Hewlett Packard OfficeJet Pro 9010e

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 720051 Preces kods: 257G4B
Pasūtāms 30 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 05.09.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 05.09.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 01.09.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 22 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 22 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
ADF - Jā
Aplokšņu izmēri - C6 (114 x 162 mm) DL (110 x 220 mm) C5 (162 x 229 mm)
Apraksts - Biznesa tintes daudzfunkciju printeri HP OfficeJet Pro 9010e All-in-One
Apraksts - HP OfficeJet Pro 9010e MFP Ietaupiet laiku, izmantojot saīsnes. Iegūstiet automātisku abpusēju skenēšanu un ietaupiet tinti. Šis ir printeris ar HP+ funkciju. Ierīces iestatīšanas laikā izvēlieties HP+, lai aktivizētu priekšrocības. HP+ ir nepieciešams HP konts, nepārtraukts interneta pieslēgums un oriģinālu HP tintes kasetņu ekskluzīva izmantošana visā printera darbības laikā. Šis printeris ir paredzēts lietošanai tikai ar kasetnēm, kas aprīkotas ar jaunām vai lietotām HP elektroniskajām shēmām. Tā izmanto arī dinamisko drošību, lai bloķētu kasetnes ar modificētām neoriģinālām elektroniskajām shēmām. Periodiski atjauninot programmaparatūru, tiks saglabāta šo aizsargierīču efektivitāte un bloķētas iepriekš darbojošās kasetnes. HP lietotā elektroniskā shēma ļauj izmantot lietotas, atjaunotas un atkārtoti uzpildītas kasetnes. Varat rēķināties ar lielu drukāšanas ātrumu līdz 22 lpp/min, automātisku abpusēju drukāšanu, kā arī stabilu Wi-Fi savienojumu un 250 lapu padevēju. Izvēlieties HP+ un, izmantojot oriģinālu HP tinti, saņemiet 6 mēnešu tūlītējās tintes un 1 gada HP papildu garantiju. Šis printeris ir lieliski piemērots dokumentu pārvaldības darbam un profesionālu prezentāciju drukāšanai krāsainās formās koplietošanas mājas biroja vidē. Funkcijas: Palieliniet produktivitāti un saglabājiet krāsu ilgmūžību, faksējiet un skenējiet uz USB un ietaupiet laiku, izmantojot saīsnes. Nekad vairs netrūks tintes, ietaupiet līdz pat 70 %, abonējot Instant Ink. Reģistrējieties, lai saņemtu tinti, kā arī saņemtu ērtu piegādi un otrreizēju pārstrādi - viss tikai par £4,99 mēnesī. HP+ viedās drukāšanas sistēma ar prognozēšanas iespējām, kas nodrošina, ka esat gatavs drukāt, kad tas ir nepieciešams, tagad nodrošina augstāku drošības un produktivitātes līmeni nekā jebkad agrāk.Izvēlieties HP+ un gūstiet labumu no 6 mēnešu tūlītējas tintes un 1 papildu gada HP garantijas, ja tiek izmantota tikai oriģināla HP tinte. Iegūstiet uzlabotu drošību, lai saglabātu jūsu privātumu un kontroli, kā arī pašatjaunojošu Wi-Fi, lai saglabātu jūsu savienojumu. Konfigurējami īsceļi tālrunī vai printerī Izveidojiet rediģējamus un meklējamus dokumentus Abpusēji. Darbs bez uzraudzības. Automātiskā padeve Vienmēr gatava Drukas efektivizēšana kļuvusi efektīvāka Pārsteidzoša skenēšana, kas tagad pieejama viedtālrunī
Atbalstītās operētājsistēmas - Chrome OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2012
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2016
Attēls - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/220608160011872172.jpg
Augstums - 278 mm
Augstums (mm) - 278 mm
Barošanas ierīces atrašanās vieta - Iekšējais
Barošanas ierīces tips - Barošanas avots
Bezvadu komunikācija - WiFi
Bezvadu komunikācija - WiFi Direct
BrandPartCode - 257G4B
Citas funkcijas -
Citas funkcijas - faksa aptauja - Y
Citas īpašības - palešu izmēri (platums x dziļums x augstums) - 1200 x 1000 x 2200 mm
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -40 - 60 °C
Darba cikls (mēnesī) - 25000 lapu mēnesī
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Izpilddirektors, Juridiskais, vēstule, paziņojums
Datu saites protokola atbalsts - Wi-Fi
Diagonāles garums - 2.7"
dimensijas dziļums - 480 mm
Displeja formas faktors - Iebūvēts
Displeja funkcijas - Skārienjūtīgais ekrānsFotogrāfija
Displeja tehnoloģija - TFT aktīvā matrica
Displeja veids - LCD
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - Displeja diagonāle - 6,86 cm (2,7")
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - Melns, balts
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Uzņēmējdarbība
Dokumentu paplašināšana - 400 %
Dokumentu samazināšana - 25 %
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - Drukas malas (augšējā, apakšējā, labajā, kreisajā pusē) - 3.3 mm
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 1200 x 1200 DPI
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaina, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 32 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 18 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, melnraksta kvalitāte, A4/US Letter) - 32 ppm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 22 ppm
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 4800 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas kvalitāte, krāsas - 4800x1200 dpi
Drukāšanas kvalitāte, melns - 1200x1200 dpi
Drukāšanas metode - Termiskā tintes strūklas drukāšana
Drukāšanas piederumu veiktspēja -
Drukāšanas veids - Tintes printeris
Drukāšanas ātrums PPM - 32
Dupleksa izdruka - Iekļauts
Dziļums - 342.5 mm
Dziļums (mm) - 519.8 mm
ean - 195161468599
EAN kods - 195161468599
Eans - 0195161468599
EAN_kods - 0195161468582
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 40 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 0,258 kWh nedēļā
Enerģijas patēriņš Darbības - 30 W
Enerģijas patēriņš Gaidīšanas/miega režīms - 1.2 W
Ethernet - 10/100 Mb/s
ETH saskarne - Jā
Faksa funkcija - Jā
Faksa specifikācijas - Krāsaina faksa sūtīšana
Fakss - faksa atmiņa - 100 lappuses
Fakss - faksa izšķirtspēja (melns) - 300 x 300 DPI
Fakss - faksa pārsūtīšana - Y
Fakss - faksa sūtīšana ar kavēšanos - Y
Fakss - Fakss - Krāsu faksa sūtīšana
Fakss - pašregulējošs - Y
Formāts - 100 x 150 mm
Formāts - 130 x 180 mm
Formāts - A2
Formāts - A4
Formāts - A5
Formāts - A6
Formāts - C5 162 x 229 mm
Formāts - C6 114 x 162 mm
Formāts - DL 110 x 220 mm
Foto drukāšana - Jā
Funkcijas - Fakss
Funkcijas - Kopētājs
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Skeneris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 4
Funkcijas - Dubultās funkcijas - Drukāt, skenēt
Funkcijas - HP segments - Mazie un vidējie uzņēmumi
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 3 GUI
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 25000 lappušu mēnesī
Gabali iepakojumā - 1
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
GarantijaInformācija - Līdz 3 gadiem HP garantija. 24 stundas diennaktis, 7 dienas nedēļā atbalsts tiešsaistē; tālruņa atbalsts darba laikā garantijas laikā.[12]
Garantija Produkti atgriežami - Jā
Garantijas apstiprināšanas kritēriji - Sērijas numurs
Garantijas termiņš (mēnesis) - 24 mēneši
garantijas_tips - ārējais
GTIN - 0195161468582
GTIN - 195161468582
GTIN - 195161468599
GTIN - 0195161468599
GTIN - 195161468605
GTIN - 0195161468605
Iebūvēts tīkls - W-LAN 802.11b/g/n
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 60 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālais ieejas paplātes skaits - 1
Iekļautie piederumi - HP 963 iestatīšanas melnās tintes kasetne, HP 963 iestatīšanas zilganās tintes kasetne, HP 963 iestatīšanas magenta tintes kasetne, HP 963 iestatīšanas dzeltenās oriģinālās tintes kasetne, barošanas vads, iestatīšanas plakāts, uzziņu rokasgrāmata.
Iekļautie piederumi - HP OfficeJet Pro 9010e MFP melnā startera kasetne HP 963 zilā startera kasetne HP 963 violetā startera kasetne HP 963 dzeltenā startera kasetne HP 963 uzstādīšanas 963 lietošanas instrukcija Normatīvā brošūra Brīdinājuma brošūra par tinti Strāvas vads Uzstādīšanas lapa Lietotāja rokasgrāmata
Iekšējais takts ātrums - 1.2 GHz
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 409 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 325 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 497 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 11 kg
Iepakojuma saturs - iekļauts(-i) kasetne(-es) - Y
Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (CMY) - 3 lappuses
Iepakojuma saturs - Iekļautā kārtridža ietilpība (melns) - 1 lappuse
Iepakojuma svars Brutto (kg) - 0.1 kg
Iepakojuma svars neto (kg) - 0.1 kg
Iepakojuma veids - Mazumtirdzniecība
Iepakojumi kastē - 1
Ierīces funkcija - Printeris Skeneris Faksimils Kopētājs
Ievades un izvades jauda - Automātiskā dokumentu padevēja (ADF) ieejas jauda - 35 lapas
Ilgtspēja - ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli - HP OfficeJet Pro 9000 sērija un oriģinālās HP izejmateriāli ir izstrādāti tā, lai palīdzētu samazināt enerģijas patēriņu, papīrs tiek iegūts atbildīgi, un tintes kasetnes ir viegli pārstrādājamas. [10]
Instalētā atmiņa - 512 MB
Izmēri - 439.3 x 342.5 x 278 mm
izmērs augstums - 330 mm
izmērs platums - 440 mm
izmērs svars - 10980 g
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 30 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gatavs) - 5.8 W
Jauda - enerģijas patēriņš (izslēgts) - 0.08 W
Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 1.2 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kastes svars Brutto (kg) - 0.1 kg
Kategorija - Daudzfunkcionālie rīki
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kategorijas kods - AIO
Kategorija_1 - Drukāšana
Kategorija_2 - Lāzera printeri - daudzfunkcionālie printeri
Kopēt krāsu - Krāsa
Kopētāja specifikācijas - Melnās kopijas ātrums (ISO) līdz 21 kopijai minūtē Melnās kopijas ātrums (labākais režīms, A4): līdz 5 kopijām minūtē Kopēšanas izšķirtspēja (grafika melnā krāsā): līdz 600 dpi Kopēšanas izšķirtspēja (teksts melnā krāsā): līdz 600 dpi Krāsu kopēšanas ātrums (ISO): līdz 15 kopijām minūtē Krāsu kopēšanas ātrums (vislabākā kvalitāte, A4): līdz 4 kopijām minūtē Maksimālais kopiju skaits: līdz 99 kopijām
Kopēšana - Dubultkopēšana - N
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Krāsu kopēšana
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (krāsaini, normāla kvalitāte, A4) - 15 cpm
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 21 wpm
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 99 eksemplāri
Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Kopēšanas funkcija - Jā
Krāsa - Pelēks
Krāsa - White
Krāsu druka - Jā
Krāsu drukāšana - Jā
LAN - 1 (RJ-45)
LAN saskarne - Jā
Lapas apraksta valoda Atbalsta - HP PCL 3 AirPrint Mopria
LongDesc - Pilnfunkcionāla, vispusīga produktivitāteRēķinieties ar lielu drukāšanas ātrumu līdz pat 22 lpp minūtē[1], automātisku abpusēju drukāšanu, uzticamu Wi-Fi® savienojumu,[2] un 250 lapu papīra paplāti. Izvēlieties HP+ - viedo drukāšanas sistēmu, kas nodrošina savienojumu un gatavību drukāt praktiski no jebkuras vietas.[3]Dinamiskā drošībaDinamiskās drošības funkcija printerimProdukta atruna Noteikti HP printeri ir paredzēti darbam tikai ar kasetnēm, kurās ir jauna vai atkārtoti izmantota HP mikroshēma vai elektroniskās shēmas. Šajos printeros tiek izmantoti dinamiskās drošības pasākumi, lai bloķētu kasetnes, kurās izmantota cita nekā HP mikroshēma vai elektroniskā shēma. Periodiski atjauninot programmaparatūru, tiek saglabāta šo pasākumu efektivitāte un bloķētas kasetnes, kas iepriekš darbojās. Atkārtoti izmantotās HP mikroshēmas un elektroniskās shēmas ļauj izmantot atkārtoti izmantotas, atkārtoti atjaunotas un atkārtoti uzpildītas kasetnes. Vairāk lasiet http://www.hp.com/learn/ds
LongProductName - OfficeJet Pro 9010e daudzfunkcionālais printeris
LongSummaryDescription - HP OfficeJet Pro 9010e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mazam birojam, Drukāt, kopēt, skenēt, faksēt, bezvadu; +; Tintes tūlītēja izmantošana; Drukāt no tālruņa vai planšetdatora. Drukāšanas tehnoloģija: Drukāšanas tehnoloģija: Termiskā tintes druka, Drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: Krāsu drukāšana, Maksimālā izšķirtspēja: Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 4800 x 1200 DPI, Drukas ātrums (krāsaina, normāla kvalitāte, A4/US Letter): 1: 18 ppm. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsaina skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Faksēšana: Krāsains faksa sūtīšana. Abpusējas funkcijas: Drukāšana, skenēšana. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: melna, balta.
Loģistikas dati - palešu bruto svars - 418 g
Loģistikas dati - Produkti uz paletes - 35 gab.
Loģistikas dati - Slāņi uz paletes - 5 gab.
MacOS OS saderība - Jā
Maks. H-optiskā izšķirtspēja - 1200 dpi
Maks. Multivides lielums - Legal (216 x 356 mm)
Maks. V-optiskā izšķirtspēja - 1200 dpi
Maksimālais darba mitrums - 75 %
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 18 p/min
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 22 p/min
Maksimālais ieejas spriegums - 240 V
Maksimālais krāsu drukāšanas ātrums - 18 ppm
Maksimālais melnbaltās drukas ātrums - 22 ppm
Maksimālais paraugs. Krāsu dziļums - 24 bit
Maksimālais skenēšanas ātrums - 8 ppm
Maksimālā atmiņas ietilpība - 512 MB
Maksimālā atmiņas ietilpība - 512 MB
Maksimālā darba vides temperatūra - 40 °C
Maksimālā ieejas frekvence - 60 Hz
Maksimālā krāsu H izšķirtspēja - 4800 dpi
Maksimālā krāsu V izšķirtspēja - 1200 dpi
Maksimālā melnbaltā H izšķirtspēja - 1200 dpi
Maksimālā melnbaltā V izšķirtspēja - 1200 dpi
Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Kartons - 0.1 kg
Mazumtirdzniecības iepakojums Neto svars Plastmasa - 0.1 kg
Mediju izmēri - A6 (105 x 148 mm) ISO A4 (210 x 297 mm) ISO A5 (148 x 210 mm) ISO B5 (176 x 250 mm)
Mediju veids - Biezs papīrs
Mediju veids - Fotopapīrs
Mediju veids - Glancēts papīrs
Mediju veids - Matt papīrs
Mediju veids - Papīrs
Mediju veids - Pārstrādāts papīrs
Minimālais darba mitrums - 25 %
Minimālais ieejas spriegums - 100 V
Minimālā darba vides temperatūra - 5 °C
Minimālā ieejas frekvence - 50 Hz
Modelis - OfficeJet Pro 9010e
Modema tips - Fakss/modems
Modeļa nosaukums - OfficeJet Pro 9010e
Multivides formāts - Aploksnes Glosains fotopapīrs Fotopapīrs Plain papīrs
Nominālais svars - 9.29 kg
Nominālā ieejas loksnes ietilpība - 250 lappuses
Nominālā izejas loksnes ietilpība - 60 lappuses
nosaukums - Daudzfunkcionālais printeris OfficeJet Pro 9010e All-in-One 257G4B
Nosaukums - HP OfficeJet Pro 9010e, daudzfunkciju printeris (pelēks/ gaiši pelēks, USB, LAN, WLAN, skenēšana, kopēšana, fakss)
Nosaukums - HP OfficeJet Pro 9010e Dupleksais ADF USB WiFi tūlītēja tinte HP+
Nosaukums - HP OfficeJet Pro HP 9010e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mazam birojam, drukāšana, kopēšana, skenēšana, fakss, bezvadu; HP+; HP Instant Ink eligible; drukāšana no tālruņa vai planšetdatora
Oriģinālie palīgmateriāli - Oriģinālā HP 963 melnās tintes kasetne (aptuveni 1000 lappušu) 3JA26AE Oriģinālā HP 963 zilās tintes kasetne (aptuveni 700 lappušu) 3JA23AE Oriģinālā HP 963 violetās tintes kasetne (aptuveni 700 lappušu) 3JA24AE Oriģinālā HP 963 dzeltenās tintes kasetne (aptuveni 700 lappušu) 700 lappuses) 3JA25AE Oriģinālā melnās tintes kasetne HP 963XL (2000 lappuses) 3JA30AE Oriģinālā zilās tintes kasetne HP 963XL (1600 lappuses) 3JA27AE Oriģinālā violetās tintes kasetne HP 963XL (1600 lappuses) 3JA28AE Oriģinālā dzeltenās tintes kasetne HP 963XL (1600 lappuses) 3JA29AE Oriģinālā melnās tintes kasetne HP 967XL (3000 lappuses) 3JA31AE
Pagarinātā garantija -
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - 10,C5,C6,DL,Monarhs
Papīra apstrāde - drukāšanas multivides izmēri bez malām - A4
Papīra apstrāde - Foto papīra izmēri - 10x15,13x18 cm
Papīra apstrāde - fotopapīra izmēri (imperiālā formātā) - 3x5,4x6,5x7,5x8,8x10
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4,A5,A6
Papīra apstrāde - JIS B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Matēts papīrs, Foto papīrs, Matēts papīrs, Makulatūra, Pārstrādāts papīrs, Spilgts papīrs, Spilgts papīrs, Spilgts papīrs, Spīdīgs papīrs, Viegls papīrs
Papīra apstrādes ievade - 250 lapas
Papīra apstrādes izejas - 60 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra ieejas paplātes - 250 lapu padevējs 35 lapu ADF
Papīra izvades paplātes - Standarta ietilpība: 60 lapas Līdz 30 aploksnēm
Papīra svars (maks.) - 280 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 40.5 cm
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 48.3 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 32.2 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 10.95 kg
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Sākums
Pilna apraksta līnija - Termiskā tintes printeris|OfficeJet Pro 9010e|USB 2.0|ETH|LAN|Windows 10|MacOS|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 250 loksnes|Papīra izvade 60 loksnes|Pirmā drukāšana 9 s|Rakstīšanas ātrums PPM 32|Kopēšana|Skenēšana|Fakss|Krāsu drukāšana|Tīkla W-LAN 802.11b/g/n|Iekļautie piederumi HP 963 iestatīšanas melnās tintes kasetne, HP 963 iestatīšanas zilās tintes kasetne,HP 963 iestatīšanas magenta tintes kasetne,HP 963 iestatīšanas dzeltenās oriģinālās tintes kasetne,HP 963 iestatīšanas dzeltenās oriģinālās tintes kasetne,barošanas vads,iestatīšanas plakāts,uzziņu rokasgrāmata.|Mēri 439,3 x 342,5 x 278 mm
Pirmā drukāšana - 9 sek.
Platums - 439.3 mm
Platums (mm) - 439.3 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas strūkla
Poligrāfija - Poligrāfija - Krāsu druka
Preces kods - 257G4B
Printera procesors - 1,2 GHz
Printera valoda - HP PCL3GUI
Printeru tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas drukāšana
ProducerCode - 257G4B
Produkta apraksts - HP OfficeJet Pro 9010e Thermal A4 4800 x 1200 DPI 22 ppm Wi-Fi
Produkta karteKarte - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=220608113931422241&THEME=asbis&LANG=lv
Produkta kategorija - Printeri
Produkta nosaukums - HP OfficeJet Pro 9010e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris mazam birojam, drukāšana, kopēšana, skenēšana, fakss, bezvadu; HP+; HP Instant Ink eligible; drukāšana no tālruņa vai planšetdatora
Produkta tips - Printeris ( termiskais )
Pārdevēja mājas lapa - ssl.www8.hp.com/ie/en/products/printers/product-detail.html?oid=2100184855#!tab=specs
Pārdevējs - HP INC
RAM - 512 MB
Ražotāja_kods - 257G4B
Ražotājs - HP
Ražotājs - HP
ražotājs - HP Inc.
Saskarne - USB 2.0/Ethernet/Wi-Fi
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienotāji - 1 x USB
Savienotāji - 2 x RJ-11
Savienotāji - RJ-45
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - HP OfficeJet Pro 9010e daudzfunkcionālais printeris, krāsains, printeris nelielam birojam, drukāšana, kopēšana, skenēšana, fakss, bezvadu; +; tūlītēja tintes attaisnošana; drukāšana no tālruņa vai planšetdatora, termiskais tintes printeris, krāsaina drukāšana, 4800 x 1200 DPI, A4, tiešā drukāšana, melna, balta
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra
Sistēmas prasības - Atbalstītās servera operētājsistēmas - Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2012 x64,Windows Server 2016
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10,Windows 7,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1
Skenera specifikācijas - Abpusēja skenēšana no automātiskā dokumentu padevēja Krāsu skenēšana Maksimālais skenēšanas formāts: 215,9 x 297 mm Skenēšanas tehnoloģija: Kontaktattēla sensors (CIS) Skenēšanas ātrums (normālais režīms, A4 formāts): līdz 8 ipm (200 ppi, melnā krāsā); līdz 8 ipm (200 ppi, krāsainā krāsā) Abpusējas skenēšanas ātrums (normālais režīms, A4 formāts): līdz 4 ipm (200 ppi, krāsaina)./Skenēšanas izšķirtspēja: līdz 1200 x 1200 dpi Skenēšanas failu formāts: JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG
Skenēt krāsu - Krāsa
Skenēšana - Atbalstītie attēlu formāti - BMP, JPG, PNG, TIFF
Skenēšana - Atbalstītie dokumentu formāti - PDF,RTF,TXT
Skenēšana - divpusējā skenēšana - Y
Skenēšana - maksimālais skenēšanas apgabals - 215.9 x 355.6 mm
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Skenēšana - pelēkās skalas līmeņi - 256
Skenēšana - skenera tips - ADF skeneris
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - skenēšanas tehnoloģija - CIS
Skenēšana - Skenēšana uz - Mākonis, E-pasts
Skenēšana - TWAIN versija - 2.1
Skenēšanas funkcija - Jā
Svars - 9.29 kg
Svars - 11,00
Svars un izmēri - Augstums - 278 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 342.5 mm
Svars un izmēri - Platums - 439.3 mm
Svars un izmēri - Svars - 9.29 kg
Tehniskā informācija - galvenās (ārējās) kastes vienā palešu slānī - 7 gab.
Tintes krāsa - Melna Cyan Magenta Geltenā krāsā
Tipisks monohromatiskais darba cikls - 25000 ppmēnesī
Tālruņa līnija - 2 (RJ-11)
Tīklam atbilstošie standarti - IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint,Mopria drukāšanas pakalpojums
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www8.hp.com
USB 2.0 - 1 (USB 2.0 (A tipa)), 1 (USB 2.0 (B tipa))
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Y
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 512 MB
Veiktspēja - Integrēts karšu lasītājs - N
Veiktspēja - Procesora frekvence - 1200 MHz
vendpn - 257G4B
Vienība Neto svars - 9.29 kg
Vienības bruto svars - 10.9 kg
Vienības kastes augstums - 0.405
Vienības kastes garums - 0.483
Vienības kastes platums - 0.322
Vienība Slikts tilpums - 0,06299 kubikmetru
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - HP
Zīmolu specifiskas funkcijas - HP dinamiskā drošība - Y
Ārējā krāsa - Balta/melna
Īpašības - Izcelsmes valsts - Taizeme
ADF - Yes
Envelope Sizes - C6 (114 x 162 mm) DL (110 x 220 mm) C5 (162 x 229 mm)
Description - Business Ink Multifunction Printers HP OfficeJet Pro 9010e All-in-One
Description - Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9010e Oszczędzaj czas dzięki Shortcuts. Zyskaj możliwość automatycznego skanowania dwustronnego i oszczędność tuszu. To jest drukarka obsługująca technologię HP+. Wybierz opcję HP+ podczas konfiguracji urządzenia, aby aktywować korzyści. HP+ wymaga konta HP, ciągłego połączenia z internetem oraz wyłącznego korzystania z oryginalnych wkładów HP z atramentem przez cały okres eksploatacji drukarki. Ta drukarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany obwód elektroniczny firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z modyfikowanym nieoryginalnym obwodem elektronicznym. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany obwód elektroniczny firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów. Możesz liczyć na duże szybkości drukowania do 22 str./min, korzystać z automatycznego drukowania dwustronnego, a także stabilnego połączenia Wi-Fi i podajnika na 250 arkuszy. Wybierz HP+ i zyskaj 6 miesięcy Instant Ink oraz 1 rok dodatkowej gwarancji HP przy korzystaniu z oryginalnego atramentu HP. Ta drukarka doskonałe nadaje się do prac związanych z zarządzaniem dokumentacją i drukowaniem profesjonalnych prezentacji w kolorze we współdzielonych środowiskach home office. Cechy: Zwiększ produktywność i zachowaj trwałość kolorów, faksuj i skanuj do USB oraz oszczędzaj czas dzięki funkcji Shortcuts. Już nigdy nie skończy Ci się atrament, zaoszczędź nawet 70% z subskrypcją Instant Ink. Zapisz się, aby otrzymywać atrament, a także zyskać bezproblemową dostawę i recykling - wszystko to już od 4,99 zł miesięcznie. System inteligentnego drukowania HP+, z możliwością przewidywania po to, aby zapewnić gotowość do druku wtedy, kiedy tego potrzebujesz, teraz daje wyższy poziom bezpieczeństwa i produktywności niż kiedykolwiek.Wybierz HP+ i skorzystaj z 6 miesięcy Instant Ink oraz z 1 dodatkowego roku gwarancji HP przy używaniu wyłącznie oryginalnego atramentu HP. Zyskaj rozszerzone zabezpieczenia, aby zachować prywatność i kontrolę, oraz funkcję samonaprawiającego się połączenia Wi-Fi, która pozwala utrzymać łączność. Konfigurowalne skróty na telefonie lub drukarce Twórz edytowalne i możliwe do przeszukiwania dokumenty Dwustronnie. Praca bez nadzoru. Automatyczne podawanie Gotowość w każdym czasie Drukowanie stało się bardziej wydajne Niesamowita funkcja skanowania teraz dostępna w smartfonie
Supported operating systems - Chrome OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Server 2016
Image - https://content.it4profit.com/pimg/s/resize/900x900x900x900/220608160011872172.jpg
Height - 278 mm
Height (mm) - 278 mm
Power Device Location - Internal
Power Device Type - Power Supply
Wireless communication - WiFi
Wireless communication - WiFi Direct
BrandPartCode - 257G4B
Other features -
Other features - Fax polling - Y
Other features - Pallet dimensions (W x D x H) - 1200 x 1000 x 2200 mm
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -40 - 60 °C
Duty cycle (monthly) - 25000 sheets/month
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Executive, Legal, Letter, Statement
Data Link Protocol Supports - Wi-Fi
Diagonal Length - 2.7"
dimension depth - 480 mm
Display Form Factor - Iebūvēts
Display Features - Touch-screenColor
Display Technology - TFT Active Matrix
Display Type - LCD
Duplex printing - Automatic
Design - Display diagonal - 6.86 cm (2.7")
Design - Built-in display - Y
Design - Colour display - Y
Design - Product colour - Black, White
Design - Market positioning - Business
Document Enlargement - 400 %
Document Reduction - 25 %
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Print margins (top, bottom, right, left) - 3.3 mm
Printing - Print resolution black - 1200 x 1200 DPI
Printing - Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter) - 32 ppm
Printing - Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) - 18 ppm
Printing - Print speed (black, draft quality, A4/US Letter) - 32 ppm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 22 ppm
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Print resolution - 1200 x 1200 dpi
Print Quality, colour - 4800x1200 dpi
Print Quality, black - 1200x1200 dpi
Printing Method - Thermal Inkjet
Printing supplies performance -
Printing type - Inkjet
Print speed PPM - 32
Duplex Printout - Included
Depth - 342.5 mm
Depth (mm) - 519.8 mm
ean - 195161468599
EAN Code - 195161468599
Eans - 0195161468599
EAN_code - 0195161468582
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 40 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 0.258 kWh/week
Power Consumption Operational - 30 W
Power Consumption Stand By/Sleep - 1.2 W
Ethernet - 10/100 Mb/s
ETH Interface - Yes
Fax Function - Yes
Fax specifications - Faksowanie w kolorze
Fax - Fax memory - 100 pages
Fax - Fax resolution (black) - 300 x 300 DPI
Fax - Fax forwarding - Y
Fax - Fax delayed sending - Y
Fax - Faxing - Colour faxing
Fax - Auto-redialing - Y
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - A2
Format - A4
Format - A5
Format - A6
Format - C5 162 x 229 mm
Format - C6 114 x 162 mm
Format - DL 110 x 220 mm
Photo printing - Yes
Functions - Fax
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Features - Number of print cartridges - 4
Features - Duplex functions - Print, Scan
Features - HP segment - Small medium business
Features - Page description languages - PCL 3 GUI
Features - Maximum duty cycle - 25000 pages per month
Pieces in pack - 1
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo - Up to 3 years HP Warranty. 24-hour, 7 days a week Web support; Business hour phone support within warranty period.[12]
Warranty Products Returnable - Yes
Warranty validation Criteria - Serial Number
Warranty Term (month) - 24 mēneši
guarantee_type - external
GTIN - 0195161468582
GTIN - 195161468582
GTIN - 195161468599
GTIN - 0195161468599
GTIN - 195161468605
GTIN - 0195161468605
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 60 sheets
Input & output capacity - Maximum number of input trays - 1
Included Accessories - HP 963 Setup Black Ink Cartridge,
HP 963 Setup Cyan Ink Cartridge,
HP 963 Setup Magenta Ink Cartridge,
HP Setup 963 Yellow Original Ink Cartridge,
Power cord,
Setup poster,
Reference guide.
Accessories included - Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9010e Czarny startowy wkład atramentowy HP 963 Błękitny startowy wkład atramentowy HP 963 Purpurowy startowy wkład atramentowy HP 963 Wkład z żółtym atramentem HP Setup 963 Ulotka dotycząca przepisów Ulotka ostrzegawcza dot. atramentu Przewód zasilający Arkusz instalacyjny Podręcznik użytkownika
Internal Clock Rate - 1.2 GHz
Packaging data - Package height - 409 mm
Packaging data - Package depth - 325 mm
Packaging data - Package width - 497 mm
Packaging data - Package weight - 11 kg
Packaging content - Cartridge(s) included - Y
Packaging content - Included cartridge capacity (CMY) - 3 pages
Packaging content - Included cartridge capacity (black) - 1 pages
Pack Weight Brutto (kg) - 0.1 kg
Pack Weight Netto (kg) - 0.1 kg
Package Type - Retail
Packs in Box - 1
Device Function - Printer Scanner Fax Copier
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) input capacity - 35 sheets
Sustainability - Sustainable technologies and materials - With the HP OfficeJet Pro 9000 series and Original HP supplies, hardware is designed to help reduce energy use, paper is responsibly sourced, and ink cartridges are easily recycled. [10]
Installed memory - 512 MB
Dimensions - 439.3 x 342.5 x 278 mm
dimension height - 330 mm
dimension width - 440 mm
dimension weight - 10980 g
Power - Power consumption (printing) - 30 W
Power - Power consumption (ready) - 5.8 W
Power - Power consumption (off) - 0.08 W
Power - Power consumption (sleep) - 1.2 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Box Weight Brutto (kg) - 0.1 kg
Category - Multifunctionals
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Category Code - AIO
Category_1 - Printing
Category_2 - Laser Printers - Multifunctional
Copy Color - Color
Copier specifications - Szybkość kopiowania w czerni (ISO): do 21 kopii/minutę Prędkość kopiowania w czerni (tryb best, A4): do 5 kopii/minutę Rozdzielczość kopii (grafika w czerni): do 600 dpi Rozdzielczość kopii (tekst w czerni): do 600 dpi Szybkość kopiowania w kolorze (ISO): do 15 kopii/minutę Szybkość kopiowania w kolorze (najlepsza jakość, A4): do 4 kopii/minutę Kopie, maks.: do 99 kopii
Copying - Duplex copying - N
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Colour copying
Copying - Copy speed (colour, normal quality, A4) - 15 cpm
Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 21 cpm
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Copying - Maximum copy resolution - 600 x 600 DPI
Copy function - Yes
Color - Gray
Color - White
Colour printing - Yes
Color printing - Yes
LAN - 1 (RJ-45)
LAN Interface - Yes
Page Description Language Supports - HP PCL 3 AirPrint Mopria
LongDesc - Full-featured, all-around productivity
Count on fast print speeds up to to 22 ppm[1], automatic two-sided printing, reliable Wi-Fi® connectivity,[2] and a 250 sheet paper tray. Choose HP+, the smart printing system that keeps you connected and ready to print from virtually anywhere.[3]Dynamic security
Dynamic security enabled printerProduct Disclaimer
Certain HP printers are intended to work only with cartridges that have a new or reused HP chip or electronic circuitry. These printers use dynamic security measures to block cartridges using a non-HP chip or electronic circuitry. Periodic firmware updates will maintain the effectiveness of these measures and block cartridges that previously worked. Reused HP chips and electronic circuitry enable the use of reused, remanufactured, and refilled cartridges. More at http://www.hp.com/learn/ds
LongProductName - OfficeJet Pro 9010e All-in-One Printer
LongSummaryDescription - HP OfficeJet Pro 9010e All-in-One Printer, Color, Printer for Small office, Print, copy, scan, fax, Wireless; +; Instant Ink eligible; Print from phone or tablet. Print technology: Thermal inkjet, Printing: Colour printing, Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI, Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): 18 ppm. Copying: Colour copying, Maximum copy resolution: 600 x 600 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Faxing: Colour faxing. Duplex functions: Print, Scan. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Black, White
Logistics data - Pallet gross weight - 418 g
Logistics data - Products per pallet - 35 pc(s)
Logistics data - Layers per pallet - 5 pc(s)
MacOS OS compatibility - Yes
Max. H-Optical Resolution - 1200 dpi
Max. Media Size - Legal (216 x 356 mm)
Max. V-Optical Resolution - 1200 dpi
Maximum Operating Humidity - 75 %
Max. printing speed (color) - 18 p/min
Max. printing speed (mono) - 22 p/min
Maximum Input Voltage - 240 V
Maximum Color Print Rate - 18 ppm
Maximum Monochrome Print Rate - 22 ppm
Sample Max. Color Depth - 24 bit
Maximum Scan Rate - 8 ppm
Max. memory capacity - 512 MB
Maximum Memory Capacity - 512 MB
Maximum Operating Ambient Temperature - 40 °C
Maximum Input Frequency - 60 Hz
Maximum Color H-Resolution - 4800 dpi
Maximum Color V-Resolution - 1200 dpi
Maximum Monochrome H-Resolution - 1200 dpi
Maximum Monochrome V-Resolution - 1200 dpi
Retail Packaging Net Weight Carton - 0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic - 0.1 kg
Media Sizes - A6 (105 x 148 mm) ISO A4 (210 x 297 mm) ISO A5 (148 x 210 mm) ISO B5 (176 x 250 mm)
Media kind - Thick paper
Media kind - Photo paper
Media kind - Glossy paper
Media kind - Matt paper
Media kind - Paper
Media kind - Recycled paper
Minimum Operating Humidity - 25 %
Minimum Input Voltage - 100 V
Minimum Operating Ambient Temperature - 5 °C
Minimum Input Frequency - 50 Hz
Model - OfficeJet Pro 9010e
Modem Type - Fax/Modem
Model name - OfficeJet Pro 9010e
Media Format - Envelopes Glossy photo paper Photo paper Plain paper
Nominal Weight - 9.29 kg
Nominal Input Sheet Capacity - 250 pages
Nominal Output Sheet Capacity - 60 pages
name - Multifunctional printer OfficeJet Pro 9010e All-in-One 257G4B
Name - HP OfficeJet Pro 9010e, multifunction printer (grey/light grey, USB, LAN, WLAN, scan, copy, fax)
Name - HP OfficeJet Pro 9010e Duplex ADF USB WiFi Instant Ink HP+
Title - HP OfficeJet Pro HP 9010e All-in-One Printer, Color, Printer for Small office, Print, copy, scan, fax, Wireless; HP+; HP Instant Ink eligible; Print from phone or tablet
Original consumables - Oryginalny czarny wkład atramentowy HP 963 (ok. 1000 stron) 3JA26AE Oryginalny błękitny wkład atramentowy HP 963 (ok. 700 stron) 3JA23AE Oryginalny purpurowy wkład atramentowy HP 963 (ok. 700 stron) 3JA24AE Oryginalny żółty wkład atramentowy HP 963 (ok. 700 stron) 3JA25AE Oryginalny czarny wkład atramentowy HP 963XL (2000 stron) 3JA30AE Oryginalny błękitny wkład atramentowy HP 963XL (1600 stron) 3JA27AE Oryginalny purpurowy wkład atramentowy HP 963XL (1600 stron) 3JA28AE Oryginalny żółty wkład atramentowy HP 963XL (1600 stron) 3JA29AE Oryginalny czarny wkład atramentowy HP 967XL (3000 stron) 3JA31AE
Extended warranty -
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - 10,C5,C6,DL,Monarch
Paper handling - Borderless printing media sizes - A4
Paper handling - Photo paper sizes - 10x15,13x18 cm
Paper handling - Photo paper sizes (imperial) - 3x5,4x6,5x7,5x8,8x10
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4,A5,A6
Paper handling - JIS B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Glossy paper, Lightweight paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper, Recycled paper, Thick paper
Paper Handling input - 250 sheets
Paper Handling output - 60 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - Podajnik na 250 arkuszy Podajnik ADF na 35 arkuszy
Paper output tray - Standardowa pojemność: 60 arkuszy Do 30 kopert
Paper weight (max) - 280 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 40.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 48.3 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 32.2 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 10.95 kg
Application - Office
Application - Home
Full Description Line - Thermal Inkjet|OfficeJet Pro 9010e|USB 2.0|ETH|LAN|Windows 10|MacOS|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 250 sheets|Paper output 60 sheets|First print 9 sec|Print speed PPM 32|Copy|Scan|Fax|Colour printing|Network W-LAN 802.11b/g/n|Included Accessories HP 963 Setup Black Ink Cartridge, HP 963 Setup Cyan Ink Cartridge,HP 963 Setup Magenta Ink Cartridge,HP Setup 963 Yellow Original Ink Cartridge,Power cord,Setup poster,Reference guide.|Dimensions 439.3 x 342.5 x 278 mm
First print - 9 sec
Width - 439.3 mm
Width (mm) - 439.3 mm
Printing - Print technology - Thermal inkjet
Printing - Printing - Colour printing
ProductCode - 257G4B
Printer processor - 1,2 GHz
Printer language - HP PCL3GUI
Printer Technology - Thermal Inkjet
ProducerCode - 257G4B
ProductDescription - HP OfficeJet Pro 9010e Thermal A4 4800 x 1200 DPI 22 ppm Wi-Fi
ProductCard - https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=220608113931422241&THEME=asbis&LANG=lv
ProductCategory - Printeri
ProductName - HP OfficeJet Pro 9010e All-in-One Printer, Color, Printer for Small office, Print, copy, scan, fax, Wireless; HP+; HP Instant Ink eligible; Print from phone or tablet
ProductType - Printer ( Thermal )
Vendor Homepage - ssl.www8.hp.com/ie/en/products/printers/product-detail.html?oid=2100184855#!tab=specs
Vendor - HP INC
RAM - 512 MB
Manufacturer_code - 257G4B
Producer - HP
Manufacturer - HP
producer - HP Inc.
Interface - USB 2.0/Ethernet/Wi-Fi
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - USB port - Y
Connectors - 1 x USB
Connectors - 2 x RJ-11
Connectors - RJ-45
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - HP OfficeJet Pro 9010e All-in-One Printer, Color, Printer for Small office, Print, copy, scan, fax, Wireless; +; Instant Ink eligible; Print from phone or tablet, Thermal inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, A4, Direct printing, Black, White
System Requirements -
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2012 x64,Windows Server 2016
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1
Scanner specifications - Dwustronne skanowanie z automatycznego podajnika dokumentów Skanowanie w kolorze Format skanowania, maksymalny: 215.9 x 297 mm Technologia skanowania: Contact Image Sensor (CIS) Szybkość skanowania (tryb normalny, format A4): do 8 obr./minutę (200 ppi, czerń); do 8 obr./minutę (200 ppi, kolor) Prędkość skanowania dwustronnego (tryb normalny, format A4): do 4 obr./minutę (200 ppi, czerń); do 4 obr./minutę (200 ppi, kolor) Rozdzielczość skanowania: do 1200 x 1200 dpi Format pliku zawierającego zeskanowany obraz: JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG
Scan Color - Color
Scanning - Image formats supported - BMP, JPG, PNG, TIFF
Scanning - Document formats supported - PDF,RTF,TXT
Scanning - Duplex scanning - Y
Scanning - Maximum scan area - 215.9 x 355.6 mm
Scanning - Optical scanning resolution - 1200 x 1200 DPI
Scanning - Greyscale levels - 256
Scanning - Scanner type - ADF scanner
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan technology - CIS
Scanning - Scan to - Cloud, E-mail
Scanning - TWAIN version - 2.1
Scan function - Yes
Weight - 9.29 kg
Weight - 11,00
Weight & dimensions - Height - 278 mm
Weight & dimensions - Depth - 342.5 mm
Weight & dimensions - Width - 439.3 mm
Weight & dimensions - Weight - 9.29 kg
Technical details - Master (outer) cases per pallet layer - 7 pc(s)
Ink Color - Melna Cyan Magenta Yellow
Typical Monochrome Duty Cycle - 25000 ppmonth
Phone Line - 2 (RJ-11)
Networking Compliant Standards - IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint,Mopria Print Service
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www8.hp.com
USB 2.0 - 1 (USB 2.0 (type A)), 1 (USB 2.0 (type B))
USB 2.0 Interface - Yes
Performance - Built-in processor - Y
Performance - Internal memory - 512 MB
Performance - Card reader integrated - N
Performance - Processor frequency - 1200 MHz
vendpn - 257G4B
Unit Net Weight - 9.29 kg
Unit Gross Weight - 10.9 kg
Unit Box Height - 0.405
Unit Box Length - 0.483
Unit Box Width - 0.322
Unit Brutto Volume - 0.06299 cubm
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - HP
Brand-specific features - HP dynamic security - Y
External Color - White/Black
Features - Country of origin - Thailand
`
Hewlett Packard OfficeJet Pro 9010e
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas