Natec Genesis PV59 Wireless Gamepad (PC/PS3)

ID: 120213 / Preces kods: NJG-0693 / Noliktavā 3 gab.
Garantija: 2 gadi
28,43 €
Piegādes veidi Par piegādi
  • Saņem Dateks.lv birojā: rīt, 24.01.2019 pēc 15:00
  • Piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas: piektdien, 25.01.2019
  • Piegāde uz DPD Pickup Paku Bodi bez maksas: piektdien, 25.01.2019
  • Piegāde Rīgā 3,99 €: piektdien, 25.01.2019
  • Piegāde citur Latvijā 6,99 €: piektdien, 25.01.2019
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Force Feedback: Ir
  • Wireless: Ir
Visi parametri
Force Feedback Ir
Force feedback ir lielisks papildinājums spēļu baudīšanas pieredzē, tas dod iespēju ar vibrāciju "sajust" dažādus šķēršļus un virsmas spēlēs. Ja esat prasīgs spēlētājs, Dateks iesaka iegādāties spēļu kontrolieri ar ForceFeedback.
Kontroliera tips Gamepad
Katram datorspēļu žanram ir sava specifika, kā ērtāk spēlēt, tādēļ sacīkšu braukšanas spēlēm ir stūres, lidojumu simulācijām un 3D FPS spēlēm Joistick, kā arī klasiskais RumblePad visa veida spēļu ērtai spēlēšanai atlaižoties dīvānā. Izvēlieties jūsu gaumei piemērotu spēļu kontroliera tipu.Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Wireless Ir
Wireless spēļu kontrolieri darbojas bez vadu savienojuma, tādēļ dod iespaidīgu brīvību kustībām un spēļu krāšņuma pieredzei.USB flash disks ir kļuvis par tikpat izplatītu aksesuārs kā mobilais telefons, tādēļ iesakām iegādāties liela apjoma flash disku. Flash diska ietilpības mērs lielākoties ir DivX filma, kas aizņem aptuveni 1.3Gb, tādēļ rekomendējam iegādāties vismaz 2 Gb flash disku filmu pārnēsāšanai. Ja vēlaties, lai jūsu kabatā varētu ērti pārnēsāt vesela DVD diska saturu, iegādājaties 8 Gb, vai lielāka apjoma flash disku.
Papildus specifikācija
Warranty - Warranty 24 months
Code - NJG-0693
Name - Spēļu kontrolieris Natec Genesis PV59 Wireless
Desc - Tips: Spēļu Kontrolieris, Platforma: PlayStation3/PC, Garantija: 2 gadi
LargeDescHTML - WIRELESS GAMEPAD PC & PSNatec Genesis PV59 is a wireless gamepad compatible with PS3 and PC –thanks to him virtual entertainment in your performance will becomeincomparably more enjoyable than ever before. Gaming design and speciallydesigned symbols make PV59 is characterized by unprecedented originality.RUBBER SURFACEEntirely coated rubber surface can not slip out of the hand, even during a verydynamic and heavy picks!MODES D–INPUT X-INPUTFeatures X-Input and D-input allow you to enjoy the game on the PC without any additional configuration! Simply connect the gamepad to your computerand voila – you’re done!ANALOG BARS AND RELEASESPV59 was equipped with 12 buttons and 2 analag bars – thanks to them you get full control of the game! VIBRATIONSVibration generated by the device make on your own skin will feel the thrill ofwalking hand in hand with genuine joy of making it possible to play your favorite titles. PRODUCT SPECIFICATIONPLATFORMPC, PS3NUMBER OF KEYS12COMMUNICATIONWireless    The information provided on this page is a property of the manufacturer or the brand.To find out more, please visit: http://genesis-zone.com/ 
EAN - 5901969401288
ImageUrl - http://www.balticdata.lv/Gfx/ProductImages/Info/Product_2484_1.png
Category - Spēles un spēļu konsoles :: Spēļu aksesuāri
Connector type - Wireless
Feedback - No
Throttle - No
Number of buttons - 12
Additional features - Modes D input X input
Additional features - Analog bars and releases
Additional features - Vibration
Additional features - Rubber surface
Colour - Black
28,43 €
Natec Genesis PV59 Wireless Gamepad (PC/PS3)
Tālr. 67275758 gsm 26117175 (p.o.t.c.p. 9:00-18:00)
Visas kategorijas