Archos Tablet Core 101 3G Ultra 2GB/32GB

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 331948 Preces kods: 503815
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 32GB
  • Modelis: Core 101 3G
  • Ekrāna izmērs: 10.1"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 800
  • Ekrāna paneļa tips: IPS
  • Procesors: N/A
  • Operētājsistēma: Android 7.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Archos Tablet Core 101 3G Ultra 2GB/32GB
Archos Core 101 3G V5, 32GB
Archos Tablet Core 101 3G, 32GB
Archos Tablet Oxygen 101s 4G, 32GB + Dock
Blow BlackTAB7 3G V1
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
107,47 €
100,82 €
85,95 €
159,98 €
56,93 €
Pamatinformācija
Krāsa Balta Balta Sudraba Melna Melna
Iebūvētā atmiņa 32GB 32GB 32GB 32GB 8GB
Svars < 900g < 600g < 600g < 600g N/A
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1" 10.1" 10.1" 10.1" 7"
Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1900 x 1200 1024 x 600
Ekrāna paneļa tips IPS IPS IPS IPS N/A
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 N/A 4
Procesora takts frekvence 1.3GHz 1.3GHz 1.3GHz 2.1GHz 1.3GHz
Procesors N/A ARM Cortex A53 MediaTek ARM Cortex A53 ARM Cortex A7
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) Nav norādīts 1GB 1GB 3GB 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 9.0 Android 8.0
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Ir Nav Nav Ir Ir
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Ir Ir Ir Ir Ir
GPS Ir Ir Ir Ir Ir
BlueTooth Nav Ir Ir Nav Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 5000 mAh 5000 mAh 7h 6000 mAh 2650 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Archos planšetdatoru Core 101 3G ar 10.1" ekrānu un 1.3GHz procesoru.
  • Pateicoties planšetdatora 10.1" IPS displejam, informācija ir saskatāma arī no liela leņķa.
  • Archos Core 101 3G planšetdatorā iebūvēta ietilpīga 32GB atmiņa. Uz tās varēsiet saglabāt neskaitāmas aplikācijas, mūzikas un video failus, nemaz nerunājot par dokumentiem.
  • Core 101 3G iebūvētais 3G modems nodrošina bezvadu tīkla savienojumu arī tur, kur nav pieejams Wi-Fi, izmantojot mobilo operatoru SIM karti ar aktivizētu datu pieslēgumu.
Pamatinformācija
Krāsa : Balta
Iebūvētā atmiņa 32GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : < 900g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1280 x 800

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.3GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors N/A

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : Nav norādīts
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Ir
NFC : Nav
3G Ir

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
BlueTooth Nav

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 5000 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Accessories included - USB charger USB cable Quick start guide Warranty leaflet
Battery capacity - 5000 mAh
Cell type - Li-ion
Color - White
Communication - Bluetooth 4.0
Communication - Wi-Fi (802.11b/g/n)
Communication - Wi-Fi Direct
CPU - other information -
CPU frequency - 1.3 GHz
Depth - 9.5 mm
Description - At home and outside Thanks to 3G communication you will have full access to the Internet anywhere. Just insert the SIM card into ARCHOS Core 101 3G and voil! Your lightweight and compact tablets will make traveling easier. You will not miss anything! Thanks to a quad-core 1.3 GHz processor, 16 GB or 32 GB internal memory and a dual SIM slot, ARCHOS Core 101 3G has come up with the idea to not miss anything, especially entertainment! You'll see that it will be the perfect deal. Android 7.0 Nougat Equipped with the latest Android 7.0 Nougat operating system, take full advantage of the latest features: running apps in parallel with a long press of the multitasking button, improved security and battery, personalized notifications and of course access to your favorite applications on the Google Play Store. Your ARCHOS Core 101 3G can replace your computer This tablet offers all the power and smoothness of your computer. Ideal for viewing, modifying or printing documents, as well as accessing e-mails and the Internet.
Detailed camera specifications -
Diagonal screen - 10,1''
dimension depth - 55 mm
dimension height - 290 mm
dimension weight - 860 g
dimension width - 200 mm
ean - 690590038158
GPS receiver - Yes
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 171.6 mm
I/O connectors - 1 x micro USB (Type B)
I/O connectors - 3 x 3,5 mm minijack
Internal memory - 32 GB
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SDHC
Mobile phone features - No
Model - Core 101 3G
name - Tablet Core 101 3G Ultra 2GB/32GB
Operating System - Android 7.0
Other display parameters - Technology type: IPS
Other features - Rear camera: 2 MP Front camera: 0.3 MP Video coding: 720p Battery weight: 93g Battery life: video playback: 405 minutes Charging adapter: 5V / 2A, micro USB Video playback: H.264, MPEG-4, MPG, MP4, 3GP, MKV, AVI, WMV, FLV, RM, MOV Audio playback: AAC, AAC +, AMR, MP3, MIDI, WAVE, WMA, FLAC, OGG Alarm type: MP3, MAV ringtones Viewing images: JPEG, BMP, PNG, GIF
Processor - Quad Core
Processor family - Cortex-A53
producer - Archos
RAM memory installed - 2 GB
Resolution - 1280 x 800
SIM card - Mini
vendpn - 503815
Weight - 556 g
Width - 243.4 mm
WWAN (3G) / LTE (4G) - Built-in
Archos Tablet Core 101 3G Ultra 2GB/32GB
Visas kategorijas