Canon PIXMA TR4550

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 306008 Preces kods: 2984C009AA
Aptuvenais piegādes laiks 17.06.2020 Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: 25.06.2020
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: 25.06.2020
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: 25.06.2020
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: 25.06.2020
  • Saņem Dateks.lv birojā: 19.06.2020 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 26 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 2
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon PIXMA TR4550
Canon PIXMA TR4551
Canon Pixma TS5150
Canon Pixma TR8550, Black
Canon Pixma TS5350, Black
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
85,33 €
85,33 €
97,29 €
166,38 €
91,29 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 26 lpp/min 26 lpp/min 13 lpp/min 15 lpp/min Nav norādīts39 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Ir Ir Ir NavIr
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Ir Ir Nav Ir Nav
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 2 2 2 5 2
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav Nav Nav Ir NavIr
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Ir Ir Nav
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 26 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 2

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Nav

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Canon PIXMA TR4550
Accessories included - Printer 4 in 1 PIXMA TR4550 series 2 FINE cartridges Power cord Installation CD-ROM Manuals and other documents
Anschlüsse und Schnittstellen - - USB Typ-B
Anschlüsse und Schnittstellen - Direkter Druck - Ja
Anschlüsse und Schnittstellen - Standard-Schnittstellen - USB,Wireless LAN
Anschlüsse und Schnittstellen - USB-Anschluss - Ja
Application - Home
ARTIKEL1 - PIXMA TR4550 - BLACK
ARTIKEL2 - . IN
Ausgabeleistung - Kapazität der Papierausgabe (Standard) - - Blätter
Betriebsbedingungen - Luftfeuchtigkeit in Betrieb - 10 - 90%
Betriebsbedingungen - Temperaturbereich bei Lagerung - 15 - 35 °C
Bildschirm - Anzeige - LCD
Bildschirm - Bildschirmauflösung - 1024 x 768 Pixel
Bildschirm - Eingebaute Anzeige - Ja
Brand - Canon
BrandPartCode - 2984C009
Breite - 0.37
Category - Multifunctionals
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Color - Black
Color printing - Yes
Connectors - 1 x USB (Type B)
Copier specifications - Copy speed of color documents: sFCOT: about 27 s, sESAT: about 3.6 pictures / min, ADF sESAT: about 2.7 pictures / min Multiple copying: Up to 99 pages, "Copying with a size change of 25400%, Fit to page, Copy functions, Copying documents, borderless copy, double-sided copy, 2 on 1, 4 on 1, copy with frame removal, sorted copy (only ADF), identification documents Copy quality settings: 3 items (working copy, standard, high)
Copying - Copier resize - 25 - 400%
Copying - Maximum number of copies - 99 copies
Copying - N-in-1 copy function (N=) - 2,4
Dane techniczne: Gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: maks. rozmiar nośnika - A4
Dane techniczne: Producent - Canon
Dane techniczne: rodzaj - kolorowa
Dane techniczne: technologia druku - atramentowa
Dane techniczne: typ - urządzenie wielofunkcyjne
Depth - 295 mm
Description - \nDas edle und kompakte Multifunktionssystem kann drucken, kopieren und mit dem 20-Blatt-ADF* sogar mehrseitige Dokumente scannen und faxen. Mit seiner hohen Produktivität und der nahtlosen WLAN-Konnektivität ist es perfekt für das Home Office.\n\n\nPer WLAN kannst du mit der Canon PRINT App das Multifunktionssystem von einem Mobilgerät aus steuern. Und wenn mal kein WLAN vorhanden ist, bietet das System Wi-Fi Direct zum kabellosen Direktdruck.\n\n\nGanz einfach aus der Cloud drucken und in die Cloud scannen* dank PIXMA Cloud Link in der Canon PRINT App.\n\n
Description - PIXMA TR4550
An elegant, compact 4-in-1 device for your home office
This compact and stylish multifunctional printer lets you copy, scan and fax multiple-page documents with a 20-sheet ADF *. Thanks to high efficiency and trouble-free communication, it works great in any home office.
Intelligent printer operation
Wi-Fi connectivity and the CANON PRINT application allow you to operate the printer from the smart devices. If you're away from Wi-Fi, just switch to a direct wireless connection.
Constant presence in the cloud
The PIXMA Cloud Link service available in the Canon PRINT application enables simplified support for scanning * to and printing from the cloud storage *
* Scan features directly to cloud and email services are only available when using Canon genuine inks.
Increased work efficiency
Automatic two-sided printing and 20-sheet ADF ** increase the productivity of copying and scanning of multi-page documents.
** Only A4 / LTR / LGL formats
High speed, high quality
The black pigment ink provides crisp text and the machine prints at 4.4 rpm (color) or 8.8 rpm (monochrome).
Design - Anzeige - LCD
Design - Bildschirmauflösung - 1024 x 768 Pixel
Design - Built-in display - Y
Design - Display - LCD
Design - Display resolution - 1024 x 768 pixels
Design - Eingebaute Anzeige - Ja
Design - Product colour - Black
Design - Produktfarbe - Schwarz
dimension depth - 260 mm
dimension height - 550 mm
dimension weight - 9000 g
dimension width - 370 mm
Druckgeschwindigkeit - Druckersprachen (Standard) - -
Druckgeschwindigkeit - Druckgeschwindigkeit (ISO/IEC 24734) Farbe - 4,4 ipm
Druckgeschwindigkeit - Druckgeschwindigkeit (ISO/IEC 24734) Mono - 8,8 ipm
Druckgeschwindigkeit - Druckgeschwindigkeit (Schwarz, normale Qualität, A4/US Letter) - - Seiten pro Minute
Druckgeschwindigkeit - Maximale Auflösung - 4800 x 1200 DPI
Druckgeschwindigkeit - Randloser Druck - Ja
Drukowanie: druk dwustronny [dupleks] - tak
Drukowanie: maks. szybkość druku kolor - 4.4 str./min.
Drukowanie: maks. szybkość druku mono - 8.8 str./min.
Drukowanie: rozdzielczość druku w czerni - 4800 x 1200 dpi
Drukowanie: rozdzielczość druku w kolorze - 4800 x 1200 dpi
Duplex printing - Automatic
ean - 4549292118780
EANCode - 4549292118780
Eans - 4549292118780
Ein- und Ausgangskapazität - Anzahl der Standard-Papierfächer - 1
Ein- und Ausgangskapazität - Art der Papierzuführung - Kassette, Papierfach
Ein- und Ausgangskapazität - Eingabekapazität des automatischen Vorlagenwechslers - 20 Blätter
Ein- und Ausgangskapazität - Kapazität der Papiereingabe (Standard) - 100 Blätter
Ein- und Ausgangskapazität - Universalzufuhr - 100 Blätter
Eingangskapazität - Anzahl der Standard-Papierfächer - 1
Eingangskapazität - Art der Papierzuführung - Cassette,Paper tray
Eingangskapazität - Eingabekapazität des automatischen Vorlagenwechslers - 20 Blätter
Eingangskapazität - Kapazität der Papiereingabe (Standard) - 100 Blätter
Eingangskapazität - Universalzufuhr - 100 Blätter
Eksploatacja: gramatura papieru - 64 - 105 g/m²
Eksploatacja: ilość pojemników na tusz - 2 szt.
Eksploatacja: symbol atramentu czarnego - Canon PG 545
Eksploatacja: symbol atramentu kolorowego - Canon CL 546
Energie - AC Eingangsfrequenz - 50 - 60 Hz
Energie - AC Eingangsspannung - 100 - 240 V
Energie - Durchschnittlicher Stromverbrauch beim Kopieren - 8 W
Energie - Stromverbrauch (aus) - 0,2 W
Energie - Stromverbrauch (durchschnittlicher Betrieb) - - W
Energie - Stromverbrauch (Standby) - 1,6 W
Ethernet - No
Extended warranty -
Extension options -
Faks: pojemność pamięci faksu - 50 str.
Faks: szybkość transmisji faksu - 33.6 kbps
Fax - Fax memory - 50 pages
Fax - Fax resolution (black & white) - 300 x 300 DPI
Fax - Fax-Auflösung (schwarz & weiß) - 300 x 300 DPI
Fax - Faxspeicher - 50 Seiten
Fax - Modem speed - 33.6 Kbit/s
Fax - Modemgeschwindigkeit - 33,6 Kbit/s
Fax specifications - Fax type: Super G3 connectivity / color support Fax resolution: 8 pixels / mm × 3.85 lines / mm (standard), 8 pixels / mm × 7.7 lines / mm (high quality), 300 × 300 dpi (very high quality) Fax Speed: Monochrome: about 3 sec (33.6 Kbps) 9, Color Mode: about 1 min (33.6 Kbps) 10 Fax memory: about 50 pages
Features - Copying - Colour copying
Features - Duplex functions - Print
Features - Faxing - Colour faxing
Features - Market positioning - Home & Office
Features - Number of print cartridges - 2
Features - Print technology - Inkjet
Features - Printing - Colour printing
Features - Scanning - Colour scanning
Format - 100 x 150 mm
Format - 130 x 180 mm
Format - A4
Format - A5
Format - B5
Functions - Copier
Functions - Fax
Functions - Printer
Functions - Scanner
Funktionen - Digitaler Sender - -
Funktionen - Drucken - Farbdruck
Funktionen - Drucktechnologie - Tintenstrahl
Funktionen - Duplex - Drucken
Funktionen - Energy Star-zertifiziert - -
Funktionen - Faxen - Farbfaxen
Funktionen - Kopieren - Farbkopieren
Funktionen - Marktpositionierung - Zuhause & Büro
Funktionen - Maximale Auslastung - - Seiten pro Monat
Funktionen - Produktfarbe - Schwarz
Funktionen - Scannen - Farbscan
Funktionen - Zahl der Druckpatronen - 2
Gewicht - 7.84
Gewicht & Abmessungen - Breite - 435 mm
Gewicht & Abmessungen - Gewicht - 5,9 kg
Gewicht & Abmessungen - Höhe - 189 mm
Gewicht & Abmessungen - Tiefe - 295 mm
GRUPPE1 - Drucker, Kopierer & Scanner
GRUPPE2 - Multifunktionsgeräte Tintenstrahl
GTIN - 4549292118780
guarantee - 12
guarantee_type - external
Height - 189 mm
HERSTELLER - CANON
Hoehe - 0.26
HSTNUMMER - 2984C009
Input & output capacity - Auto document feeder (ADF) input capacity - 20 sheets
Input & output capacity - Multi-Purpose tray capacity - 100 sheets
Input & output capacity - Number of standard paper trays - 1
Input & output capacity - Paper input type - Cassette,Paper tray
Input & output capacity - Standard input capacity - 100 sheets
Komunikacja: interfejs - USB 2.0
Komunikacja: interfejs - Wi-Fi
Komunikacja: praca w sieci [serwer druku] - tak
Komunikacja: wyświetlacz - tak
Kopieren - Max. Auflösung - - DPI
Kopieren - Maximale Anzahl Kopien - 99 Kopien
Kopieren - N-in-1 Kopie-Funktion (N=) - 2,4
Kopieren - Zoombereich - 25 - 400%
Kopiowanie: maksymalne wielokrotne kopiowanie - 99 kopii
Laenge - 0.56
Leistung - Integrierter Kartenleser - -
Leistung - Min. benötigter Speicherplattenplatz - 1500 MB
Leistung - RAM-Speicher - - MB
LongDesc - Canon PIXMA TR4550 Series
This compact multifunctional 4-in-One printer benefits from effortless Wi-Fi and cloud connectivity - ideal for home offices
Stylishly compact 4-In-One for home office use
Compact and stylish, this multifunctional printer can copy, scan and fax multiple page documents with the 20-Sheet ADF*. With high productivity and seamless wireless connectivity, it's a perfect fit for any home office.
Smart printer operation
Wi-Fi connectivity and the Canon PRINT app give you control of your printer functions from your smart devices. If you're away from Wi-Fi, just switch to Wireless Direct.
Stay in the cloud
Simplify scanning and printing to and from cloud storage with PIXMA Cloud Link via the Canon PRINT app.
Boost productivity
Enhance efficiency with automatic 2-sided printing and a 20-sheet ADF for copying and scanning multiple page documents.
High speed, high quality
Expect crisp and clear text from the pigment black ink and print speeds of 4.4 ipm for colour and 8.8 ipm for mono.
Conveniently cost-effective
Keep down costs and retain print quality with genuine Canon XL ink, which can save up to 30% on cost per page versus standard Canon cartridges.
LongProductName - 4800 x 1200 DPi, USB Hi-Speed (Typ B), WLAN: IEEE802.11 b/g/n, 435 x 295 x 189 mm, LCD, 54 dB(A), 100-240 V, 50-60 Hz
LongSummaryDescription - Canon PIXMA TR4550. Print technology: Inkjet, Printing: Colour printing. Maximum resolution: 4800 x 1200 DPI. Copying: Colour copying, Scanning: Colour scanning. Optical scanning resolution: 600 x 1200 DPI. Faxing: Colour faxing, Duplex functions: Print. Maximum ISO A-series paper size: A4. Standard input capacity: 100 sheets. Wi-Fi. Direct printing. Product colour: Black
Max. printing speed (color) - 4.4 p/min
Max. printing speed (mono) - 8.8 p/min
Media kind - Canon Photo Stickers
Media kind - Magnetic paper
Media kind - Paper
Media kind - Photo paper
Model - PIXMA TR4550
Name - Canon PIXMA TR4550 czarna
Name - Canon PIXMA TR4550. Drucktechnologie: Tintenstrahl, Drucken: Farbdruck. Maximale Auflösung: 4800 x 1200 DPI. Kopieren: Farbkopieren, Scannen: Farbscan. Optische Scan-Auflösung: 600 x 1200 DPI. Faxen: Farbfaxen, Duplex: Drucken. Maximale Papiergröße der ISO A-Serie: A4. Kapazität der Papiereingabe (Standard): 100 Blätter. WLAN. Direkter Druck. Produktfarbe: Schwarz
name - Printer PIXMA TR4550 EUR 2984C009AA black
Networking - Ethernet LAN - N
Networking - Mobile printing technologies - Apple AirPrint,Google Cloud Print,Mopria Print Service,PIXMA Cloud Link
Networking - Wi-Fi - Y
Networking - Wi-Fi standards - 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Netzwerk - Eingebauter Ethernet-Anschluss - Nein
Netzwerk - Mobile Drucktechnologien - Apple AirPrint,Google Cloud Print,Mopria Print Service,PIXMA Cloud Link
Netzwerk - WLAN - Ja
Netzwerk - WLAN-Standards - 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 10 - 90%
Operational conditions - Storage temperature (T-T) - 15 - 35 °C
Original consumables - Standard ink cartridges: PG-545 (black) CL-546 (colored) Optional XL ink cartridges: PG-545XL (black) CL-546XL (colored)
Other features -
Packaging data - Manual - Y
Paper handling - Borderless printing media sizes - 10x15,13x18,20x25,A4,Letter
Paper handling - Envelopes sizes - Com-10,DL
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4,A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Photo paper sizes (imperial) - 10x15,13x18,20x25
Paper handling - Standard tray media types - Glossy paper,Photo paper,Plain paper,Semi-glossy paper
Paper handling - Standard tray media weight - 64 - 105 g/m²
Paper input tray - Up to 100 sheets of plain paper Up to 20 sheets of photo paper
Paper output tray -
Paper weight (max) - 300 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
Papierbehandlung - Fotopapiergrössen (imperial) - 10x15,13x18,20x25
Papierbehandlung - ISO-A-Formate (A0...A9) - A4,A5
Papierbehandlung - ISO-B-Formate - B5
Papierbehandlung - Maximale Papiergröße der ISO A-Serie - A4
Papierbehandlung - Medientypen der Standardpapierzuführung - Glanzpapier, Fotopapier, Normales Papier, Semi-mattes Papier
Papierbehandlung - Printmedien-ohne-Rand Größen - 10x15, 13x18, 20x25, A4, Brief
Papierbehandlung - Standard Kassette Mediengewicht - 64 - 105 g/m²
Papierbehandlung - Umschlaggrößen - Com-10,DL
Photo printing - Yes
Ports & interfaces - Direct printing - Y
Ports & interfaces - Standard interfaces - USB,Wireless LAN
Ports & interfaces - USB connector - USB Type-B
Ports & interfaces - USB port - Y
Power - AC input frequency - 50 - 60 Hz
Power - AC input voltage - 100 - 240 V
Power - Power consumption (copying) - 8 W
Power - Power consumption (off) - 0.2 W
Power - Power consumption (standby) - 1.6 W
Pozostałe: zainstalowane opcje - podajnik ADF (20 arkuszy)
Print resolution - 4800 x 1200 dpi
Printer processor -
Printing - Borderless printing - Y
Printing - Maximum resolution - 4800 x 1200 DPI
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) colour - 4.4 ipm
Printing - Print speed (ISO/IEC 24734) mono - 8.8 ipm
Printing supplies performance - BK (czarny pigmentowy) Czarny: 180 stron Czarny XL: 400 stron
CL (kolorowy CMY): Kolorowy: 180 stron Kolorowy XL: 300 stron
Printing type - Inkjet
Producer - Canon
producer - Canon
ProducerCode - 2984C009AA
ProductName - TR4550
Scannen - Ausgabe Farbtiefe - 8 Bit
Scannen - Eingabe-Farbtiefe - 16 Bit
Scannen - Graustufen - 16
Scannen - Maximale Scan-Auflösung - 216 x 297 DPI
Scannen - Optische Scan-Auflösung - 600 x 1200 DPI
Scannen - Scanner-Typ - Flachbett & ADF
Scanner specifications - Scanner type: Flatbed and ADF Scanner resolution (optical): Max. 600 × 1200 dpi Maximum document size: Scanner glass: A4, LTR (216 x 297 mm), ADF: A4, LTR, LGL, Color depth for scanning (input / output), Colors: RGB, each 16-bit / 8-bit, Scale gray: 16/8 bits
Scanning - Gray scale levels - 16
Scanning - Input colour depth - 16 bit
Scanning - Optical scanning resolution - 600 x 1200 DPI
Scanning - Output colour depth - 8 bit
Scanning - Scanner type - Flatbed & ADF
ShortDescription - Druk | faks | kopiarka| skan| USB 2.0| Wi-fi | Dupleks |
ShortSummaryDescription - Canon PIXMA TR4550, Inkjet, 4800 x 1200 DPI, 100 sheets, A4, Direct printing, Black
Skanowanie: głębia koloru - 16 bit
Skanowanie: maksymalny rozmiar skanowanego dokumentu - A4
Skanowanie: obszar skanowania - 216 x 297 mm
Skanowanie: rozdzielczość skanera - 600 x 1200
Skanowanie: typ skanera - płaski (CIS)
Software - Andere Betriebsystem Support - iOS
Software - Bundled software - MP Driver inkl. Scanning Utility
Easy-WebPrint EX
Software - Drivers included - Y
Software - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra
Software - Mitgelieferte Software - MP Driver inkl. Scanning Utility\nEasy-WebPrint EX
Software - Mobile operating systems supported - Android,Windows 10 Mobile
Software - Other operating systems supported - iOS
Software - Treiber enthalten - Ja
Software - Unterstützt Mac-Betriebssysteme - Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra
Software - Unterstützt Windows-Betriebssysteme - Windows 10,Windows 7,Windows 8.1
Software - Unterstützte mobile Betriebssysteme - Android,Windows 10 Mobile
Software - Windows operating systems supported - Windows 10,Windows 7,Windows 8.1
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 7
Storno - Y
Supported operating systems - Android
Supported operating systems - iOS
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows 10 Mobile
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8.1
System Requirements - Windows: 3.1 GB of hard disk space, Internet Explorer 8 Mac: Internet connection, 1.5 GB of hard disk space, Safari 5 Screen: XGA, 1024 × 768 pixels
Title - Canon PIXMA TR4550 Inkjet 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
URL - https://www.canon-europe.com/printers/pixma-tr4550/
vendpn - 2984C009AA
Verpackungsinformation - Betriebsanleitung - Ja
Warranty -
Weight - 5.9 kg
Weight & dimensions - Depth - 295 mm
Weight & dimensions - Height - 189 mm
Weight & dimensions - Weight - 5.9 kg
Weight & dimensions - Width - 435 mm
Width - 435 mm
Wireless communication - WiFi
Wymiary: głębokość - 295 mm
Wymiary: szerokość - 435 mm
Wymiary: waga - 5.9 kg
Wymiary: wysokość - 189 mm
85,33 €
Canon PIXMA TR4550
Visas kategorijas