Canon MAXIFY MB5450

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 138008 Preces kods: 0971C009AA
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Drukas Izšķirtspēja: 1200 x 600 dpi
  • Drukas veids: Tintes
  • Drukāšanas ātrums (mono): 24 lpp/min
  • Max. apdrukas izmērs: A4
  • Kartridžu skaits: 4
Līdzīgi produkti
Šis produkts Canon MAXIFY MB5450
Canon MAXIFY MB2150
Canon i-SENSYS MF426dw
Canon i-SENSYS MF267dw
Canon Pixma TS9150
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
240,97 €
135,22 €
454,19 €
335,53 €
255,17 €
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi 1200 x 600 dpi 600 x 600 dpi 600 x 600 dpi 4800 x 1200 dpi
Drukas veids Tintes Tintes Melnbaltais lāzera Melnbaltais lāzera Tintes
Drukāšanas ātrums (mono) 24 lpp/min 19 lpp/min 38 lpp/min 28 lpp/min 15 lpp/min
Max. apdrukas izmērs A4 A4 A4 A4 A4
Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir Ir Ir Ir Nav
Funkcija Auto Duplex Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Fakss Ir Ir Ir Ir Nav
Funkcija Kopētājs Ir Ir Ir Ir Ir
Funkcija Skeneris Ir Ir Ir Ir Ir
Kartridžu skaits 4 4 1 1 6
Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir Nav Ir Ir Ir
Pieslēgums LPT Nav Nav Nav Nav Nav
Pieslēgums USB Ir Ir Ir Ir Ir
Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav Nav Nav Nav Ir
Pieslēgums WiFi Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Pamatinformācija
Drukas Izšķirtspēja 1200 x 600 dpi

Printera izšķirtspēja nosaka, cik punktu (pikseļu) pa horizontāli un vertikāli spēj izdrukāt printera drukas galva. Izmantojot dažādas palīgmetodes printeris spēj izdrukāt augstākas izšķirtspējas rezultātu. Šis parametrs norāda printera dabisko izšķirtspēju bez kompresijas izmantošanas. Augstāka izšķirtspēja nozīmē augstāku attēla kvalitāti un detalizāciju.

Drukas veids Tintes

Drukas veids ir galvenais printera izvēles kritērijs, jo nosaka printera pielietojumu.

Tintes - šī tehnoloģija noderēs tiem, kas vēlas drukāt krāsainas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Izmaksas uz vienu izdruku ir samērā augstas, kā arī tintes kārtridži, ilgstošā dīkstāvē, aizkalst.

Melnbaltais lāzera - ekonomiski izdevīgākais drukas veids, kas veido labas kvalitātes melnbalto dokumentu izdrukas par zemākajām izmaksām uz izdruku. Labākais pirkums mājas un biroja vajadzībām. Dārgāku modeļu printeriem ir būtiski ietilpīgāki toneri, kas ilgtermiņā, ja tiek drukāts vairāk par desmit lapām dienā, noteikti atmaksāsies.

Krāsainais lāzera - šī tehnoloģija ļauj drukāt melnbaltas lāzera izdrukas ar tām pašām izmaksām par lapu, kā melnbaltajam lāzera printerim, kā arī veikt krāsu izdrukas par salīdzinoši zemām izmaksām par izdruku.

Krāsu izdrukas kvalitāte šai tehnoloģijai ir daudz zemāka nekā tintes drukai, tamdēļ šo iekārtu vērts iegādāties tikai tad, ja katru dienu jādrukā desmitiem krāsainu grafiku, maketu, produktu paraugu foto, un krāsu logo. Fotogrāfiju drukai šī tehnoloģija patreiz nav piemērota.

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Drukāšanas ātrums (mono) 24 lpp/min

Vidējais rādītājs tam, cik melnbaltu lapaspušu ar 5% vidējo pārklājumu šis printeris spēj izdrukāt vienas minūtes laikā.

Max. apdrukas izmērs A4

Cik lielas papīra loksnes var ievietot drukas padevē un apdrukāt ar doto printeri. Ja printerim šis rādītājs ir piem. A4, tad šis printeris noteikti spēj apdrukāt mazāka formāta papīru, piem A5. Šī iespēja gan ir līdz noteiktai robežai, kuru iespējams noskaidrot izlasot detalizētajā specifikācijā par apdrukas izmēru un papīra veidu atbalstu.

Funkcionalitāte
Funkcija ADF Ir

ADF nozīmē automātisko dokumentu padevi. Tas tiek realizēts ar speciālu skenera vāku, kurā iespējams ievietot vienlaicīgi vairākas lapas, lai, piemēram, nokopētu vai noskenētu dokumentu paku.

Funkcija Auto Duplex Ir

Abpusējās apdrukas iespēja, kas bieži vien ir realizēta pusautomātiski, kas nozīmē to, ka printeris apdrukā lapas no vienas puses, un pēc tam lietotājam nākas visu izdrukāto paku no jauna ar rokām ielikt padevē.

Mēdz būt arī Duplex printeri, kas paši spēj apgriezt lapu drukas procesā. Pirms iegādāties printeri, lūdzu izlasiet detalizētu specifikāciju, kā tiek realizēta Duplex funkcija.

Funkcija Fakss Ir

Iespēja iekārtu pieslēgt telefona līnijai un tālrunim, lai nosūtītu un saņemtu faksa sūtījumus.

Funkcija Kopētājs Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un nokopēt.

Funkcija Skeneris Ir

Iespēja ievietot apdrukātu dokumentu padevē un saņemt noskenētu dokumentu datorā, faila veidā.

Kartridžu skaits 4

Cik toneru vai kārtridžu ir dotajam printerim. Tintes apdrukas gadījumā, lielāks kārtridžu skaits nozīmē labāku drukas kvalitāti un ekonomiskāku kārtridžu maiņu.

Pieslēgvietas un aprīkojums
Pieslēgums LAN Ir

Ļoti noderīga funkcija, ja printeris tiks lietots no vairākiem tīklā saslēgtiem datoriem. Ja ir LAN pieslēgums, printeri iespējams novietot jebkurā vietā, kur pieejams tīkls un elektroenerģija un veikt izdrukas no jebkura datora bez nepieciešamības pieslēgt printeri kādam konktrētam datoram un turēt šo datoru pastāvīgi ieslēgtu.

Pieslēgums LPT Nav

Šis ir jau novecojis standarts, un nepieciešams tikai atsevišķos gadījumos, kad uzņēmums izmanto DOS programmatūru, kura neprot drukāt uz citiem portiem kā vien LPT. Šis pieslēguma veids ir ļoti lēns, tamdēļ lielākoties printerim paralētli LPT ir pieejams arī daudz ātrāks USB vai LAN pieslēgums.

Pieslēgums USB Ir

Stabilākais, ērtākais un ātrākais printera pieslēguma veids, ja printeris atrodas blakus datoram un to izmanto drukāšanai no viena datora. USB pieslēgvieta ir pieejama praktiski visiem portatīvajiem datoriem un galddatoriem.

Bezvadu savienojumi
Pieslēgums Bluetooth Nav

Iespēja pieslēgt šo printeri datoram izmantojot Bluetooth bezvadu savienojumu. Parasti šis savienojums ir pieejams vidējās un dārgās klases portatīvajiem datoriem. Galddatoros Bluetooth ir reti, tamdēļ, lai izmantotu šo funkciju, par nelielu papildus samaksu nāksies  iegādāties USB Bluetooth raidītāju.

Pieslēgums WiFi Ir

Lielisks veids, kā pieslēgt printeri bezvadu tīklā, ja mājās vai birojā izmantojiet tikai un vienīgi bezvadu pieslēgumu tīklam, vai arī printeris tiks turēts vietā, kur nav iespējams pievilkt LAN kabeli.

Papildus specifikācija
Accessories included -
Application - Office
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Printers, 3D printers and plotters/Inkjet printer
Color - Black
Color printing - Yes
Connectors - 1 x USB 2.0
Connectors - RJ-11
Connectors - RJ-45
Copier specifications - - Copy Speed (approximate): ADF (color): 11.5 obr./min¹, ADF (monochrome): 22.0 rpm
- Multiple Copy: Up to 99 sheets
- Reduction / Enlargement: 25-400%, fit to page
- Setting copy quality: Standard, High
- Double-sided copying: Sided-sided (Automatic)
- Copy Features: Frame Erase, sorting, 2 pages per sheet 4 pages per sheet, two-sided copying
Dane techniczne: Gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: maks. rozmiar nośnika - A4
Dane techniczne: pojemność podajnika papieru - 500 szt.
Dane techniczne: Producent - Canon
Dane techniczne: technologia druku - atramentowa
Dane techniczne: typ - urządzenie wielofunkcyjne
Depth - 394 mm
Description - The complete solution for small offices
Maxify MB5450 series devices are the perfect choice for a small office. They enable efficient printing without sacrificing performance, quality and reliability With the high quality printing inks resistant markers, Wi-Fi connectivity and Ethernet, and two-sided scanning in one pass, you can print high volumes faster than ever before.
High-quality prints every time
Ink Dual Resistant High Density has been optimized for printing business. This high quality ink provides vivid colors, true blacks and crisp text - without smudging.
Easy to use, trouble-free performance
Large color touch screen 8.8cm provides easy access to all device functions maxify MB5450 series. In addition to the large capacity paper tray (500 sheets) and the automatic document feeder 50-sheet device series maxify MB5450 offers two-sided printing and handling a variety of paper sizes and types - from plain paper A4 through labels, envelopes and photo paper after two-sided copying identity documents - easy to perform common printing tasks in the office.
Low operating costs
MB5450 series devices maxify ensure the highest quality and that their use does not consume excessive resources. Low power consumption combined with high capacity ink tanks of 2,500 pages for black and 1,500 pages color, which extends the time intervals.
Easy management and maintenance
SNMP (Simple Network Management Protocol) allows you to integrate your printer in the workplace, to become part of it. Maxify MB5450 series allows you to monitor the use of registers, the ink level, error status, and page counts all the printers on your network. Besides, you can filter IP addresses to restrict access to printing and ensure safe scan to e-mail.
dimension depth - 550 mm
dimension height - 510 mm
dimension weight - 16400 g
dimension width - 465 mm
Drukowanie: druk dwustronny [dupleks] - tak
Drukowanie: maks. szybkość druku kolor - 15 str./min.
Drukowanie: maks. szybkość druku mono - 24 str./min.
Drukowanie: maksymalne obciążenie - 30000 str./mies.
Drukowanie: minimalne zalecane obciążenie - 1500 str./mies.
Drukowanie: rozdzielczość druku w czerni - 600 x 1200 dpi
Drukowanie: rozdzielczość druku w kolorze - 600 x 1200 dpi
Duplex printing - Automatic
Duty cycle (monthly) - 1500 sheets/month
ean - 4549292052602
Eans - 4549292052602
Eksploatacja: gramatura papieru - 64 - 105 g/m²
Eksploatacja: symbol atramentu czarnego - Canon PGI 2500
Eksploatacja: symbol atramentu kolorowego - Canon PGI 2500
Ethernet - 10/100 Mb/s
Extended warranty -
Extension options -
Faks: pojemność faksu - 250 str.
Faks: rozdzielczość faksu - 300 x 300 dpi
Faks: szybkość transmisji faksu - 33.6 kbps
Fax specifications - - Type Fax Super G3 / Colour
- Resolution fax: Monochrome mode: max. 300 x 300 dpi, color mode: 200 x 200 dpi
- Fax Speed: Monochrome mode: about 3 s (33.6 kb / s), color mode: about 1 min (33.6 kb / s)
- Fax memory: Max. 250 pages
- Coded speed dialing: Max. 100 locations
- Select group: Max. 99 locations
Format - A4
Functions - Copier
Functions - Fax
Functions - Printer
Functions - Scanner
guarantee - 12
guarantee_type - external
Height - 351 mm
Komunikacja: interfejs - Ethernet 10/100 Mbps
Komunikacja: interfejs - USB 2.0
Komunikacja: interfejs - Wi-Fi
Kopiowanie: szybkość kopiarki w czerni - 22 str./min.
Kopiowanie: szybkość kopiarki w kolorze - 11 str./min.
Max. printing speed (color) - 15 p/min
Max. printing speed (mono) - 24 p/min
Media kind - Paper
Media kind - Photo paper
Model - MAXIFY MB5450
Name - Canon MAXIFY MB5450
name - Maxify MB5450 0971C009AA
Original consumables - - PGI-2500XL BK
- PGI-2500XL C
- PGI-2500XL M
- PGI-2500XL Y
Other features - Power supply:
- Voltage AC 100-240 V, 50/60 Hz
Power consumption:
- Standby (scanning lamp off)
- Connection to a PC via USB: approximately 0.9 W
- Off .: approximately 0.2 W
- Copy (PC connection via USB): about 27
Noise level:
- Approximately 56 dB (A)
- Recommended working environment
- Temperature: 15-30 ° C
- Humidity: 10-80% RH (non-condensing)
Paper input tray -
Paper output tray -
Paper weight (max) - 275 g/m²
Paper weight (min) - 64 g/m²
Photo printing - Yes
Pozostałe: inne cechy - gniazdo pamięci USB | kolorowy ekran dotykowy 8.8 cm
Pozostałe: zainstalowane opcje - automatyczny podajnik dokumentów (50 arkuszy)
Print resolution - 1200 x 600 dpi
Printer processor -
Printing supplies performance - Uśredniona wydajność zbiorników z kolorowym atramentem (CMY): 1500 stron
Printing type - Inkjet
producer - Canon
Producer - Canon
ProducerCode - 0971C009AA
Scanner specifications - - Scanner Type: Flatbed, one-pass, two-sided ADF
- Scanner Technology: Colour scanner CIS 2x
- Scanner Resolution (Optical): Max. 1200 x 1200 dpi resolution
- Duplex scanning: Available (Single-pass)
- Scan Speed (ADF) approximately: Double-sided 23 rpm kolorze¹, sided 23 rpm, black-białe¹
- Maximum document size: Scanner glass: A4, LTR (216 x 297 mm)
- ADF: A4, LTR, LGL
- Depth of color scanning (input / output): 48 bits / 24 bits, 16 bits / 8 bits
- Functions: Scan to e-mail, scan to network folder, scan-to-cloud, scan to USB memory
ShortDescription - Druk | faks | kopiarka| skan| USB 2.0| Wi-fi | LAN | Dupleks |
Skanowanie: głębia koloru - 24 bit
Skanowanie: obszar skanowania - 216 x 297 mm
Skanowanie: rozdzielczość skanera - 1200 x 1200
Skanowanie: typ skanera - płaski (CIS)
Supported operating systems - Mac OS
Supported operating systems - Windows 10
Supported operating systems - Windows 7
Supported operating systems - Windows 8
Supported operating systems - Windows 8.1
Supported operating systems - Windows Server 2008
Supported operating systems - Windows Server 2012
Supported operating systems - Windows Vista
System Requirements - Minimum system requirements:
- Windows: Internet Explorer 8, Internet connection or CD-ROM
- Mac: Safari 5 and internet connection
- Display: 1024 × 768 or higher
vendpn - 0971C009AA
Warranty -
Weight - 12.9 kg
Width - 463 mm
Wireless communication - WiFi
Wymiary: głębokość - 394 mm
Wymiary: szerokość - 463 mm
Wymiary: waga - 12.9 kg
Wymiary: wysokość - 351 mm
Canon MAXIFY MB5450
Visas kategorijas