Microsoft SURFACE PROX, 13", 128GB, 8GB, W10

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 485221 Preces kods: MJX-00003
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 128GB
  • Modelis: Surface Prox
  • Ekrāna izmērs: 13"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080
  • Ekrāna paneļa tips: N/A
  • Procesors: ARM Cortex A76
  • Operētājsistēma: Windows 10 Home
Līdzīgi produkti
Šis produkts Microsoft SURFACE PROX, 13", 128GB, 8GB, W10
Microsoft TABLET SURFACE PROX, 13", 256GB, 8GB
Microsoft TABLET SURFACE PRO7, 12", 128GB, 8GB
Microsoft Surface Go 2 Intel Gold 4425Y 8GB LPDDR3 128GB SSD W10H
Microsoft Surface Pro 6, 12.3'', Intel i5-6300U, 8GB, 256GB, W10P
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
1 171,32 €
1 438,11 €
1 201,56 €
945,07 €
1 538,61 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Pelēka Sudraba Pelēka
Iebūvētā atmiņa 128GB 256GB 128GB 128GB SSD 256GB SSD
Svars 770 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 13" 13" 12.3" 10.5" 12.3"
Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1080 1920 x 1080 2736 x 1824 2736 x 1824
Ekrāna paneļa tips N/A N/A N/A IPS N/A
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 8 8 4 4
Procesora takts frekvence 3GHz 3GHz
Procesors ARM Cortex A76 N/A Intel i5-1035G4 Intel i5-8350U
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 8GB 8GB 8GB 8GB 8GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Windows 10 Home Windows 10 Home Windows 10 Home Windows 10 Home Windows 10 Pro
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 2 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Ir Nav Ir Nav
NFC Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Nav Ir Nav
GPS Ir Ir Nav Ir Nav
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Microsoft planšetdatoru Surface Prox ar 13" ekrānu un ARM Cortex A76 3GHz procesoru.
  • Uz iebūvētās 128GB atmiņas iespējams saglabāt simtiem aplikācijas, dokumentus, kā arī multivedes failus.
  • Surface Prox iebūvētais 3G modems nodrošina bezvadu tīkla savienojumu arī tur, kur nav pieejams Wi-Fi, izmantojot mobilo operatoru SIM karti ar aktivizētu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 128GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 13"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1080

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips N/A

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 8

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 3GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors ARM Cortex A76

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 8GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Windows 10 Home

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Microsoft SURFACE PROX, 13", 128GB, 8GB, W10
4G Wireless connections - Yes
Battery run time up to - 13 hours
Bluetooth version - Bluetooth 5
Bluetooth Wireless connections - Yes
Camera - 10MP
Category - Root/Laptops | Tablets/Laptops
Colour - Black
Dane techniczne: Gwarancja - 1 rok w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: operacyjny - Windows 10 Home
Dane techniczne: Producent - Microsoft
Dane techniczne: przekątna ekranu - 13 cali
Dane techniczne: rodzaj - 2 w 1
Dane techniczne: rodzaj dysku - SSD
Depth Unit Dimensions - 7.3 mm
Description - Edge to edge 2-in-1 laptop with LTE and 13” touchscreen. Ultra-thin and always connected, Surface Pro X combines ultimate mobility with amazing graphics.
Docking option - Yes
Dysk twardy: pojemność dysku HDD - 128 GB
Dźwięk: dźwięk - stereo
Dźwięk: łączna moc wbudowanych głośników - 2 W
Eans - 889842505351
Front-facing Camera - 5MP
Full Description Line - Surface Pro X|Screen 13"|Resolution 2880x1920|Docking option|Storage 128GB|RAM 8GB|Battery run time up to 13 hours|2xUSB type C|1xNano-SIM card tray|Wireless LAN 802.11a/b/g/n/ac|Bluetooth|4G|VGA card Microsoft SQ1 Adreno 685 GPU|Camera 10MP|Front-facing Camera 5MP|Speakers|GPS / geotagging|Windows 10 Home|Included Accessories Power Supply,Quick Start Guide,Safety and warranty documents|Colour Black|Width 287 mm|Height 208 mm|Depth 7.3 mm|Weight 0.774 kg
GPS / geotagging - Yes
Height Unit Dimensions - 208 mm
Included Accessories - Power Supply,
Quick Start Guide,
Safety and warranty documents
Interfejs: komunikacja - Bluetooth 5.0
Interfejs: komunikacja - modem 4G (LTE)
Interfejs: komunikacja - Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac)
Interfejs: wbudowany modem - 4G LTE
Interfejs: złącza - 1 x Nano Sim
Interfejs: złącza - 2 x USB typ C
Karta graficzna: zintegrowana karta graficzna - Adreno 685
Memory (RAM) - 8GB
Model number - Microsoft SQ1
Name - Microsoft Surface Pro X 128GB Czarny
Nano-SIM card tray Input/Output connectors - 1
Native resolution - 2880x1920
Operating System - Windows 10 Home
Pamięć: typ zastosowanej pamięci RAM - LPDDR4 (3733 MHz)
Pamięć: wielkość - 8 GB
Producer - Microsoft
ProducerCode - MJX-00003
Product model code - Surface Pro X
Screen size - 13"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 31.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 23.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 1.73 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 5 cm
ShortDescription - Microsoft SQ1 | LCD: 13.0" | RAM: 8GB | SSD: 128GB | LTE | 2x Kamera | Windows 10 Home
Speakers - Yes
Storage capacity - 128GB
Unit Brutto Volume - 0.003701 cubm
Unit Gross Weight - 1.73 kg
Unit Net Weight - 0.774 kg
USB type C Input/Output connectors - 2
Vendor Homepage - www.microsoft.com/en-us/p/surface-pro-x/8vdnrp2m6hhc?activetab=overview
VGA card - Microsoft SQ1 Adreno 685 GPU
Warranty - 24 months
Width Unit Dimensions - 287 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11a/b/g/n/ac
Wygląd: kolor obudowy - czarny
Wygląd: materiał obudowy - aluminium
Wyświetlacz: jasność matrycy - 450 nitów
Wyświetlacz: rozdzielczość - 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Zasilanie: czas pracy na akumulatorze (normatywny) - 13 godz.
1 171,32 €
117,32 € mēnesī
Microsoft SURFACE PROX, 13", 128GB, 8GB, W10
Visas kategorijas