Samsung GALAXY TAB A 10.1 2019, 2GB, 32GB, GOLD

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 296634 Preces kods: SM-T510NZDDSEB
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi
Preces galvenie parametri Visi parametri
 • Iebūvētā atmiņa: 32GB
 • Modelis: SM-T510
 • Ekrāna izmērs: 10.1"
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1200
 • Ekrāna paneļa tips: IPS
 • Procesors: Exynos 7904
 • Operētājsistēma: Android 9.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Samsung GALAXY TAB A 10.1 2019, 2GB, 32GB, GOLD
Samsung Galaxy Tab A 10.1", 2GB, 32GB, GOLD
Samsung Tablet GALAXY Tab A 10.1 T515 LTE, 10.1", 2GB, 32GB, BLACK
Samsung Galaxy Tab A10.1 2019, 32GB, Black
Samsung Galaxy Tab A 8 2019, 8", 2GB, 32GB, Black
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
205,31 €
247,92 €
245,12 €
251,48 €
152,38 €
Pamatinformācija
Krāsa Zelta Zelta Melna Melna Melna
Iebūvētā atmiņa 32GB 32GB 32GB 32GB 32GB
Svars 469 g 470 g 470 g742 g 470 g 345 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1" 10.1" 10.1" 10.1" 8"
Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1200 1920 x 1200 1920 x 1200 1920 x 1200 1280 x 800
Ekrāna paneļa tips IPS IPS IPS IPS TFT
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 8 8 8 8 4
Procesora takts frekvence 1.80GHz 1.80GHz 1.80GHz 1.80GHz 2.00GHz
Procesors Exynos 7904 Exynos 7904 N/A Exynos 7904 N/A
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 2GB 2GB 2GB 2GB 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 9.0 Android 9.0 Android 9.0 Android 9.0 Android 9.0
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Ir Ir Ir Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Nav Ir Ir Ir Nav
GPS Ir Ir Ir Ir Ir
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 6150 mAh 6150 mAh 6150 mAh 6100 mAh 5100 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Samsung planšetdatoru SM-T510 ar 10.1" ekrānu un Exynos 7904 1.8GHz procesoru.
 • 10.1" lielais IPS displejs nodrošina teicamu krāsu atbilstību un augstāku attēla kontrastu, salīdzinājumā ar ierastajiem TFT displejiem.
 • Uz iebūvētās 32GB atmiņas iespējams saglabāt simtiem aplikācijas, dokumentus, kā arī multivedes failus.
Pamatinformācija
Krāsa : Zelta
Iebūvētā atmiņa 32GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 469 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1200

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips IPS

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 8

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.80GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors Exynos 7904

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 2GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 9.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Nav

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 6150 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Papildus informācija ražotāja mājas lapā Samsung GALAXY TAB A 10.1 2019, 2GB, 32GB, GOLD
Aparat fotograficzny z przodu - 5 Mpix
Aparat fotograficzny z tyłu - 8 Mpix
AudioFeatures - -
Autofocus - tak
Available memory - 23.9 GB
AverageRunTime - Up to 13 hours
Battery - 6150 mAh
Battery performance, mAh - 6150
Battery Run Time - Up to 13 hours
Bluetooth - Yes
Bluetooth profiles - A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
Bluetooth version - 5.0
Bluetooth version - Bluetooth 5
Bluetooth Wireless connections - Yes
BluetoothFeatures - Bluetooth 5.0
Built-in camera - Yes
Camera - 8MP
Camera - Yes
CameraFeatures -
 • 5 MP front
 • 8 MP rear
 • 1080p video at 30 fps

 • Card Reader - microSD
  CardSupport - -
  Category - Planšetes un E-grāmatas :: Planšetdatori
  Category - Root/Laptops | Tablets/Tablets
  Code - SM-T510/GOLD
  Colour - Gold
  Compatible memory cards - microSD
  Connections - 3.5 mm
  Connections - USB-C (USB 2.0)
  CPU/Platform/SoC - Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
  Czujniki i komponenty - akcelerometr
  Czujniki i komponenty - GPS
  Czujniki i komponenty - GPS + Beidou
  Czujniki i komponenty - GPS + GLONASS
  Czujniki i komponenty - GPS z AGPS
  Czujniki i komponenty - żyroskop
  Częstotliwość taktowania - 1.8 GHz (2 x 1.8GHz + 6 x 1.6GHz)
  Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
  Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
  Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
  Dane techniczne: Pamięć - 2 GB
  Dane techniczne: Producent - Samsung
  Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
  Data network - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5 GHz, VHT80, Wi-Fi Direct, Bluetooth v 5.0, GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
  DataConnectionTypes - -
  Depth - 149.4 mm
  Depth Unit Dimensions - 7.5 mm
  Desc - Operētājsistēma : Android, OS versija: 9.0 (Pie), Ekrāna izmērs : 10.1", Izšķirtspēja: 1920 x 1200, Ekrāna tips: IPS, Procesora modelis: Cortex-A73 + Cortex-A53, Procesora kodoli: 8, Procesora frekvence: 2x1.8 GHz + 6x1.6 GHz, Operatīvā atmiņa: 2 GB, Iebūvētā atmiņa : 32 GB, Paplašinājuma atmiņa: 512 GB, Paplašinājuma slots: MicroSD, WiFi pieslēgums: Ir, WiFi protokoli: IEEE 802.11a/b/g/n/ac Wireless LAN, GPS: Ir, Bluetooth: Ir, 3G atbalsts: Nav, 4G atbalsts: Nav, USB porti: USB Type C, HDMI: Nav, Mikrofons: Ir, Skaļrunis: Ir, Austiņu pieslēgšana: Ir, Baterijas ietilpība: 6150 mAh, Darbības laiks: Nav zināms, Kamera priekšā: 5.0 Mpx, Kamera aizmugurē: 8.0 Mpx, Garantija: 2 gadi
  description - Bring the cinematic experience home with a widescreen Galaxy Tab A that delivers entertainment the whole family can enjoy. Feel the action come to life all around you with immersive Dolby Atmos surround sound. Browse, shop or binge-watch for hours with a long-lasting battery.
  Description - Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
  Description - SAMSUNG GALAXY TAB A 10.1 2019 WIFI 32GB GOLD
  Description - SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 WiFi 2019 Gold
  Dimensions (WxDxH) - 14.94 cm x 0.75 cm x 24.52 cm
  Dimensions W x D x H, mm - 245.2 x 149.4 x 7.5
  Display - 10.1" TFT - LED backlight - 1920 x 1200 (224 ppi) - Multi-Touch
  Display diagonal, " - 10.1
  Display resolution, pixels - 1920 x 1200
  Display technology - IPS-LCD
  DisplayFeatures - TFT
  DisplayResolution - 1920 x 1200
  DisplaySize - 10.1"
  DisplayType - WUXGA
  Dominujący kolor - złoty
  EAN - 8801643898281
  EANCode - 8801643898281
  Eans - 8801643907594
  ExpansionSlots - MicroSD
  feature - Big sound for big entertainment
  feature - Binge-worthy battery
  feature - Capture and connect
  feature - Minimal bezel, maximum view
  Features_Benefits -
  Flash - 32 GB
  Front Camera - 5 Megapixel
  Front camera, MP - 5
  Front-facing Camera - 5MP
  Full Description Line - Galaxy|SM-T510|Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)|Screen 10.1"|Resolution 1920x1200|IPS-LCD|Storage 32GB|RAM 2GB|1xUSB type C|1xHeadphones jack|Wireless LAN 802.11a/b/g/n/ac|Bluetooth|Card Reader microSD|Camera 8MP|Front-facing Camera 5MP|Colour Gold|Width 149.4 mm|Height 245.2 mm|Depth 7.5 mm|Weight 0.469 kg
  Funkcjonalność multi-touch - tak
  GLONASS - Yes
  GPS - Yes
  GrossWeight - 0.850 kg
  Grubość - 7.5 mm
  Headphones jack Input/Output connectors - 1
  Height - 160.000000
  Height - 160.000000000
  Height - 7.5 mm
  Height Unit Dimensions - 245.2 mm
  Ilość rdzeni - 8
  Interfejsy Audio-Video - jack stereo 3.5 mm
  Interfejsy komunikacyjne - Bluetooth 5.0
  Interfejsy komunikacyjne - USB 2.0 typ C
  Interfejsy komunikacyjne - Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac)
  Internal memory - 2 GB
  Lampa błyskowa - 1 x LED
  LargeDescHTML - Next-generation funWe've put together a tablet that is as versatile and sophisticated as it is affordable, because next generation fun belongs to every generation. Get premium without paying a premium with the Galaxy Tab A.Sleek designWith a sleek aluminum body, the Galaxy Tab A is stylish yet durable. Choose one in Gold, Silver or Black to fit your lifestyle.Bring your content to lifeGet more out of the content you love to watch. Galaxy Tab A features a vivid 10.1” display that delivers stunning colour reproduction and optimal screen brightness levels. Now you can fully immerse yourself in your favorite Netflix* movies and TV series.Dynamic 3D sound experienceFeaturing an enhanced dual speaker system, Galaxy Tab A lets you listen to all your favorite music through Spotify* and beyond with rich, true-to-life sound. And with Dolby Atmos 3D surround sound you’ll stay fully immersed with what’s on screen.Entertainment for everyoneSamsung Kids* gives your kids a fun place to learn, while giving you the peace of mind knowing you can control and monitor the content they are consuming. With one of the largest curated libraries of branded content, kids can enjoy unlimited access to games, books, movies and TV shows that will keep them engaged and entertained as they learn.
  *Samsung Kids App can be downloaded on Samsung Galaxy S4 and above, Samsung Galaxy Note4 and above, Samsung Galaxy Tab 3 and above, Samsung Galaxy Tab S and A and Samsung Galaxy View. Subscription required.Smart device control from a single screenGalaxy Tab A fits right in with the other connected devices in your smart home. With the SmartThings* App, you can easily monitor and control your smart devices, connected appliances and even third party devices at a distance on a single screen.Share to keep loved ones connectedGet everyone in on the fun. With Family Share, Galaxy Tab A lets you easily connect and share each family member’s photos, reminders, notes and calendar events. Now you’re one step closer to bringing everyone together.Focus only on what you want to seeView only what you want, when you want it. With One UI, Galaxy Tab A minimizes display clutter by curating content that is most relevant to you. Simply tap and focus on what you want to see and enjoy the optimized tablet experience.More power for when you really need itLet the good times play on, and on. Galaxy Tab A comes with 6,150mAh (typical) of battery life for extended use. With this powerful battery, you can enjoy long hours of viewing and increased mobility away from the power outlet.Performance that keeps up with youFind the performance and features you expect at an affordable price. Galaxy Tab A has a 2GB RAM and 32GB ROM storage sizes. And you can hold onto all of your content by simply adding a microSD card for up to 512GB more.
  Length - 255.000000000
  Length - 40.000000
  LongDesc -
  LongDesc - SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 WiFi 2019 Gold
  Maks. pojemność - 512 GB
  Manufacturer - SAMSUNG
  Manufacturer Part No - SM-T510NZDDSEB
  Manufacturer Warranty - 2-year warranty
  ManufacturerPartNumber - SM-T510NZDDSEB
  MANUFDATASHEET - https://www.samsung.com/uk/tablets/galaxy-taba-t510/SM-T510NZKDBTU/
  MarketingText -
  Masa - 460 g
  Memory (RAM) - 2GB
  Mobile broadband - No
  Mobile operating system provided - Android
  Mobile OS - Android
  Model procesora - Exynos
  Name - Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) Gold
  Name - Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 32GB złoty (T510)
  Native resolution - 1920x1200
  Navigation System - GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
  Obsługa kart - microSD
  Operating System - Android 9.0 (Pie)
  Operating system version - 9.0
  OperatingSystem - Android
  PackageContents - -
  PartNumber - SM-T510NZDDSEB
  PeriodofWarranty - 24 M
  PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
  Platforma - Android
  Pojemność akumulatora - 6150 mAh
  ProccesorSpeed - 1.8 GHz + 1.8 GHz
  Processor - Octa-core
  Processor - Samsung Exynos 7904 (8-core) - 64-bit
  Processor Clock Speed - 1.8 GHz
  Processor clock speed, GHz - 1.80
  Processor model - Exynos 7904
  Processor number of cores - 8
  ProdDesc - Samsung Galaxy Tab A (2019) 10.1" RAM 2GB SSD 32GB WiFi SM-T510 Gold (SM-T510NZDDSEB)
  Producer - Samsung
  ProducerCode - SM-T510NZDDXEO
  Product Description - Samsung Galaxy Tab A (2019) - tablet - Android 9.0 (Pie) - 32 GB - 10.1"
  Product model code - SM-T510
  Product Type - Tablet
  productName - SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 WiFi 2019 Gold
  ProductPicture2 -
  ProductPicture3 -
  ProductPicture4 -
  ProductType - Tablet
  Przekątna ekranu - 10.1 cali
  RAM - 2 GB
  Rear Camera - 8 Megapixel focus: automatic
  Rear camera resolution, MP - 8
  ROM - 32 GB
  Rozdzielczość - 1920 x 1200 pikseli
  Screen size - 10.1"
  SD - Up to 512 GB
  Security - -
  Security Devices - Face recognition
  Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 25.5 cm
  Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 33 cm
  Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 33.5 cm
  Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 27 cm
  Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 27.5 cm
  Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 3.6 cm
  Shipping box quantity - 1
  Shipping box quantity - 10
  Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.72 kg
  Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 7.8 kg
  Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 7.85 kg
  Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 16 cm
  Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 20 cm
  ShortDescription - 10.1” | 2x1.8 + 6x1.6GHz | 32GB | 2 x Kamera | 8MP | microSD | Android 9.0
  SoftwareIncluded - -
  Standard nagrywania filmów - 1080p
  Storage - 32 GB
  Storage capacity - 32GB
  Supported Flash Memory Cards - microSDXC
  System operacyjny - Android 9.0
  Szerokość - 149 mm
  Tablet family name - Galaxy
  Technologia dotykowa - pojemnościowy
  Total storage capacity - 32 GB
  Typ akumulatora - litowo-polimerowy (LiPoly)
  Typ wyświetlacza - IPS
  Unit Brutto Volume - 0.001469 cubm
  Unit Brutto Volume - 0.001782 cubm
  Unit Brutto Volume - 0.001842 cubm
  Unit Gross Weight - 0.72 kg
  Unit Gross Weight - 0.78 kg
  Unit Gross Weight - 0.785 kg
  Unit Net Weight - 0.469 kg
  USB type C Input/Output connectors - 1
  User Available Memory - Flash: 23.7 GB
  Vendor Homepage - www.samsung.com
  Video playback - FHD (1920x1080) @ 60 fps
  Video recording - FHD (1920x1080) @ 30 fps
  Video recording resolution - 1920 x 1080
  Warranty - 12/24 months
  Warranty - 2 years
  Warranty - 24 months
  Wbudowane głośniki - stereo
  Wbudowany - tak
  Weight - 0.470 Kg
  Weight - 0.740000000
  Weight - 0.750000
  Weight - 469 g
  Weight, g - 480
  Wersja - Wi-Fi
  Width - 245.2 mm
  Width - 255.000000
  Width - 35.000000000
  Width Unit Dimensions - 149.4 mm
  Wireless Connectivity - 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
  Wireless LAN Wireless connections - 802.11a/b/g/n/ac
  WirelessStandards - a/b/g/n/ac
  WWAN - -
  WWANFeatures - -
  Wysokość - 245 mm
  {{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
    -
  Ładowanie przez USB - tak
  Samsung GALAXY TAB A 10.1 2019, 2GB, 32GB, GOLD
  Visas kategorijas