Hewlett Packard DeskJet 2630

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 152001 Preces kods: V1N03B#629
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Drukas Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi
 • Drukas veids: Tintes
 • Drukāšanas ātrums (mono): 20 lpp/min
 • Max. apdrukas izmērs: A4
 • Kartridžu skaits: 4
Līdzīgi produkti
Šis produkts Hewlett Packard DeskJet 2630
Hewlett Packard DeskJet 3789
Hewlett Packard DeskJet 2720
Hewlett Packard HP DeskJet 2720 All-in-One Printer
Hewlett Packard HP DeskJet 2710 All-in-One Printer
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
58,67 €
100,90 €
65,14 €
52,19 €
48,90 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 4800 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi 1200 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Tintes Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 20 lpp/min 8 lpp/min 20 lpp/min 20 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav Ir
Funkcija Auto Duplex Nav Nav Ir
Funkcija Fakss Nav Nav Nav Nav Nav
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 4 n/a 2 4 4
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums LPT Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Ir Ir Ir
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 4800 x 1200 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 20 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Nav

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Nav

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Nav

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Hewlett Packard DeskJet 2630
ADF - -
ADFCapacity - -
AirPrint Enabled - Yes
CardReader - -
Category - Biroja tehnika :: Multifunkcionālie (Daudzfunkciju) printeri
Category - Root/Laptops | Tablets/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Code - V1N03B
ColorMono - Color
Colour printing - Yes
ColourFaxing - -
Connection Availability - Yes
ControlPanel - -
Copy function - Yes
CopySpeed - -
CPU - 360 MHz
Dane techniczne: Gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: maks. rozmiar nośnika - A4
Dane techniczne: pojemność podajnika papieru - 60 szt.
Dane techniczne: Producent - HP
Dane techniczne: rodzaj - kolorowa
Dane techniczne: technologia druku - atramentowa
Dane techniczne: typ - urządzenie wielofunkcyjne
Depth - 304 mm
Desc - Krāsu tips: Krāsains, 1 mēneša noslodze: 1 000 lpp, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Izšķirtspēja: 4800 x 1200 dpi, Ātrums (melnbalts): Nav zināms, Ātrums (krāsains): 5.7 lpp/min, Operatīvā atmiņa: Nav zinams, Max papīra formāts: A4, Duplex režīms: Nav, Pieslēguma tips: USB 2.0, Wifi: Ir, Faksa funkcionalitāte: Nav, Atmiņa faksam: Nav zināms, Kopēšanas funkcionalitāte: Ir, Kopēšanas ātrums (melnbalts): 6 kopijas/min, Kopēšanas ātrums (krāsains): 3 kopijas/min., Skenēšanas funkcionalitāte: Ir, Skenēšanas izšķirtspēja: 1200 x 1200 dpi, Garantija: 2 gadi
Description - HP DeskJet 2630 All-in-One Printer
Description - HP DeskJet 2630 All-in-One Printer Save time and money with HP's most affordable wireless all-in-one printer to date. With a hassle-free setup and easy printing from your mobile devices, the HP DeskJet 2600 All-in-One removes the complications of your everyday printing needs. Dynamic security enabled printer. Intended to be used with cartridges using only HP original electronic circuitry. Cartridges with modified or non-HP electronic circuitry may not work, and those that work today may not work in the future.
description - Save time and money with HP's most affordable wireless all-in-one printer to date. With a hassle-free setup and easy printing from your mobile devices, the HP DeskJet 2600 All-in-One removes the complications of your everyday printing needs.Dynamic security enabled printer. Intended to be used with cartridges using only HP original electronic circuitry. Cartridges with modified or non-HP electronic circuitry may not work, and those that work today may not work in the future.
Device Type - Multifunction printer
DigitalSending - -
Dimensions - Minimum: 425 x 304 x 149 , Maximum: 424.97 x 547.7 x 248.77mm
Dimensions (WxDxH) - 42.5 cm x 30.4 cm x 14.9 cm
Drukowanie: maks. szybkość druku kolor - 5.5 str./min.
Drukowanie: maks. szybkość druku mono - 20 str./min.
Drukowanie: maksymalne obciążenie - 1000 str./mies.
Drukowanie: minimalne zalecane obciążenie - 50 str./mies.
Drukowanie: rozdzielczość druku w czerni - 4800 x 1200 dpi
Drukowanie: rozdzielczość druku w kolorze - 4800 x 1200 dpi
DuplexPrinting - Manual
Duty Cycle, Maximum - 1000 Pages/month
DutyCycle - 1000
EAN - 190780931790
EANCode - 190780931790
Eans - 190780931820
Eksploatacja: gramatura papieru - 75 g/m² (zalecana)
Eksploatacja: ilość pojemników na tusz - 2 szt.
Eksploatacja: symbol atramentu czarnego - HP No. 304
Eksploatacja: symbol atramentu kolorowego - HP No. 304
Environmental Standards - ENERGY STAR Qualified
Faxing - No
FaxQuality - -
FaxSpeed - -
feature - Easily manage printing tasks and scan on the go with the HP All-in-One Printer Remote app
feature - Easily print from a variety of smartphones and tablets
feature - Get connected and start printing fast with easy setup from your smartphone or tablet
feature - Get high-quality prints - time after time - with an all-in-one designed and built to be reliable
feature - Manage your printer effortlessly thanks to an easy to use control panel
feature - Output tray minimizes space when closed, reduces jams, and holds 25 sheets when in use
feature - Print up to twice as many pages with Original HP high-yield ink cartridges
feature - Print, copy, and scan while saving money and space with a wireless all-in-one printer
feature - Put your printer wherever you want with this compact design
Features_Benefits -
First print - 14 sec
FirstPageOut - 14 s
Full Description Line - Thermal Inkjet|DeskJet 2630|USB 2.0|WiFi|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Windows Vista|Paper size A4/210 C- 297|Paper input 60 sheets|Paper output 25 sheets|Resolution 4800x1200 dpi|First print 14 sec|Print speed PPM 20|Duty Cycle 1000 Pages/month|Copy|Scan|Colour printing|Dimensions Minimum: 425 x 304 x 149 , Maximum: 424.97 x 547.7 x 248.77mm
GrossWeight - 4.700 kg
HDD - -
Height - 149 mm
Height - 340.000000000
Inkjet Technology - HP Thermal Inkjet - 4-ink
Interface - USB 2.0, Wi-Fi(n)
InterfaceandConectivity -
 • Hi-Speed USB 2.0
 • Wireless 802.11b/g/n

 • Komunikacja: interfejs - USB 2.0
  Komunikacja: interfejs - Wi-Fi
  Komunikacja: praca w sieci [serwer druku] - tak
  Komunikacja: wyświetlacz - tak (obrazkowy)
  Kopiowanie: maksymalne wielokrotne kopiowanie - 9 kopii
  Kopiowanie: rozdzielczość kopiarki - 300 x 600 dpi
  LanguagesFonts - HP PCL 3 GUI; PCLm (HP Apps/UPD); URF (AirPrint)
  LargeDescHTML -
  Length - 470.000000000
  LongDesc -
  LongDesc - HP DeskJet 2630 All-in-One Printer
  Manufacturer - HP INC.
  Manufacturer Part No - V1N03B#629
  ManufacturerPartNumber - V1N03B#629
  MANUFDATASHEET - http://www8.hp.com/emea_middle_east/en/products/printers/product-detail.html?oid=16779296#!tab=specs
  MarketingText -
  Max Copying Resolution - Up to 600 x 300 dpi (mono) / up to 600 x 300 dpi (colour)
  Max Copying Speed - Up to 6 ppm (mono) / up to 3 ppm (colour)
  Max Media Capacity - 60 sheets
  Max Printing Resolution - Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour)
  Max Printing Speed - Up to 20 ppm (mono) / up to 16 ppm (colour)
  MaxPrintArea - 216 x 297 mm
  Media Size - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
  Media Type - Envelopes, plain paper, photo paper
  MediaSizes - 89 x 127 mm to 215 x 279 mm
  MediaTypes - Plain paper, photo paper, brochure paper, envelopes and other specialty inkjet papers
  MediaWeightMax - 75 gsm
  MediaWeights - A4: 60 to 90 g/m²; HP envelopes: 75 to 90 g/m²; HP cards: up to 200 g/m²; HP 10 x 15 cm photo paper: up to 300 g/m²
  Memory - -
  MemoryMax - -
  Model name - DeskJet 2630
  Monthly Duty Cycle (max) - 1000 pages
  MultipleCopies - -
  Name - HP DeskJet 2630
  Name - Multifunkcionālais printeris HP DeskJet 2630
  Office Machine Features - HP Instant Ink
  OperatingSystems - Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Mac OS X v10.8 Mountain Lion, OS X v10.9 Mavericks, OS X v10.10 Yosemite
  Original Size - 216 x 297 mm (max)
  Original Type - Sheets
  Output Trays Capacity - 25 sheets
  PackageContents -
 • HP DeskJet 2630 All-in-One Printer
 • HP 302 Setup Black Ink Cartridge (~135 pages)
 • HP 302 Setup Tri-color Ink Cartridge (~100 pages)
 • Software CD
 • Setup poster
 • Power cord

 • Paper format and size(mm) - A4/210 C- 297
  Paper Handling input - 60 sheets
  Paper Handling output - 25 sheets
  PaperHandling - 60
  PaperHandlingOutput - 25
  PaperHandlingTotal - 60
  PapperTraysMax - 1
  PapperTraysStandard - 1
  PartNumber - V1N03B#629
  PeriodofWarranty - 12 Months Bring-In Warranty
  Power - AC 120/230 V (50/60Hz)
  Pozostałe: prędkość procesora - 360 MHz
  Print speed PPM - 20
  Printer Technology - Thermal Inkjet
  PrintFeatures - HP ePrint, Apple AirPrint, Mopria-certified, Mobile Apps
  PrintFormat - A4
  Printing Technology - Ink-jet (colour)
  PrintQuality - 4800x1200dpi
  PrintSpeed - 7.5 ppm
  PrintSpeedFeatures - Black (A4):8.5 ppm; ISO colour (A4): 6 ppm
  PrintSpeedMono - 20 ppm
  PrintTechnology - Thermal Inkjet
  Processor - -
  ProdDesc - HP DeskJet 2630 All-in-One Printer
  Producer - HP
  ProducerCode - V1N03B
  Product Description - HP Deskjet 2630 All-in-One - multifunction printer - colour
  productName - HP DeskJet 2630 All-in-One Printer
  ProductPicture2 -
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  Recommended Monthly Volume - 50 - 100 pages
  Resolution up to - 4800x1200 dpi
  Scan function - Yes
  Scanning - 1200 x 1200 dpi
  Scanning - Yes
  ScanQuality - 1200 dpi
  ScanQualityEH - -
  ScanSize - 216 x 297 mm
  ScanType - Flatbed
  Security - -
  Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 46.5 cm
  Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 35.5 cm
  Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.65 kg
  Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 18.5 cm
  ShortDescription -
  Skanowanie: głębia koloru - 24 bit
  Skanowanie: obszar skanowania - 216 x 297 mm
  Skanowanie: rozdzielczość skanera - 1200 x 1200
  Skanowanie: typ skanera - płaski (CIS)
  SoftwareIncluded - -
  Standard Media Capacity - 60 sheets
  SystemRequirements - -
  Unit Brutto Volume - 0.03054 cubm
  Unit Gross Weight - 4.65 kg
  Unit Net Weight - 3.42 kg
  USB 2.0 Interface - Yes
  Vendor Homepage - www8.hp.com/pk/en/products/printers/product-detail.html?oid=16779360
  Warranty - 1 year
  Warranty - 12/24 months
  Weight - 3.42 kg
  Weight - 3.420 Kg
  Weight - 4.700000000
  Width - 190.000000000
  Width - 425 mm
  WiFi Interface - Yes
  Windows 10 OS compatibility - Yes
  Windows 7 OS compatibility - Yes
  Windows 8 OS compatibility - Yes
  Windows Vista OS compatibility - Yes
  Wireless - Yes
  Wymiary: głębokość - 304 mm
  Wymiary: szerokość - 425 mm
  Wymiary: waga - 3.42 kg
  Wymiary: wysokość - 149 mm
    -
  58,67 €
  Hewlett Packard DeskJet 2630
  Visas kategorijas