Apple iPad Pro 11" 2020, Wi-Fi+Cellular, 128GB, Silver

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 524281 Preces kods: MY2W2HC/A
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 128GB
  • Modelis: iPad Pro
  • Ekrāna izmērs: 11"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1668 x 2388
  • Ekrāna paneļa tips: Retina IPS
  • Procesors: Apple A12Z
  • Operētājsistēma: iPadOS 13.4
Līdzīgi produkti
Šis produkts Apple iPad Pro 11" 2020, Wi-Fi+Cellular, 128GB, Silver
Apple iPad Pro 11" 2020, Wi-Fi+Cellular, 128GB, Space Gray
Apple iPad Pro 11" 2020, Wi-Fi, 128GB, Silver
Apple iPad mini, Wi-Fi+Cellular, 64GB, Silver
Apple iPad mini, Wi-Fi+Cellular, 256GB, Silver
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
1 068,38 €
1 051,10 €
954,14 €
581,81 €
820,13 €
Pamatinformācija
Krāsa Sudraba Pelēka Sudraba Sudraba Sudraba
Iebūvētā atmiņa 128GB 128GB 128GB 64GB 256GB
Svars 473 g 473 g 471 g 308 g 308 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 11" 11" 11" 7.9" 7.9"
Ekrāna izšķirtspēja 1668 x 2388 1668 x 2388 1668 x 2388 2048 x 1536 2048 x 1536
Ekrāna paneļa tips Retina IPS Retina IPS Retina IPS Retina IPS Retina IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 8 8 8 6 6
Procesora takts frekvence 2.48GHz 2.48GHz 2.48GHz 2.49GHz 2.49GHz
Procesors Apple A12Z Apple A12Z Apple A12Z Apple A12 Apple A12
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 6GB 6GB 6GB 3GB 3GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma iPadOS 13.4 iPadOS 13.4 iPadOS 13.4 Apple iOS 12 Apple iOS 12
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda Nav Nav Nav Nav Nav
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 0 0
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Ir Nav Ir Ir
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Nav Ir Ir
GPS Ir Ir Ir Ir Ir
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 5124 mAh 5124 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Apple planšetdatoru iPad Pro ar 11" ekrānu un Apple A12Z 2.48GHz procesoru.
  • Displejs ar Retina tehnoloģiju nodrošina lielisku attēla kvalitāti un tā dzidrumu, pateicoties matricas augstajam pikseļu blīvumam (ppi).
  • Uz iebūvētās 128GB atmiņas iespējams saglabāt simtiem aplikācijas, dokumentus, kā arī multivedes failus.
  • iPad Pro iebūvētais 3G modems nodrošina bezvadu tīkla savienojumu arī tur, kur nav pieejams Wi-Fi, izmantojot mobilo operatoru SIM karti ar aktivizētu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Sudraba
Iebūvētā atmiņa 128GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 473 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 11"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1668 x 2388

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips Retina IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 8

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 2.48GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors Apple A12Z

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 6GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma iPadOS 13.4

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : Nav
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Papildus specifikācija
Audio > Audio system -
Battery > Battery technology -
Camera -
Camera > Front camera - Yes
Camera > Front camera resolution (numeric) - 7 MP
Camera > Rear camera - Yes
Camera > Rear camera resolution (numeric) - 12+10 MP
Camera > Video recording modes -
Code - MY2W2HC/A
Design > Colour of product - Silver
Display > Display - pixels
Display > Display - 2388 x 1668
Display > Display diagonal - 11 "
Display > Display technology - Liquid Retina display
Display > Touch technology - Multi-Touch
EAN - 190199657014
Link - https://www.apple.com/ipad-pro/specs/
Memory > Internal memory - 6 GB
Name - Apple IPad Pro 2020 Wi-Fi+Cellular 11 ", Silver, Liquid Retina display, 2388 x 1668, A12Z Bionic chip with 64-bit architecture; Neural Engine; Embedded M12 coprocessor, 6 GB, 128 GB, 4G, Wi-Fi, Front camera, 7 MP, Rear camera, 12+10 MP, Bluetooth, 5.0, iPadOS
Name - iPad Pro 11" Wi-Fi+Cellular 128GB Silver 2020
Networking > 3G - Yes
Networking > 4G - Yes
Networking > Bluetooth - Yes
Networking > Bluetooth version - 5.0
Networking > Wi-Fi - Yes
Networking > Wi-Fi standards - 802.11ax
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 259 mm
Package features > Gross height (mm) - 50 mm
Package features > Gross weight - 0.6307 kg
Package features > Gross width (mm) - 189 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 96.6 g
Package features > Plastic (No PET) - 14.1 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.1107 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.121 kg
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Volume (m3) - 0.00244755 m³
Package features > WEE classification - CL109:2:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Performance > Integrated sensors - Face ID; Three-axis gyro; Accelerometer; Barometer; Ambient light sensor; LiDAR Scanner
Performance > Security features - Face ID
Ports & interfaces > Output connections -
Processor > Processor model - A12Z Bionic chip with 64-bit architecture; Neural Engine; Embedded M12 coprocessor
Producer product name - IPad Pro 2020 Wi-Fi+Cellular
Software > Operating system installed - iPadOS
Software > Operating system version -
Storage > Internal storage capacity - 128 GB
Technical details > Net weight - 0.52 kg
Technical details > Other features - Built‑in GPS/GNSS Cellular
Technical details > Warranty - 12 month(s)
Technical Specifications > Audio - Four speaker audio; Five studio-quality microphones for calls, video recording, and audio recording
Technical Specifications > Battery - Built-in 28.65-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery
Technical Specifications > Camera - Wide: 12MP, ƒ/1.8 aperture Ultra Wide: 10MP, ƒ/2.4 aperture, and 125° field of view 2x optical zoom out; digital zoom up to 5x Five‑element lens (Wide and Ultra Wide) Brighter True Tone flash Panorama (up to 63MP) Sapphire crystal lens cover Backside illumination sensor Hybrid IR filter Autofocus with Focus Pixels (Wide) Tap to focus with Focus Pixels (Wide) Wide color capture for photos and Live Photos Exposure control Noise reduction Smart HDR for photos Auto image stabilization Burst mode Timer mode Photo geotagging Image formats captured: HEIF and JPEG; TrueDepth Camera (Front) 7MP photos Portrait mode Portrait Lighting Animoji and Memoji 1080p HD video recording at 30 fps or 60 fps Retina Flash ƒ/2.2 aperture Wide color capture for photos and Live Photos Smart HDR Backside illumination sensor Auto image stabilization Burst mode Exposure control Timer mode
Technical Specifications > Chipset - A12Z Bionic chip with 64-bit architecture Neural Engine Embedded M12 coprocessor
Technical Specifications > Color - Silver
Technical Specifications > Communications - 802.11ax Wi-Fi 6; simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO Bluetooth 5.0 technology; UMTS/HSPA/HSPA+/DC‑HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz) Gigabit-class LTE (Models A2068 and A2069: bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 29, 30, 34, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 66, 71) Data only Wi-Fi calling eSIM
Technical Specifications > Dimensions - 247.6 x 178.5 x 5.9 mm (9.75 x 7.03 x 0.23 in)
Technical Specifications > Display - Liquid Retina display 11-inch (diagonal) LED-backlit Multi‑Touch display with IPS technology 2388-by-1668-pixel resolution at 264 pixels per inch (ppi) ProMotion technology Wide color display (P3) True Tone display Fingerprint-resistant oleophobic coating Fully laminated display Antireflective coating 1.8% reflectivity 600 nits brightness
Technical Specifications > GPS - Digital compass Wi-Fi iBeacon microlocation Built‑in GPS/GNSS Cellular
Technical Specifications > I/O ports - USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector; magnetic connector
Technical Specifications > Memory - 6 GB
Technical Specifications > Memory card - No slot
Technical Specifications > Operating System - iPadOS
Technical Specifications > Processor - Octa-core A12Z Bionic chip with 64-bit architecture Neural Engine Embedded M12 coprocessor
Technical Specifications > Security - Face ID
Technical Specifications > Sensors - Face ID LiDAR Scanner Three-axis gyro Accelerometer Barometer Ambient light sensor
Technical Specifications > Storage - 128 GB
Technical Specifications > Type - Tablet
Technical Specifications > Video - 4K video recording at 24 fps, 30 fps, or 60 fps (Wide); 60 fps (Ultra Wide) 1080p HD video recording at 30 fps or 60 fps 720p HD video recording at 30 fps Brighter True Tone flash Slo‑mo video support for 1080p at 120 fps or 240 fps (Wide); 240 fps (Ultra Wide) Time‑lapse video with stabilization Cinematic video stabilization (1080p and 720p) Continuous autofocus video Noise reduction Take 8MP still photos while recording 4K video Playback zoom Video geotagging Video formats captured: HEVC and H.264
Technical Specifications > Weight - 473 g
Warranty - 12
Warranty Terms - 12 month(s)
1 068,38 €
107,01 € mēnesī
Apple iPad Pro 11" 2020, Wi-Fi+Cellular, 128GB, Silver
Visas kategorijas