Canon PIXMA TS5350A BLACK INK A4 MFP 3IN1 / 3.7 CM OLED / 13 PPM SW

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 810529 Preces kods: 3773C106
Noliktavā 32 gab.
Garantija: 2 gadi
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 13.12.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 13.12.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 09.12.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 13 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 13 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Apraksts - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 13 lpp/min, Ātrums (krāsains): 6.8 lpp/min, Operatīvā atmiņa: Nav zināms, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Ir, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): Nav zināms, Kopēšanas ātrums (krāsains): Nav zināms, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 dpi, Garantija: 2 gadi
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Dokumentu papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Papīrs dokumentiem
Atbalstītie papīra veidi - Maksimālā papīra ievade - 100
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A4
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - A5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - B5
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - Vēstule
Atbalstītie papīra veidi - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Dokumentu papīrs
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Fotopaber
BrandPartCode - 3773C106
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
Citas funkcijas > Izmēri (WxDxH) - 403 x 315 x 148 mm
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - 15 - 30 °C
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Vēstule
description_et - Minimālists ar radošu pieeju Uzlīmes, magnēti un rokdarbi - ar dažādiem drukas nesējiem un lietotnēm ikviens var ļaut vaļu radošumam. Šis stilīgais printeris ar ērtu savienojamību, vienkāršotu OLED ekrānu, LED statusa joslu un augstākās kvalitātes FINE tintes kasetnēm ir īsts prieks viedtālruņu lietotājiem. Ar vēl plašākām iespējām, ko sniedz Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park lietotne un Print App ziņojums, kā arī abpusēji līmējams fotopapīrs un gludināmā T-kreklu pārneses plēve, ir viegli izpausties radoši. Gudri un savienoti Drukājiet, skenējiet, kopējiet un izveidojiet savienojumu ar Facebook, Instagram un citām vietnēm, izmantojot mākoņkrātuvi, - un tas viss no viedtālruņa un Canon PRINT lietotnes. Varat arī drukāt bezvadu režīmā bez lietotnes: ar AirPrint (iOS) un Mobriaga (Android). Neierobežots radošums Ar 45 iebūvētajām papīra veidnēm varat veidot savas viesu grāmatas vai dāvanu iesaiņojumu. Un, ja vēlaties būt vēl radošāks, ir pieejama lietotne Canon Easy-PhotoPrint Editor iOS vai Android operētājsistēmai.
description_lv -
description_lv - Minimālists ar radošu pieeju Uzlīmes, magnēti un rokdarbi - ar dažādiem drukas medijiem un lietojumprogrammām ikviens var ļaut vaļu savai radošajai izpausmei. Šis stilīgais printeris ar vienkāršu savienojamību, vienkāršotu OLED displeju, LED statusa joslu un augstākās kvalitātes FINE tintes kasetnēm ir īsts prieks viedtālruņu lietotājiem. Vēl vairāk iespēju Ar Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park un drukas lietotnes ziņojumu, kā arī abpusēji apdrukājamu fotopapīru un T-kreklu pārneses gludekli jūs varat ļoti viegli īstenot savus radošos projektus. Gudri un labi savienoti Drukājiet, skenējiet, kopējiet un izveidojiet savienojumu ar Facebook, Instagram un citām vietnēm, izmantojot mākoņkrātuvi - to visu ar viedtālruni un Canon PRINT. Tomēr varat drukāt arī bezvadu režīmā bez lietotnes: AirPrint (iOS) un Mobriaga (Android). Neierobežots radošums Ar 45 iebūvētajām papīra paraugu veidnēm varat izveidot savas viesu grāmatas vai dāvanu kastes. Un, ja vēlaties būt vēl radošāks, Canon Easy-PhotoPrint Editor ir pieejams iOS vai Android operētājsistēmai.
description_ru - Minimālisms ar radošumu Uzlīmes, magnēti un rokdarbi - ar dažādām izdrukām un lietojumprogrammām ikviens var ļaut vaļu savam radošumam. Šis stilīgais printeris ar ērtu savienojamību, vienkāršotu OLED displeju, LED statusa joslu un augstākās kvalitātes FINE tintes kasetnēm ir īsts ieguvums viedtālruņu lietotājiem. Vēl vairāk iespēju Ar Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park un ziņojuma drukāšanas programmu, kā arī abpusēju fotopapīru drukāšanai un termopārnesi T-krekliem varat ļoti viegli īstenot radošus projektus. Gudri un labi savienoti Drukājiet, skenējiet, kopējiet un izveidojiet savienojumu ar Facebook, Instagram un citām vietnēm, izmantojot mākoņkrātuvi - to visu no viedtālruņa un Canon PRINT. Varat drukāt arī bezvadu režīmā bez lietotnes: AirPrint (iOS) un Mobriaga (Android). Neierobežots radošums Ar 45 iebūvētajām papīra paraugu veidnēm varat izveidot savas viesu grāmatas vai dāvanu kastes. Un, ja vēlaties būt vēl radošāks, Canon Easy-PhotoPrint Editor ir pieejams iOS vai Android operētājsistēmai.
description_short_en - Kompakts daudzfunkcionāls tintes printeris Drukājiet, skenējiet un kopējiet uz viedierīces Ideāli piemērots mājas lietotājiem Praktisks OLED displejs Stilīgs un kompakts dizains
description_short_et - Kompakts daudzfunkcionāls tintes printeris Drukāt, skenēt un kopēt no viedierīces Ideāli piemērots mājas lietotājiem Ērts OLED ekrāns Stilīgs un kompakts dizains
description_short_lv -
description_short_ru - Kompakts daudzfunkcionāls tintes printeris Drukāt, skenēt un kopēt uz viedierīces Ideāli piemērots lietošanai mājās Praktisks OLED displejs Stilīgs un kompakts dizains
Displejs > Skārienjūtīgais ekrāns -
Dizains - Augstums (mm) - 148
Dizains - Displeja diagonāle - 3,66 cm (1,44")
Dizains - displejs - OLED
Dizains - Dziļums (mm) - 315
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Black
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Krāsa - Must
Dizains - Platums (mm) - 403
Dizains - Produkta krāsa - Black
Dizains - Svars (g) - 7900
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Dizains > Displeja veids - OLED
Dizains > Produkta krāsa -
Drukas iekārtas tehniskie dati - Dupleksa drukāšana - Jā
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - drukāšana bez malām - Y
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 6,8 ipm
Drukāšana - Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 13 ipm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - 6,8 ipm
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 13 ipm
Drukāšanas tehnoloģija > Maksimālā izšķirtspēja - 1200 x 4800 DPI
EAN -
EAN - 4549292197853
EANCode - 4549292197853
Eans - 4549292197853
EAN_kods - 4549292197853
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 10 - 80%
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Fakss - Fakss - N
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
Funkcijas - Dubultās funkcijas - Drukāt
Funkcijas > Multivides veids -
Funkcijas > Produkta tips - Viss vienā
Garantija - 24
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeris All In One
GTIN - 4549292197853
HST NUMERIS - 3773C106
Ieejas jauda > Standarta ieejas jauda - lapas
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 100 lapas
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1,00 pcs
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 2000.00 g
Iepakojuma saturs - iekļauti kabeļi - AC
Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Y
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 482.00 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 477.00 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 223.00 mm
Iepakojuma īpašības > Plastmasa (bez PET) - 200.00 g
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 2.20 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.05 m³
Ievades ietilpība > Daudzfunkcionālās paplātes ietilpība - lapas
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_97058_1.jpg
Izejmateriāli - tintes kārtridžu skaits - 2
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - CL-561XL
Izejmateriāli - XL tintes kārtridži - PG-560XL
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izvades jauda > Standarta izvades jauda - 100 lapas
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.3 W
Jauda - enerģijas patēriņš (kopēšana) - 19 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Kategorija - Daudzfunkciju printeri
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kategorija_1 - Drukāšana
Kategorija_2 - Tintes printeri - Multifunkcionālie printeri
Kods - 3773C106
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
Konstrukcija - augstums (mm) - 148
Konstrukcija - augstums (mm) - 148
Konstrukcija - augstums (mm) - 148
Konstrukcija - dziļums (mm) - 315
Konstrukcija - dziļums (mm) - 315
Konstrukcija - dziļums (mm) - 315
Konstrukcija - platums (mm) - 403
Konstrukcija - platums (mm) - 403
Konstrukcija - platums (mm) - 403
Konstrukcija - svars (g) - 7900
Konstrukcija - svars (g) - 7900
Konstrukcija - svars (g) - 7900
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 99
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 99
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 99
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - 2 kopijas vienā pusē
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - 4 kopijas vienā pusē
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Bezmalu kopija
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Rāmju noņemšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - 2 eksemplāri vienā pusē
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - 4 eksemplāri vienā pusē
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Kopija bez robežām
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas funkcijas - Rāmja noņemšana
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas tālummaiņa - 25 – 400 %
Kopētāja specifikācijas - Palielinājums/samazinājums - 25 – 400 %
Kopētāja tehniskie dati - Kopiju skaits - 99
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - 2 eksemplāri vienā pusē
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - 4 eksemplāri katrā pusē
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Kopija bez malām
Kopētāja tehniskie dati - Kopētāja funkcijas - Rāmju noņemšana
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - 2 viens
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - 4 viens
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Dokumenta kopēšana
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Kopēšana bez uzņēmējdarbības
Kopētāja tehniskie parametri - Kopēšanas funkcijas - Rāmja dzēšana
Kopētājierīces tehniskie dati - Palielināt/izslēgt - 25 – 400 %
Kopētāju tehniskās specifikācijas - Samazināšana/atjaunināšana - 25 – 400 %
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija - Y
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija (N=) - 2
LargeDescHTML -
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS5350a. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: tintes strūklas, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspēja: 4800 x 1200 DPI. Kopēšana: Krāsaina kopēšana. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 DPI. Abpusējas skenēšanas funkcijas: Drukāt. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: melna
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433100
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - CL-561XL
Materiāli - lielas ietilpības kārtridži - PG-560XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-561
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-561XL
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-560
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-560XL
Materiāli - Piemērota tinte - CL-561
Materiāli - Piemērota tinte - CL-561XL
Materiāli - Piemērota tinte - PG-560
Materiāli - Piemērota tinte - PG-560XL
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 2
Materiāli - Tintes kārtridžu skaits - 2
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-561XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-560XL
name_et - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS5350a, melns
Nosaukums - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS5350A Krāsains, tintes printeris, "viss vienā", A4, Wi-Fi
Nosaukums - Canon PIXMA TS5350a, daudzfunkciju printeris (melns, USB, WLAN, kopēšana, skenēšana)
Nosaukums - Canon PIXMA TS5350A melns
Nosaukums - Canon PIXMA TS5350a tintes printeris A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Nosaukums - Daudzfunkciju printeris Canon Pixma TS5350a AIO Black
nosaukums_lv - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS5350a, melns
nosaukums_lv - Canon daudzfunkcionālais printeris PIXMA TS5350a, melns
nosaukums_ru - Canon PIXMA TS5350a daudzfunkcionālais printeris, melns
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - CL-561XL
Palīgmateriāli - Lieljaudas kārtridži - PG-560XL
Palīgmateriāli - Tintes kārtridžu skaits - 2
Palīgmateriāli - Tintes tips - CL-561
Palīgmateriāli - Tintes tips - CL-561XL
Palīgmateriāli - Tintes tips - PG-560
Palīgmateriāli - Tintes tips - PG-560XL
PANTS1 - PIXMA TS5350A MELNĀ TINTE A4 MFP
PANTS2 - 3IN1 / 3,7 CM OLED / 13 PPM SW
Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, vēstule
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 10x15,13x18,13x13,20x25
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Fotopapīrs, parasts papīrs
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 64 - 105 g/m²
Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 55 - 215.9 mm
Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 210 - 297 mm
Papīra apstrāde > Maksimālais drukas izmērs - A4
Papīra atbalsts - Maksimālā papīra ievade - 100
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A4
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - A5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - B5
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - Vēstule
Papīra atbalsts - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Fotopapīrs
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Līmpapīrs
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - CL-561
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - CL-561XL
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - PG-560
Piegādājamie materiāli - Savietojamās tintes veidi - PG-560XL
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Jah
Printera specifikācijas - Divpusēja drukāšana - Jā
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Jā
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - 2 FINE kasetnes (melna un krāsu)
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Krāsu: 6,8 ppm
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Vienkrāsaini: 13 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kārtridži (melns un krāsains)
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kārtridži (melns un krāsains)
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 6,8 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Krāsu: 6,8 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 13 ppm
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Vienkrāsaini: 13 ppm
Printera tehniskie dati - Drukas galviņa - FINE
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - 2 FINE kasetes (melna un krāsaina)
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Krāsa: 6,8 ppm
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Melnbalts: 13 ppm
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera tehniskie parametri - Drukāšanas galviņa - FINE
ProducerCode - 3773C106
Produkta nosaukums - TS5350a
Programmatūra - Datoru prasības - Vaba USB sver
Programmatūra - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Programmatūra - Sistēmas prasības - Bezmaksas USB ports
Programmatūra - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
Ražotāja produkta nosaukums - PIXMA TS5350A
Ražotāja produktu grupa - Daudzfunkcionālais printeris
ražotāja_kods - 3773C106
Ražotāja_kods - 3773C106
Ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Savienojamība - bezvadu savienojums - WiFi
Savienojamība - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - lietojumprogrammu atbalsts - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Savienojamība > Ierīču savienojamība -
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - USB tipa B
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - USB
Savienojums - Bezvadu tīkls - WiFi
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Canon PRINT
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Easy-PhotoPrint redaktors
Savienojums - Pieteikumu atbalsts - Mopria
ShortDescription - tintes | krāsaina | A4 | drukāšana | kopēšana | skenēšana | abpusēja drukāšana | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS5350a, Tintes printeris, Krāsu drukāšana, 4800 x 1200 DPI, A4, Tiešā drukāšana, Melns
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur
Sistēmas prasības - Atbalstītās mobilās operētājsistēmas - Android, Windows 10 Mobile, iOS
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera funkcijas - Skenēt uz personālo datoru
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Hall skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - skenera krāsu dziļums - Krāsas: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenera optiskā izšķirtspēja - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera ātrums - 14 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēkā krāsā: 16 bitu/8 bitu
Skenera specifikācijas - Skenēšanas funkcijas - Skenēšana uz datoru
Skenera specifikācijas - skenēšanas ātrums - 14 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - 14 sek.
Skenera tehniskie dati - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera tehniskie dati - Optiskā skenera izšķirtspēja - 1200 × 2400 dpi
Skenera tehniskie dati - Skenera funkcijas - Skenēšana datorā
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Krāsa: RGB 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera krāsu dziļums - Pelēkā skala: 16 bitu/8 bitu
Skenera tehniskie dati - Skenera tehnoloģija - CIS
Skenera tehniskie dati - Skenēšanas ātrums - 14 sek.
Skenera tehniskās specifikācijas - Skenēšanas funkcijas - Skenēšana uz datoru
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 16 bit
Skenēšana - Ievades pelēkās skalas dziļums - 16 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 8 bit
Skenēšana - izejas pelēkās skalas dziļums - 8 bit
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 216 x 297 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 2400 DPI
Skenēšana - skenera tips - Plakanas virsmas skeneris
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana > Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - DPI
Starling - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 50
Svars - 7,90
Svars un izmēri - Augstums - 148 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 315 mm
Svars un izmēri - Platums - 403 mm
Svars un izmēri - Svars - 6.3 kg
svītrkods - 4549292197853
Tehniskā informācija > Bruto svars - 7.70 kg
Tehniskā informācija > Citas funkcijas - Bezvadu savienojamība: Apple AirPrint, Mopria (Android)
Tehniskā informācija > Funkcijas - Drukāt, skenēt, kopēt
Tehniskā informācija > Garantija - 24 mēneši
Tehniskā informācija > Neto svars - 5.50 kg
Tīklošana > Ethernet LAN - Jā
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Drošības algoritmi - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Tīkls - Ethernet LAN - N
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Google mākoņdruka, PIXMA Cloud Link
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Veiktspēja > Drukāšana - Krāsa
Veiktspēja > Drukāšanas krāsas -
Veiktspēja > Drukāšanas kārtridžu skaits -
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Tintes printeris
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Jā
Veiktspēja > Fakss - Nē
Veiktspēja > Kopēšana - Jā
Veiktspēja > Skenēšana - Krāsa
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot maiņstrāvas adapteri
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot strāvas adapteri
Vispārīgi - Display - 1.45"
Vispārīgi - Displejs - 1.45"
Vispārīgi - Displejs - 1.45"
Vispārīgi - Ekrāns - 1,45"
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Bezpeļņas drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Drukāšana bez malām
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju druka
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju drukāšana
Vispārīgi - Funkcijas - Šamaka druka
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Universālais printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printerī
Vispārīgi - Uzturs - Izmantojot strāvas adapteri
Zīmols - Canon
zīmols - Canon
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nav informācijas, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): 13 lpp/min, Ātrums (krāsains): 6.8 lpp/min, Operatīvā atmiņa: Nav zināms, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Ir, Automātiskā dokumentu padeve (ADF): Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Tīkla pieslēgums (LAN): Nav, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): Nav zināms, Kopēšanas ātrums (krāsains): Nav zināms, Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 2400 dpi, Garantija: 2 gadi
Поддерживаемая бумага - Максимальный ввод бумаги - 100
Atbalstītais papīrs - Maksimālā papīra ievade - 100
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 10 × 15 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 10 × 15 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 13 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 13 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 13 × 18 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 13 × 18 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 20 × 25 см
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 20 × 25 cm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A4
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A4
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - A5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - A5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - B5
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - B5
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - Letter
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - Vēstuļu formāts
Поддерживаемая бумага - Вес бумаги - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra svars - 64 – 105 g/m²
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Dokumentu papīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Фотобумага
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Бумага для документов
Toetatud paberitüübid - Maksimaalne paberisisestus - 100
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 10 × 15 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 13 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 13 × 18 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 20 × 25 cm
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A4
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - A5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - B5
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - Letter
Toetatud paberitüübid - Paberi kaal - 64 – 105 g/m²
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Dokumendipaber
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Fotopaber
BrandPartCode - 3773C106
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Other features > Dimensions (WxDxH) - 403 x 315 x 148 mm
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - 15 - 30 °C
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Letter
description_et - Loomingulise puudutusega minimalist Kleebised, magnetid ja käsitöö – erinevate trükimeediumite ja rakendustega saab igaüks lasta oma loovusel lennata. Tänu lihtsale ühenduvusele, lihtsustatud OLED ekraanile, LED olekuribale ja esmaklassilistele FINE tindikassettidele on see stiilne printer tõeline maiuspala nutitelefonide kasutajatele. Veelgi rohkem võimalusi
Easy-PhotoPrint Editori, Creative Park rakenduse ja Print App sõnumi abil, lisaks mõlemale poolele prinditava kleebitava fotopaberi ja triikimiseks mõeldud T-särgi ülekandekilega saad oma loomingulisi projekte väga lihtsasti realiseerida. Nutikas ja hästi ühendatud
Prindi, skänni, kopeeri ja ühenda Facebooki, Instagrami ja muu pilvesalvestusega – seda kõike oma nutitelefoni ja Canoni PRINT-rakendusega. Samas saad printida ka juhtmevabalt ilma rakenduseta: AirPrinti (iOS) ja Mobriaga (Android). Piiranguteta loovus 45 sisseehitatud paberinäidise malliga saad kujundada oma külalisteraamatud või kinkepakendeid. Ja kui soovid olla veelgi loomingulisem, on iOS-i või Androidi jaoks olemas rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor.
description_lv -
description_en - A minimalist with a creative touch
Stickers, magnets and crafts - with a variety of print media and applications, everyone can let their creativity fly. With easy connectivity, a simplified OLED display, an LED status bar and premium FINE ink cartridges, this stylish printer is a real treat for smartphone users. Even more options
With Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park and a Print App message, in addition to printable photo paper on both sides and a T-shirt transfer iron, you can realize your creative projects very easily. Smart and well connected
Print, scan, copy and connect to Facebook, Instagram and more with cloud storage - all with your smartphone and Canon PRINT. However, you can also print wirelessly without the app: AirPrint (iOS) and Mobriaga (Android). Unlimited creativity
With 45 built-in sample paper templates, you can design your own guestbooks or gift boxes. And if you want to be even more creative, Canon Easy-PhotoPrint Editor is available for iOS or Android.
description_ru - Минималист с творческим подходом
Наклейки, магниты и поделки — с разнообразными печатными материалами и приложениями каждый может дать волю своему творчеству. Благодаря простоте подключения, упрощенному OLED-дисплею, светодиодной строке состояния и чернильным картриджам премиум-класса FINE этот стильный принтер станет настоящей находкой для пользователей смартфонов. Еще больше возможностей
С Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park и сообщением в приложении для печати, а также двусторонней фотобумагой для печати и термотрансфером для футболок вы можете очень легко реализовать свои творческие проекты. Умный и хорошо связанный
Печатайте, сканируйте, копируйте и подключайтесь к Facebook, Instagram и другим ресурсам с помощью облачного хранилища — и все это с помощью смартфона и Canon PRINT. Также можете печатать по беспроводной сети без приложения: AirPrint (iOS) и Mobriaga (Android). Безграничное творчество
С 45 встроенными образцами бумажных шаблонов вы можете создавать свои собственные гостевые книги или подарочные коробки. А если вы хотите проявить еще больше творчества, Canon Easy-PhotoPrint Editor доступен для iOS или Android.
description_short_en - Compact all-in-one inkjet printer Print, scan and copy to your smart device Ideal for home users Practical OLED display Stylish and compact design
description_short_et - Kompaktne kõik-ühes tindiprinter Prindi, skanni ja kopeeri nutiseadmega Ideaalne kodukasutajale Praktiline OLED-ekraan Stiilne ja kompaktne disain
description_short_lv -
description_short_ru - Компактный струйный принтер "все в одном" Печатайте, сканируйте и копируйте на смарт-устройство Идеально подходит для домашнего пользования Практичный OLED-дисплей Стильный и компактный дизайн
Display > Touchscreen -
Dizains - Augstums (mm) - 148
Design - Display diagonal - 3.66 cm (1.44")
Design - Display - OLED
Dizains - Dziļums (mm) - 315
Design - Built-in display - Y
Design - Color - Black
Дизайн - Цвет - Черный
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Disain - Värvus - Must
Dizains - Platums (mm) - 403
Design - Product colour - Black
Dizains - Svars (g) - 7900
Design - Market positioning - Home & office
Design > Display type - OLED
Design > Colour of product -
Технические данные принтера - Двусторонняя печать - Да
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Borderless printing - Y
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 6.8 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 13 ipm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 6.8 ipm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 13 ipm
Print technology > Maximum resolution - 1200 x 4800 DPI
EAN -
EAN - 4549292197853
EANCode - 4549292197853
Eans - 4549292197853
EAN_code - 4549292197853
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 80%
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Fax - Faxing - N
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features - Duplex functions - Print
Features > Media type -
Features > Product type - All-in-one
Warranty - 24
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Inkjet All In One
GTIN - 4549292197853
HSTNUMMER - 3773C106
Input capacity > Standard input capacity - sheets
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total input capacity - 100 sheets
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Paper/Pasteboard - 2000.00 g
Packaging content - Cables included - AC
Packaging content - Cartridge(s) included - Y
Package features > Gross height (mm) - 482.00 mm
Package features > Gross depth (mm) - 477.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 223.00 mm
Package features > Plastic (No PET) - 200.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.05 m³
Input capacity > Multi-Purpose tray capacity - sheets
ImageUrl - https://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_97058_1.jpg
Supplies - Number of ink cartridges - 2
Supplies - XL ink cartridges - CL-561XL
Supplies - XL ink cartridges - PG-560XL
HERSTELLER - CANON
Output capacity > Standard output capacity - 100 sheets
Power - Power consumption (off) - 0.3 W
Power - Power consumption (copying) - 19 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Category - Multifunction Printers
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Category_1 - Printing
Category_2 - Ink-Jet Printers - Multifuncional
Code - 3773C106
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Design - Height (mm) - 148
Disain - Kõrgus (mm) - 148
Дизайн - Высота (мм) - 148
Design - Depth (mm) - 315
Disain - Sügavus (mm) - 315
Дизайн - Глубина (мм) - 315
Design - Width (mm) - 403
Disain - Laius (mm) - 403
Дизайн - Ширина (мм) - 403
Design - Weight (g) - 7900
Disain - Kaal (g) - 7900
Дизайн - Вес (г) - 7900
Copier specifications - Number of copies - 99
Koopiamasina tehnilised andmed - Koopiate arv - 99
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 99
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - 2 kopijas vienā pusē
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - 4 kopijas vienā pusē
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Bezmalu kopija
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Dokumentu kopēšana
Kopētāja specifikācijas - Kopētāja funkcijas - Rāmju noņemšana
Copier specifications - Copy functions - 2 copies on one side
Copier specifications - Copy functions - 4 copies on one side
Copier specifications - Copy functions - Document copying
Copier specifications - Copy functions - Borderless copy
Copier specifications - Copy functions - Frame removing
Copier specifications - Copy zoom - 25 – 400 %
Kopētāja specifikācijas - Palielinājums/samazinājums - 25 – 400 %
Технические данные копира - Кол-во копий - 99
Технические данные копира - Функции копира - 2 копии на одной стороне
Технические данные копира - Функции копира - 4 копии на одной стороне
Технические данные копира - Функции копира - Копирование документов
Технические данные копира - Функции копира - Копия без краев
Технические данные копира - Функции копира - Удаления рамок
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - 2 ühel
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - 4 ühel
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Dokumendi kopeerimine
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Ääristeta kopeerimine
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimisfunktsioonid - Raami kustutamine
Технические данные копира - Увеличение/уменьшение - 25 – 400 %
Koopiamasina tehnilised andmed - Vähendus/suurendus - 25 – 400 %
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Copying - N-in-1 copy function - Y
Copying - N-in-1 copy function (N=) - 2
LargeDescHTML -
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TS5350a. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Copying: Colour copying. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 2400 DPI. Duplex functions: Print. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Black
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433100
Материалы - Картриджи большой емкости - CL-561XL
Материалы - Картриджи большой емкости - PG-560XL
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-561
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-561XL
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-560
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-560XL
Материалы - Подходящие чернила - CL-561
Материалы - Подходящие чернила - CL-561XL
Материалы - Подходящие чернила - PG-560
Материалы - Подходящие чернила - PG-560XL
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 2
Материалы - Кол-во чернильных картриджей - 2
Materiāli - XL tintes kasetnes - CL-561XL
Materiāli - XL tintes kasetnes - PG-560XL
name_et - Canon kõik-ühes printer PIXMA TS5350a, must
Name - Canon Multifunctional printer PIXMA TS5350A Colour, Inkjet, All-in-one, A4, Wi-Fi
Name - Canon PIXMA TS5350a, multifunction printer (black, USB, WLAN, copy, scan)
Name - Canon PIXMA TS5350A czarna
Title - Canon PIXMA TS5350a Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
Name - Daudzfunkciju printeris Canon Pixma TS5350a AIO Black
name_en - Canon all-in-one printer PIXMA TS5350a, black
name_lv - Canon all-in-one printer PIXMA TS5350a, black
name_ru - Canon принтер "все в одном" PIXMA TS5350a, черный
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - CL-561XL
Kulumaterjalid - Suure mahutavusega kassetid - PG-560XL
Kulumaterjalid - Tindikassettide arv - 2
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - CL-561
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - CL-561XL
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - PG-560
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - PG-560XL
ARTIKEL1 - PIXMA TS5350A BLACK INK A4 MFP
ARTIKEL2 - 3IN1 / 3.7 CM OLED / 13 PPM SW
Paper handling - Borderless printing media sizes - 10x15, 13x18, 13x13, 20x25, A4, Letter
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15,13x18,13x13,20x25
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Photo paper, Plain paper
Paper handling - Paper tray media weight - 64 - 105 g/m²
Paper handling - Custom media width - 55 - 215.9 mm
Paper handling - Custom media length - 210 - 297 mm
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper support - Maximum paper input - 100
Paper support - Paper sizes - 10 × 15 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 13 cm
Paper support - Paper sizes - 13 × 18 cm
Paper support - Paper sizes - 20 × 25 cm
Paper support - Paper sizes - A4
Paper support - Paper sizes - A5
Paper support - Paper sizes - B5
Paper support - Paper sizes - Letter
Paper support - Paper weight - 64 – 105 g/m²
Paper support - Paper types - Photo paper
Paper support - Paper types - Bond paper
Supplies - Compatible ink types - CL-561
Supplies - Compatible ink types - CL-561XL
Supplies - Compatible ink types - PG-560
Supplies - Compatible ink types - PG-560XL
Printing - Print technology - Inkjet
Printing - Printing - Colour printing
Printeri tehnilised andmed - Kahepoolne printimine - Jah
Printer specifications - Two sided printing - Yes
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Jā
Printer specifications - Print head - FINE
Printera specifikācijas - Drukas galviņa - FINE
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - 2 FINE kasetnes (melna un krāsu)
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Color: 6.8 ppm
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Monochrome: 13 ppm
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 1200 dpi
Printer specifications - Print technology - 2 FINE cartridges (black and color)
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - 2 FINE kassetti (must ja värviline)
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 6,8 lk/min
Printer specifications - Print speed - Color: 6.8 ppm
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 13 lk/min
Printer specifications - Print speed - Monochrome: 13 ppm
Технические данные принтера - Печатная головка - FINE
Технические данные принтера - Технология печати - 2 FINE кассеты (черная и цветная)
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветной: 6.8 стр/мин
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно-белый: 13 стр/мин
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Trükipea - FINE
ProducerCode - 3773C106
ProductName - TS5350a
Tarkvara - Nõuded arvutile - Vaba USB pesa
Software - System requirements - Free USB port
Программное обеспечение - Системные требования - Свободный USB порт
Programmatūra - Sistēmas prasības - Brīvs USB ports
Producer product name - PIXMA TS5350A
Producer product family - Multifunctional printer
manufacturer_code - 3773C106
Manufacturer_code - 3773C106
Producer - Canon
Manufacturer - Canon
Savienojamība - Bezvadu - Wi-Fi
Connectivity - Wireless - WiFi
Ühenduvus - Juhtmevaba võrk - WiFi
Connectivity - Applications support - Apple AirPrint
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Apple AirPrint
Connectivity - Applications support - Canon PRINT
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Canon PRINT
Connectivity - Applications support - Easy-PhotoPrint Editor
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Easy-PhotoPrint Editor
Connectivity - Applications support - Mopria
Ühenduvus - Rakenduste tugi - Mopria
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Apple AirPrint
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Canon PRINT
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Easy-PhotoPrint Editor
Savienojamība - Lietotņu atbalsts - Mopria
Ports & interfaces > Device connectivity -
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - USB connector - USB Type-B
Ports & interfaces > Interface - USB
Соединение - Беспроводная сеть - WiFi
Соединение - Поддержка приложений - Apple AirPrint
Соединение - Поддержка приложений - Canon PRINT
Соединение - Поддержка приложений - Easy-PhotoPrint Editor
Соединение - Поддержка приложений - Mopria
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TS5350a, Inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, A4, Direct printing, Black
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur
System requirements - Mobile operating systems supported - Android, Windows 10 Mobile, iOS
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Scanner specifications - Maximum document size - 216 × 297 mm
Skänneri tehnilised andmed - Maksimaalne dokumendi suurus - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera funkcijas - Skenēt uz personālo datoru
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Hallskaala: 16-bit/8-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri värvussügavus - Värviline: RGB 16-bit/8-bit
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 1200 × 2400 dpi
Scanner specifications - Scanner technology - CIS
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tehnoloogia - CIS
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri kiirus - 14 s
Scanner specifications - Scanning depth - Colour: RGB 16-bit/8-bit
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Krāsa: RGB 16-bit/8-bit
Skenera specifikācijas - Skenēšanas dziļums - Pelēko toņu skala: 16 bitu/8 bitu
Scanner specifications - Scanning depth - Greyscale: 16-bit/8-bit
Scanner specifications - Scan functions - Scan to PC
Scanner specifications - Scanning speed - 14 s
Skenera specifikācijas - Skenēšanas ātrums - 14 sek.
Технические данные сканера - Макисмальный размер документа - 216 × 297 мм
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 1200 × 2400 dpi
Технические данные сканера - Функции сканера - Скан на PC
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Colour: RGB 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Глубина цвета сканера - Шкала серого: 16-bit/8-bit
Технические данные сканера - Технология сканера - CIS
Технические данные сканера - Скорость сканирования - 14 сек
Skänneri tehnilised andmed - Skännimisfunktsioonid - Skännimine arvutisse
Scanning - Input colour depth - 16 bit
Scanning - Input greyscale depth - 16 bit
Scanning - Output colour depth - 8 bit
Scanning - Output greyscale depth - 8 bit
Scanning - Maximum scan area - 216 x 297 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 2400 DPI
Scanning - Scanner type - Flatbed scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning > Maximum scan resolution - DPI
Storno - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 50
Weight - 7,90
Weight & dimensions - Height - 148 mm
Weight & dimensions - Depth - 315 mm
Weight & dimensions - Width - 403 mm
Weight & dimensions - Weight - 6.3 kg
barcode - 4549292197853
Technical details > Gross weight - 7.70 kg
Technical details > Other features - Wireless connectivity: Apple AirPrint, Mopria (Android)
Technical details > Functions - Print, Scan, Copy
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Technical details > Net weight - 5.50 kg
Networking > Ethernet LAN - Yes
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Security algorithms - WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Network - Ethernet LAN - N
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Google Cloud Print, PIXMA Cloud Link
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Performance > Printing - Colour
Performance > Printing colours -
Performance > Number of print cartridges -
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - No
Performance > Copying - Yes
Performance > Scanning - Colour
Vispārīgi - Barošanas avots - Izmantojot AC adapteri
General - Power source - Via AC adapter
Üldine - Toide - Vooluadapteri kaudu
Vispārīgi - Display - 1.45"
General - Display - 1.45"
Общее - Display - 1.45"
Üldine - Ekraan - 1,45"
Vispārīgi - Funkcijas - Bezapmales drukāšana
Üldine - Funktsioonid - Ääristeta printimine
General - Functions - Borderless printing
Общее - Функции - Печать без границ
Vispārīgi - Funkcijas - Uzlīmju druka
General - Functions - Sticker printing
Общее - Функции - Печать наклеек
Üldine - Funktsioonid - Kleebiste print
Общее - Тип холодильника - Принтер все-в-одном
Üldine - Tüüp - Kõik-ühes printer
Vispārīgi - Tips - Viss vienā printeris
General - Type - All in one printer
Общее - Питание - Через адаптер питания
Brand - Canon
brand - Canon
Canon PIXMA TS5350A BLACK INK A4 MFP 3IN1 / 3.7 CM OLED / 13 PPM SW
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas