Fujifilm Instax Link Dark Denim

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 471671 Preces kods: 16640668
Noliktavā 1 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 06.06.2022
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Skapi bez maksas: 06.06.2022
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 06.06.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 06.06.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: ceturtdien, 02.06.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: N/A
  • Drukas veids: Sublimācija
  • Drukāšanas ātrums (mono): Nav norādīts
  • Max. apdrukas izmērs: Photo 6.2x4.6 cm
  • Kartridžu skaits: Nav norādīts
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja N/A

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Sublimācija

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) Nav norādīts

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs Photo 6.2x4.6 cm

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits Nav norādīts

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Ir

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Papīra veidi - Fotopapīrs
Atbalstītais papīrs - Piemērota matrica - Fujifilm Instax mini
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Fujifilm Instax mini
Atbalstītie papīra veidi - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Atbalstītie papīra veidi - Papīra veidi - Fotopaber
Atbalstītie papīra veidi - Piemērots attēla materiāls - Fujifilm Instax mini
category_en - Printeri un piederumi
category_et - Printeri un piederumi
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Printeri un piederumi
citi: citi raksturlielumi - drukāšana tieši no viedtālruņiem un kamerām | interesanti radošie režīmi | kustību vadība
description_et - Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedtālruņa, izmantojot Bluetooth. Izmantojot Fujifilm Instax Mini Link fotoprinteri, varat izdrukāt visus savus iecienītākos fotoattēlus un pat ekrānšāviņu tieši no video. Novietojiet printeri vertikāli vai horizontāli Ja printeri novietojat vertikālā pozīcijā, varat ērti drukāt fotoattēlus un videoklipus no viedtālruņa. Taču, ievietojot printeri ainavas režīmā, jūs iegūsiet vēl vairāk funkciju. Drukāt kopā ar draugiem Izveidojiet unikālu fotoattēlu kopā ar ne vairāk kā pieciem draugiem. Ieslēdziet pārsteiguma režīmu, lai saglabātu galīgo attēlu noslēpumā, kamēr ierīce izdrukā. Izvēlieties kādu no 27 jautriem dizainparaugiem, lai ierāmētu savu fotoattēlu. Izveidojiet kolāžas izdruku, izvēloties kādu no 14 dažādiem stiliem, vai sadaliet savu fotoattēlu vairākās Instax fotoattēlu izdrukās un pēc tam sašujiet kopā lielāku attēlu. Ātra drukāšana Fujifilm Instax Mini Link izdrukā fotoattēlu tikai 12 sekunžu laikā (pēc nosūtīšanas no viedtālruņa). Ar vienu uzlādes reizi (kad akumulators ir pilnībā uzlādēts) var izdrukāt aptuveni 100 fotoattēlu. Drukā fotoattēlus no viedtālruņa, izmantojot Bluetooth Izmanto Fujifilm Instax Mini papīru Papīra izmērs: 86 × 54 mm Fotoattēla izmērs: 62 × 46 mm Bluetooth 4.2 savienojums Drukāšanas laiks: attēla uzņemšana - fotoattēla izvadīšana: aptuveni 12 sekundes Iebūvēts litija jonu akumulators Aptuveni 100 izdruku (ar pilnu uzlādi, atkarībā no lietošanas apstākļiem).
description_lv - Viegli rediģējiet un drukājiet fotoattēlus no viedtālruņa, izmantojot Bluetooth. Varat pat izdrukāt savu iecienītāko kadru no videoklipa. Dažreiz labākie fotoattēli ir darbības kadri. Pagrieziet printeri vertikāli vai horizontāli, lai mainītu lietotnes režīmu Kad printeris ir vertikālā pozīcijā, varat viegli drukāt fotoattēlus un videoklipus no viedtālruņa. Vai arī novietojiet Fujifilm Instax Mini Link printeri horizontālā pozīcijā, lai iegūtu jautru režīmu drukāšanai kopā ar draugiem un izmantotu vairāk funkciju. Drukājiet kopā ar draugiem, lai būtu vēl jautrāk! Spēlējiet spēles testu ar draugu vai apvienojieties ar līdz pat pieciem draugiem, lai izveidotu unikālu Instax izdruku! Ieslēdziet pārsteiguma režīmu, lai saglabātu galīgo attēlu noslēpumā līdz tā attīstīšanai. Varat arī izvēlēties kādu no 27 jautriem rāmīšu dizainiem, ko pievienot fotogrāfijai! Izveidojiet kolāžas izdruku, izvēloties kādu no 14 kolāžu stiliem, vai sadaliet savu fotoattēlu vairāk nekā vienā Instax izdrukā. Ātra, nepārtraukta drukāšana Fotoattēls tiek izdrukāts tikai 12 sekundēs pēc attēla nosūtīšanas no viedtālruņa. Nepārtraukti var izdrukāt aptuveni 100 fotoattēlu (ja ir pilnībā uzlādēts). Drukājiet fotoattēlus no viedtālruņa, izmantojot Bluetooth Izmanto Fujifilm Instax Mini fotopapīru Papīra izmērs: 86 mm x 54 mm Attēla izmērs: 62 mm x 46 mm / 2,4 collas x 1,8 collas. Bluetooth versija: 4.2 Drukāšanas laiks: 1: Attēla ierakstīšana - fotoattēla izvadīšana (izvadīts): aptuveni 12 sek. Iespiediet savu iecienītāko kadru no videoklipa Aizraujošas funkcijas Iebūvēts litija jonu akumulators Aptuveni 100 izdrukas (ar pilnu uzlādi, atkarībā no lietošanas apstākļiem).
description_lv - Viegli rediģējiet un drukājiet fotogrāfijas no sava viedtālruņa, izmantojot Bluetooth. Jūs varat pat izdrukāt savu mīļāko kadru no videoieraksta. Reizēm vislabākās fotogrāfijas ir tieši darbības kadri. Pagrieziet printeri vertikāli vai horizontāli, lai izmainītu lietotnes režīmu Kad Fujifilm Instax Mini Link printeris atrodas vertikālā pozīcijā, varat ērti drukāt foto un video no sava viedtālruņa. Vai pagrieziet printeri horizontāli, lai izbaudītu aizraujošu režīmu, drukājot kopā ar draugiem un lietojot vēl vairāk iespēju. Drukājiet kopā ar draugiem vēl lielākai jautrībai! Spēlējiet saderības testu vai pievienojiet līdz pieciem draugiem, lai radītu unikālu Instax izdruku! Ieslēdziet pārsteiguma režīmu, lai līdz pat pēdējam brīdim paturētu noslēpumā gala attēlu. Piedevām varat izvēlēties kādu no 27 aizraujošiem rāmja dizainiem, ko pievienot savam foto. Izveidojiet kolāžas izdruku ar kādu no 14 kolāžas stiliem vai sadaliet savu foto pa vairākām Instax izdrukām. Liels ātrums, nepārtrauktā druka Fotogrāfija tiek izdrukāta 12 sekundēs no brīža, kad attēls nosūtīts no viedtālruņa. Nepārtraukti iespējams izdrukāt aptuveni 100 fotogrāfijas (ar pilnu uzlādi). Drukājiet foto no sava viedtālruņa, izmantojot Bluetooth savienojumu Izmanto Fujifilm Instax Mini fotopapīru Papīra izmērs: 86 mm x 54 mm Attēla izmērs: 62 mm x 46 mm Bluetooth versija: 4.2 Drukāšanas laiks: attēla ieraksts–foto izeja: aptuv. 12 sek. Izdrukājiet savu mīļāko kadru no videoieraksta Aizraujošas iespējas Iebūvēts litija jonu akumulators Aptuveni 100 izdrukas (ar pilnu uzlādi, atkarīgs no lietošanas apstākļiem)
description_ru -
description_short_en - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un pielāgojiet fotoattēlus tieši no viedierīces Bluetooth savienojums 62 × 46 mm izmēra fotoattēli Ar vienu uzlādi izdrukā aptuveni 100 izdrukas.
description_short_et - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedtālruņa 62 × 46 mm fotogrāfijas Bluetooth savienojums Līdz 100 izdrukām ar vienu uzlādi
description_short_lv - Kabatas formāta fotoprinteris Foto druka un rediģēšana tieši no viedierīces Bluetooth savienojums 62 × 46 mm izmēra fotogrāfijas Aptuveni 100 izdrukas ar vienu uzlādi
description_short_ru - Kabatas izmēra fotoprinteris Drukājiet un noformējiet fotoattēlus tieši no viedierīces Bluetooth savienojums Fotoattēli 62 × 46 mm Aptuveni 100 fotoattēlu ar vienu uzlādi
Dizains - Augstums (mm) - 124,5
Dizains - Dziļums (mm) - 34,6
Dizains - Krāsa - Zila
Dizains - Krāsa - Zilais
Dizains - Krāsa - Zilais
Dizains - Krāsa - Zilais
Dizains - Platums (mm) - 90,3
Dizains - Svars (g) - 209
Eans - 4547410421163
feature_group_et - Printerid
feature_group_ln - Printeri
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Printeri
izmēri: krāsa - tumši zils
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Konstrukcija - augstums (mm) - 124,5
Konstrukcija - augstums (mm) - 124.5
Konstrukcija - augstums (mm) - 124.5
Konstrukcija - dziļums (mm) - 34,6
Konstrukcija - dziļums (mm) - 34,6
Konstrukcija - dziļums (mm) - 34,6
Konstrukcija - platums (mm) - 90,3
Konstrukcija - platums (mm) - 90,3
Konstrukcija - platums (mm) - 90.3
Konstrukcija - svars (g) - 209
Konstrukcija - svars (g) - 209
Konstrukcija - svars (g) - 209
name_et - Fujifilm fotoprinteris Instax Mini Link, tumši džinsa krāsas
Nosaukums - Fujifilm Instax Link Dark Denim ( tumši zils )
nosaukums_lv - Fujifilm fotoprinteris Instax Mini Link, tumši džinsa krāsas
nosaukums_lv - Fujifilm Instax Mini Link fotoprinteris, tumši džinsa krāsas
nosaukums_ru - Fujifilm Instax Mini Link fotoprinteris, tumši džinsa krāsas
Papīra atbalsts - momentlentes tips - Fujifilm Instax mini
Papīra atbalsts - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Papīra atbalsts - Papīra veidi - Fotopapīrs
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 318 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - OLED
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Foto: 12 sek.
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 318 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas izšķirtspēja - 318 dpi
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - OLED
Printera specifikācijas - Drukāšanas tehnoloģija - OLED
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Foto: 12 s
Printera specifikācijas - Drukāšanas ātrums - Foto: 12 s
Printera tehniskie dati - Drukāšanas tehnoloģija - OLED
Printera tehniskie dati - Drukāšanas ātrums - Foto: 12 c
Printera tehniskie dati - Printera izšķirtspēja - 318 dpi
ProducerCode - 16640668
ražotāja_kods - 16640668
Ražotājs - Fuji
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienojums - Bluetooth - Bluetooth 4.2
ShortDescription -
svītrkods - 4547410421163
tehniskie dati: drukas tehnoloģija - termosublimācija
tehniskie dati: garantija - 2 lata w serwisie zewnętrznym
tehniskie dati: ražotājs - Fuji
tehniskie dati: saskarne - Bluetooth
tehniskie dati: tips - krāsains
tehniskie dati: tips - mobilais printeris
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
Vispārīgi - Jauda (W) - 3
Vispārīgi - Jauda (W) - 3
Vispārīgi - Jauda (W) - 3
Vispārīgi - Jauda (W) - 3
Vispārīgi - Ledusskapja tips - Portatīvais printeris
Vispārīgi - Tips - Taskuprinter
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Vispārīgi - Uzturs - Litija akumulators
zīmols - Fujifilm
Atbalstītais papīrs - Papīra izmēri - 54 × 86 mm
Поддерживаемая бумага - Размеры бумаги - 54 × 86 мм
Atbalstītais papīrs - Papīra tipi - Fotopapīrs
Поддерживаемая бумага - Типы бумаги - Фотобумага
Поддерживаемая бумага - Подходящий матриал - Fujifilm Instax mini
Atbalstītais papīrs - Piemērots fotomateriāls - Fujifilm Instax mini
Toetatud paberitüübid - Paberiformaadid - 54 × 86 mm
Toetatud paberitüübid - Paberitüübid - Fotopaber
Toetatud paberitüübid - Sobiv pildimaterjal - Fujifilm Instax mini
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
pozostałe: inne cechy - możliwość drukowania bezpośrednio ze smartfonów i aparatów | ciekawe tryby kreatywne | kontrola ruchu
description_et - Prindi ja kujunda fotosid otse oma nutitelefonist Bluetoothi kaudu. Fujifilm Instax Mini Link fotoprinteriga saad printida kõik oma lemmikfotod ning isegi ekraanitõmmise otse videost. Aseta printer vertikaalselt või horisontaalselt
Kui paned printeri vertikaalasendisse, saad fotosid ja videoid nutitelefonist hõlpsasti printida. Samas pannes printeri horisontaalasendisse saad kasutada veelgi rohkem funktsioone. Prindi koos sõpradega
Loo kuni viie sõbraga ainulaadne foto. Lülita sisse üllatusrežiim, et hoida lõplik pilt saladuses, kuniks seade prindib. Fotole raami lisamiseks saad valida 27 lõbusa kujunduse hulgast. Loo kollaažitrükk, valides 14 erineva stiili hulgast, või jaga oma foto mitmeks Instax fotoprindiks ja pane pärast kokku suurem pilt. Kiire printimine
Fujifilm Instax Mini Link prindib foto välja kõigest 12 sekundiga (pärast pildi saatmist nutitelefonist). Ühe laadimisega saab printida umbes 100 fotot (kui aku on täielikult laetud). Prindi nutitelefonist fotosid Bluetoothi kaudu Kasutab Fujifilm Instax Mini pabereid Paberi suurus: 86 × 54 mm Foto suurus: 62 × 46 mm Bluetooth 4.2 ühendus Printimisaeg: pildi salvestamine - foto väljund: umbes 12 sekundit Sisseehitatud liitium-ioon aku Ligikaudu 100 väljatrükki (täislaadimisel, sõltuvalt kasutustingimustest)
description_en - Easily edit and print photos from your smartphone using Bluetooth. You can even print your favorite frame from a video. Sometimes the best photos are action shots. Flip the printer vertically or horizontally to change the app mode
When the printer is in the vertical position you can print photos and videos easily from your smartphone. Or place the Fujifilm Instax Mini Link printer to a horizontal position for a fun mode to print with friends and use more features. Print with friends for even more fun!
Play a Match Test with a friend or connect with up to five friends to create a unique Instax print! Turn on Surprise Mode to keep the final image a secret until it develops. You can also choose from 27 fun frame designs to add to your photo! Create a collage print by choosing from 14 collage styles, or split your photo across more than one Instax print. High speed, continuous printing
The photo prints in just 12 seconds after the image is sent from your smartphone. Approximately 100 photos can be printed continuously (when fully charged). Print photos from your smartphone using Bluetooth Uses Fujifilm Instax Mini photo paper Paper size: 86 mm x 54 mm Image size: 62 mm x 46 mm / 2.4 in. x 1.8 in. Bluetooth version: 4.2 Printing time: Image recording - photo output (fed out): approximately 12 sec. Print your favorite frame from a video Fun features Built-in lithium-ion battery Approximately 100 prints (from a full charge, depending on the usage conditions)
description_lv - Viegli rediģējiet un drukājiet fotogrāfijas no sava viedtālruņa, izmantojot Bluetooth. Jūs varat pat izdrukāt savu mīļāko kadru no videoieraksta. Reizēm vislabākās fotogrāfijas ir tieši darbības kadri. Pagrieziet printeri vertikāli vai horizontāli, lai izmainītu lietotnes režīmu
Kad Fujifilm Instax Mini Link printeris atrodas vertikālā pozīcijā, varat ērti drukāt foto un video no sava viedtālruņa. Vai pagrieziet printeri horizontāli, lai izbaudītu aizraujošu režīmu, drukājot kopā ar draugiem un lietojot vēl vairāk iespēju. Drukājiet kopā ar draugiem vēl lielākai jautrībai!
Spēlējiet saderības testu vai pievienojiet līdz pieciem draugiem, lai radītu unikālu Instax izdruku! Ieslēdziet pārsteiguma režīmu, lai līdz pat pēdējam brīdim paturētu noslēpumā gala attēlu. Piedevām varat izvēlēties kādu no 27 aizraujošiem rāmja dizainiem, ko pievienot savam foto. Izveidojiet kolāžas izdruku ar kādu no 14 kolāžas stiliem vai sadaliet savu foto pa vairākām Instax izdrukām. Liels ātrums, nepārtrauktā druka
Fotogrāfija tiek izdrukāta 12 sekundēs no brīža, kad attēls nosūtīts no viedtālruņa. Nepārtraukti iespējams izdrukāt aptuveni 100 fotogrāfijas (ar pilnu uzlādi). Drukājiet foto no sava viedtālruņa, izmantojot Bluetooth savienojumu Izmanto Fujifilm Instax Mini fotopapīru Papīra izmērs: 86 mm x 54 mm Attēla izmērs: 62 mm x 46 mm Bluetooth versija: 4.2 Drukāšanas laiks: attēla ieraksts–foto izeja: aptuv. 12 sek. Izdrukājiet savu mīļāko kadru no videoieraksta Aizraujošas iespējas Iebūvēts litija jonu akumulators Aptuveni 100 izdrukas (ar pilnu uzlādi, atkarīgs no lietošanas apstākļiem)
description_ru -
description_short_en - Pocket-sized photo printer Print & customize photos directly from your smart device Bluetooth connectivity 62 × 46 mm sized photos Approximately 100 prints with one charge
description_short_et - Taskusse mahtuv fotoprinter Prindi ja kujunda fotod otse nutiseadmest 62 × 46 mm fotod Bluetooth ühenduvus Ligikaudu 100 väljatrükki ühe laadimisega
description_short_lv - Kabatas formāta fotoprinteris Foto druka un rediģēšana tieši no viedierīces Bluetooth savienojums 62 × 46 mm izmēra fotogrāfijas Aptuveni 100 izdrukas ar vienu uzlādi
description_short_ru - Карманный фотопринтер Распечатывайте и оформляйте фотографии прямо из смарт-устройства Соединение Bluetooth Фотографии 62 × 46 мм Около 100 фото за одну зарядку
Dizains - Augstums (mm) - 124,5
Dizains - Dziļums (mm) - 34,6
Dizains - Krāsa - Zila
Disain - Värvus - Sinine
Дизайн - Цвет - Синий
Design - Color - Blue
Dizains - Platums (mm) - 90,3
Dizains - Svars (g) - 209
Eans - 4547410421163
feature_group_et - Printerid
feature_group_en - Printers
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
wymiary: kolor - granatowy
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Disain - Kõrgus (mm) - 124,5
Дизайн - Высота (мм) - 124.5
Design - Height (mm) - 124.5
Design - Depth (mm) - 34,6
Дизайн - Глубина (мм) - 34,6
Disain - Sügavus (mm) - 34,6
Дизайн - Ширина (мм) - 90,3
Disain - Laius (mm) - 90,3
Design - Width (mm) - 90.3
Disain - Kaal (g) - 209
Дизайн - Вес (г) - 209
Design - Weight (g) - 209
name_et - Fujifilm fotoprinter Instax Mini Link, dark denim
Name - Fujifilm Instax Link Dark Denim ( granatowa )
name_en - Fujifilm photo printer Instax Mini Link, dark denim
name_lv - Fujifilm foto printeris Instax Mini Link, dark denim
name_ru - Fujifilm фотопринтер Instax Mini Link, dark denim
Paper support - Instant film type - Fujifilm Instax mini
Paper support - Paper sizes - 54 × 86 mm
Paper support - Paper types - Photo paper
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 318 dpi
Printera specifikācijas - Drukas tehnoloģija - OLED
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Foto: 12 sek.
Printer specifications - Print resolution - 318 dpi
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 318 dpi
Printer specifications - Print technology - OLED
Printeri tehnilised andmed - Printimistehnoloogia - OLED
Printer specifications - Print speed - Photo: 12 s
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Foto: 12 s
Технические данные принтера - Технология печати - OLED
Технические данные принтера - Скорость печати - Фото: 12 с
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 318 dpi
ProducerCode - 16640668
manufacturer_code - 16640668
Producer - Fuji
Ühenduvus - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Connectivity - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Savienojamība - Bluetooth - Bluetooth 4.2
Соединение - Bluetooth - Bluetooth 4.2
ShortDescription -
barcode - 4547410421163
dane techniczne: technologia druku - termosublimacyjna
dane techniczne: gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
dane techniczne: producent - Fuji
dane techniczne: interfejs - Bluetooth
dane techniczne: rodzaj - kolorowa
dane techniczne: typ - drukarka przenośna
Vispārīgi - Barošanas avots - Litija akumulators
General - Power source - Lithium battery
Üldine - Toide - Liitiumaku
Vispārīgi - Jauda (W) - 3
General - Power (W) - 3
Üldine - Võimsus (W) - 3
Общее - Мощность (W) - 3
Общее - Тип холодильника - Портативный принтер
Üldine - Tüüp - Taskuprinter
General - Type - Smartphone printer
Vispārīgi - Tips - Viedtālruņa printeris
Общее - Питание - Литиевый аккумулятор
brand - Fujifilm
`
Fujifilm Instax Link Dark Denim
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas