aparāts ar drukāšanas un skenēšanas atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, 19 ipm melnbaltās drukas ātrumu un virkni tīkla funkciju.
BrandPartCode - 0959C034
Darba cikls, maksimālais - 20000 lappušu mēnesī
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 13 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 19 ppm
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (krāsaina, normāla) - 7 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 6 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 600 x 1200 DPI
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 0,2 kWh nedēļā
ETH saskarne - Jā
Faksa funkcija - Jā
Fakss - faksa atmiņa - 250 lappuses
Fakss - faksa pārraides ātrums - 3 sekundes/lappuse
Fakss - faksa ātrās zvanīšanas iespēja (maksimālais numuru skaits) - 100
Fakss - Fakss - Krāsu faksa sūtīšana
Fakss - Modema ātrums - 33.6 Kbit/s
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 4
Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 200 - 1000 lappušu mēnesī
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 15000 lappušu mēnesī
Garantija - 12/24 mēneši
GarantijaInformācija -
GTIN - 8714574643533
Iebūvēts tīkls - W-LAN 802.11b/g/n
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 50 lapas
iOS OS saderība - Jā
Izmēri - 463 x 389 x 260 mm
Izšķirtspēja līdz - 1200x1200 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.2 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Daudzfunkcionālie rīki
Kategorijas kods - AIO
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4) - 10 cpm
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 18 wpm
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
Kopēšanas funkcija - Jā
Krāsa - Black
LongDesc - Visaptverošs printeris, skeneris, kopētājs un faksa aparāts, kas paredzēts mājas birojiem, kuriem nepieciešama izcila melnbalto un krāsaino drukas materiālu kvalitāte un zemas izmaksas uz lappusi. Canon MAXIFY MB2150 sērijas printeris ar lielu 250 lapu padevēju un 50 lapu automātisko dokumentu padevēju nodrošina izcilas izdrukas ar spilgtām krāsām un skaidru tekstu, izmantojot marķieriem un beramībai noturīgas DRHD tintes. Canon MAXIFY MB2150 sērijas printeris A4 formāta lapas drukā ar ātrumu 19 ipm melnrakstā un 13 ipm krāsainā drukā, bet tā pirmās lappuses izgatavošanas laiks (FPOT) ir tikai 6 sekundes. Ekonomiska ekspluatācija Sākot ar zemo enerģijas patēriņu - tikai 0,2 kWh (TEC) - un beidzot ar augstas ražības, atsevišķi nomaināmām krāsu kasetnēm, ekonomija ir prioritāte. Melnās krāsas kasetnes nodrošina 1 200 lappušu un krāsu kasetnes - 900 lappušu ISO ražību, ļaujot strādāt ar mazāk pārtraukumiem. Papildus pieejamā 4 krāsu daudzkrāsu pakotne nodrošina vēl ekonomiskāku drukāšanu. Produktīva un viegli lietojama Abpusēja drukāšana un dažādu izmēru un veidu papīra - no A4 formāta parastā papīra līdz etiķetēm, aploksnēm, fotopapīram un pat abpusējai ID karšu kopēšanai - atbalsts atvieglo parasto biroja drukāšanas darbu veikšanu. Veidots produktivitātei, printeris ir ātri un vienkārši lietojams: drukāšana, kopēšana, skenēšana vai faksa sūtīšana ir viegli veicama ar Canon MAXIFY MB2150 sērijas 6,2 cm (2,5") TFT krāsu ekrānu. Drukāt no viedtālruņiem, planšetdatoriem un mākoņa Tiek atbalstīta Google mākoņdruka, Apple AirPrint (iOS), Mopria un Canon PRINT lietotne, kā arī drukāšana no mākoņa un pat dokumentu skenēšana un saglabāšana populāros mākoņpakalpojumos, tostarp Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive un Concur. Piekļuves punkta režīms nozīmē, ka viedierīču lietotāji var izveidot savienojumu ar printeri arī bez Wi-Fi tīkla. Monitorēšanas un apkopes iespējas IP adrešu filtrēšana nodrošina piekļuves tiesības tikai izvēlētam lietotāju skaitam, savukārt SMTP atbalsts ļauj droši skenēt uz e-pastu biroja tīklā. Sistēmas administratori var ātri un viegli konfigurēt printeri un ierobežot noteiktas darbības, piemēram, skenēšanu uz USB. vienkārša tīkla integrācija Sistēmas administratori novērtēs Canon MAXIFY MB2150 sērijas vienkāršā tīkla pārvaldības protokola (SNMP) saderību, kas ir ierīces pārvaldības standarts, kas atvieglo printera integrēšanu esošajos biroja tīklos. SNMP nodrošina virkni apkopes uzraudzības funkciju, tostarp tintes līmeni, kļūdu statusu un lappušu skaitu.
LongProductName - Drukāšana: 19/13 ipm, 600 x 1200 dpi, skenēšana: Plakanā kamera/ADF, 1200 x 1200 dpi, kopēšana: 18/10 ipm, 25-400 %, FAX: Super G3/Color, 33,6 Kbps, USB 2.0, WLAN
LongSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 13 lpp. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskās skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Fakss: Krāsains faksa sūtīšana. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Produkta krāsa: melna
MacOS OS saderība - Jā
Modeļa nosaukums - MAXIFY MB2150
Nosaukums - Canon MAXIFY MB2150 Tintes printeris A4 600 x 1200 DPI 19 lpp/min Wi-Fi
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - 10, C5, DL, Monarch
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 10x15,13x18,20x25
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Aploksnes, Matēts papīrs, Matēts papīrs, Augstas izšķirtspējas papīrs, Parasts papīrs
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 64 - 105 g/m²
Papīra apstrādes ievade - 250 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 41 cm
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 55 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 47 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 13.75 kg
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
Produkta nosaukums - MB2150
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/printers/inkjet/maxify/maxify_mb2150_series/
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
ShortSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150, tintes printeris, krāsaina drukāšana, 600 x 1200 DPI, krāsaina kopēšana, A4, melns
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās mobilās operētājsistēmas - Android, iOS
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Y
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 48 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Skenēšana - skenera tips - Skeneris ar plakano gultni un ADF
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana - Skenēšana uz - Mākonis, e-pasts, USB
Skenēšanas funkcija - Jā
Svars un izmēri - Augstums - 260 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 459 mm
Svars un izmēri - Platums - 463 mm
Svars un izmēri - Svars - 10.6 kg
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Google mākoņdruka, Mopria Print Service
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon.co.uk/printers/inkjet/maxify/maxify_mb2150_series/
USB 2.0 saskarne - Jā
Vienība Neto svars - 10.6 kg
Vienības bruto svars - 13.8 kg
Vienības kastes augstums - 0.41
Vienības kastes garums - 0.55
Vienības kastes platums - 0.47
Vienība Slikts tilpums - 0,106 kubikmetri
WiFi saskarne - Jā
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
Android OS compatibility - Yes
Description - MAXIFY MB2150 Series Outstanding multifunction colour inkjet printer, scanner, copier and fax, with print and scan support for mobile devices and cloud services, 19 ipm mono print speed and a range of network features.
BrandPartCode - 0959C034
Duty Cycle, Maximum - 20000 Pages/month
Design - Colour display - Y
Design - Product colour - Black
Design - Market positioning - Home & office
Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 13 ppm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 19 ppm
Printing - Time to first page (colour, normal) - 7 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 6 s
Printing - Maximum resolution - 600 x 1200 DPI
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 0.2 kWh/week
ETH Interface - Yes
Fax Function - Yes
Fax - Fax memory - 250 pages
Fax - Fax transmission speed - 3 sec/page
Fax - Fax speed dialing (max numbers) - 100
Fax - Faxing - Colour faxing
Fax - Modem speed - 33.6 Kbit/s
Features - Number of print cartridges - 4
Features - Recommended duty cycle - 200 - 1000 pages per month
Features - Maximum duty cycle - 15000 pages per month
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo -
GTIN - 8714574643533
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 50 sheets
iOS OS compatibility - Yes
Dimensions - 463 x 389 x 260 mm
Resolution up to - 1200x1200 dpi
Power - Power consumption (off) - 0.2 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Multifunctionals
Category Code - AIO
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Copy speed (colour, normal quality, A4) - 10 cpm
Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 18 cpm
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Copy function - Yes
Colour - Black
LongDesc - High capacity, high quality
Versatile printer, scanner, copier and fax designed for home offices that need great mono and colour print quality with a low cost per page. With a large 250-sheet feeder and 50-sheet automatic document feeder, the Canon MAXIFY MB2150 Series produces outstanding prints with vivid colours and crisp text using its marker- and friction-resistant DRHD inks. The Canon MAXIFY MB2150 Series prints A4 at a fast 19 ipm mono and 13 ipm colour, while its first page out time (FPOT) is just 6 seconds.
Economical to run
From its low energy consumption of just 0.2 kWh (TEC) to the high yield, individually replaceable colour cartridges, economy is a priority. Black cartridges provide an ISO yield of 1,200 pages and colour cartridges 900 pages, letting you work with fewer interruptions. The optional 4-colour multipack offers even more cost-effective printing.
Productive and easy to use
Double-sided printing and support for a variety of paper sizes and types – from A4 plain paper to labels, envelopes, photo paper and even two-sided ID card copying – makes light work of common office print jobs. Built for productivity, the printer is quick and simple to use: whether printing, copying, scanning or faxing, they’re all within easy each with the Canon MAXIFY MB2150 Series’ 6.2 cm (2.5”) TFT colour screen.
Print from smartphones, tablets and the cloud
Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria and the Canon PRINT app are all supported, as is printing from the cloud and even scanning and saving documents to popular cloud services, including Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive and Concur. Access Point mode means that smart device users can connect to the printer even without a Wi-Fi network.
Monitoring and maintenance capabilities
IP address filtering provides access rights to only a select number of users, while SMTP support allows secure scan-to-email within an office network. System administrators can quickly and easily configure the printer and restrict certain operations, such as scan-to-USB.
Simple network integration
System administrators will appreciate the Canon MAXIFY MB2150 Series’ Simple Network Management Protocol (SNMP) compatibility, a device management standard that makes it easy to integrate the printer into existing office networks. SNMP enables a range of maintenance monitoring functions, including ink levels, error status, and page counts.
LongProductName - Print: 19/13 ipm, 600 x 1200 dpi, Scan: Flatbed/ADF, 1200 x 1200 dpi, Copy: 18/10 ipm, 25-400 %, FAX: Super G3/Colour, 33.6 Kbps, USB 2.0, WLAN
LongSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 600 x 1200 DPI, Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): 13 ppm. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Faxing: Colour faxing. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: Black
MacOS OS compatibility - Yes
Model name - MAXIFY MB2150
Title - Canon MAXIFY MB2150 Inkjet A4 600 x 1200 DPI 19 ppm Wi-Fi
Paper handling - Envelopes sizes - 10, C5, DL, Monarch
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15,13x18,20x25
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, High resolution paper, Matte paper, Plain paper
Paper handling - Paper tray media weight - 64 - 105 g/m²
Paper Handling input - 250 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 41 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 55 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 47 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 13.75 kg
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Printing - Colour printing
Printer Technology - Thermal Inkjet
ProductName - MB2150
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/printers/inkjet/maxify/maxify_mb2150_series/
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Y
ShortSummaryDescription - Canon MAXIFY MB2150, Inkjet, Colour printing, 600 x 1200 DPI, Colour copying, A4, Black
System requirements - Mac operating systems supported - Y
System requirements - Mobile operating systems supported - Android, iOS
System requirements - Windows operating systems supported - Y
Scanning - Input colour depth - 48 bit
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
Scanning - Scanner type - Flatbed & ADF scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning - Scan to - Cloud, E-mail, USB
Scan function - Yes
Weight & dimensions - Height - 260 mm
Weight & dimensions - Depth - 459 mm
Weight & dimensions - Width - 463 mm
Weight & dimensions - Weight - 10.6 kg
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria Print Service
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon.co.uk/printers/inkjet/maxify/maxify_mb2150_series/
USB 2.0 Interface - Yes
Unit Net Weight - 10.6 kg
Unit Gross Weight - 13.8 kg
Unit Box Height - 0.41
Unit Box Length - 0.55
Unit Box Width - 0.47
Unit Brutto Volume - 0.106 cubm
WiFi Interface - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - Canon
`
Canon MAXIFY MB2150
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas