Archos Tablet Access 101 3G 16GB

Prece var atšķirties no attēlā redzamās. Attēlā var būt detaļas un aksesuāri, kas neietilpst preces komplektācijā.
ID: 271808 Preces kods: 503534
Šī prece patlaban nav pieejama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Dateks.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 gadi (Juridiskām personām garantija 1 gads)
Preces galvenie parametri Visi parametri
  • Iebūvētā atmiņa: 16GB
  • Modelis: Access 101 3G
  • Ekrāna izmērs: 10.1"
  • Ekrāna izšķirtspēja: 1024 x 600
  • Ekrāna paneļa tips: TN
  • Procesors: MediaTek MT8321A/D
  • Operētājsistēma: Android 7.0
Līdzīgi produkti
Šis produkts Archos Tablet Access 101 3G 16GB
Archos Access 70 Wifi, 16GB
Archos Core 101 3G V5, 32GB
Jaunums Archos Core 101 3G, 1GB, 64GB, V5
Prestigio Muze 4667 3G, 7”, 1GB, 16GB
Rādīt vienādos parametrus Slēpt vienādos parametrus
90,23 €
58,49 €
105,32 €
122,94 €
84,55 €
Pamatinformācija
Krāsa Balta Balta Balta Pelēka Melna
Iebūvētā atmiņa 16GB 16GB 32GB 64GB 16GB
Svars 512 g < 400g 556 g 437 g < 300g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1" 7" 10.1" 10.1" 7"
Ekrāna izšķirtspēja 1024 x 600 1024 x 600 1280 x 800 1280 x 800 1024 x 600
Ekrāna paneļa tips TN TN IPS IPS IPS
Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4 4 4 4 4
Procesora takts frekvence 1.30GHz 1.30GHz 1.30GHz 1.30GHz
Procesors MediaTek MT8321A/D N/A ARM Cortex A53 N/A Spreadtrum SC7731G
Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) 1GB 1GB 1GB 1GB 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0 Android 8.1 Android 7.0 Android 9.0 Android 8.1
Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir Ir Ir Ir Ir
Atmiņas kartes ligzda microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Ir Ir Ir Ir Ir
Pieslēgvieta USB 1 1 1 1 1
Pieslēgvieta HDMI Nav Nav Nav Nav Nav
Bezvadu savienojumi
4G Nav Nav Nav Nav Nav
NFC Nav Nav Nav Nav Nav
3G Nav Nav Ir Nav Ir
GPS Ir Nav Ir Ir Nav
Bluetooth Ir Ir Ir Ir Ir
Akumulators
Baterijas kapacitāte 4700 mAh 2200 mAh 5000 mAh 5000 mAh 5000 mAh
Apraksts
Piedāvājam iegādāties Archos planšetdatoru Access 101 3G ar 10.1" ekrānu un MediaTek MT8321A/D 1.3GHz procesoru.
Pamatinformācija
Krāsa : Balta
Iebūvētā atmiņa 16GB

Nosaka, cik daudz vietas ir planšetnieka "Cietajā diskā". Ja iekārtai nav pieejams atmiņas karšu paplašināšanas spraudnis, tad šis ir ļoti būtisks parametrs, kuru noteikti vajadzētu izvēlēties iegādes brīdī ar pietiekamu rezervi, jo bez paplašināšanas iespējām, ar šo apjomu nāksies sadzīvot visu iekārtas lietošanas laiku.

Vidusmēra filma aizņem ap 1GB vietas. Vidusmēra Android vai iOS spēle vai aplikācija aizņem ~100 Mb. Mūzikas un bilžu faili aizņem vidēji ap 5 Mb, jeb 0.05 Gb (par vienu failu).

Svars : 512 g
Displeja raksturlielumi
Ekrāna izmērs 10.1"

Planšetdatora galvenā sastāvdaļa ir ekrāns, kura izmērs nosaka to, cik liels ir pats planšetdators. Parasti tas ir ekrāna diametrs plus pāris centimetri "turamās" daļas.

Ērtai lietošanai iesakām aptuveni 10" planšetdatoru. 7" ekrānu jau var uzskatīt par nelielu un vairāk piemērotu bērniem. Ja planšetei ir vairāk par 10", tas nozīmē jau samērā lielu iekārtu, kas vidusmēra lietotājam varētu šķist neērta.

Ekrāna izšķirtspēja 1024 x 600

Apzīmē, cik punktu ekrāns satur pa horizontāli un vertikāli. Jo lielāki šie skaitļi, jo labāks attēla asums un patīkamāka lietošana.

Ekrāna paneļa tips TN

Šis rādītājs nosaka attēla krāsu atbilstību, gaišumu, skata leņķi u.c. kvalitātes kritērijus. Par augstas kvalitātes ekrāna paneli var uzskatīt jebkuru AMOLED, PLS un IPS tipa iekārtu.

Procesora parametri
Procesora kodolu skaits 4

Šis ir ļoti nozīmīgs parametrs, jo planšetdators, dēļ samērā lielas ekrāna izšķirtspējas, ir prasīgs pret procesora resursiem. Līdz ar to, ja vēlaties lietot vairākas lietotnes vienlaicīgi, apsveriet iespēju iegādāties planšeti ar vismaz 2 kodolu procesoru.

Procesora takts frekvence 1.30GHz

Katra kodola takts fekvence, kas nosaka, cik darbības sekundē spēj dotais procesora kodols, vai kodoli veikt. Augstāka takts frekvence bieži vien nozīmē arī lielāku veiktspēju.

Procesors MediaTek MT8321A/D

Nosaka, kāds centrālais procesors ir attiecīgajai planšetei. Patreiz tirgū ir pieejami vairāki konkurējoši procesoru modeļi.

NVIDIA Tegra - šīs sērijas procesoriem ir laba grafiskā un skaitļošanas veikspēja, kā arī samērā labi energoefektivitātes rādītāji. Katrā ziņā viens no spēcīgākajiem konkurentiem.

SnapDragon - šis procesors ir ļoti energoefektīvs, toties jaudas ziņā vairāk piemērots viedtālruņiem.

AMD Fusion - šis procesors ir nācis no portatīvo datoru vides, līdz ar to tam ir lieliska veikspēja, gan grafiskajā, gan skaitļošanas lauciņā, tomēr ši procesora arhitektūra, diemžēl, ir paredzēta izmantošanai tikai Windows, Linux u.c. galdatoru vidēs.

Atom - Intel mobilais procesors ar samērā viduvējiem jaudas rādītājiem. Tāpat kā AMD Fusion, derīgs pagaidām tikai galddatoru operētājsistēmām.

Apple A5 - Specializēts Apple izstrādāts procesors, kuru satiksiet vienīgi iPad planšetdatoros. Jaudas ziņā - viens no līderiem.

Operatīvā atmiņa
Operatīvā atmiņa (RAM) : 1GB
Operētājsistēma
Operētājsistēma Android 7.0

Šis ir viens no svarīgākajiem parametriem izvēloties planšeti.

iOS - Apple ražotās planšetes ir aprīkotas iOS operētājsistēmu, kura ir ļoti ērta, ātrdarbīga, bet aizvērta sistēma, kuru nav iespējams īpaši konfigurēt un paplašināt. Toties iekš iOS patreiz ir pieejams visvairāk lietotņu (apps). iOS ir salāgota ar Apple mākoņservisiem, kuri lielākoties ir par maksu.

Android ir Google izstrādāta bezmaksas operētājsistēma, līdzīga iOS, tikai ar visām iespējām daudzas lietas mainīt. Turklāt Android ir labi salāgota ar Google bezmaksas mākoņservisiem - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar u.c. Andoid lietotāju skaits ir straujāk augošais, tamdēļ šī ir ļoti perspektīva operētājsistēma.

Windows - klasiskā Microsoft Windows sistēma, kas ļauj lietot ierastās .EXE aplikācijas planšetdatorā. Tiesa gan, tās patreiz ir vairāk piemērotas galddatoriem, tamdēļ izvēlieties šo operētājsistēmu tikai tad, ja ir kāda Windows programma, bez kuras nevariet iztikt.

Citas (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) - patreiz mobilo operētājsistēmu lauciņā bez pieminētajām ir pieejamas vairākas eksotiskas operētājsistēmas, tomēr ņemiet vērā, lielākā cīņa par šo tirgus daļu jau ir izcīnīta, tamdēļ esiet piesardzīgi izvēloties operētājsistēmu, kura nav iOS, Windows vai Android, jo, atšķirībā no klasiskajiem datoriem, lielākajā daļā planšetdatoru pēc iegādes operētājsistēmu nomainīt nav iespējams. 

Pieslēgvietas un aprīkojums
Wi-Fi Ir

Lai gan nav gadījies redzēt planšetnieku bez WiFi funkcijas, sirdsmieram esam ielikuši šo parametru. Ar WiFi planšeti iespējams pieslēgt bezvadu interneta rūterim, lai tiktu pie interneta.

Bez WiFi rūtera un interneta pieslēguma planšetdatora iegādes jēga ir stipri apšaubāma.

Atmiņas kartes ligzda : microSD
WebCam Ir

Iebūvēta kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, filmas un izmantot video čata iespējas.

Pieslēgvieta USB 1
USB pieslēgvieta ļauj veikt datu kopēšanu no stacionārā vai portatīvā datora "pa tiešo" uz planšetdatora iebūvēto atmiņas karti. Bieži vien šī pieslēgvieta kalpo arī ierīces uzlādēšanai, līdzīgi kā viedtālruņos, izmantojot universālo USB lādētāju.
Pieslēgvieta HDMI Nav

HDMI pieslēgvieta ļauj planšetdatoru savienot ar datora monitoru, vai televizoru. Pateicoties jaunākās paaudzes mobilajiem procesoriem, daudzi planšetdatori spēj lieliski kalpot FullHD filmu atskaņošanai un spēļu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Bezvadu savienojumi
4G : Nav
NFC : Nav
3G Nav

3G ir iespēja planšetdatorā ievietot SIM karti un lietot mobilo internetu izmantojot LMT, Tele2 vai Bite maksas pieslēgumu jebkurā vietā, kur to ļauj mobilo operatoru datu pārraides tīkla pārklājums.

Ja planšetdators tiks izmantots vietās, kur ir pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums un WiFi rūteris, tad 3G funkcija nav nepieciešama, jo klasiskais kabeļpieslēgums, optika vai DSL ar WiFi ir daudz ātrdarbīgāks un lētāks risinājums par 3G tīklu.

GPS : Ir
Bluetooth Ir

Bluetooth ļauj bez vadiem pieslēgt klaviatūru, austiņas, mikrofonu, printerus u.c. iekārtas, kuras atbalsta šo tehnoloģiju.

Akumulators
Baterijas kapacitāte 4700 mAh

Šis ir aptuvens skaitlis, kas norāda, cik stundas iekārta var strādāt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, nelielu procesora noslodzi un iestatītu minimālo ekrāna izgaismojumu.

Atkarībā no noslodzes un izmantotajām iespējām - skaņa, wifi, 3G, failu kopēšana, Bluetooth, utt. šis skaitlis var pamatīgi mainīties uz leju.

Papildus specifikācija
Accessories included - Archos Access 101 3G USB charger Battery Quick guide Warranty Card
Battery capacity - 4700 mAh
Camera - Yes
Cell type - Li-ion
Color - Silver
Color - White
Communication - Bluetooth
Communication - EDGE
Communication - GPRS
Communication - UMTS (3G)
Communication - Wi-Fi (802.11b/g/n)
Communication - Wi-Fi Direct
CPU - other information - Mediatek MT8321
CPU frequency - 1.3 GHz
Depth - 10 mm
Description - Tablet Access 101 3G
10.1 "display
The unique 10.1 "display (1024 x 600) in Archos Access 101 3G is ideal for mobile surfing on the web.
4-core processor
The 4-core, high-performance Archos Access 101 3G processor allows for smooth and stable multitasking.
Android 7.0 Nougat
Archos Access 101 3G works on the basis of pure Android 7.0 Nougat, which increases its efficiency, speed and smoothness of work.
Front and rear camera
Capture what's important to you with a 0.3 MP front camera and a 2 MP rear camera.
1GB RAM
From the game to watching video, 1GB will satisfy your expectations.
3G technology on the go
Archos Access 101 3G is able to download movies, stream video and be helpful when browsing the network in any place thanks to the built-in 3G and WiFi module.
Enjoy multimedia
10.1-inch (1024 x 600 pixels) display ARCHOS Access 101 3G provides a bright and colorful picture, ideal for watching your favorite movies using ARCHOS Video Player or surfing the Internet.
At home and outdoors
Thanks to 3G communication you have full access to the Internet, wherever you want. Just place the SIM card in the ARCHOS Access 101 3G device and leave the house. True, easy?
4-core processor
The four-core processor in ARCHOS Access 101 3G provides exceptional performance. Thanks to proper optimization, games and applications work so smoothly, you can also enjoy full multitasking.
The next step with ANDROID NOUGAT
Get the most out of the pure version of Android Nougat 7.0. Use new features, for example by running two applications in side-by-side mode or a new way to manage your notifications. Enjoy full access to the Google Play store content.
Detailed camera specifications - Video coding: 720p
Diagonal screen - 10,1''
dimension depth - 45 mm
dimension height - 280 mm
dimension weight - 750 g
dimension width - 200 mm
ean - 690590035348
Front camera - 0.3 Mpix
GPS receiver - Yes
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 160 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x micro USB (Type B)
Internal memory - 16 GB
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SDHC
Mobile phone features - Yes
Model - Access 101 3G
name - Tablet Access 101 3G 1GB/16GB
Operating System - Android 7.0
Other display parameters - Technologies: TN 5-point multitouch
Other features -
Processor - Quad Core
producer - Archos
RAM memory installed - 1 GB
Rear camera - 2 Mpix
Resolution - 1024 x 600
SIM card - Mini
vendpn - 503534
Weight - 512 g
Width - 250 mm
WWAN (3G) / LTE (4G) - No
90,23 €
Archos Tablet Access 101 3G 16GB
Visas kategorijas