Canon i-SENSYS MF443dw EU MFP

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 343496 Preces kods: 3514C008
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 38 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 1
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon i-SENSYS MF443dw EU MFP
Canon I-SENSYS MF542X
Canon i-SENSYS MF742Cdw
Canon i-SENSYS MF3010
Canon i-SENSYS MF3010
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
487,85 €
727,70 €
740,74 €
274,89 €
301,70 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 600 dpi 1200 x 600 dpi
Drukas veids Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Krāsu lāzera Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera
Drukāšanas ātrums (mono) 38 lpp/min 43 lpp/min 27 lpp/min 18 lpp/min 18 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Ir Ir Nav Nav
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Nav Nav
Funkcija Fakss Nav Ir Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 1 1 4 1 1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Ir Nav Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Nav Nav
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 38 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
ADF - Jā
Apraksts - Canon i-SENSYS MF443dw Daudzfunkcionāls melnbalts printeris, kas optimizēts maziem un vidējiem uzņēmumiem. Izturīgam, uzticamam un ātram MF443dw ir arī pielāgojamas vadības ierīces un mobilā savienojamība.
Apraksts - Printeris i-SENSYS MF443DW Daudzfunkcionālais melnbaltais printeris optimizēts maziem un vidējiem uzņēmumiem. Izturīgs, uzticams un ātrs, MF443dw ir aprīkots ar konfigurējamām vadības ierīcēm un saziņas funkcijām ar mobilajām ierīcēm. Šis kompaktais daudzfunkcionālais melnbaltais lāzerprinteris ar lielu krāsainu skārienekrānu, savienojamību ar mobilajām ierīcēm un drukāšanas ātrumu līdz 38 lpp/min. ir ideāli piemērots maziem birojiem ar lielu darba slodzi.
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2012
Atmiņa (RAM) - 1GB
Augstums - 392 mm
Bezvadu komunikācija - WiFi
BrandPartCode - 3514C008
Citas funkcijas - Uzlabotas drukāšanas funkcijas: Droša drukāšana Drukāšana no USB atmiņas kartes (JPEG / TIFF / PDF) Google mākoņdrukas atbalsts iOS: Programmatūras un printera pārvaldība: MF Scan Utility Attālā lietotāja saskarne (RUI) Departamenta ID pārvaldība Tonera stāvokļa pārbaudes rīks IW administrēšanas konsole: uz servera bāzēta programmatūra centrālai ierīču parka pārvaldībai. eMaintenance: iebūvētā RDS ļauj izmantot eMaintenance pakalpojumus, piemēram, skaitītāju rādījumus, automātisko palīgmateriālu pārvaldību un attālināto diagnostiku Lietojumprogrammu bibliotēkas
Citas funkcijas - Printeru pārvaldība - SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6)
citi: iekļauts kabelis datora pieslēgšanai - nav
cits: procesora ātrums - 800 MHz (2 kodoli)
cits: uzstādītā atmiņa - 1024 MB
CPU - 800 MHz x 2
Darba cikls (mēnesī) - 4000 loksnes mēnesī
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - 16K, Vēstule, Paziņojums, Juridiskais birojs, Paziņojums, Izpilddirektors
darbība: tonera simbols - Canon 057
darbība: tonera simbols - Canon 057H
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 53 dB
dimensijas dziļums - 510 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Krāsu displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - Melns, balts
Dizains - skārienekrāns - Y
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Uzņēmējdarbība
Dizains - Vadības veids - Pieskarieties
Dizains > Produkta krāsa - Pelēks
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - abpusējas drukāšanas režīms - Automašīna
Drukāšana - Droša drukāšana - Y
Drukāšana - Drukas augšējā mala (min) - 5 mm
Drukāšana - Drukas kreisā mala (min) - 5 mm
Drukāšana - Drukas lappuse pa labi (min) - 5 mm
Drukāšana - Drukas malas (augšējā, apakšējā, labajā, kreisajā pusē) - 5 mm
Drukāšana - Drukāšanas izšķirtspēja melna - 600 x 600 DPI
Drukāšana - Drukāšanas rezerve apakšā (min) - 5 mm
Drukāšana - drukāšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4/US Letter) - 38 ppm
Drukāšana - iesildīšanās laiks - 14 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 5.5 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
drukāšana: abpusējs ātrums - 32 apgriezieni minūtē.
drukāšana: atbalstītās valodas - HP PCL 5c
drukāšana: atbalstītās valodas - HP PCL 6
drukāšana: atbalstītās valodas - UFRII
drukāšana: drukas izšķirtspēja melnā krāsā - 600 x 600 dpi
drukāšana: maksimālā slodze - 80000 ppm.
drukāšana: melnbaltā krāsā maksimālais drukāšanas ātrums - 38 ppm.
drukāšana: minimālā ieteicamā slodze - 750 ppm.
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) krāsains - ipm
Drukāšana > Drukāšanas ātrums (ISO/IEC 24734) mono - 38 ipm
Drukāšanas izšķirtspēja - 1200 x 1200 dpi
Drukāšanas kvalitāte, melns - 600x600 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - Kārtridžs 057: 3100 lappuses Kārtridžs 057H: 10 000 lappuses
Drukāšanas veids - Lāzera
Dziļums - 464 mm
EAN - 4549292133738
ean - 4549292133738
Eans - 4549292133738
EAN_kods - 4549292133738
ekspluatācija: papīra svars - 60 - 120 g/m²
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 10 - 30 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 220 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 1 kWh nedēļā
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH saskarne - Jā
Faksa specifikācijas -
Fakss - Fakss - N
Formāts - A4
Foto drukāšana - Nē
Funkcijas - Kopētājs
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Skeneris
Funkcijas - Digitālais sūtītājs - Y
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Black
Funkcijas - Drukāšanas kārtridžu skaits - 1
Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 750 - 4000 lappušu mēnesī
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 5c, PCL 6, UFRII
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 80000 lappuses mēnesī
Funkcijas > Multivides veids - Parasts papīrs, Pārstrādāts papīrs, Smags papīrs, Plāns papīrs, Etiķete, Pasta karte, Aploksne
Funkcijas > Produkta tips - Daudzfunkcionālais
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
Garantija - 24
Garantija - 24 mēneši
GarantijaInformācija -
garantijas_tips - ārējais
GTIN - 4549292133738
Ieejas un izejas jauda - Ieejas paplātes kopējais skaits - 1
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 150 lapas
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Papīra paplate
Iekļautie piederumi -
Iepakojuma apraksts > Iepakojuma daudzums - 1 gab.
Iepakojuma elementi > EEIA nodoklis - Jā
Iepakojuma funkcijas > Paletes daudzums - 16 gab.
Iepakojuma iezīmes > Akumulators ar pildījumu - Nē
Iepakojuma iezīmes > Papīrs/kartons - 2000 g
Iepakojuma saturs - iekļauts barošanas vads - Y
Iepakojuma saturs - komplektā iekļautā programmatūra - MF skenēšanas utilīta, attālā lietotāja saskarne (RUI), nodaļas ID pārvaldība, tonera statusa rīks
Iepakojuma saturs - Rokasgrāmata - Y
Iepakojuma saturs - Ātrā uzstādīšanas rokasgrāmata - Y
Iepakojuma īpašības > Bruto augstums (mm) - 510 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto dziļums (mm) - 590 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto platums (mm) - 560 mm
Iepakojuma īpašības > Bruto svars - 22.4 kg
Iepakojuma īpašības > Taras svars (kg) - 2 kg
Iepakojuma īpašības > Tilpums (m3) - 0.168504 m³
Ievades un izvades ietilpība - Daudzfunkcionālās paplātes ieejas ietilpība - 100 lapas
Ievades un izvades jauda - Automātiskais dokumentu padevējs (ADF) - Y
Ievades un izvades jauda - Automātiskā dokumentu padevēja (ADF) ieejas jauda - 50 lapas
Ievades un izvades jauda - Daudzfunkcionālā paplāte - Y
Ilgtspēja - Ilgtspējas sertifikāti - ENERGY STAR
Instalētā atmiņa - 1 GB
Izmēri - 453 mm x 464 mm x 392 mm
izmēri: augstums - 392 mm
izmēri: dziļums - 464 mm
izmēri: platums - 453 mm
izmēri: svars - 17.2 kg
izmērs augstums - 580 mm
izmērs platums - 560 mm
izmērs svars - 22500 g
Izvades jauda > Standarta izvades jauda - 150 lapas
Izšķirtspēja līdz - 1200x1200 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 9.4 W
Jauda - enerģijas patēriņš (maks.) - 1370 W
Jauda - enerģijas patēriņš (miega režīms) - 0.9 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Daudzfunkcionālie rīki
Kategorija - Root/Office | Uzņēmums/Kancelejas aprīkojums/Inkjet printeris
Kategorijas kods - AIO
Kategorija_1 - Drukāšana
Kategorija_2 - Lāzera printeri - daudzfunkcionālie printeri
Kods - 3514C008
Komplekta funkcijas > WEE klasifikācija - CL109:5:2017-04-01
komunikācija: tīkla darbība [drukas serveris] - tā
Kopētāja specifikācijas - Kopēšanas ātrums: vienpusējs (A4): līdz 38 ppm, abpusējs (A4): līdz 30,3 apgr./min Pirmā kopēšanas laiks: Diska modelis (A4): aptuveni 6,6 s vai mazāk, Diska modelis (A4): aptuveni 6,4 s vai mazāk Kopēšanas izšķirtspēja: Maks. 600 × 600 dpi Kopēšanas režīmi: Teksta, teksta/attēlu (noklusējuma), teksta/attēlu (augstas kvalitātes), fotoattēlu abpusēja kopēšana: Daudzkārtēja kopēšana: abpusēja, abpusēja, abpusēja (automātiska) Daudzkārtēja kopēšana: Līdz 999 loksnēm Samazināšana / palielināšana: 25-400% ar 1% izmaiņām Citas funkcijas: Dzēst rāmi, šķirošana, 2 lapas uz lapas, 4 lapas uz lapas, ID karšu kopēšana
Kopēšana - Abpusējas kopēšanas režīms - Automašīna
Kopēšana - Dubultkopēšana - Y
Kopēšana - ID kartes kopēšanas funkcija - Y
Kopēšana - Kopētāja izmēra maiņa - 25 - 400%
Kopēšana - Kopēšana - Mono kopēšana
Kopēšana - Kopēšanas programmēšanas funkcija - Y
Kopēšana - Kopēšanas ātrums (melns, normāla kvalitāte, A4) - 38 wpm
Kopēšana - laiks līdz pirmajai kopijai (melna, normāla) - 6.6 s
Kopēšana - Maksimālais kopiju skaits - 999 eksemplāri
Kopēšana - Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Kopēšana - Malu dzēšanas funkcija - Y
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija - Y
Kopēšana - N-in-1 kopēšanas funkcija (N=) - 2, 4
kopēšana: kopētāja izšķirtspēja - 600 x 600 dpi
kopēšana: kopētāja ātrums melnā krāsā - 38 ppm.
kopēšana: maksimāli daudzkārtēja kopēšana - 999 eksemplāri
kopēšana: īpašas kopētāja funkcijas - Samazināšana/palielināšana: 25-400% ar 1% soli | robežu noņemšana | šķirošana | 2 lapas uz lapas | 4 lapas uz lapas | ID dokumentu kopēšana
Kopēšana > Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) - cpm
Kopēšanas funkcija - Jā
Krāsa - Black
Krāsa - White
Krāsu drukāšana - Nē
LongDesc - Canon i-SENSYS MF443dw Daudzfunkcionāls melnbalts printeris, kas optimizēts maziem un vidējiem uzņēmumiem. Izturīgs, uzticams un ātrs, MF443dw ir arī pielāgojamas vadības ierīces un mobilā savienojamība.
LongProductName - Mono lāzera daudzfunkcionālais printeris, 38 lpp/min (A4), 31,9 ipm (A4), 1200 x 1200 dpi, 45 PCL, ITU-T.37, Platen, abpusējs ADF, USB 2.0, Gigabit Ethernet, 802.11b/g/n, divkodolu procesors 800 MHz, 1 GB RAM, LCD krāsu skārienekrāns, 53 dB, 1370 W, 17,2 kg
LongSummaryDescription - Canon i-SENSYS MF443dw. Drukāšanas tehnoloģija: Drukas tehnoloģija: lāzera, drukāšana: Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Kopēšana: Maksimālā kopēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Skenēšana: Krāsu skenēšana, optiskā skenēšanas izšķirtspēja: 600 x 600 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Wi-Fi. Tiešā drukāšana. Produkta krāsa: melna, balta.
Loģistikas dati - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433100
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 38 p/min
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Biezs papīrs
Mediju veids - Etiķetes
Mediju veids - Papīrs
Mediju veids - Pārstrādāts papīrs
Modelis - i-SENSYS MF443DW
Modeļa nosaukums - MF443dw
Nosaukums - Canon i-SENSYS MF443DW
Nosaukums - Canon i-SENSYS MF443dw, daudzfunkciju printeris (pelēks/ melns, USB, LAN, WLAN, skenēšana, kopēšana)
Nosaukums - Canon i-SENSYS MF443dw A4 lāzera 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
Nosaukums - Canon I-SENSYS MF443DW Mono, lāzera, daudzfunkciju, A4, Wi-Fi, pelēks
nosaukums - Printeris i-SENSYS MF443DW 3514C008
Oriģinālie palīgmateriāli - Kasetes 057 Kasetes 057H
Pagarinātā garantija -
Paplašināšanas iespējas - AH1 kasetes padeves modulis (550 lapu kasete)
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - C5, Com-10, DL, Monarch
Papīra apstrāde - Automātiskā dokumentu padevēja (ADF) nesēja svars - 50 - 105 g/m²
Papīra apstrāde - daudzfunkcionālā paplātes mediju svars - 60 - 163 g/m²
Papīra apstrāde - Duplekso datu nesēja svars - 60 - 120 g/m²
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5, A6
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 216 x 355.6 mm
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Envelopes, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper, Thin paper
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 120 g/m²
Papīra apstrāde > Maksimālais drukas izmērs - A4
Papīra apstrādes ievade - 350 lapas
Papīra apstrādes izejas - 150 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra ieejas paplātes - 250 lapu kasete 100 lapu daudzfunkcionālā paplāte 50 lapu automātiskais dokumentu padevējs
Papīra izvades paplātes - 150 lapas
Papīra svars (maks.) - 163 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
PictBridge - Nē
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 51 cm
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 58 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 56 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 23 kg
Pieteikums - Birojs
Pilna apraksta līnija - Lāzera|MF443dw|USB 2.0|WiFi|ETH|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 350 lapas|Papīra izvade 150 lapas|Rezolūcija 1200x1200 dpi|Pirmā drukāšana 5,5 s|Pirmā drukāšana 1 GB|Kopēšana|Skenēšana|Izmēri 453 mm x 464 mm x 392 mm
Pirmā drukāšana - 5,5 sek.
Platums - 453 mm
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Poligrāfija - Poligrāfija - Mono drukāšana
Printera procesors - Procesora ātrums: 800 MHz × 2
Printera valoda - Adobe PostScript
Printera valoda - HP PCL 5c
Printera valoda - HP PCL 6
Printera valoda - UFR II
Printeru tehnoloģija - Lāzera
ProducerCode - 3514C008
Produkta nosaukums - MF443dw
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf440-series/#MF443dw
Ražotāja produkta nosaukums - MF443DW
Ražotāja produktu grupa - I-SENSYS
Ražotāja_kods - 3514C008
ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Ražotājs - Canon
Saite - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf440-series/
Savienojamības porti un saskarnes - Tiešā drukāšana - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB ports - Y
Savienojamības porti un saskarnes - USB savienotājs - A tipa USB
Savienojumi un saskarnes > Interfeiss - USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, bezvadu 802.11b/g/n, bezvadu tiešais savienojums
Savienotāji - 1 x USB (B tipa)
Savienotāji - 1 x USB 2.0
saziņa: displejs - tā
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon i-SENSYS MF443dw, lāzera, mono drukāšana, 1200 x 1200 DPI, A4, tiešā drukāšana, melns, balts
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Linux operētājsistēmas - Y
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
Sistēmas prasības - Atbalstītās mobilās operētājsistēmas - Android, iOS
Sistēmas prasības - Atbalstītās servera operētājsistēmas - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Skenera specifikācijas - Veids: Krāsu skenēšanas izšķirtspēja: Optiskais: maks. 600 × 600 dpi, interpolētā: līdz 9600 × 9600 dpi Skenēšanas ātrums: Vienpusējs, melnbalts: 38 ipm (300 × 600 dpi) Vienpusējs, krāsains: 13 ipm (300 × 600 dpi), Divpusējs, melnbalts: 70 ipm (300 × 600 dpi), Divpusējs, krāsains: 26 ipm (300 × 600 dpi) Skenēšanas krāsu dziļums: 24 bitu / 24 bitu (ieeja / izeja) Sēkā skala: 256 līmeņi Atbilstība: Skenēšana uz e-pastu: TWAIN, WIA, ICA: Skenēšana uz e-pastu: TIFF / JPEG / PDF / kompakts PDF / PDF ar meklēšanas iespēju: TIFF / JPEG / PDF / PNG4 iFAX: ITU-T.37.
Skenēšana - abpusējas skenēšanas režīms - Automašīna
Skenēšana - Atbalstītie attēlu formāti - JPEG, TIF
Skenēšana - Atbalstītie dokumentu formāti - PDF
Skenēšana - divpusējā skenēšana - Y
Skenēšana - draiveru skenēšana - ICA, TWAIN, WIA
Skenēšana - ievades krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - izejas krāsu dziļums - 24 bit
Skenēšana - Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 9600 x 9600 DPI
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Skenēšana - optiskās skenēšanas izšķirtspēja (melna) - 600 x 600 ppi
Skenēšana - pelēkās skalas līmeņi - 256
Skenēšana - Skenēšana - Krāsu skenēšana
Skenēšana - Skenēšana uz - Mākonis, E-pasts
skenēšana: krāsu dziļums - 24 bit
skenēšana: maksimālais skenēšanas formāts - A4
skenēšana: skenera interpolētā izšķirtspēja. - 9600 x 9600 dpi
skenēšana: skenera izšķirtspēja - 600 x 600 dpi
skenēšana: skenera tips - CIS (plakana | krāsaina)
Skenēšana > Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja - 600 x 600 DPI
Skenēšanas funkcija - Jā
Svars - 17.2 kg
Svars - 22,50
Svars un izmēri - Augstums - 392 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 464 mm
Svars un izmēri - Platums - 453 mm
Svars un izmēri - Svars - 17.2 kg
tehniskie dati: automātisks abpusēja drukāšana - tā
tehniskie dati: drukas tehnoloģija - lāzers
tehniskie dati: funkcijas - drukāšana
tehniskie dati: funkcijas - kopēšana
tehniskie dati: funkcijas - skenēšana
tehniskie dati: garantija - 1 rok w serwisie zewnętrznym
tehniskie dati: nesēja izmērs - A4
tehniskie dati: papīra ietilpība - 250 gab.
tehniskie dati: papīra pieņemšanas jauda - 150 szt.
tehniskie dati: produktu grupa - Canon printeri
tehniskie dati: ražotājs - Canon
tehniskie dati: saskarne - Ethernet 10/100/1000 Mbps
tehniskie dati: saskarne - USB 2.0
tehniskie dati: saskarne - Wi-Fi
tehniskie dati: saskarne - Wi-Fi Direct
tehniskie dati: tips - daudzfunkcionāla ierīce
tehniskie dati: tips - vienkrāsains
Tehniskā informācija > Funkcijas - Drukāt, kopēt, skenēt
Tehniskā informācija > Neto svars - 20.4 kg
Tīklošana > Ethernet LAN -
Tīklošana > Wi-Fi - Jā
Tīkls - Atbalstītie tīkla protokoli (IPv4) - DHCP, ARP+PING, Auto IP, WINS
Tīkls - Atbalstītie tīkla protokoli (IPv6) - DHCPv6
Tīkls - Drošības algoritmi - 64 bitu WEP, 128 bitu WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK.
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10,100,1000 Mbit/s
Tīkls - kabeļu tehnoloģija - 10/100/1000Base-T(X)
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service
Tīkls - pārvaldības protokoli - LPD, RAW, Port9100, IPP, IPPS, WSD (IPv4,IPv6)
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf440-series/
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Y
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 1024 MB
Veiktspēja - Procesora frekvence - 800 MHz
Veiktspēja - procesora krāsas - 2
Veiktspēja > Drukāšana - Mono
Veiktspēja > Drukāšanas krāsas - Black
Veiktspēja > Drukāšanas kārtridžu skaits -
Veiktspēja > Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Veiktspēja > Dubultās funkcijas - Jā
Veiktspēja > Fakss - Nē
Veiktspēja > Kopēšana - Mono
Veiktspēja > Skenēšana - Mono
vendpn - 3514C008
Vienība Neto svars - 17.2 kg
Vienības bruto svars - 23 kg
Vienības kastes augstums - 0.51
Vienības kastes garums - 0.58
Vienības kastes platums - 0.56
Vienība Slikts tilpums - 0,1656 kubikmetru
WiFi saskarne - Jā
Zīmols - Canon
ADF - Yes
Description - Canon i-SENSYS MF443dw A multifunctional black and white printer optimised for small and medium-sized businesses. Durable, reliable and fast, the MF443dw also features customisable controls and mobile connectivity.
Description - Printer i-SENSYS MF443DW 
Multifunctional black and white printer optimized for small and medium businesses. Durable, reliable and fast, the MF443dw is equipped with configurable controls and communication features with mobile devices. With a large color touch screen, connectivity to mobile devices and a printing speed of up to 38 ppm, this compact, multifunctional black and white laser printer is perfect for smaller offices with high workload.
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Memory (RAM) - 1GB
Height - 392 mm
Wireless communication - WiFi
BrandPartCode - 3514C008
Other features - Advanced printing functions:
Secure printing Printing from a USB memory key (JPEG / TIFF / PDF) Google Cloud Print support iOS: AirPrint, Canon PRINT Business application Android; Mopria certificate, Canon PRINT Business application, Canon Print Service Plug-in Software and printer management:
MF Scan Utility
Remote User Interface (RUI) Department ID Management Toner status check tool IW administration console: server-based software for central management of the device fleet. eMaintenance: built-in RDS allows you to use eMaintenance services such as meter readings, automatic consumables management and remote diagnostics Application libraries
Other features - Printer management - SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6)
pozostałe: przewód do połączenia z komputerem w zestawie - brak
pozostałe: prędkość procesora - 800 MHz (2 rdzenie)
pozostałe: zainstalowana pamięć - 1024 MB
CPU - 800MHz x 2
Duty cycle (monthly) - 4000 sheets/month
Paper handling - Non-ISO print media sizes - 16K, Executive, Legal, Letter, Statement
eksploatacja: symbol tonera - Canon 057
eksploatacja: symbol tonera - Canon 057H
Performance - Sound pressure level (printing) - 53 dB
dimension depth - 510 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Display - LCD
Design - Built-in display - Y
Design - Colour display - Y
Design - Product colour - Black, White
Design - Touchscreen - Y
Design - Market positioning - Business
Design - Control type - Touch
Design > Colour of product - Grey
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Duplex printing mode - Auto
Printing - Secure printing - Y
Printing - Print margin top (min) - 5 mm
Printing - Print margin left (min) - 5 mm
Printing - Print margin right (min) - 5 mm
Printing - Print margins (top, bottom, right, left) - 5 mm
Printing - Print resolution black - 600 x 600 DPI
Printing - Print margin bottom (min) - 5 mm
Printing - Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) - 38 ppm
Printing - Warm-up time - 14 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 5.5 s
Printing - Maximum resolution - 1200 x 1200 DPI
drukowanie: szybkość druku dwustronnego - 32 obr./min.
drukowanie: obsługiwane języki - HP PCL 5c
drukowanie: obsługiwane języki - HP PCL 6
drukowanie: obsługiwane języki - UFRII
drukowanie: rozdzielczość druku w czerni - 600 x 600 dpi
drukowanie: maksymalne obciążenie - 80000 str./mies.
drukowanie: maks. szybkość druku mono - 38 str./min.
drukowanie: minimalne zalecane obciążenie - 750 str./mies.
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) colour - ipm
Printing > Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 38 ipm
Print resolution - 1200 x 1200 dpi
Print Quality, black - 600x600 dpi
Printing supplies performance - Kaseta 057: 3100 stron Kaseta 057H: 10 000 stron
Printing type - Laser
Depth - 464 mm
EAN - 4549292133738
ean - 4549292133738
Eans - 4549292133738
EAN_code - 4549292133738
eksploatacja: gramatura papieru - 60 - 120 g/m²
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 10 - 30 °C
Power - AC input voltage - 220 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 1 kWh/week
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH Interface - Yes
Fax specifications -
Fax - Faxing - N
Format - A4
Photo printing - No
Functions - Copier
Functions - Printer
Functions - Scanner
Features - Digital sender - Y
Features - Printing colours - Black
Features - Number of print cartridges - 1
Features - Recommended duty cycle - 750 - 4000 pages per month
Features - Page description languages - PCL 5c, PCL 6, UFRII
Features - Maximum duty cycle - 80000 pages per month
Features > Media type - Plain paper, Recycled paper, Heavy Paper, Thin paper, Label, Post card, Envelope
Features > Product type - Multifunction
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 12/24 months
Warranty - 24
Warranty - 24 month(s)
WarrantyInfo -
guarantee_type - external
GTIN - 4549292133738
Input & output capacity - Total number of input trays - 1
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 150 sheets
Input & output capacity - Paper input type - Paper tray
Accessories included -
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > WEEE tax - Yes
Package features > Palette Qty - 16 pc(s)
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Paper/Pasteboard - 2000 g
Packaging content - Power cord included - Y
Packaging content - Bundled software - MF Scan Utility,
Remote User Interface (RUI),
Department ID Management,
Toner Status Tool
Packaging content - Manual - Y
Packaging content - Quick installation guide - Y
Package features > Gross height (mm) - 510 mm
Package features > Gross depth (mm) - 590 mm
Package features > Gross width (mm) - 560 mm
Package features > Gross weight - 22.4 kg
Package features > Tare weight (kg) - 2 kg
Package features > Volume (m3) - 0.168504 m³
Input & output capacity - Multi-Purpose tray input capacity - 100 sheets
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) - Y
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) input capacity - 50 sheets
Input & output capacity - Multi-Purpose tray - Y
Sustainability - Sustainability certificates - ENERGY STAR
Installed memory - 1 GB
Dimensions - 453 mm x 464 mm x 392 mm
wymiary: wysokość - 392 mm
wymiary: głębokość - 464 mm
wymiary: szerokość - 453 mm
wymiary: waga - 17.2 kg
dimension height - 580 mm
dimension width - 560 mm
dimension weight - 22500 g
Output capacity > Standard output capacity - 150 sheets
Resolution up to - 1200x1200 dpi
Power - Power consumption (standby) - 9.4 W
Power - Power consumption (max) - 1370 W
Power - Power consumption (sleep) - 0.9 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Multifunctionals
Category - Root/Office | Company/Sprzęt biurowy/Inkjet printer
Category Code - AIO
Category_1 - Printing
Category_2 - Laser Printers - Multifunctional
Code - 3514C008
Package features > WEE classification - CL109:5:2017-04-01
komunikacja: praca w sieci [serwer druku] - tak
Copier specifications - Copy speed: Single-sided (A4): up to 38 ppm, Double-sided (A4): up to 30.3 RPM First copy out time: ADF (A4): about 6.6 s or less, Disc model (A4): about 6.4 s or less Copy resolution: Max. 600 × 600 dpi Copy modes: Text, text / photos (default), text / photos (high quality), photos Two-sided copying: Two-sided-two-sided (automatic) Multiple copying: Up to 999 sheets Reduction / enlargement: 25-400% with a change of 1% Other functions: Delete frame, sort, 2 pages per sheet, 4 pages per sheet, copy ID cards
Copying - Duplex copying mode - Auto
Copying - Duplex copying - Y
Copying - ID-card copy function - Y
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Copying - Mono copying
Copying - Copy programming function - Y
Copying - Copy speed (black, normal quality, A4) - 38 cpm
Copying - Time to first copy (black, normal) - 6.6 s
Copying - Maximum number of copies - 999 copies
Copying - Maximum copy resolution - 600 x 600 DPI
Copying - Edge erase function - Y
Copying - N-in-1 copy function - Y
Copying - N-in-1 copy function (N=) - 2, 4
kopiowanie: rozdzielczość kopiarki - 600 x 600 dpi
kopiowanie: szybkość kopiarki w czerni - 38 str./min.
kopiowanie: maksymalne wielokrotne kopiowanie - 999 kopii
kopiowanie: funkcje specjalne kopiarki - pomniejszenie/powiększenie: 25-400% ze zmianą co 1% | usuwanie ramki | sortowanie | 2 strony na arkuszu | 4 strony na arkuszu | kopiowanie dokumentów tożsamości
Copying > Copy speed (normal quality, black, A4) - cpm
Copy function - Yes
Color - Black
Color - White
Color printing - No
LongDesc - Canon i-SENSYS MF443dw
A multifunctional black and white printer optimised for small and medium-sized businesses. Durable, reliable and fast, the MF443dw also features customisable controls and mobile connectivity.
LongProductName - Mono Laser All-In-One, 38 ppm (A4), 31.9 ipm (A4), 1200 x 1200 dpi, 45 PCL, ITU-T.37, Platen, 2-sided ADF, USB 2.0, Gigabit Ethernet, 802.11b/g/n, Dual Core Processor 800Mhz, 1GB RAM, LCD Colour Touch Screen, 53 dB, 1370W, 17.2kg
LongSummaryDescription - Canon i-SENSYS MF443dw. Print technology: Laser, Printing: Mono printing, Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Copying: Mono copying, Maximum copy resolution: 600 x 600 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 600 x 600 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Black, White
Logistics data - Harmonized System (HS) code - 84433100
Max. printing speed (mono) - 38 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Thick paper
Media kind - Labels
Media kind - Paper
Media kind - Recycled paper
Model - i-SENSYS MF443DW
Model name - MF443dw
Name - Canon i-SENSYS MF443DW
Name - Canon i-SENSYS MF443dw, multifunction printer (grey/black, USB, LAN, WLAN, scan, copy)
Title - Canon i-SENSYS MF443dw Laser A4 1200 x 1200 DPI 38 ppm Wi-Fi
Name - Canon I−SENSYS MF443DW Mono, Laser, Multifunction, A4, Wi-Fi, Grey
name - Printer i-SENSYS MF443DW 3514C008
Original consumables - Cassette 057 Cassette 057H 
Extended warranty -
Extension options - AH1 Cassette Feeder Module (550-sheet cassette)
Paper handling - Envelopes sizes - C5, Com-10, DL, Monarch
Paper handling - Auto Document Feeder (ADF) media weight - 50 - 105 g/m²
Paper handling - Multi-Purpose Tray media weight - 60 - 163 g/m²
Paper handling - Duplex media weight - 60 - 120 g/m²
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5, A6
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum print size - 216 x 355.6 mm
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper, Thin paper
Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 120 g/m²
Paper handling > Maximum print size - A4
Paper Handling input - 350 sheets
Paper Handling output - 150 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - 250-sheet cassette 100-sheet multi-purpose tray 50-sheet automatic document feeder
Paper output tray - 150 sheets
Paper weight (max) - 163 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
PictBridge - No
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 51 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 56 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 23 kg
Application - Office
Full Description Line - Laser|MF443dw|USB 2.0|WiFi|ETH|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 350 sheets|Paper output 150 sheets|Resolution 1200x1200 dpi|First print 5.5 sec|Memory (RAM) 1GB|Copy|Scan|Dimensions 453 mm x 464 mm x 392 mm
First print - 5.5 sec
Width - 453 mm
Printing - Print technology - Laser
Printing - Printing - Mono printing
Printer processor - Processor speed: 800 MHz × 2
Printer language - Adobe PostScript
Printer language - HP PCL 5c
Printer language - HP PCL 6
Printer language - UFR II
Printer Technology - Laser
ProducerCode - 3514C008
ProductName - MF443dw
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf440-series/#MF443dw
Producer product name - MF443DW
Producer product family - I−SENSYS
Manufacturer_code - 3514C008
producer - Canon
Manufacturer - Canon
Producer - Canon
Link - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf440-series/
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - USB port - Y
Ports & interfaces - USB connector - USB Type-A
Ports & interfaces > Interface - USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection
Connectors - 1 x USB (Type B)
Connectors - 1 x USB 2.0
komunikacja: wyświetlacz - tak
ShortDescription -
ShortSummaryDescription - Canon i-SENSYS MF443dw, Laser, Mono printing, 1200 x 1200 DPI, A4, Direct printing, Black, White
System Requirements -
System requirements - Linux operating systems supported - Y
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
System requirements - Mobile operating systems supported - Android, iOS
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Scanner specifications - Type: Color Scan resolution: Optical: max. 600 × 600 dpi, Interpolated: up to 9600 × 9600 dpi Scan speed: Single-sided, monochrome: 38 ipm (300 × 600 dpi) Single-sided, color: 13 ipm (300 × 600 dpi), Double-sided, monochrome: 70 ipm (300 × 600 dpi), Double-sided, color: 26 ipm (300 × 600 dpi) Scanning color depth: 24 bit / 24 bit (input / output) Grayscale: 256 levels Compliance: TWAIN, WIA, ICA Scan to email: TIFF / JPEG / PDF / compact PDF / PDF searchable Scan to cloud: TIFF / JPEG / PDF / PNG4 iFAX: ITU-T.37
Scanning - Duplex scanning mode - Auto
Scanning - Image formats supported - JPEG, TIF
Scanning - Document formats supported - PDF
Scanning - Duplex scanning - Y
Scanning - Scan drivers - ICA, TWAIN, WIA
Scanning - Input colour depth - 24 bit
Scanning - Output colour depth - 24 bit
Scanning - Maximum scan resolution - 9600 x 9600 DPI
Scanning - Optical scanning resolution - 600 x 600 DPI
Scanning - Optical scanning resolution (black) - 600 x 600 ppi
Scanning - Greyscale levels - 256
Scanning - Scanning - Colour scanning
Scanning - Scan to - Cloud, E-mail
skanowanie: głębia koloru - 24 bit
skanowanie: maks. format skanu - A4
skanowanie: rozdzielczość interpolowana skanera - 9600 x 9600 dpi
skanowanie: rozdzielczość skanera - 600 x 600 dpi
skanowanie: typ skanera - CIS (płaski | kolorowy)
Scanning > Maximum scan resolution - 600 x 600 DPI
Scan function - Yes
Weight - 17.2 kg
Weight - 22,50
Weight & dimensions - Height - 392 mm
Weight & dimensions - Depth - 464 mm
Weight & dimensions - Width - 453 mm
Weight & dimensions - Weight - 17.2 kg
dane techniczne: automat. druk dwustronny (dupleks) - tak
dane techniczne: technologia druku - laserowa
dane techniczne: funkcje - drukowanie
dane techniczne: funkcje - kopiowanie
dane techniczne: funkcje - skanowanie
dane techniczne: gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
dane techniczne: rozmiar nośnika - A4
dane techniczne: pojemność podajnika papieru - 250 szt.
dane techniczne: pojemność odbiornika papieru - 150 szt.
dane techniczne: grupa produktowa - Drukarki Canon
dane techniczne: producent - Canon
dane techniczne: interfejs - Ethernet 10/100/1000 Mbps
dane techniczne: interfejs - USB 2.0
dane techniczne: interfejs - Wi-Fi
dane techniczne: interfejs - Wi-Fi Direct
dane techniczne: typ - urządzenie wielofunkcyjne
dane techniczne: rodzaj - monochromatyczna
Technical details > Functions - Print, copy, scan
Technical details > Net weight - 20.4 kg
Networking > Ethernet LAN -
Networking > Wi-Fi - Yes
Network - Supported network protocols (IPv4) - DHCP, ARP+PING, Auto IP, WINS
Network - Supported network protocols (IPv6) - DHCPv6
Network - Security algorithms - 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Ethernet LAN data rates - 10,100,1000 Mbit/s
Network - Cabling technology - 10/100/1000Base-T(X)
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service
Network - Management protocols - LPD, RAW, Port9100, IPP, IPPS, WSD (IPv4,IPv6)
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf440-series/
USB 2.0 Interface - Yes
Performance - Built-in processor - Y
Performance - Internal memory - 1024 MB
Performance - Processor frequency - 800 MHz
Performance - Processor cores - 2
Performance > Printing - Mono
Performance > Printing colours - Black
Performance > Number of print cartridges -
Performance > Print technology - Laser
Performance > Duplex functions - Yes
Performance > Faxing - No
Performance > Copying - Mono
Performance > Scanning - Mono
vendpn - 3514C008
Unit Net Weight - 17.2 kg
Unit Gross Weight - 23 kg
Unit Box Height - 0.51
Unit Box Length - 0.58
Unit Box Width - 0.56
Unit Brutto Volume - 0.1656 cubm
WiFi Interface - Yes
Brand - Canon
`
Canon i-SENSYS MF443dw EU MFP
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas