Thrustmaster GPX (PC, Xbox 360)

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 142997 Preces kods: 4460091
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Force Feedback: Ir
  • Wireless: Nav
Līdzīgi produkti
Šis produkts Thrustmaster GPX (PC, Xbox 360)
Natec Genesis PV58 Wireless Gamepad (PC/PS3)
Thrustmaster TS-XW Racer Sparco P310 (PC/XBOX ONE)
Thrustmaster TH8A gear stick (PC/XBOX ONE/PS3/PS4)
Thrustmaster TMX Force Feedback (for XBOX ONE and Windows)
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
39,04 €
24,44 €
741,34 €
176,92 €
222,74 €
Force Feedback Ir Ir Nav Nav Ir
Kontroliera tips Gamepad Gamepad Stūre (wheel) Stūre (wheel) Stūre (wheel)
Wireless Nav Ir Nav Nav Nav
Visi parametri
Force Feedback Ir
Force feedback ir lielisks papildinājums spēļu baudīšanas pieredzē, tas dod iespēju ar vibrāciju "sajust" dažādus šķēršļus un virsmas spēlēs. Ja esat prasīgs spēlētājs, Dateks iesaka iegādāties spēļu kontrolieri ar ForceFeedback.
Kontroliera tips Gamepad
Katram datorspēļu žanram ir sava specifika, kā ērtāk spēlēt, tādēļ sacīkšu braukšanas spēlēm ir stūres, lidojumu simulācijām un 3D FPS spēlēm Joistick, kā arī klasiskais RumblePad visa veida spēļu ērtai spēlēšanai atlaižoties dīvānā. Izvēlieties jūsu gaumei piemērotu spēļu kontroliera tipu.Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Wireless Nav
Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Thrustmaster GPX (PC, Xbox 360)
Accessories included -
Cable length - 190 cm
Category - Root/Electronics/PC peripherals/Game controllers/PC Gamepads
Color - Black
Connection - Wired
D-pad - Yes
Description - Thrustmaster Gamepad is perfect for long games.
It is characterized by sophisticated ergonomics for optimal comfort and operation, an anti-slip handle on the entire lower part of the controller increasing the convenience of the game and two vibrating motors operating at different frequencies. Thanks to this solution you can accurately assess the threat during the game.
In addition, it has an optimized level of precision, thanks to the 16-bit counter, a button that allows you to freely switch between the games turned on and the console menu and the XBox Guide button with LED backlight number of players (4 indicators).
dimension depth - 200 mm
dimension height - 70 mm
dimension weight - 380 g
dimension width - 170 mm
Dimensions -
ean - 663296418487
Eans - 3362934401573
guarantee - 24
guarantee_type - normal
Interface - USB
name - Gamepad GPX PC/XboX 360
Name - Thrustmaster GPX PC/Xbox 360
No. of analog sticks - 2
No. of buttons - 8
Other features -
Platform - PC
Platform - Xbox 360
producer - Thrustmaster
Producer - Thrustmaster
ProducerCode - 4460091
ShortDescription -
vendpn - 4460091
Vibrations - Yes
39,04 €
Thrustmaster GPX (PC, Xbox 360)
Visas kategorijas