Canon LBP663CDW

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
Bezprocentu kredīts sadarbībā ar Aizdevums.lv. Aizdevuma termiņš 3 mēneši, summa līdz 4500€, pirmā iemaksa no 0%, GPL 0%.
ID: 296758 Preces kods: 3103C008
Noliktavā 2 gab.
Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Piegādes veidi Par piegādi
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: otrdien, 23.08.2022
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: otrdien, 23.08.2022
  • Saņem Dateks.lv paku izsniegšanas punktā Zemitāna ielā 9: piektdien, 19.08.2022 pēc 15:00
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 600 x 600 dpi
  • Drukas veids: Krāsu lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 27 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 600 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Krāsu lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 27 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Nav

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

USB Kabelis
Papildus specifikācija
Aizdevums - 0.59
Apraksts - LBP663Cdw ir īpaši ātrs, ļoti precīzs, vienfunkcionāls krāsu lāzera printeris ar funkcijām, kas izstrādātas, lai uzlabotu darba plūsmu mazos un vidējos birojos.
Apraksts - LBP663Cdw modelis ir ļoti ātrs un precīzs lāzera krāsu printeris ar funkcijām, kas uzlabo darbu mazos un vidējos birojos. Uzlabotas drukāšanas funkcijas: Droša drukāšana Drukāšana no USB atmiņas kartes (JPEG / TIFF / PDF) Google Cloud Print atbalsts iOS: AirPrint, Canon PRINT Business lietojumprogramma Android: Canon PRINT Business: Mopria pakalpojuma sertifikāts, Canon Print Service papildinājums, Canon PRINT Business lietojumprogramma.
Atbalstītās operētājsistēmas - Linux
Atbalstītās operētājsistēmas - Mac OS
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 7
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 8.1
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows 10
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2008
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2012
Atbalstītās operētājsistēmas - Windows Server 2016
Atmiņa (RAM) - 1GB
Augstums - 313 mm
BrandPartCode - 3103C008
Citas funkcijas - Uzsilšanas laiks: 13 sekundes vai mazāk pēc ieslēgšanas Pirmā lappuses drukāšanas laiks: Krāsu režīms: aptuveni 8,6 s vai mazāk Melnbaltais režīms: aptuveni 7,7 s vai mazāk Darba cikls: maks. 50 000 lappušu mēnesī Drukāšanas rezerve: 5 mm no augšas, apakšas, kreisās un labās puses Barošanas avots: 5 mm: 220-240 V (+/- 10 %) 50/60 Hz (+/- 2 Hz) Enerģijas patēriņš: Maks. Aptuveni 1380 W vai mazāk Drukāšana: aptuveni 470 W Gaidīšanas režīms: aptuveni 17 W vai mazāk Miega režīms: aptuveni 0,6 W vai mazāk Darba vide: Temperatūra: 10-30 C Relatīvais mitrums: 20-80 % (bez kondensācijas)
CPU - 800 MHz x 2
Darba cikls (mēnesī) - 4000 loksnes mēnesī
Darba cikls, maksimālais - 50000 lappušu mēnesī
Darbs ar papīru - drukas nesatur ISO drukas nesēju izmēri - Izpilddirektors, Juridiskais, vēstule, paziņojums
Darbības rādītāji - Skaņas jaudas līmenis (gaidīšanas režīmā) - 42 dB
Darbības rādītāji - skaņas spiediena līmenis (drukāšana) - 63 dB
dimensijas dziļums - 580 mm
Divpusējā drukāšana - Automātiskais
Dizains - displejs - LCD
Dizains - Iebūvēts displejs - Y
Dizains - Produkta krāsa - Melns, balts
Dizains - Tirgus pozicionēšana - Māja un birojs
Drukāšana - abpusēja drukāšana - Y
Drukāšana - Droša drukāšana - Y
Drukāšana - Drukas malas (augšējā, apakšējā, labajā, kreisajā pusē) - 5 mm
Drukāšana - iesildīšanās laiks - 13 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (krāsaina, normāla) - 8.6 s
Drukāšana - laiks līdz pirmās lapas atvēršanai (melna, normāla) - 7.7 s
Drukāšana - maksimālā izšķirtspēja - 1200 x 1200 DPI
Drukāšanas izšķirtspēja - 600 x 600 dpi
Drukāšanas piederumu veiktspēja - 055 melnais toneris (2300 lappuses*) 055H melnais toneris (7600 lappuses*) 055 zilais toneris (2100 lappuses*) 055H zilais toneris (5900 lappuses*) 055 amaranta toneris 055 kasetne ar amaranta toneri (2100 lappuses*) 055 kasetne ar amaranta toneri (5900 lappuses*) 055 kasetne ar dzelteno toneri (2100 lappuses*) 055H kasetne ar dzelteno toneri (5900 lappuses*) * Pamatojoties uz ISO/IEC 19752
Drukāšanas veids - Lāzera
Drukāšanas ātrums PPM - 27
Dziļums - 437 mm
ean - 4549292122060
EANCode - 4549292122060
Ekspluatācijas apstākļi - Darba relatīvais mitrums (H-H) - 20 - 80%
Ekspluatācijas apstākļi - Darba temperatūra (T-T) - 10 - 30 °C
Enerģijas padeve - maiņstrāvas ieejas spriegums - 220 - 240 V
Enerģijas patēriņš - Energy Star tipiskais elektroenerģijas patēriņš (TEC) - 1 kWh nedēļā
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH saskarne - Jā
Faksa specifikācijas -
Formāts - 16K
Formāts - A4
Formāts - A5
Formāts - B5
Formāts - C5 162 x 229 mm
Formāts - DL 110 x 220 mm
Formāts - Oficio 216 x 340
Funkcijas - Printeris
Funkcijas - Drukāšanas krāsas - Melns, zilganzaļš, dzeltens, purpursarkans, dzeltens
Funkcijas - Ieteicamais darba cikls - 750 - 4000 lappušu mēnesī
Funkcijas - Lapas apraksta valodas - PCL 5c, PCL 6, PostScript, UFRII
Funkcijas - Maksimālais darba cikls - 50000 lappuses mēnesī
Funkcijas - Printeru fontu skaits - 181
Garantija -
garantija - 12
Garantija - 12/24 mēneši
GarantijaInformācija -
garantijas_tips - ārējais
GRUPA1 - Printeris/kopētājs/faksa aparāts
GRUPA2 - Lāzera krāsa
GTIN - 4549292122060
Hoehe - 0.44
HST NUMERIS - 3103C008
Iebūvēts tīkls - W-LAN 802.11b/g/n
Ieejas un izejas jauda - Kopējā ieejas jauda - 250 lapas
Ieejas un izejas jauda - Kopējā izejas jauda - 150 lapas
Ieejas un izejas jauda - Maksimālā ieejas jauda - 550 lapas
Ieejas un izejas jauda - Papīra ieejas tips - Kasetes
Iekļautie piederumi - AF1 kārtridža kārtridža modulis (550 lapu kasete) E1E svītrkodu drukāšanas komplekts MiCard Multi (karšu lasītājs RFID vai magnētisko karšu identificēšanai no uniFLOW) MiCard Plus (karšu lasītājs RFID vai magnētisko karšu identificēšanai uniFLOW) MiCard B1 lasītāja modulis
Ievades un izvades ietilpība - Daudzfunkcionālās paplātes ieejas ietilpība - 50 lapas
Ievades un izvades jauda - Daudzfunkcionālā paplāte - Y
Instalētā atmiņa - 1 GB
Izmēri - 437 x 469 x 313mm
izmērs augstums - 570 mm
izmērs platums - 440 mm
izmērs svars - 25000 g
IZSTRĀDĒTĀJS - CANON
Izšķirtspēja līdz - 1200x1200 dpi
Jauda - enerģijas patēriņš (drukāšana) - 470 W
Jauda - enerģijas patēriņš (gaidīšanas režīmā) - 17 W
Jauda - enerģijas patēriņš (maks.) - 1380 W
Jauda - maiņstrāvas ieejas frekvence - 50/60 Hz
Kategorija - Lāzera printeri
Kategorijas kods - LAS
Kopētāja specifikācijas -
Krāsa - Black
Krāsa - White
Krāsu druka - Jā
Krāsu drukāšana - Jā
Linux OS savietojamība - Jā
LongDesc - LBP663Cdw ir īpaši ātrs un ļoti precīzs vienfunkcionāls krāsainais lāzera printeris, kas ir optimizēts maziem birojiem un ievietots kompaktā iekārtā. Palieliniet biroja produktivitāti ar automātisko divpusējo drukāšanu.
LongProductName - LBP663Cdw, A4, 27 lpp/min, 1200x1200 dpi, USB 2.0, Wi-Fi, LAN, 220-240V 50/60Hz, 437x469x313 mm
LongSummaryDescription - Canon LBP663Cdw. Drukāšanas tehnoloģija: Lāzera, krāsa. Maksimālais darba cikls: 50000 lappušu mēnesī. Maksimālā izšķirtspēja: Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI. Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs: A4. Abpusējā drukāšana. Displejs: LCD DISPLEJS. Gatavs tīklam, Wi-Fi. Produkta krāsa: melna, balta
MacOS OS saderība - Jā
Maksimālais drukāšanas ātrums (krāsaini) - 27 p/min
Maksimālais drukāšanas ātrums (mono) - 27 p/min
Mediju veids - Aploksnes
Mediju veids - Biezs papīrs
Mediju veids - Etiķetes
Mediju veids - Krāsains papīrs
Mediju veids - Papīrs
Mediju veids - Plāns papīrs
Mediju veids - Pārstrādāts papīrs
Modelis - LBP663CDW
Modeļa nosaukums - i-SENSYS LBP663Cdw
Nosaukums - Canon LBP663Cdw Krāsu 1200 x 1200 DPI A4 A4 Wi-Fi
nosaukums - Printeris LBP663CDW 3103C008
Oriģinālie palīgmateriāli - Kārtridžs 055 ar melno toneri Kārtridžs 055H ar melno toneri Kārtridžs 055 ar zilo toneri Kārtridžs 055H ar zilo toneri Kārtridžs 055 ar purpursarkano toneri Kārtridžs 055H ar purpursarkano toneri Kārtridžs 055 ar dzelteno toneri Kārtridžs 055H ar dzelteno toneri
Pagarinātā garantija -
PANTS1 - I-SENSYS LBP663CDW
PANTS2 - .
Paplašināšanas iespējas -
Papīra apstrāde - aplokšņu izmēri - C5, Com-10, DL, Monarch
Papīra apstrāde - daudzfunkcionālā paplātes mediju svars - 60 - 176 g/m²
Papīra apstrāde - ISO A sērijas izmēri (A0...A9) - A4, A5
Papīra apstrāde - ISO B sērijas izmēri (B0...B9) - B5
Papīra apstrāde - Maksimālais drukas izmērs - 216 x 356 mm
Papīra apstrāde - Maksimālais ISO A sērijas papīra izmērs - A4
Papīra apstrāde - Papīra paplātes datu nesēju veidi - Paplašinātais papīrs, Makulatūra, Makulatūra, Makulatūra, Plašs papīrs, Paplašinātas pastkartes, Paplašinātais papīrs, Paplašinātais papīrs, Plašs papīrs, Pusglancēts papīrs, Paplašinātas pastkartes, Paplašināts papīrs, Plašs papīrs, Aploksnes
Papīra apstrāde - Papīra paplātes nesēja svars - 60 - 163 g/m²
Papīra apstrāde - Pielāgota multivides platums - 100 - 216 mm
Papīra apstrāde - Pielāgota nesēja garums - 148 - 355.6 mm
Papīra apstrādes ievade - 250 lapas
Papīra apstrādes izejas - 150 lapas
Papīra formāts un izmērs (mm) - A4/210 C- 297
Papīra ieejas paplātes - 250 lapu kasetne Daudzfunkcionālā paplāte uz 50 lapām
Papīra izvades paplātes - 150 lapas
Papīra svars (maks.) - 200 g/m²
Papīra svars (min) - 60 g/m²
Piegādes kastes augstums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 57 cm
Piegādes kastes daudzums - 1
Piegādes kastes dziļums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 59 cm
Piegādes kastes platums Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 44 cm
Piegādes kastes svars Piegādes/iepakojuma kastes izmēri - 24.95 kg
Pieteikums - Birojs
Pieteikums - Darba grupas
Pieteikums - Sākums
Pilna apraksta līnija - Lāzera|i-SENSYS LBP663Cdw|Krāsu drukāšana|USB 2.0|WiFi|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|MacOS|Papīra izmērs A4/210 C- 297|Papīra ievade 250 lapas|Papīra izvade 150 lapas|Rezolūcija 1200x1200 dpi|Pirmā druka 7.7 s|Rakstīšanas ātrums PPM 27|Apmiņa (RAM) 1GB|Darba cikls 50000 lappušu mēnesī|Tīkla W-LAN 802.11b/g/n|Izmēri 437 x 469 x 313 mm
Pirmā drukāšana - 7,7 sek.
Platums - 469 mm
Plašs - 0.57
Poligrāfija - Drukāšanas tehnoloģija - Lāzera
Poligrāfija - krāsaina - Y
Printera procesors - Ātrums: 800 MHz × 2
Printera valoda - Adobe
Printera valoda - PCL 5e/5c/6
Printera valoda - PostScript
Printera valoda - UFR II
Printeru tehnoloģija - Lāzera
Produkta nosaukums - LBP663Cdw
Pārdevēja mājas lapa - www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp660-series/#LBP663Cdw
ražotājs - Canon
Savienojamie porti un saskarnes - Standarta saskarnes - Ethernet, USB 2.0, bezvadu LAN
Savienojamības porti un saskarnes - USB 2.0 pieslēgvietu skaits - 1
Savienotāji - 1 x USB 2.0
ShortSummaryDescription - Canon LBP663Cdw, lāzera, krāsains, 1200 x 1200 DPI, A4, abpusējā drukāšana, gatavs tīklam
Sistēmas prasības -
Sistēmas prasības - Atbalstītās Mac operētājsistēmas - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
Sistēmas prasības - Atbalstītās servera operētājsistēmas - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
Sistēmas prasības - Atbalstītās Windows operētājsistēmas - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Skenera specifikācijas -
Starling - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 1
Svars - 20.7 kg
Svars - 25.04
Svars un izmēri - Augstums - 313 mm
Svars un izmēri - Dziļums - 469 mm
Svars un izmēri - Platums - 437 mm
Svars un izmēri - Svars - 20.7 kg
Tehniskā informācija - Harmonizētās sistēmas (HS) kods - 84433210
Tīkls - Ethernet LAN - Y
Tīkls - Ethernet LAN datu pārraides ātrums - 10,100,1000 Mbit/s
Tīkls - kabeļu tehnoloģija - 10/100/1000Base-T(X)
Tīkls - Mobilās drukāšanas tehnoloģijas - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service
Tīkls - Tīkla gatavība - Y
Tīkls - Wi-Fi - Y
Tīkls - Wi-Fi Direct - Y
Tīkls - Wi-Fi standarti - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp660-series/#LBP664Cx
USB 2.0 saskarne - Jā
Veiktspēja - Iebūvēts procesors - Y
Veiktspēja - Iekšējā atmiņa - 1000 MB
Veiktspēja - Maksimālā iekšējā atmiņa - 1000 MB
Veiktspēja - Procesora frekvence - 800 MHz
Veiktspēja - procesora krāsas - 2
Veiktspēja - skaņas spiediena līmenis (abpusēja drukāšana) - 64 dB
vendpn - 3103C008
Vienība Neto svars - 20.7 kg
Vienības bruto svars - 24.9 kg
Vienības kastes augstums - 0.57
Vienības kastes garums - 0.59
Vienības kastes platums - 0.44
Vienība Slikts tilpums - 0,148 kubikmetri
WiFi saskarne - Jā
Windows 7 OS saderība - Jā
Windows 8 OS saderība - Jā
Windows 10 OS saderība - Jā
Zīmols - Canon
Laenge - 0.59
Description - The LBP663Cdw is an ultra-fast, highly accurate, single-function colour laser printer with features designed to enhance workflow in small and medium offices.
Description - The LBP663Cdw model is a very fast and precise laser color printer with features that improve work in small and medium offices. Advanced printing features: Secure printing Printing from a USB memory key (JPEG / TIFF / PDF) Google Cloud Print support iOS: AirPrint, the Canon PRINT Business application Android: Mopria service certificate, Canon Print Service add-on, Canon PRINT Business application
Supported operating systems - Linux
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Server 2016
Memory (RAM) - 1GB
Height - 313 mm
BrandPartCode - 3103C008
Other features - Warm-up time: 13 seconds or less after turning the power on First page print time: Color mode: about 8.6 s or less Monochrome mode: about 7.7 s or less Work cycle: max. 50,000 pages per month Printing margin: 5 mm from the top, bottom, left and right Power supply: 220-240 V (+/- 10%) 50/60 Hz (+/- 2 Hz) Power consumption: Max. About 1380 W or less Printing: around 470 W Standby mode: approximately 17 W or less Sleep mode: about 0.6 W or less Working environment: Temperature: 10-30 C Relative humidity: 20 to 80% (non-condensing)
CPU - 800MHz x 2
Duty cycle (monthly) - 4000 sheets/month
Duty Cycle, Maximum - 50000 Pages/month
Paper handling - Non-ISO print media sizes - Executive, Legal, Letter, Statement
Performance - Sound power level (standby) - 42 dB
Performance - Sound pressure level (printing) - 63 dB
dimension depth - 580 mm
Duplex printing - Automatic
Design - Display - LCD
Design - Built-in display - Y
Design - Product colour - Black, White
Design - Market positioning - Home & office
Printing - Duplex printing - Y
Printing - Secure printing - Y
Printing - Print margins (top, bottom, right, left) - 5 mm
Printing - Warm-up time - 13 s
Printing - Time to first page (colour, normal) - 8.6 s
Printing - Time to first page (black, normal) - 7.7 s
Printing - Maximum resolution - 1200 x 1200 DPI
Print resolution - 600 x 600 dpi
Printing supplies performance - Kaseta 055 z czarnym tonerem (2300 stron*) Kaseta 055H z czarnym tonerem (7600 stron*) Kaseta 055 z błękitnym tonerem (2100 stron*) Kaseta 055H z błękitnym tonerem (5900 stron*) Kaseta 055 z amarantowym tonerem (2100 stron*) Kaseta 055H z amarantowym tonerem (5900 stron*)  Kaseta 055 z żółtym tonerem (2100 stron*)  Kaseta 055H z żółtym tonerem (5900 stron*) * W oparciu o normę ISO/IEC 19752
Printing type - Laser
Print speed PPM - 27
Depth - 437 mm
ean - 4549292122060
EANCode - 4549292122060
Operational conditions - Operating relative humidity (H-H) - 20 - 80%
Operational conditions - Operating temperature (T-T) - 10 - 30 °C
Power - AC input voltage - 220 - 240 V
Power - Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) - 1 kWh/week
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
ETH Interface - Yes
Fax specifications -
Format - 16K
Format - A4
Format - A5
Format - B5
Format - C5 162 x 229 mm
Format - DL 110 x 220 mm
Format - Oficio 216 x 340
Functions - Printer
Features - Printing colours - Black, Cyan, Magenta, Yellow
Features - Recommended duty cycle - 750 - 4000 pages per month
Features - Page description languages - PCL 5c, PCL 6, PostScript, UFRII
Features - Maximum duty cycle - 50000 pages per month
Features - Number of printer fonts - 181
Warranty -
guarantee - 12
Warranty - 12/24 months
WarrantyInfo -
guarantee_type - external
GRUPPE1 - Printer/copier/fax
GRUPPE2 - Laser Colour
GTIN - 4549292122060
Hoehe - 0.44
HSTNUMMER - 3103C008
Built-in Network - W-LAN 802.11b/g/n
Input & output capacity - Total input capacity - 250 sheets
Input & output capacity - Total output capacity - 150 sheets
Input & output capacity - Maximum input capacity - 550 sheets
Input & output capacity - Paper input type - Cassette
Accessories included - AF1 Cartridge Cartridge Module (550-Sheet Cassette) E1E barcode printing set MiCard Multi (card reader for identifying RFID or magnetic cards from uniFLOW) MiCard Plus (card reader for identifying RFID or magnetic cards in uniFLOW) MiCard B1 reader module
Input & output capacity - Multi-Purpose tray input capacity - 50 sheets
Input & output capacity - Multi-Purpose tray - Y
Installed memory - 1 GB
Dimensions - 437 x 469 x 313mm
dimension height - 570 mm
dimension width - 440 mm
dimension weight - 25000 g
HERSTELLER - CANON
Resolution up to - 1200x1200 dpi
Power - Power consumption (printing) - 470 W
Power - Power consumption (standby) - 17 W
Power - Power consumption (max) - 1380 W
Power - AC input frequency - 50/60 Hz
Category - Laser Printers
Category Code - LAS
Copier specifications -
Color - Black
Color - White
Colour printing - Yes
Color printing - Yes
Linux OS compatibility - Yes
LongDesc - Optimised for small offices the LBP663Cdw is an ultra-fast, highly accurate single-function colour laser printer housed in a compact unit. Increase office productivity with automatic double-sided printing.
LongProductName - LBP663Cdw, A4, 27 ppm, 1200x1200 dpi, USB 2.0, Wi-Fi, LAN, 220-240V 50/60Hz, 437x469x313 mm
LongSummaryDescription - Canon LBP663Cdw. Print technology: Laser, Colour. Maximum duty cycle: 50000 pages per month. Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Duplex printing. Display: LCD. Network ready, Wi-Fi. Product colour: Black, White
MacOS OS compatibility - Yes
Max. printing speed (color) - 27 p/min
Max. printing speed (mono) - 27 p/min
Media kind - Envelopes
Media kind - Thick paper
Media kind - Labels
Media kind - Colored paper
Media kind - Paper
Media kind - Thin paper
Media kind - Recycled paper
Model - LBP663CDW
Model name - i-SENSYS LBP663Cdw
Title - Canon LBP663Cdw Colour 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
name - Printer LBP663CDW 3103C008
Original consumables - Cartridge 055 with black toner Cartridge 055H Black Toner Cartridge 055 with blue toner Cartridge 055H with blue toner Cartridge 055 with magenta toner Cartridge 055H with magenta toner Cartridge 055 with yellow toner Cartridge 055H with yellow toner
Extended warranty -
ARTIKEL1 - I-SENSYS LBP663CDW
ARTIKEL2 - .
Extension options -
Paper handling - Envelopes sizes - C5, Com-10, DL, Monarch
Paper handling - Multi-Purpose Tray media weight - 60 - 176 g/m²
Paper handling - ISO A-series sizes (A0...A9) - A4, A5
Paper handling - ISO B-series sizes (B0...B9) - B5
Paper handling - Maximum print size - 216 x 356 mm
Paper handling - Maximum ISO A-series paper size - A4
Paper handling - Paper tray media types - Envelopes, Glossy paper, Heavy paper, Labels, Plain paper, Postcard, Recycled paper, Semi-glossy paper, Thin paper
Paper handling - Paper tray media weight - 60 - 163 g/m²
Paper handling - Custom media width - 100 - 216 mm
Paper handling - Custom media length - 148 - 355.6 mm
Paper Handling input - 250 sheets
Paper Handling output - 150 sheets
Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
Paper input tray - 250-sheet cartridge  Multi-function tray for 50 sheets
Paper output tray - 150 sheets
Paper weight (max) - 200 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 57 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 59 cm
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 44 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 24.95 kg
Application - Office
Application - Working groups
Application - Home
Full Description Line - Laser|i-SENSYS LBP663Cdw|Colour printing|USB 2.0|WiFi|ETH|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|MacOS|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 250 sheets|Paper output 150 sheets|Resolution 1200x1200 dpi|First print 7.7 sec|Print speed PPM 27|Memory (RAM) 1GB|Duty Cycle 50000 Pages/month|Network W-LAN 802.11b/g/n|Dimensions 437 x 469 x 313mm
First print - 7.7 sec
Width - 469 mm
Breite - 0.57
Printing - Print technology - Laser
Printing - Colour - Y
Printer processor - Speed: 800 MHz × 2
Printer language - Adobe
Printer language - PCL 5e/5c/6
Printer language - PostScript
Printer language - UFR II
Printer Technology - Laser
ProductName - LBP663Cdw
Vendor Homepage - www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp660-series/#LBP663Cdw
producer - Canon
Ports & interfaces - Standard interfaces - Ethernet, USB 2.0, Wireless LAN
Ports & interfaces - USB 2.0 ports quantity - 1
Connectors - 1 x USB 2.0
ShortSummaryDescription - Canon LBP663Cdw, Laser, Colour, 1200 x 1200 DPI, A4, Duplex printing, Network ready
System Requirements -
System requirements - Mac operating systems supported - Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks
System requirements - Server operating systems supported - Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
System requirements - Windows operating systems supported - Windows 10, Windows 7, Windows 8.1
Scanner specifications -
Storno - N
Stck_Kart - 1
Stck_Pal - 1
Weight - 20.7 kg
Gewicht - 25.04
Weight & dimensions - Height - 313 mm
Weight & dimensions - Depth - 469 mm
Weight & dimensions - Width - 437 mm
Weight & dimensions - Weight - 20.7 kg
Technical details - Harmonized System (HS) code - 84433210
Network - Ethernet LAN - Y
Network - Ethernet LAN data rates - 10,100,1000 Mbit/s
Network - Cabling technology - 10/100/1000Base-T(X)
Network - Mobile printing technologies - Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service
Network - Network ready - Y
Network - Wi-Fi - Y
Network - Wi-Fi Direct - Y
Network - Wi-Fi standards - 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
URL - https://www.canon-europe.com/business-printers-and-faxes/i-sensys-lbp660-series/#LBP664Cx
USB 2.0 Interface - Yes
Performance - Built-in processor - Y
Performance - Internal memory - 1000 MB
Performance - Maximum internal memory - 1000 MB
Performance - Processor frequency - 800 MHz
Performance - Processor cores - 2
Performance - Sound pressure level (duplex printing) - 64 dB
vendpn - 3103C008
Unit Net Weight - 20.7 kg
Unit Gross Weight - 24.9 kg
Unit Box Height - 0.57
Unit Box Length - 0.59
Unit Box Width - 0.44
Unit Brutto Volume - 0.148 cubm
WiFi Interface - Yes
Windows 7 OS compatibility - Yes
Windows 8 OS compatibility - Yes
Windows 10 OS compatibility - Yes
Brand - Canon
`
Canon LBP663CDW
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visas kategorijas