Samsung Galaxy Tab A 8 2019, 8", 2GB, 32GB, Black

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 349302 Preces kods: SM-T290NZKASEB
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 32GB
  • Modelis: SM-T290N
  • Ekrāna izmērs: 8"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800
  • Ekrāna paneļa tips: TFT
  • Procesors: N/A
  • Operētājsistēma: Android 9.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Samsung Galaxy Tab A 8 2019, 8", 2GB, 32GB, Black
Samsung Galaxy Tab A10.1 2019, 2GB, 32GB, Black
Samsung GALAXY TAB A 10.1 2019, 2GB, 32GB, GOLD
Samsung Galaxy Tab A10.1 2019, 32GB, Black
Samsung Galaxy Tab A 10.1", 2GB, 32GB, GOLD
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
156,34 €
202,03 €
202,03 €
246,88 €
246,88 €
Pamatinformācija
Krāsa Melna Melna Zelta Melna Zelta
Iebūvētā atmiņa 32GB 32GB 32GB 32GB 32GB
Svars 345 g 469 g 469 g < 500g < 500g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8" 10.1" 10.1" 10.1" 10.1"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800 1920 x 1200 1920 x 1200 1920 x 1200 1920 x 1200
Ekrāna paneļa tips TFT IPS IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 8 8 8 8
Procesora takts frekvence 2.00GHz 2x1.8GHz + 6x1.6GHz
Procesors N/A Exynos 7904 Exynos 7904 Exynos 7904 Exynos 7904
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 2GB 2GB 2GB 2GB 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 9.0 Android 9.0 Android 9.0 Android 9.0 Android 9.0
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Nav Nav Ir Ir
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Nav Nav Nav Ir Ir
GPS Ir Ir Ir Ir Ir
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 5100 mAh 6150 mAh 6150 mAh 6100 mAh 6150 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Samsung planšetdatoru SM-T290N ar 8" ekrānu un 2.0GHz procesoru.
  • Uz iebūvētās 32GB atmiņas iespējams saglabāt simtiem aplikācijas, dokumentus, kā arī multivedes failus.
Pamatinformācija
Krāsa : Melna
Iebūvētā atmiņa 32GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 345 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 8"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips TFT

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 2.00GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors N/A

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 9.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Nav

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 5100 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Audio formats supported - MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Battery performance, mAh - 5100
Bluetooth - Yes
Bluetooth version - 4.2
Camera - 8 Megapixel (rear), 2 Megapixel (front)
Colour - Black
Compatible memory cards - microSD
Connections - USB 2.0
Data network - 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz, Wi-Fi Direct, GPS, Glonass, Beidou, Bluetooth v4.2
description - Bring the cinematic experience home with a widescreen Galaxy Tab A that delivers entertainment the whole family can enjoy. Feel the action come to life all around you with immersive Dolby Atmos surround sound. Browse, shop or binge-watch for hours with a long-lasting battery.
Description - SAMSUNG Galaxy Tab A 8 2019 WIFI Black
Description - SAMSUNG GALAXY TAB A 8 2019 WIFI, BLACK
Dimensions (WxDxH) - 12.44 cm x 0.8 cm x 21 cm
Dimensions W x D x H, mm - 124.4 x 8.0 x 210
Display - 8" TFT - Multi-Touch
Display diagonal, " - 8
Display number of colours - 16 M
Display resolution, pixels - 1280 x 800
EANCode - 8806090001031
feature - Big sound for big entertainment
feature - Binge-worthy battery
feature - Capture and connect
feature - Minimal bezel, maximum view
Front camera, MP - 2
GPS - Yes
HD Video Recording - 1080p
Height - 135.000000000
Height - 140.000000
Length - 220.000000000
Length - 40.000000
LongDesc - SAMSUNG Galaxy Tab A 8 2019 WIFI Black
Manufacturer - SAMSUNG
Manufacturer Part No - SM-T290NZKASEB
Manufacturer Warranty - 2-year warranty
ManufacturerPartNumber - SM-T290NZKASEB
Maximum memory card size - 512 GB
Navigation System - GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
Operating System - Android 9.0 (Pie)
PartNumber - SM-T290NZKASEB
PeriodofWarranty - 24 M
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
Processor - (Quad-Core)
Processor Clock Speed - 2 GHz
Processor clock speed, GHz - 2.0
Processor number of cores - 4
Product Description - Samsung Galaxy Tab A (2019) - tablet - Android 9.0 (Pie) - 32 GB - 8"
Product Type - Tablet
productName - SAMSUNG Galaxy Tab A 8 2019 WIFI Black
RAM - 2 GB
RAM memory - 2 GB
Rear camera resolution, MP - 8
Short summary - Discover a practical companion in Galaxy Tab A (8.0'', 2019), a tablet that excels at the basics and adds a lot more. With a design that?s easy to carry with one hand, it's slim, compact and portable, the ideal blend of performance, design and attainability.
Storage - 32 GB
Supported Flash Memory Cards - microSD
Total storage capacity - 32 GB
User Available Memory - Flash: 21.3 GB
Video formats supported - MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
Video recording - FHD (1920 x 1080) @30fps
Weight - 0.345000000
Weight - 0.600000
Weight - 345 g
Weight, g - 347
Width - 225.000000
Width - 40.000000000
Wireless Connectivity - 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.2
  -
Samsung Galaxy Tab A 8 2019, 8", 2GB, 32GB, Black
Visas kategorijas