Canon PIXMA IP7250

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 74005 Preces kods: 6219B006
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 9600 x 2400 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 15 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 5
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon PIXMA IP7250
Canon Pixma TS705
Canon Pixma TR8550, Black
Canon Pixma TS6250
Canon Pixma TS9150
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
85,48 €
83,56 €
135,06 €
118,81 €
251,28 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 9600 x 2400 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 15 lpp/min 15 lpp/min 15 lpp/min 15 lpp/min 15 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Nav Ir Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Nav Nav Ir Nav Nav
Funkcija Kopētājs Nav Nav Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Nav Nav Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 5 5 5 5 6
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Nav Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 9600 x 2400 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 15 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 5

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Canon PIXMA IP7250
Application - Home
Automatic duplex - Yes
Automatic duplex - Yes
Bluetooth - No
Bluetooth - No
Built-in memory card reader - No
Built-in memory card reader - No
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Category - Biroja tehnika :: Tintes printeri
Code - 6219B006
Color printing - Yes
Colour print - Yes
Colour print - Yes
Connectors - 1 x USB 2.0
Depth - 368 mm
Depth - 368 mm
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: Nezinams, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 9600 x 2400 dpi, Ātrums (melnbalts): 15 lpp/min, Ātrums (krāsains): 10 lpp./min., Operatīvā atmiņa: Nav informācijas, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Ir, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Garantija: 2 gadi
Description - CANON PIXMA iP7250 A4
Description - Canon PIXMA iP7250 High performance 5-ink photo printer with Wi-Fi Photolab quality printing, fast Low-profile design with integrated paper trays Mobile printing & Apple AirPrint My Image Garden software Direct Disc Print & Auto Duplex Print more with optional XL inks
Description - Fast, low-profile photo printer with Wi-Fi, Auto Duplex and Direct Disc print.
High performance photo printer with 5 individual inks, Wi-Fi connectivity and smartphone printing. Low-profile design with two fully integrated paper trays, Auto Duplex and Direct Disc Print.
BenefitsHigh performance 5-ink photo printer with Wi-FiPhotolab quality printing, fastLow-profile design with integrated paper traysMobile printing & Apple AirPrintMy Image Garden softwareDirect Disc Print & Auto DuplexPrint more with optional XL inks 
dimension depth - 520 mm
dimension height - 190 mm
dimension weight - 8247 g
dimension width - 475 mm
Dimensions - 451 x 368 x 128 mm (W x L x H)
Dimensions - 451 x 368 x 128mm
Duplex printing - Automatic
EAN - 4960999847832
ean - 4960999847832
EANCode - 4960999847832
Format - 100 x 150 mm
Format - 200 x 250 mm
Format - A4
Full Description Line - Thermal Inkjet|PIXMA IP7250|USB 2.0|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Windows XP|Windows Vista|Windows RT|Paper size A4/210 C- 297|Resolution 9600x2400 dpi|Supplies, black CLI-551BK|Supplies, colour CLI-551C (Cyan), CLI-551M (Magenta), CLI-551Y (Yellow)|Network W-LAN 802.11b/g/n|Dimensions 451 x 368 x 128mm
Functions - Printer
guarantee - 12
guarantee_type - external
Height - 128 mm
Height - 128 mm
Height - 195.000000000
Horizontal resolution (colour) - 2400 -
Horizontal resolution (colour) - 2400 dpi
Horizontal resolution (mono) - 2400 -
Horizontal resolution (mono) - 2400 dpi
Integrated network adapter (LAN) - No
Integrated network adapter (LAN) - No
LargeDescHTML - Fast, low-profile photo printer with Wi-Fi, Auto Duplex and Direct Disc print.
High performance photo printer with 5 individual inks, Wi-Fi connectivity and smartphone printing. Low-profile design with two fully integrated paper trays, Auto Duplex and Direct Disc Print.High performance 5-ink photo printer with Wi-FiPhotolab quality printing, fastLow-profile design with integrated paper traysMobile printing & Apple AirPrintMy Image Garden softwareDirect Disc Print & Auto DuplexPrint more with optional XL inksOnly change the ink which runs outSuperb photolab-quality print headMicro ink droplets for precise printHigh resolution photo printingPrint directly onto discAutomatic double sided printingUse and share wirelesslyTablet and smartphone readyOne-stop creative softwarePrint images from your moviesFacebook photo printing Optional high yield inksHigh performance, stylish design
With Wi-Fi connectivity and 5 individual ink tanks, this high performance Photo printer is perfect for fast, high quality photo, document and CD printing. Its easy to access from around the home, including from mobile devices. The new stylish, low-profile body with self-opening output tray means its ideal if you have limited space.Smartphone and Tablet ready
Wi-Fi connectivity and the Canon Easy-PhotoPrint app make it easy to print using your smartphone and tablet devices, from virtually anywhere in the home. Theres also direct printing of photos, emails, web pages and other documents from Apple devices, such as the iPhone, iPad and iPod touch, using Apple AirPrint.Advanced media handing
The fully integrated double paper cassettes allow loading of different sizes and types of paper at the same time. With Direct Disc Print you can design and print labels directly on compatible Blu-ray disc, CD and DVD as well as create matching covers for easier organising and sharing with family and friends.More creative photo printing
Its easier and quicker than ever to print photos with My Image Garden and experience the full potential of your PIXMA. Memories come back to life as its photo organising capabilities, including face recognition, enable you to easily find all the photos stored on your PC, even those long forgotten, and combine them into a beautiful collage for printing. With the Print Your Days app you can arrange and print photos direct from Facebook.Speedy outputFor great levels of detail and fast printing of documents and images at home, this photo printer has a class-leading 1pl, 9600dpi print head. It has a quick A4 ISO ESAT print speed of 15ipm mono and 10ipm colour and delivers an outstanding photo lab quality 10x15cm borderless photo in approx. 21 seconds.Save paper and energy
Auto Duplex automatic double-sided printing saves paper, while creating more professional looking documents. Save energy with Auto Power On/Off, which automatically turns the printer off after a selected time and conveniently back on when you start printing.Print more for less
Cut wastage and print more efficiently with individual ink tanks as you only change the colour that has run out. You can save money with XL inks, which print up to 2.2 times more pages than a standard one before they need replacing perfect if you print a lot.
LCD display - No
LCD display - No
Length - 515.000000000
LongDesc - CANON PIXMA iP7250 A4 9600dpi auto double side print can print to suitable CDs DVDs Blu-ray Disks
MacOS OS compatibility - Yes
Manufacturer - CANON
ManufacturerPartNumber - 6219B006
Max. printing speed (color) - 10 p/min
Max. printing speed (mono) - 15 p/min
Maximal paper size - A4
Maximal paper size - A4
Memory card reader - No
Model - PIXMA IP7250
Model name - PIXMA IP7250
More info - www.canon.com [LINK]
name - PIXMA IP7250 6219B006
Name - Tintes printeris Canon PIXMA IP7250
Net weight - 6.6 kg
Net weight - 6.6 kg
Number of ink cartridges - 5 Pcs
Number of ink cartridges - 5 Pcs
Original consumables - Standard inks:
 - PGI-550PGBK (Pigment Black)
 - CLI-551BK (Black)
 - CLI-551C (Cyan)
 - CLI-551M (Magenta)
 - CLI-551Y (Yellow)XL Inks:
 - PGI-550PGBK XL (Pigment Black)
 - CLI-551BK XL (Black)
 - CLI-551C XL (Cyan)
 - CLI-551M XL (Magenta)
 - CLI-551Y XL (Yellow)
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - - Lower cassette: Max. 125 sheets (plain paper)
- Upper cassette: Max. 20 sheets (photo paper)
- Direct Disc Print Tray: 1 printable CD, DVD or Blu-Ray Disc
Paper weight - - Lower cassette: Plain paper: 64 - 105 g/m², Photo paper up to approx. 300 g/m² (Canon special media)
- Upper cassette: Photo paper up to approx. 300 g/m² (Canon special media)
Paper weight - 64-300 g./m2
Paper weight - 64-300 g./m2
PartNumber - 6219B006
PC cable - No
PC cable - No
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
Photo print - Yes
Photo print - Yes
Photo printing - Yes
PictBridge - No
PictBridge - No
PictBridge - No
Printer Technology - Thermal Inkjet
Printing resolution - Resolution: max. 9600 x 2400 dpi
Printing technology - ink
Printing technology - Ink
Printing type - Inkjet
producer - Canon
Resolution up to - 9600x2400 dpi
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 52 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 47 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8.15 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 19.5 cm
Supplies, black - CLI-551BK
Supplies, colour - CLI-551C (Cyan), CLI-551M (Magenta), CLI-551Y (Yellow)
Supported media - Plain Paper, Envelopes, Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Glossy Photo Paper "Everyday Use" (GP-501), Matte Photo Paper (MP-101), High Resolution Paper (HR-101N), T-shirt Transfer (TR-301), Photo Stickers (PS-101)
Supported operating systems - - Windows 7 (32 and 64bit)
- Windows Vista SP1, SP2 (32 and 64bit)
- Windows XP SP3 (32bit)
- Mac OS X 10.5.8 - 10.8
Supported papier size - A4 paper
Supported papier size - A4 paper
Supported papier size - A4,A5,A6,B5
Supported papier size - A4,A5,A6,B5
Supported papier size - CD/DVD
Supported papier size - CD/DVD
Supported papier size - Paper 10x15
Supported papier size - Paper 10x15
Supported papier size - Paper 13x18
Supported papier size - Paper 13x18
Supported papier size - Paper 20x25 cm
Supported papier size - Paper 20x25 cm
Supported papier size - Photo paper
Supported papier size - Photo paper
Typical paper feeder capacity - 151 Pcs
Typical paper feeder capacity - 151 Pcs
Unit Brutto Volume - 0.04766 cubm
Unit Gross Weight - 8.15 kg
Unit Net Weight - 6.6 kg
Usage area - home
Usage area - home
Usage area - office
Usage area - Office
USB 2.0 - 1 Pcs
USB 2.0 - 1 Pcs
USB 2.0 Interface - Yes
Vendor Homepage - http://www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_ip7250/
vendpn - 6219B006AB
Vertical resolution (color) - 9600 -
Vertical resolution (color) - 9600 dpi
Vertical resolution (mono) - 9600 -
Vertical resolution (mono) - 9600 dpi
Warranty - 12/24 months
Warranty - Warranty 12 months
Warranty - Warranty 12 months
Weight - 6.6 kg
Weight - 8.280000000
Width - 451 mm
Width - 451 mm
Width - 475.000000000
WiFi Interface - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows RT OS compatibility - Yes
Windows Vista OS compatibility - Yes
Windows XP OS compatibility - Yes
Wireless communication - WiFi
Wireless network card - Yes
Wireless network card - Yes
Wireless network card type - IEEE 802.11b/g/n
Wireless network card type - IEEE 802.11b/g/n
Canon PIXMA IP7250
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas