Canon iR C1325iF A4 color + fax 9577B004

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 273010 Preces kods: 9577B004
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 2400 x 600 dpi
  • Drukas veids: Melnbaltais lāzera
  • Drukāšanas ātrums (mono): 25 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 1
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon iR C1325iF A4 color + fax 9577B004
Brother MFP MFC-L5750DW mono A4 40ppm/USB+LAN+WLAN/FAX
Brother Multifunction Printer MFC-T910DW RTS A4 FAX/USB/WiFi/ADF20/27pp
Canon PRINTER/COP/SCAN/FAX I-SENSYS/MF744CDW 3101C026
Canon PRINTER/COP/SCAN/FAX I-SENSYS/MF746CX 3101C024
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
1 452,49 €
525,69 €
288,09 €
509,88 €
598,88 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 2400 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi
Drukas veids Melnbaltais lāzera Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 25 lpp/min 40 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav
Pieslēgums WiFi Nav Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 2400 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Melnbaltais lāzera

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 25 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 1

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Nav

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Accessories included -
Application - Office
Application - Working groups
Color - Gray
Color printing - Yes
Connectors - 2 x USB 2.0
Connectors - RJ-11
Connectors - RJ-45
Copier specifications - - Copy Speed (cz.-b./kolor) See specified speed printing.
- First Copy Out Time (FCOT): 8.4 s / s 10.5
- Copy Resolution: Scan: 600 x 600 dpi Printing: 600 x 600 dpi
- Multiple Copy: Up to 999 sheets
- Reduction / Enlargement: Zoom 25-400% in 1%
- Fixed zoom ratio: 25%, 50%, 70%, 100%, 141%, 200%, 400%
Depth - 610 mm
Description - imageRUNNER C1325iF
This MFP A4 is designed for companies that care about costs and who depend on efficient distribution of ferrous materials with high quality within a small workgroup. Its small size fit perfectly into different environments: the device can stand on a desk or on the floor.
Printing and scanning quality
imageRUNNER C1325iF is a powerful color multifunction A4, processing up to 25 pages per minute, while providing high-quality color printing. Image processing technology V² (Vivid & Vibrant) provides attractive looking documents. The new user interface of the touch screen (supports slide of the finger) size 8.9 cm enables a friendly and easy operation. Flexible features of mobile printing and scanning, such as Apple AirPrint ™ and service standard printing Mopria ™, as well as applications for mobile printing and scanning enhance user productivity. In addition, users can easily scan and send documents directly to various destinations, such as e-mail or a shared folder.
Security and cost control
Make sure that your information will be kept confidential, with features such as secure printing, printing on a pass code PIN and an optional protecting PDF files with a password. Control printing costs is extremely easy thanks to the built-in software, uniFLOW Canon, which provides greater transparency and better management, enabling the tracking of individual print jobs (and billing) for individuals, departments, locations, and projects and allowing to generate reports for specific users .
Seamless integration and management
The device will work in different offices. It is suitable for small workgroups operating in organizations of any size. Thanks to its flexible configuration of paper cassette can put them on your desk or on the floor ..
ImageRUNNER device is equipped with a new controller and integrates perfectly with the environments and also supports standards such as PCL and Genuine Adobe PS. The imageRUNNER C1325iF reduces the administrative burden of fleet management. All thanks to the automatic numerator in collective, management system, consumables and diagnostic solutions. Remote firmware updates can be performed from the device, further reducing downtime.
Environmentally friendly product
This device complies with ENERGY STAR®, and ensures best-in-class pointer TEC * consumes just 1 W (or less) in sleep mode. It is designed for better energy efficiency and has a reduced energy consumption during use and less environmental impact. The imageRUNNER C1325iF is extremely environmentally friendly, because it also meets the stringent standards Blue Angel.
* The standard energy consumption. Methodology defined by ENERGY STAR (www.eu-energystar.org)
AirPrint ™ and the AirPrint logo are trademarks of Apple Inc.
dimension depth - 700 mm
dimension height - 730 mm
dimension weight - 65000 g
dimension width - 610 mm
Duplex printing - Automatic
ean - 4549292011975
Ethernet - 10/100/1000 Mb/s
Extended warranty -
Extension options - - Module feeder cassette AJ1
- Base type F1
- A memory card reader, an extension H1
- Handset J1 EUR / handset J1 SA
- Memory Card Reader F1
- Reader Module MICARD-A1
- Set the barcode printing D1 @ E
- A set of security features to send E1 @ E
- Handle ADF A1
Fax specifications - - Modem Speed Super G3 33.6 Kb / s (up to 3 seconds per stronę¹)
- Fax Resolution: Standard: 200 x 100 dpi Fine: 200 × 200 dpi Super Fine 200 x 400 dpi
- Extremely accurate: 400 × 400 dpi
- Fax memory: Up to 512 sheets
- Speed Dial: Max. 281
- Select Group / destination numbers: Max. 199 positions
- Sequential Broadcast: Max. 310 addresses
- Backup Memory: Yes
- Other features: Fax Forwarding, Dual Access, PC Fax (TX only)
Format - A4
Format - A5
Format - B5
Format - No. 10 104 x 239,4 mm
Functions - Copier
Functions - Fax
Functions - Printer
Functions - Scanner
guarantee - 12
guarantee_type - external
Height - 549 mm
Important - Uwaga – urządzenie nie posiada tonera w zestawie!
Installed memory - 1 GB
Max. printing speed (color) - 25 p/min
Max. printing speed (mono) - 25 p/min
Media kind - Colored paper
Media kind - Envelopes
Media kind - Foil
Media kind - Labels
Media kind - Paper
Media kind - Thick paper
Media kind - Thin paper
Model - imageRUNNER C1325iF
name - iR C1325iF A4 color + fax 9577B004
Original consumables - Toner black /blue/purple/yellow C-EXV 48
Other features - Power source:
- 220-240 V (± 10%)
- 50/60 Hz (± 2 Hz), 3.7 A
Power consumption:
- Maximum: 1.5 kW
- Standby: about 30
- Sleep mode: about 1.0 W or less
- Time to go to sleep: 60 sec
- Standard Electricity Consumption (TEC): 0.8 kWh
Noise level:
- Work: 50 dB
- Standby: inaudible (below 30 dB)
Software and printer management:
- Administration Console iW: server-based software for centralized fleet management devices
- EMaintenance: built-in RDS allows you to use the services of eMaintenance, such as meter reading, automated materials management operation and remote diagnostics
- Remote firmware (GDLS) enables remote distribution of firmware
- Internet Remote User Interface (RUI) for each device allows remote management and control of the device
- Configuration Utility drivers Canon: a tool to modify the factory default settings of Canon print drivers (only accessible via the service)
Security:
- IP / Mac
- IPSEC
- SNMP V3.0
- IEEE 802.1X
- Secure Printing
- Identifiers departments
Control panel:
- Color LCD QVGA 8.9 cm (3.5 inches), operated by touch or sliding fingers
Paper input tray - - 1 tray of 550 sheets (80 g /m²)
- MP Tray 100 sheets (80 g /m²)
Paper output tray - Output capacity: 250 sheets (80 g /m²)
Paper weight (max) - 220 g/m²
Paper weight (min) - 60 g/m²
Photo printing - No
Print resolution - 2400 x 600 dpi
Printer language - HP PCL 5c
Printer language - HP PCL 6
Printer language - PostScript 3
Printer language - UFR II
Printer processor -
Printing supplies performance - - BK 16 500
- CMY 11 500 stron
Printing type - Laser
producer - Canon
Scanner specifications - - Standard: DADF for 50 sheets
- Formats supported media: A4, A5, B5; Custom sizes: from 140 to 216 mm × 128 to 356 mm (administration of feeder DADF)
Media weight: One-sided scanning: 50-105 g / m² (DADF), Duplex scanning: 64-105 g / m² (DADF)
- Resolution: Scan cz.-b .: 100 dpi, 150 dpi, 200 x 100 dpi, 200 dpi, 300 dpi, 200 × 400 dpi, 400 dpi, 600 dpi Scan, col .: 100 dpi, 150 dpi, 200 × 100 dpi, 200 dpi, 300 dpi
- Duplex scanning: Sided-sided (Automatic)
- Scan Speed: B & W, one-sided 25 images / minute (A4, 300 × 300 dpi); B & W, two-sided: 9 images / minute (A4, 300 × 300 dpi), col., sided 25 images / minute (A4, 300 × 300 dpi); col., double-sided: 9 images / minute (A4, 300 × 300 dpi)
- Methods: Scan Push: function to send color is available as standard
- Pull Scanning mode: Scan mode TWAIN / WIA Pull available on all models. Scan to USB memory: available on all models Scan to mobile phones and devices with Internet access: we offer a range of solutions (tailored to user requirements) to scan for mobile phones and devices with Internet access. For further information, please contact your sales representative.
Specifications Pull mode:
- Scan mode Pull TWAIN / WIA
- Windows XP
- Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1
- Scan for Mac (TWAIN driver only)
- Mac OS X 10.5.8 or later
* Drivers are available on http://software.canon-europe.com.
Supported operating systems - Linux
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows Server 2003
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Vista
Supported operating systems - Windows XP
System Requirements - Complete information on the availability of solutions for the printing for other operating systems and environments including AS / 400, UNIX, Linux and Citrix, is the site http://software.canon-europe.com/. Some of these solutions are chargeable.
Solutions for SAP are available via the SAP Market Place.
vendpn - 9577B004
Warranty -
Weight - 43 kg
Width - 511 mm
Wireless communication - Optional
Canon iR C1325iF A4 color + fax 9577B004
Visas kategorijas