Hewlett Packard DESIGNJET STUDIO 24IN

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 603957 Preces kods: 5HB12A#B19
Pasūtāms 1 gab. Pieejamība: 14 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
1 858,17 €
186,12 € mēnesī
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 05.09.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 05.09.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 05.09.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 05.09.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: 01.09.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 2400 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: A1
  • Kartridžu skaits: 4
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 2400 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A1

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
BrandPartCode - 5HB12A#B19
Darba apstākļi - Uzglabāšanas relatīvais mitrums (H-H) - 0 - 95%
Darba apstākļi - Uzglabāšanas temperatūra (T-T) - -25 - 55 °C
Darbības rādītāji - Izcelsmes valsts - Ķīna
Drukāšana - Drukas kārtridžu skaits - 4
Drukāšana - Drukāšanas galviņa - 1
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja krāsaina - 2400 x 1200 DPI
Drukāšana - Lapas apraksta valodas - CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,URF
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 2400 x 1200 DPI
EANCode - 0194850020384
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 5 - 40 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 100 - 240 V
GarantijaInformācija - Divu gadu ierobežota aparatūras garantija.
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Tintes printeris Lfp
GTIN - 0194850020384
GTIN - 194850020384
HST NUMERIS - 5HB12A#B19
Iepakojuma dati - Iepakojuma augstums - 524 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma dziļums - 590 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma platums - 1199 mm
Iepakojuma dati - Iepakojuma svars - 43 kg
Ilgtspēja - Ilgtspējas sertifikāti - ENERGY STAR
Ilgtspēja - ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli - Bezmaksas, ērta HP tintes kasetņu un drukas galviņu otrreizēja pārstrāde ar HP Planet Partners; FSC® sertificēts papīrs un virkne pārstrādājamu HP datu nesēju ar atpakaļpieņemšanas programmu; pirmais HP DesignJet ploteris, kas nerada oglekļa emisiju; ENERGY STAR® sertifikāts.
IZSTRĀDĒTĀJS - HP INC.
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 0.2 W
Jauda - enerģijas patēriņš (tipisks) - 35 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Lielformāta printeri
Kopēšana - Kopēšana - N
LongDesc - Moderns biroja dizains, kas papildina apkārtējo vidi, un tam atbilstoša veiktspēja. Viegli drukājiet dažāda izmēra darbus ar automātisko pārslēgšanos starp ruļļa un paplātes funkciju. Izbaudiet ātrdarbīgu drukāšanu ar ātrumu līdz pat 26 sekundēm uz vienu A1 laukumu. 1 GB atmiņas.Dinamiskā drošība Dinamisko drošību iespējojošs printerisProdukta atruna Noteikti HP printeri ir paredzēti darbam tikai ar kasetnēm, kurās ir jauna vai atkārtoti izmantota HP mikroshēma vai elektroniskās shēmas. Šajos printeros tiek izmantoti dinamiskās drošības pasākumi, lai bloķētu kasetnes, kurās izmantota cita nekā HP mikroshēma vai elektroniskā shēma. Periodiski atjauninot programmaparatūru, tiek saglabāta šo pasākumu efektivitāte un bloķētas kasetnes, kas iepriekš darbojās. Atkārtoti izmantotās HP mikroshēmas un elektroniskās shēmas ļauj izmantot atkārtoti izmantotās, atkārtoti atjaunotās un atkārtoti uzpildītās kasetnes. Vairāk lasiet www.hp.com/learn/ds
LongProductName - DesignJet Studio 24 collu printeris
LongSummaryDescription - HP Designjet Studio. Drukāšanas tehnoloģija: Maksimālā izšķirtspēja: 2400 x 1200 DPI, Lapas apraksta valodas: CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,URF. Maksimālais drukas izmērs: 610 x 1897 mm, Papīra paplātes datu nesēju veidi: Papīrs ar pārklājumu, glancēts papīrs, matēts papīrs, matēts papīrs, fotopapīrs, parasts papīrs, satīna..., nesēja biezums: 0,3 mm. Ethernet LAN datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s. Izstrādājuma krāsa: balta, Izcelsmes valsts: izcelsme: Ķīna, Sertifikācija: WEEE; ErP. Enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā): 0,2 W, Enerģijas patēriņš (tipisks): 35 W, Maiņstrāvas ieejas spriegums: 100 - 240 V.
Nosaukums - HP Designjet Studio lielformāta printeris Wi-Fi Termiskais tintes printeris Krāsu 2400 x 1200 DPI 610 x 1897 mm Ethernet LAN
PANTS1 - DESIGNJET STUDIO 24IN
PANTS2 - PRINTERIS
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 610 x 1897 mm
Papīra apstrāde - Maksimālais ruļļa diametrs - 10 cm
Papīra apstrāde - Maksimālais ruļļa platums - 61 cm
Papīra apstrāde - Medija biezums - 0.3 mm
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Matēts papīrs, Foto papīrs, Matēts papīrs, Matēts papīrs, Satīna papīrs, Satīna papīrs, Pusglancēts papīrs, Melnpapīrs, Spilgts papīrs, Spilgts papīrs, Spilgti matēts papīrs
Pieslēgvietas un saskarnes - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 1000 Mbit/s
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Termiskā tintes strūklas strūkla
Poligrāfija - krāsaina - Y
Poligrāfija - Poligrāfijas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Produkta nosaukums - Studija
Savienojamie porti un saskarnes - Ethernet LAN - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - Wi-Fi - Y
ShortSummaryDescription - HP Designjet Studio, termiskā tintes druka, 2400 x 1200 DPI, CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,HP-RTL,JPEG,URF, melns, ciāns, purpursarkans, dzeltens, 2400 x 1200 DPI, 610 x 1897 mm
Skenēšana - Skenēšana - N
Starling - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 2
Svars - 45
Svars un izmēri - Augstums - 932 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 555 mm
Svars un izmēri - Platums - 1013 mm
Svars un izmēri - Svars - 33.6 kg
URL - https://www8.hp.com
Veiktspēja - HP segments - Uzņēmējdarbība
Veiktspēja - Iebūvēts displejs - N
Veiktspēja - Produkta krāsa - White
Veiktspēja - Sertifikācija - EEIA; ErP
Zīmols - HP
BrandPartCode - 5HB12A#B19
Operational conditions - Storage relative humidity (H-H) - 0 - 95%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - -25 - 55 °C
Performance - Country of origin - China
Printing - Number of print cartridges - 4
Printing - Print head - 1
Printing - Print resolution colour - 2400 x 1200 DPI
Printing - Page description languages - CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,URF
Printing - Maximum resolution - 2400 x 1200 DPI
EANCode - 0194850020384
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 5 - 40 °C
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
WarrantyInfo - Two-year limited hardware warranty.
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Inkjet Lfp
GTIN - 0194850020384
GTIN - 194850020384
HSTNUMMER - 5HB12A#B19
Packaging data - Package height - 524 mm
Packaging data - Package depth - 590 mm
Packaging data - Package width - 1199 mm
Packaging data - Package weight - 43 kg
Sustainability - Sustainability certificates - ENERGY STAR
Sustainability - Sustainable technologies and materials - Free, convenient HP ink cartridge and printhead recycling with HP Planet Partners; FSC®-certified papers and a range of recyclable HP media with a take-back program; First net carbon neutral HP DesignJet plotter; ENERGY STAR® certified
HERSTELLER - HP INC.
Power - Power consumption (standby) - 0.2 W
Power - Power consumption (typical) - 35 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Large Format Printers
Copying - Copying - N
LongDesc - Featuring a modern office design that compliments its environment and performance to match. Print multi-size jobs easily with auto switching between roll and tray. Enjoy high-speed printing as fast as 26 sec per A1 plot. 1 GB memory.Dynamic security
Dynamic security enabled printerProduct Disclaimer
Certain HP printers are intended to work only with cartridges that have a new or reused HP chip or electronic circuitry. These printers use dynamic security measures to block cartridges using a non-HP chip or electronic circuitry. Periodic firmware updates will maintain the effectiveness of these measures and block cartridges that previously worked. Reused HP chips and electronic circuitry enable the use of reused, remanufactured, and refilled cartridges. More at www.hp.com/learn/ds
LongProductName - DesignJet Studio 24-in Printer
LongSummaryDescription - HP Designjet Studio. Print technology: Thermal inkjet, Maximum resolution: 2400 x 1200 DPI, Page description languages: CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,URF. Maximum print size: 610 x 1897 mm, Paper tray media types: Bond paper, Coated paper, Glossy paper, Heavy paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper, Satin..., Media thickness: 0.3 mm. Ethernet LAN data rates: 1000 Mbit/s. Product colour: White, Country of origin: China, Certification: WEEE; ErP. Power consumption (standby): 0.2 W, Power consumption (typical): 35 W, AC input voltage: 100 - 240 V
Title - HP Designjet Studio large format printer Wi-Fi Thermal inkjet Colour 2400 x 1200 DPI 610 x 1897 mm Ethernet LAN
ARTIKEL1 - DESIGNJET STUDIO 24IN
ARTIKEL2 - PRINTER
Paper handling - Maximum print size - 610 x 1897 mm
Paper handling - Maximum roll diameter - 10 cm
Paper handling - Maximum roll width - 61 cm
Paper handling - Media thickness - 0.3 mm
Paper handling - Paper tray media types - Bond paper, Coated paper, Glossy paper, Heavy paper, Matte paper, Photo paper, Plain paper, Satin paper, Semi-glossy paper
Ports & interfaces - Ethernet LAN data rates - 1000 Mbit/s
Printing - Print technology - Thermal inkjet
Printing - Colour - Y
Printing - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
ProductName - Studio
Ports & interfaces - Ethernet LAN - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - Wi-Fi - Y
ShortSummaryDescription - HP Designjet Studio, Thermal inkjet, 2400 x 1200 DPI, CALS G4,HP-GL/2,HP-RTL,JPEG,URF, Black, Cyan, Magenta, Yellow, 2400 x 1200 DPI, 610 x 1897 mm
Scanning - Scanning - N
Storno - Y
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 2
Gewicht - 45
Weight & dimensions - Height - 932 mm
Weight & dimensions - Depth - 555 mm
Weight & dimensions - Width - 1013 mm
Weight & dimensions - Weight - 33.6 kg
URL - https://www8.hp.com
Performance - HP segment - Business
Performance - Built-in display - N
Performance - Product colour - White
Performance - Certification - WEEE; ErP
Brand - HP
`
1 858,17 €
186,12 € mēnesī
Hewlett Packard DESIGNJET STUDIO 24IN
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas