Canon Pixma TS5350, Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 355641 Preces kods: 3773C006
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 39 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon Pixma TS5350, Black
Hewlett Packard LaserJet Pro MFP M182n
Hewlett Packard LaserJet M404n (DEMO UNIT)
Canon Pixma MG2550S, Black
Canon PIXMA TR150
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
89,30 €
296,53 €
145,20 €
50,55 €
274,08 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi 600 x 600 dpi 4800 x 600 dpi 4800 x 600 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Krāsu lāzera Melnbaltais lāzera Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 39 lpp/min 16 lpp/min 38 lpp/min Nav norādīts 9 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Ir Nav Nav Nav Nav
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Ir Ir Nav Ir Nav
Funkcija Skeneris Ir Ir Nav Ir Nav
Kartridžu skaits 2 4 1 2 2
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Ir Ir Nav Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Nav Nav Nav Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 39 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Canon Pixma TS5350, Black
AirPrint Enabled - Yes
Android OS compatibility - Yes
Automatic Duplexing - Yes (printing)
barcode - 4549292149753
brand - Canon
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
category_en - Printers & accessories
category_et - Printerid ja tarvikud
category_lv - Printeri un piederumi
category_ru - Принтеры и принадлежности
Code - 3773C006
Colour - Black
Colour printing - Yes
Connection Availability - Yes
Copier specifications - Copy speed - sESAT: 4 ipm
Copier specifications - Copy speed - sFCOT: 20s
Copier specifications - Number of copies - 99
Copy function - Yes
dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
dane techniczne: grupa produktowa - Drukarki Canon
dane techniczne: gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
dane techniczne: gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
dane techniczne: maks. rozmiar nośnika - A4
dane techniczne: pojemność odbiornika papieru - 100 szt.
dane techniczne: pojemność podajnika papieru - 100 szt.
dane techniczne: producent - Canon
dane techniczne: producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
dane techniczne: rodzaj - kolorowa
dane techniczne: technologia druku - atramentowa
dane techniczne: typ - urządzenie wielofunkcyjne
Description - CANON PIXMA TS5350 EUR BLACK
Description - Make it your own with the Canon PIXMA TS5350 Series Transform your next project with Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park and Message In Print and try out restickable, double-sided matte and iron-on transfer media.
description - With snappy connectivity from palm to print, this chic and sleek 3-in-1 multifunctional is the ideal tool for crafts and creations - and the perfect print partner for your smartphone.
description_en - Canon PIXMA TS5350 Series
With snappy connectivity from palm to print, this chic and sleek 3-in-1 multifunctional is the ideal tool for crafts and creations - and the perfect print partner for your smartphone. Minimalist with a creative twist
Stickers, magnets and crafts – unleash your creativity with a huge range of medias and apps. With easy connectivity, simplified OLED display, LED status bar and first-class FINE cartridges, this chic printer packs a punch for the smartphone-savvy. Make it your own with the Canon PIXMA TS5350 Series
Transform your next project with Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park and Message In Print and try out restickable, double-sided matte and iron-on transfer media. Smart and connected
Print, scan, copy and connect to Facebook, Instagram and other cloud accounts from your smartphone using the Canon PRINT app, or print app-free with AirPrint (iOS) and Mopria (Android). Unleash your creativity
Use the printer's 45 built-in patterns to design scrapbooks or your own wrapping paper. Get creative using Canon’s Easy-PhotoPrint Editor app for iOS or Android.
description_et - Canon PIXMA TS5350 Series
Kiire ühenduvusega šikk ja kompaktne kolm-ühes multifunktsionaalne seade on ideaalne tööriist erinevate loominguliste ja käsitööprojektide jaoks. Lisaks on see ideaalne partner teie nutitelefonile. Minimalism ja loomingulised võimalused
Kleebised, magnetid ja käsitööprojektid – vabastage oma loominguline pool tänu erinevate prindimaterjalide toele ja rakendustele. Tänu lihtsalt ühenduvusele, lihtsustatud OLED ekraanile, LED olekuribale ja esmaklassilistele FINE kassettidele on see šikk printer tõeline maiuspala nutitelefonide kasutajatele. Muutke Canon PIXMA TS5350 seeria enda omaks
Kasutage järgmise projekti juures rakendusi Easy-PhotoPrint Editor, Message in Print ja Creative Park ning proovige korduvkleepuvaid, kahepoolset matti ja pealetriigitavaid prindimaterjale. Nutikas mitmete ühendusvõimalustega seade
Printige, skannige, kopeerige ja ühendage Facebooki, Instagrami ning teiste pilvepõhiste kontodega otse oma nutitelefonist, kasutades rakendust Canon PRINT, või printige ilma rakenduseta tänu AirPrinti (iOS) ja Mopria (Android) toele. Vabastage oma loomingulisus
Kasutage printeri 45 sisseehitatud mustrimalli, et disainida oma ajaleheväljalõigete albumit või luua ise pakkepaberit. Rakendage oma loomingulisust, kasutades Canoni rakendust Easy-PhotoPrint Editor, mis on saadaval nii iOSi kui ka Androidi jaoks.
description_lv -
description_ru - Canon PIXMA TS5340
Это стильное многофункциональное устройство «3 в 1» станет идеальным инструментом для тех, кто любит творить — с ним вы сможете легко подключать мобильные устройства и напрямую печатать с них. Минимализм и гибкий подход к творчеству
Наклейки, магниты и бумажные модели — раскройте свой творческий потенциал с помощью разнообразных носителей и приложений. Удобное подключение, простой OLED-дисплей, LED-панель состояния и премиальные картриджи FINE делают этот стильный принтер прекрасным решением для тех, кто разбирается в смартфонах. Время творить с принтером Canon PIXMA TS5340
Создавайте оригинальные проекты с помощью Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park и Message In Print, а также попробуйте печать на многоразовых наклейках и двусторонних матовых носителях, а также носителях для термопереноса. Умное устройство с возможностями подключения
Печатайте, сканируйте, копируйте и подключайтесь к Facebook, Instagram и другим облачным сервисам со смартфона через приложение Canon PRINT, а также печатайте без приложений с помощью AirPrint (iOS) и Mopria (Android). Раскройте свой творческий потенциал
Используйте 45 встроенных шаблонов для создания альбомов или авторской упаковочной бумаги. Раскройте свой творческий потенциал с помощью приложения Canon Easy-PhotoPrint Editor для iOS или Android.
description_short_en - Multifunctional all-in-one printer Large range of printing medias Smartphone & tablet ready 1.44" OLED screen Stylish & compact design
description_short_et - Võimekas kõik-ühes tindiprinter Mitmed erinevad printimisvõimalused Nutiseadmest printimise võimalus 1,44" OLED ekraan Stiilne ja kompaktne disain
description_short_lv - Daudzfunkcionāls viss vienā tintes printeris Dažādas drukas iespējas Drukas iespēja no viedierīces 1,44 collu OLED ekrāns Stilīgs un kompakts dizains
description_short_ru - Мощный струйный принтер "всё в одном" Множество различных возможностей печати Возможность печати из смарт-устройства 1,44" OLED экран Стильный и компактный дизайн
Design - Color - Black
Design - Depth (mm) - 315
Design - Height (mm) - 148
Design - Width (mm) - 403
Design > Colour of product - Black
Device Type - Multifunction printer
Dimensions - 403 x 315 x 148 mm
Dimensions (WxDxH) - 40.3 cm x 31.5 cm x 14.8 cm
Disain - Kõrgus (mm) - 148
Disain - Laius (mm) - 403
Disain - Sügavus (mm) - 315
Disain - Värvus - Must
Display - 1.44"
Dizains - Augstums (mm) - 148
Dizains - Dziļums (mm) - 315
Dizains - Krāsa - Melna / sudrabota
Dizains - Platums (mm) - 403
drukowanie: automatyczny druk dwustronny (dupleks) - tak
drukowanie: maks. szybkość druku kolor - 6.8 str./min.
drukowanie: maks. szybkość druku mono - 13 str./min.
drukowanie: rozdzielczość druku w czerni - 4800 x 1200 dpi
drukowanie: rozdzielczość druku w kolorze - 4800 x 1200 dpi
EAN - 4549292149753
EANCode - 4549292149753
Eans - 4549292149753
eksploatacja: symbol atramentu czarnego - Canon PG 560
eksploatacja: symbol atramentu kolorowego - Canon CL 561
Enclosure Colour - Black
feature - Borderless photo printing
feature - Easy paper loading
feature - Mix and match
feature - Paper saving
feature - Simple control
feature - Status at a glance
feature_group_en - Printers
feature_group_et - Printerid
feature_group_lv - Printeri
feature_group_ru - Принтеры
Features > Product type - Multifunction Printer
Full Description Line - Thermal Inkjet|PIXMA TS5350|USB 2.0|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|iOS|Android|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 100 sheets|Resolution 4800x1200 dpi|Supplies, black PG-560|Supplies, colour CL-561|Copy|Scan|Colour printing|Network W-LAN 802.11b/g/n|Device colour Black|Dimensions 403 x 315 x 148 mm
Full-duplex - Yes
General - Type - Inkjet printer
Height - 220.000000000
Inkjet Technology - Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) - 4-ink
Interface - USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi(n)
iOS OS compatibility - Yes
komunikacja: interfejs - USB 2.0
komunikacja: interfejs - Wi-Fi
komunikacja: praca w sieci [serwer druku] - tak
komunikacja: wyświetlacz - tak (OLED | 1.44 cala)
Koopiamasina tehnilised andmed - Koopiate arv - 99
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sESAT: 4 kujutist/min
Koopiamasina tehnilised andmed - Kopeerimiskiirus - sFCOT: 20s
kopiowanie: maksymalne wielokrotne kopiowanie - 99 kopii
Kopētāja specifikācijas - Kopiju skaits - 99
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sESAT: 4 ipm
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums - sFCOT: 20s
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - CL-561
Kulumaterjalid - Tindi tüüp - PG-560
Kulumaterjalid - Tindikassettide arv - 2
Length - 475.000000000
Link - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-ts5350-series/
LongDesc - CANON PIXMA TS5350 EUR BLACK MFP 13ppm
MacOS OS compatibility - Yes
Manufacturer - CANON
Manufacturer Part No - 3773C006
manufacturer_code - 3773C006
ManufacturerPartNumber - 3773C006
Materiāli - Piemērotas tintes - CL-561
Materiāli - Piemērotas tintes - PG-560
Materiāli - Tintes kasetņu skaits - 2
Max Printing Resolution - 4800 x 1200 dpi (colour)
Max Printing Speed - Up to 13 ipm (mono) / up to 6.8 ipm (colour)
Media Size - 88.9 x 88.9 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), 215.9 x 676 mm (max)
Media Type - Envelopes, plain paper, iron-on transfers, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, luster paper, semi-gloss paper, magnetic photo paper, restickable photo paper
Model name - PIXMA TS5350
Name - Canon Pixma TS5350 czarna
Name - Canon PIXMA TS5350 EUR BLACK 3773C006 Colour, Inkjet, Multifunction Printer, A4, Wi-Fi, Black
name_en - Canon inkjet printer PIXMA TS5350, black
name_et - Canon tindiprinter PIXMA TS5350, must
name_lv - Canon tintes printeris PIXMA TS5350, melns
name_ru - Canon струйный принтер PIXMA TS5350, черный
Networking > Ethernet LAN - Yes
Networking > Wi-Fi - Yes
Office Machine Features - PIXMA Cloud Link, access point mode
Original Size - A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (max)
Original Type - Sheets
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 477.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 481.50 mm
Package features > Gross weight - 7.70 kg
Package features > Gross width (mm) - 223.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 1760 g
Package features > Plastic (No PET) - 440 g
Package features > Tare weight (kg) - 2.20 kg
Package features > Volume (m3) - 0.05 m³
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper Handling input - 100 sheets
PartNumber - 3773C006
Performance > Copying - Colour
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing -
Performance > Print technology - Inkjet
Performance > Printing - Colour
Performance > Scanning - Colour
PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > Interface - Hi-Speed USB (B Port), Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n, Wireless LAN Frequency Band: 2.4GHz
Power - AC 120/230 V (50/60Hz)
pozostałe: przewód do połączenia z komputerem w zestawie - brak
Print technology > Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printer specifications - Print resolution - 4800 × 1200 dpi
Printer specifications - Print speed - Black& white: 13 images/min
Printer specifications - Print speed - Color: 6.8 ipm
Printer specifications - Two sided printing - Yes
Printer Technology - Thermal Inkjet
Printera specifikācijas - Divpusējā druka - Jā
Printera specifikācijas - Drukas izšķirtspēja - 4800 × 1200 dpi
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Color: 6.8 ipm
Printera specifikācijas - Drukas ātrums - Melnbalta: 13 attēli/min.
Printeri tehnilised andmed - Kahepoolne printimine - Jah
Printeri tehnilised andmed - Prindi lahutusvõime - 4800 × 1200 dpi
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Mustvalge: 13 kujutist/min
Printeri tehnilised andmed - Printimiskiirus - Värviline: 6,8 kujutist/min
Printing Technology - Ink-jet (colour)
Producer - Canon
Producer product family - PIXMA TS5350 EUR BLACK
Producer product name - 3773C006
ProducerCode - 3773C006
Product Description - Canon PIXMA TS5350 - multifunction printer - colour
productName - CANON PIXMA TS5350 EUR BLACK MFP 13ppm
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Android
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Apple iOS
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 / 8 / 7
Programmatūra - Piemērotas operētājsistēmas - Windows 10 Mobile
Resolution up to - 4800x1200 dpi
Scan function - Yes
Scanner specifications - Maximum document size - 216 × 297 mm
Scanner specifications - Scanner resolution (optical) - 1200 × 2400 dpi
Scanner specifications - Scanner technology - CIS
Scanning - 1200 x 2400 dpi
Scanning > Maximum scan resolution - 1200 x 2400 DPI
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 47 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 46.5 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 8 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
ShortDescription - atrament | kolor | A4 | druk | kopia | skan | dupleks | USB | WiFi
skanowanie: obszar skanowania - 216 x 297 mm
skanowanie: rozdzielczość skanera - 1200 x 2400 dpi
skanowanie: typ skanera - CIS (płaski | kolorowy)
Skenera specifikācijas - Maksimālais dokumenta izmērs - 216 × 297 mm
Skenera specifikācijas - Skenera izšķirtspēja (optiskā) - 1200 × 2400 dpi
Skenera specifikācijas - Skenera tehnoloģija - CIS
Skänneri tehnilised andmed - Maksimaalne dokumendi suurus - 216 × 297 mm
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri optiline lahutusvõime - 1200 × 2400 dpi
Skänneri tehnilised andmed - Skänneri tehnoloogia - CIS
Software - Suitable operating systems - Android
Software - Suitable operating systems - Apple iOS
Software - Suitable operating systems - Windows 10 / 8 / 7
Software - Suitable operating systems - Windows 10 Mobile
Standard Media Capacity - 200 sheets
Supplies - Compatible ink types - CL-561
Supplies - Compatible ink types - PG-560
Supplies - Number of ink cartridges - 2
Supplies, black - PG-560
Supplies, colour - CL-561
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Android
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Apple iOS
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10 / 8 / 7
Tarkvara - Sobivad operatsioonisüsteemid - Windows 10 Mobile
Technical details > Functions - Print, Copy, Scan, Cloud
Technical details > Net weight - 5.50 kg
Unit Brutto Volume - 0.04808 cubm
Unit Gross Weight - 8 kg
Unit Net Weight - 6.3 kg
USB 2.0 Interface - Yes
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/printers/pixma-ts5350-series/
Vispārīgi - Tips - Tintes printeris
Warranty - 12/24 months
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
Weight - 6.3 kg
Weight - 8.150000000
Width - 475.000000000
WiFi Interface - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
wymiary: głębokość - 315 mm
wymiary: szerokość - 403 mm
wymiary: waga - 6.3 kg
wymiary: wysokość - 148 mm
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
  -
Üldine - Tüüp - Tindiprinter
Дизайн - Высота (мм) - 148
Дизайн - Глубина (мм) - 315
Дизайн - Цвет - Черный
Дизайн - Ширина (мм) - 403
Материалы - Кол-во чернильных картриджей - 2
Материалы - Подходящие чернила - CL-561
Материалы - Подходящие чернила - PG-560
Общее - Тип холодильника - Струйный принтер
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Android
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Apple iOS
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 10 / 8 / 7
Программное обеспечение - Совместимые оп-системы - Windows 10 Mobile
Технические данные копира - Кол-во копий - 99
Технические данные копира - Скорость копира - sESAT: 4 изображения в минуту
Технические данные копира - Скорость копира - sFCOT: 20s
Технические данные принтера - Двусторонняя печать - Да
Технические данные принтера - Разрешение принтера - 4800 × 1200 dpi
Технические данные принтера - Скорость печати - Цветной: 6.8 изображений в минуту
Технические данные принтера - Скорость печати - Черно-белый: 13 изображений/мин
Технические данные сканера - Макисмальный размер документа - 216 × 297 мм
Технические данные сканера - Оптическое разрешение сканера - 1200 × 2400 dpi
Технические данные сканера - Технология сканера - CIS
89,30 €
Canon Pixma TS5350, Black
Visas kategorijas